Článek

Děsivá scéna v Ordinaci: Chlapa přeřízli vejpůl!

 
Příprava krvavých scén v Ordinaci v růžové zahradě 2 si vyžádala dosti netradiční metody. Těžce zraněného tesaře, kterého přímo v lese museli záchranáři kamenické nemocnice rozříznout, museli totiž hrát dva. A rovnou dvojčata!
31.01.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Dva a půl chlapa se vyplatí, Kutcher se stal nejlépe placeným hercem

 
Komediální seriál Dva a půl chlapa je pro herce zlatý důl. Dokazuje to umístění Ashtona Kutchera na první příčce žebříčku nejlépe placených televizních herců, který sestavil časopis Forbes. Dosud mu kraloval původní hlavní hrdina oblíbené show Charlie Sheen. Teď zvítězil Kutcher, ačkoli jeho někdejší výdělky zdaleka nepřekonal. Další články k tématu: Kutcher a Kunisová už spolu bydlí, svůj vztah přestali tajit Vizionáře Steva Jobse si ve filmu zahraje Ashton Kutcher Tvůrci seriálu Dva a půl chlapa nechají Sheenovu postavu zemřít Sheena má v seriálu Dva a půl chlapa nahradit Ashton Kutcher
05.08.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (454 článků) , Charlie Sheen (469 článků)

Vágner a Dvořák přeřízli blondýnu

 
Herec a moderátor Petr Vágner (32) a muzikant Michal Dvořák (45) se stali kmotry! Na křtu knihy Deník odbarvené blondýny společnými silami naplnili svůj úděl.
30.08.2010 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (249 článků) , Michal Dvořák (167 článků) , Michal Dvořák (165 článků)

HOROR! Lékař a sestry brutálně zavraždili 7 novorozeňat!

 
Probodli jim zezadu krčky nůžkami a přeřízli jim míchu! Na soukromé klinice tak lékař, jeho žena a tým osmi zaměstnanců popravili nejméně sedm novorozeňat. Všichni byli obviněni z vraždy třetího stupně.
01.11.2011 14:45 |

podobné články

Při banálním odběru tkáně přeřízli sestře nerv, skončila v invalidním důchodu

 
Měla to být banální diagnostická operace, při níž lékaři vyjmou z těla pacienta vzorek tkáně na rozbor. Zdravotní sestra při ní však téměř ochrnula na levou ruku a po dalších lékařských pokusech o nápravu skončila ještě s poškozenou nohou. Dnes se soudí o odškodnění.
16.01.2012 04:25 |

podobné články

Další děsivá scéna z Německa. Tentokrát hořela žena. Její manžel přišel z Afriky

 
Před čtrnácti dny vyděsila německou veřejnost scéna jako z hororového filmu, kdy turecký přistěhovalec omotal lanem krk své expartnerce a vláčel ji za svým autem po ulici. Nyní jiný přistěhovalec svoji manželku zapálil.
08.12.2016 08:50 |

podobné články

Nominacím Cen divadelní kritiky dominuje pražská scéna

 
Letošním nominacím Cen divadelní kritiky (dříve Cen Alfréda Radoka) dominuje pražská scéna, která je v nich zastoupena osmnáctkrát. Ze souborů nejvíce nominací, shodně po pěti, získaly pražské Divadlo v Dlouhé a ostravská Komorní scéna Aréna. Ceny budou předány 20. března po představení Libozvuky v pražském Divadle Minor. Novinářům to řekl šéfredaktor pořádajícího časopisu Svět a divadlo Karel Král.
18.02.2016 13:30 |

podobné články

Pod Hradem začne křičet Stašová. Letní scéna Divadla Ungelt startuje sezonu

 
Letní scéna Divadla Ungelt, která se nachází na Novém Světě nedaleko Pražského hradu, zahajuje 12. sezonu. První uvedenou inscenací bude Filumena Marturano se Simonou Stašovou a Svatoplukem Skopalem v hlavních rolích. Během léta nabídne letní scéna 52 představení, vše vyvrcholí 1. září projektem nazvaným Ungelt zpívá.
04.07.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (360 článků) , Svatopluk Skopal (34 článků)

Bizarní milostná scéna: Seriálové hvězdě umělá ruka nepřekážela. Zvykl jsem si na ni, říká

 
Není milostná scéna jako milostná scéna. Ta, které dal vzniknout scenárista Petr Kolečko v seriálu Přijela pouť , zahrnuje umělou ruku a „gumovou tantru“, odehrává se ve stísněné maringotce a jejími protagonisty jsou Oldřich Navrátil a Eva Leinweberová.
16.11.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (108 článků) , Petr Kolečko (57 článků)

Hegerovo ministerstvo se čílí na Ordinaci v růžové zahradě z TV Nova

 
Nejsledovanější český televizní seriál Ordinace v růžové zahradě má problém. Důvodem je odvysílaná scéna, ve které pacientka požádá lékařku o levnější variantu léku. Ta ji ovšem poučí, že levnější verze neexistuje, a tak jí nabídne, že lék objedná do ordinace a dá ho pacientce k úhradě až ve chvíli, kdy bude mít peníze. Ministerstvu zdravotnictví se to ale nelíbí, scéna jde prý proti zákonu.
19.02.2013 09:40 |

podobné články

Etzler v Ordinaci, odnese to Rychlý!

 
Jedna žárlivá scéna za druhou! Tak to už brzy bude vypadat v Ordinaci v růžové zahradě 2. O zemětřesení se postará Miroslav Etzler (52), který zatopí Petru Rychlému (51). Tváří v tvář tak proti sobě stanou hvězdy první a druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas.
01.02.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (419 článků) , Petr Rychlý (340 článků)

Dana Morávková je těhotná! Ale jen v Ordinaci

 
Seriálové dění v Ordinaci bude od čtvrtka pro herečku Danu Morávkovou (40) hodně osobní. Scenáristé nechají postavu Zdeny Suché otěhotnět. A to je přitom taky největší soukromé přání herečky. „Chtěli bychom ještě určitě dítě. Nejraději holčičku,“ svěřila se Morávková před časem. V Ordinaci si těhotenství prožije, ale nebude to vůbec jednoduché.
14.03.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (599 článků)

Smrt Lucie (†32), která vypila v ordinaci jed: Těhotné se bojí vyšetření

 
Pitva těhotné Lucie S (†32) potvrdila, že žena zemřela po požití jedu v ordinaci. Tragédie v Orlové vyděsila zejména další nastávající maminky. Těhotné ženy nyní odmítají vyšetření v ordinaci, kde k chybě došlo.
21.06.2014 05:20 |

podobné články

Zklamání Bočanové kvůli Ordinaci: Děrgela chtěla za milence, ale místo toho…

 
Už v pondělí se Mahulena Bočanová (52) objeví v Ordinaci v růžové zahradě 2. Nebude ale hrát milenku Patrika Děrgela (30), jak doufala, nýbrž si střihne roli jeho maminky. Na nabídku pořádné role v Ordinaci prý čekala dlouhých 15 let!
07.01.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (788 článků)

DRSNÉ VIDEO: Krásná herečka Šárka Vaculíková nalétla seznamovacímu podvodníkovi! Ten si dokonce nechal zaplatit oběd!

 
Hvězda nového filmu Sezn@mka, krásná herečka Šárka Vaculíková si ve zmiňovaném snímku prošla dost prekérní situací. Třeba musela za chlapa, co ji pozval na rande, zaplatit v restauraci. Jak tahle děsivá scéna všech holek mohla dopadnout? Krásná plavovláska byla červená až na zadku. A stalo se jí to vůbec někdy v reálném životě?
21.07.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaculíková (52 článků)

Rose ze seriálu Dva a půl chlapa šla donaha! Odhalila se při postelové scéně

 
Novozélandská herečka, kterou zná každý jako Charlieho ztřeštěnou sousedku Rose ze seriálu Dva a půl chlapa, po nedávném skončení natáčení tohoto populárního sitkomu rozhodně nezahálí. Dokonce si v sedmatřiceti troufá na nahotu před kamerou. Takto odvážná postelová scéna se objevila v nejnovější epizodě komediálního seriálu Počtyřech, kde společně s Markem Duplassem ztvárňuje hlavní roli.
01.03.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Mark Duplass (1 článek)

Přešlap v Ordinaci: Z Kerestešové udělali omylem chlapa!

 
Andrea Kerestešová (32) se teď nejvíc objevovala v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako doktorka Marika Lukáčová. Ze sexy herečky ale televize udělala chlapa, přidělila jí mužské rodné číslo!
22.06.2017 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (360 článků)

Seriál Dva a půl chlapa je pozastaven, Sheen nazval producenta šarlatánem

 
Charlie Sheen opět perlí. Americká televizní stanice CBS kvůli němu zrušila natáčení zbývajících letošních epizod seriálu Dva a půl chlapa. Hlavní hvězda pořadu v rozhlasovém rozhovoru několikrát urazila producenta Chucka Lorreho. Seriál Dva a půl chlapa, který se vysílá i v Česku, patří mezi největší hity CBS.
25.02.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (469 článků) , Chuck Lorre (10 článků)

Pro fanoušky sitcomu Dva a půl chlapa máme špatnou zprávu! Co se s oblíbeným seriálem stane?

 
Seriál "Dva a půl chlapa":http://www.extra.cz/tema/dva-a-pul-chlapa prošel za dobu svého vysílání několika zásadními změnami. Tou největší byl nedobrovolný odchod "Charlieho Sheena":http://www.extra.cz/tema/charlie-sheen ze seriálu, když jeho alkoholové a drogové výstřelky už byly pro producenty příliš a rozhodli se ho vyhodit. Nakonec ho nahradil "Ashton Kutcher":http://www.extra.cz/tema/ashton-kutcher, další velká hvězda.
16.05.2014 07:10 |

podobné články

Stíhačka Rose z Dva a půl chlapa ukázala prsa! Tohle Charlie Sheen nikdy neviděl!

 
Fanoušci oblíbeného amerického sitcomu Dva a půl chlapa moc dobře vědí, o kom je řeč. Herečka Melanie Lynksey (37) ztvárnila v seriálu otravnou a věčně stíhající bejvalku Charlieho Sheena, Rose. V nové epizodě pořadu "Togetherness" se na rozdíl od Dva a půl chlapa ukázala nahoře bez!
16.02.2015 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (469 článků)