Článek

Děsivý útok v anglickém Plymouthu: Útočník nemilosrdně zastřelil 5 lidí, poté odpravil i sebe

 
Hromadná střelba v anglickém městě Plymouth si ve čtvrtek večer vyžádala životy šesti lidí včetně útočníka. S odvoláním na místní policii o tom informovala agentura Reuters. Britská ministryně vnitra Priti Patelová incident označila za šokující a vyjádřila soustrast pozůstalým.
13.08.2021 07:55 |

podobné články

Podobné články

Nemilosrdný střelec (22) z Plymouthu: K zabíjení ho inspiroval Joker, nenávist se stále stupňovala

 
Střelec Jake Davison (†22), který v anglickém Plymouthu nemilosrdně zabil pět lidí a nakonec odpravil i sám sebe, se inspiroval filmem Joker z roku 2019. Informace vyšla najevo poté, co to sám Jake v minulosti oznámil ve videu na svém YouTube kanále Professor Waffle.
15.08.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jake Jake (18 článků)

Šest mrtvých v anglickém Plymouthu: Střelec Jake Davison (†22) se po masakru zastřelil

 
Střelba v anglickém Plymouthu si vyžádala několik mrtvých. Útočník – 22letý Jake Davison – se podle policie po vraždách zastřelil. K masakru měl použít opakovací pušku. Politici vyzývají místní obyvatele k obezřetnosti. Na místě zasahovalo několik vrtulníků.
12.08.2021 22:50 |

podobné články

Smutek a pláč v anglickém Plymouthu: Mezi oběťmi šíleného střelce byla i tříletá Sophie

 
V anglickém Plymouthu se konal pohřeb lidí zastřelených při řádění vraha v Devonu. Situace je o to tragičtější, že mezi oběťmi je adoptivní otec a tříletá dívenka Sophie. Oba byli pohřbeni ve stejné rakvi. Příbuzní obětí pláčou.
07.09.2021 22:05 |

podobné články

Děsivý útok na Novém Zélandu: Terorista v supermarketu nemilosrdně pobodal šest lidí

 
Útočník, který v pátek 3. září v supermarketu jednom z obchodních center v Aucklandu na Novém Zélandu pobodal šest lidí, byl inspirovaný ideologií teroristické organizace Islámský stát (IS). Řekla to premiérka Jacinda Ardernová, podle které šlo o teroristický čin. Extremista původem ze Srí Lanky byl novozélandským bezpečnostním úřadům znám, nepřetržitě ho sledovaly. Útočník na místě zemřel.
03.09.2021 08:50 |

podobné články

Střelba v Německu: 9 mrtvých prý odpravil rasista, který nenávidí menšiny

 
V německém Hanau se včera večer na dvou místech střílelo. Útočník, který při svém činu údajně zastřelil devět lidí a několik dalších zranil, je podle policie mrtvý. V dopise, který policie našla, se přiznal. Informovala o tom ČT24.
20.02.2020 09:41 |

podobné články

Další RODINNÝ MASAKR: Zastřelil ženu, pak odpravil i sebe

 
Střelou do hlavy ukončil ve čtvrtek po poledni život své manželky muž z Klecan u Prahy, poté zřejmě spáchal sebevraždu. Agentuře Mediafax informaci potvrdila Markéta Johnová, mluvčí policie Praha-východ.
25.08.2011 13:15 |

podobné články

Dvě střelby v USA: Střelec zabil čtyři lidi i sebe. V Ohiu zemřeli dva policisté

 
Střelby ve Spojených státech na denním pořádku. V sobotu ve dvou amerických státech k nim došlo nedlouho po sobě. Útočník ve státě Kentucky zastřelil na dvou místech celkem čtyři lidi a pak i sám sebe. Motiv je zatím nejasný. Druhý útočník ve státě Ohio zastřelil dva policisty poté, co vnikli do bytu, ze kterého někdo volal na linku 911.
11.02.2018 10:05 |

podobné články

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Pracovnici centra proti prasečí chřipce vyhodili z práce, když sama onemocněla

 
Emily Morganová pracovala v call centru proti prasečí chřipce v anglickém Plymouthu. Radila lidem, jak nemoc poznají, a jak se při příznacích chovat. O práci však přišla poté, co sama prasečí chřipkou onemocněla a její zaměstnavatel to zjistil.
05.08.2009 16:10 |

podobné články

Děsivý scénář vraždy! Policista (†44) zastřelil ženu, protože ho chtěla opustit...

 
O milenci manželky věděl, ale kvůli blahu rodiny prý nevěry snášel. Když ale vysoce postavenému policejnímu důstojníkovi Petrovi (†44) manželka na večeři oznámila, že ho kvůli jinému muži chce opustit, neunesl to. Cestou domů ji před garáží zastřelil. Zanedlouho spáchal sebevraždu. Přečtěte si, jak se naplnil děsivý scénář dne vraždy!
15.08.2013 15:40 |

podobné články

Masakr v USA: Útočník zastřelil v baru 12 lidí, mrtvý je i on. „Všude je krev,“ říká šerif

 
Neznámý útočník zastřelil v noci na dnešek při útoku v baru ve městě Thousand Oaks nedaleko Los Angeles 12 lidí, oznámil místní šerif Geoff Dean. Mezi mrtvými je i zástupce šerifa, který na místě zasahoval a který střelným zraněním podlehl v nemocnici. Dalších až 12 osob bylo zraněno. Třináctým mrtvým je střelec, jehož tělo bylo nalezeno uvnitř baru. Jaký byl střelcův motiv či zda útok souvisel s terorismem, není jasné.
08.11.2018 09:30 |

podobné články

Bulharské hlavní město děsí nájemný vrah, odpravil další 2 oběti

 
V Sofii dnes pravděpodobně nájemný vrah zastřelil dva muže samopalem typu kalašnikov. V Bulharsku bylo přitom od začátku roku spácháno již nejméně pět vražd na objednávku.
03.07.2012 18:30 |

podobné články

Útočník zastřelil vysoce postaveného generála

 
Neznámý útočník zastřelil dnes v Egyptě vysoce postaveného představitele ministerstva vnitra. Generál Muhammad Saíd byl zabit před svým domem v Káhiře.  Saíd, který byl poradcem ministra vnitra Muhammada Ibráhíma, se zrovna nacházel v autě, když ho střelec zasáhl. Útočník z místa uprchl.
28.01.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Muhammad (171 článků)

Útočník bodal do cestujících na nádraží: Při útoku křičel „Alláhu akbar“, jeden mrtvý

 
Děsivý útok na nádraží v Mnichově! Útočník (27) ve stanici Grafing pobodal nožem  několik lidí, jeden ze zraněných zemřel. Pachatel se po útoku pokusil o útěk, ale byl zadržen. Podle svědků křičel „Alláhu akbar“ (arabsky „Bůh je veliký“). Podle bavorského ministra vnitra zřejmě nešlo o islamistické násilí, ale o útok psychicky nemocného muže.
10.05.2016 09:15 |

podobné články

Uniforma nacisty Hermanna Göringa je k mání. Za 3 miliony!

 
Anglický antikvariát nabízí uniformu obézního šéfa nacistického Gestapa Hermanna Göringa. Velitel nacistických vzdušných sil spáchal sebevraždu v říjnu 1946 den před popravou, zůstala po něm prý jediná zachovalá uniforma, která je teď k dostání v anglickém Plymouthu v hrabství Devon. Kupec musí na stůl vysázet pětaosmdesát tisíc liber – asi 3,1 milionu korun.
10.04.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Hermann Göring (12 článků)

Pokousal dotěrného racka, teď má pořádný malér

 
Velmi bizarní příběh se odehrál koncem minulého týdne v anglickém Plymouthu. Před provozovnou rychlého občerstvení pokousal šestadvacetiletý muž racka, který se měl snažit ukradnout mu právě zakoupený oběd. Zatímco racek utrpěl zranění, muž skončil na policejní služebně.
14.07.2020 09:50 |

podobné články

Autista v domově důchodců roztancoval 101letého muže

 
Sedmnáctiletý Ollie Venning, který trpí autismem, před dvěma týdny navštívil v domově důchodců v anglickém Plymouthu svoji prababičku a všem přítomným předvedl i malé taneční vystoupení. 101letého Dona jeho street dance nadchl dokonce natolik, že se k němu na chvíli přidal. A jak je z videa patrné, za své kreace se rozhodně nemusí stydět.
26.08.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Don Don (26 článků)

Muž (†53) zavražděné cukrářky (†48) z Liberce dotáhl dceru na olympiádu! Teď jí budou fandit shora

 
Liberec slzí za věhlasnou cukrářku Janu N., osmačtyřicetiletou ženu měl pravděpodobně zastřelit její manžel Lubor N., který chvíli poté odpravil i sebe. Třiapadesátiletý muž byl nevlastním otcem a trenérem české olympioničky Libuše J., které pomohl se kvalifikovat do Ria 2016. 
18.05.2021 13:20 |

podobné články

Střelec zabil pět lidí včetně dítěte (†5): Tlustý panic se považoval za Terminátora

 
Sám proti nespravedlivému světu! V takovém znění nahrával videa na sociální síť YouTube vrah z anglického Plymouthu Jake Davison (†23). Maniak, který chladnokrevně zastřelil pět lidí včetně pětileté dívky a pak obrátil zbraň proti sobě, byl posedlý filmovou sérií Terminátor a tvrdil, že je „tlustý a ošklivý panic,“ který údajně není atraktivní pro ženy. Na sociální síti zároveň projevil svou přízeň hnutí „incel,“ které je v USA spojeno s masovými vraždami.
13.08.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jake Jake (18 článků)