Článek

Děsivá nehoda u Velvar: Vozidlo zachvátily plameny, spolujezdkyně skončila v nemocnici

 
Záchranné složky v pondělí zasahovaly u obce Uhy na Kladensku. Došlo tam ke srážce dvou vozidel. Při nehodě byla zraněna spolujezdkyně (45), která utrpěla středně těžká zranění. Jedno z vozidel po nárazu zachvátily plameny.
12.07.2021 14:25 |

podobné články

Podobné články

Hořící kamion a hustý dým! Hrůzně vypadající nehoda zablokovala silnici u Velvar

 
Hrozivě vypadající nehoda dvou nákladních vozů zablokovala silnici u Velvar. Vozy při nehodě napříč zatarasily vozovku a zachvátily je plameny. Komunikace musela být uzavřena.
08.04.2014 23:00 |

podobné články

Desetikilometrové kolony! Hromadná nehoda blokuje silnici u Velvar

 
AKTUALIZOVÁNO. Nehoda dvou kamionů, dodávky a dvou osobních aut zablokovala silnici u Velvar na Kladensku. Při nehodě se těžce zranil řidič nákladního vozu, kterého museli hasiči vyprostit. Záchranáři jej převezli do nemocnice. Silnice je v obou směrech uzavřena.
15.11.2011 08:25 |

podobné články

Hromadná nehoda u Velvar! Srážka kamionů a osobáků

 
Hromadná nehoda se stala v úterý ráno u Velvar na Kladensku, kde se srazily dva kamiony a tři osobní auta. Silnice I/16 byla v místě nehody až do 11. hodiny zcela zablokovaná, nyní již je plně průjezdná, potvrdila Mediafaxu mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.
15.11.2011 11:50 |

podobné články

Smrtelná nehoda u Velvar: Pavel D. (†40) předjížděl přes plnou čáru v úseku plném zatáček

 
Jedna zatáčka za druhou, zalesněné úseky a především plná čára. Tak vypadá část silnice u Velvar, na které došlo v úterý k tragické nehodě. Rozumný člověk by v takovém úseku nepředjížděl. To ale nebyl případ Pavla D., který se rozhodl vůz před sebou předjet před zatáčkou, která navíc končí na horizontu v mírném kopci.
05.10.2017 18:35 |

podobné články

Tragická nehoda u Velvar: Policajt tvrdil, že z řidiče táhne alkohol, tvrdí svědek

 
Mnoho lidí se shoduje, že v nehodě u Velvar musel hrát roli alkohol. Řidič superbu, který nehodu patrně zavinil riskantním předjížděním, byl mezi místními totiž nechvalně známý častým pitím. Před 13 lety navíc způsobil jinou nehodu pod vlivem alkoholu. Objevil se i svědek, který tvrdí, že alkohol u Pavla D. (†40) potvrdil i policista na místě nehody!
06.10.2017 05:05 |

podobné články

Opilý mladý řidič naboural do zábradlí mostu: Spolujezdkyně (24) skončila v nemocnici

 
Bezmála dvě promile nadýchal mladý řidič, který nezvládl řízení a naboural na Šumpersku do zábradlí mostu. Nehoda se bohužel neobešla bez zranění, v nemocnici skončila řidičova spolujezdkyně.
09.10.2020 14:50 |

podobné články

Policie dopadla zloděje, který přejel majitele dodávky z Velvar

 
Policisté podle informací zadrželi podezřelého, který ve středu ve Velvarech ukradl dodávku, přejel jejího majitele a kradeným autem ujel. Majitel vozu na následky zranění zemřel. Policisté modrý automobil Ford Transit našli ve středu odpoledne mezi Novými a Starými Ouholicemi na Mělnicku, pouze několik kilometrů od Velvar.
31.05.2012 10:05 |

podobné články

Zpověď vraha z Velvar: Je mi to líto, auto jsem nechtěl ukrást

 
Obyčejná krádež auta, kterých jsou v zemi desítky denně, se změnila v hrůzné drama. V centru Velvar zloděj auta přejel jeho majitele a na místě ho zabil.
01.06.2012 19:45 |

podobné články

U Velvar na Mělnicku je po nehodě uzavřena silnice

 
Srážka osobního a nákladního auta dnes ráno uzavřela silnici 1/16 u Velvar na Mělnicku. Řidiče z osobního auta museli vyprošťovat hasiči.
17.07.2012 08:15 |

podobné články

Ranní tragédie u Velvar: Srážku osobáku s kamionem nepřežili dva lidé

 
Dva mrtví a dva zranění, to je smutná bilance ranní nehody u Velvar na Kladensku. Řidič osobního auta nedal přednost kamionu a došlo k tragédii. Na jiných místech však zkomplikovalo situaci opět i počasí.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Hasiče ve Velvarech zaměstnal požár boudy nohejbalistů

 
Do Velvar, konkrétně místní části Velká Bučina, zamířila v neděli krátce po půlnoci jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kralupy nad Vltavou, a to společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Velvar a Kralup nad Vltavou. Důvodem byl požár dřevěné boudy nohejbalistů. Na místo zamířil také vyšetřovatel požárů z Kladna a hlídka OO PČR.
31.08.2014 02:20 |

podobné články

Mladá žena zemřela při nehodě u Velvar

 
Na tísňovou linku byl v neděli odpoledne oznámen střet osobního automobilu s autobusem, a to na silnici 1/16 nedaleko Velvar. Později bylo místo upřesněno s tím, že k nehodě došlo na této silnici, avšak u obce Uhy.
07.09.2014 19:20 |

podobné články

Požár ve Vršovicích: Plameny zachvátily dům, ve kterém běžně pobývají desítky bezdomovců

 
Nedaleko pražské Eden Arény v pražských Vršovicích zachvátily v pondělí večer plameny opuštěný dům. Jednopodlažní budovu často obývají lidé bez domova. Hasičům se požár podařilo dostat pod kontrolu zhruba po hodině. Podle prvních informací nebyl nikdo zraněn. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.
20.11.2017 22:20 |

podobné články

Obří výbuch a pak chaos: Leicester zachvátily plameny, probíhá evakuace desítek lidí

 
Anglické město Leicester v neděli večer zachvátily plameny. Svědci z místa hovoří o ohromné explozi, po které vypukl velký požár. Podle všeho hoří budova s obchodem, která se nachází v rezidenční čtvrti. Desítky lidí tak musely být evakuovány.
25.02.2018 22:15 |

podobné články

Další ohnivé peklo v Rusku: Plameny zachvátily panelák, evakuovali už 200 lidí

 
Rusko se ještě nestihlo vzpamatovat z ohnivého pekla, které propuklo v nákupním centru, a při kterém zahynulo 64 lidí a už se vynořily další zprávy o velkém požáru. Tentokrát by se mělo jednat o panelový dům v Čečensku, který zachvátily plameny. Záchranáři už evakuovali kolem 200 lidí.
26.03.2018 22:40 |

podobné články

Hořela bývalá pekárna ve Vysočanech. Plameny zachvátily odpad ve výtahové šachtě

 
Hasiči měli v pátek dopoledne plné ruce práce. Vyjížděli mimo jiné k požáru bývalé pekárny v pražských Vysočanech. Plameny zachvátily odpad v tamní výtahové šachtě, během půlhodiny se ale hasičům podařilo požár lokalizovat.
22.06.2018 16:40 |

podobné články

Plameny zachvátily dům u Obory Hvězda. Podle statika se může zřítit

 
Hustý dým vyděsil ve středu v poledne obyvatele Horní Liboce v okolí Obory Hvězda. Plameny zachvátily střechu neobývané budovy, na místo ihned vyrazilo několik jednotek hasičů včetně letištních i hasičů z Pražského hradu, které mohutný požár likvidují. Budova je podle statika nestabilní a může se kdykoliv zřítit. Služební psi městské policie přítomnost lidí v místě označili jako negativní.
25.07.2018 12:45 |

podobné články

Kamion plný pneumatik zachvátily plameny: Dálnice u Rousínova stála tři hodiny

 
Menší nákladní vůz převážející pneumatiky zachvátily ve čtvrtek ráno po půl šesté na 214. kilometru dálnice D1 u Rousínova ve směru na Vyškov plameny. Šofér (42) se marně snažil oheň, který se rozšířil i na kabinu, uhasit, náklad zcela shořel.
25.10.2018 09:45 |

podobné články

Lítý boj s ohnivým živlem: Plameny zachvátily průmyslovou halu v Kyjích, hořelo pod střechou

 
S ohnivým živlem bojují od čtvrtečního rána hasiči v pražských Kyjích. Plameny zachvátily prostor pod střechou velké průmyslové haly.
29.11.2018 09:50 |

podobné články