Článek

Děsivá nehoda na Strakonické: Auto vyletělo ze silnice, sešrotované skončilo na střeše

 
K děsivě vypadající nehodě vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systémy, do akce byl povolaný i vrtulník. Na sjzedu ze Strakonické do ulice Na Baních  havarovalo osobní auto, vyletělo ze silnice a skončilo na střeše v příkopu. Řidiče hasiči museli vyprostit.
21.11.2021 21:40 |

podobné články

Podobné články

Vážná nehoda v pražských Kbelích: Auto vyletělo ze silnice a skončilo na střeše

 
Do ulice Mladoboleslavská se sjely ve čtvrtek večer všechny složky záchranného integrovaného systému. Došlo tam k havárii, při které vyletělo auto ze silnice a skončilo na střeše. Pro zraněného asi třicetiletého muže přiletěl vrtulník. Příčinu nehody vyšetřují policisté, ti museli silnici zcela uzavřít.
12.08.2021 22:35 |

podobné články

Auto na Znojemsku vyletělo ze silnice a skončilo na střeše: Pro zraněné letěl vrtulník

 
Dvěma zraněnými skončila nehoda osobního auta u obce Tvořihráz na Znojemsku. Řidič nezvládl v zatáčce řízení, auto vyletělo mimo komunikaci a převrátilo se na střechu.
19.05.2018 16:20 |

podobné články

Auto vyletělo z vozovky a skončilo na střeše. Zranilo se v něm pět dívek

 
BLESKOVÁ ZPRÁVA. Pět dívek ve věku 18 až 19 let se dnes v podvečer zranilo při havárii nedaleko Ostopovic na Brněnsku. Jejich osobní auto skončilo na střeše. "Všechny byly po nehodě při vědomí," řekla mluvčí jihomoravské záchranky Barbora Zuchová.
04.09.2011 20:15 |

podobné články

Auto na Rakovnicku vyletělo ze silnice do lesa! Dva mrtví!

 
Hned dva lidské životy vyhasly při tragické nehodě osobního vozu v Lužné u Rakovníka. Auto tam ve vysoké rychlosti vyletělo ze silnice a v lese narazilo do několika stromů. Posádka neměla nejmenší šanci přežít.
07.08.2014 18:25 |

podobné články

Policejní auto se v Ječné ulici srazilo s osobákem: Vyletělo ze silnice a začalo hořet

 
Auta na odpis! Tak skončil policejní vůz i červený osobák po srážce v Ječné ulici. Náraz byl tak silný, že auto policistů vyletělo ze silnice na chodní, kde poškodilo lampu i výlohu domu, a začali hořet. Podle policejní mluvčí Zoulové jeli policisté se zapnutým výstražným a zvukovým zařízením na tísňové volání.
28.04.2018 08:20 |

podobné články

VIDEO: Auto u Prahy vyletělo ze silnice, řidič zemřel

 
Smrtelná dopravní nehoda se stala ve čtvrtek po šesté hodině na Strakonické ulici ve Zbraslavi u Prahy, osobní auto tam přeletělo svodidla a skutálelo se ze zalesněného svahu.
23.09.2010 08:10 |

podobné články

Auto vyletělo se ze silnice a otočilo se na střechu! Policie nejdřív jen projela...

 
Zdánlivě bezpečný rovný úsek silnice s malým provozem. Jedno auto jedoucí v protisměru natočila kamera na palubní desce auta. Když vtom se blíží další auto. To zničehonic udělá přemet, za který by se nemusel stydět filmový kaskadér, auto vyletí ze silnice, otočí se a dopadne na střechu.
28.10.2014 09:20 |

podobné články

Auto vyletělo ze silnice a skončilo v kotrmelcích. Posádka odešla po svých

 
Závodní dvojice Jeremy Foley a Yuri Kouznetsov má obrovské štěstí, že rallye v americkém Coloradu nebyla jejich poslední. Foley nezvládl řízení a v levotočivé zatáčce vyletěl z vozovky. Auto se při pádu ze svahu ve vysoké rychlosti několikrát převrátilo. Děsivá nehoda však skončila malým zázrakem; ani jeden z mužů neutrpěl vážná zranění.
16.08.2012 17:15 |

podobné články

Auto u Strahovského tunelu skončilo na střeše. Hrozivě vypadající nehoda se obešla bez zranění

 
Při vjezdu do Strahovského tunelu došlo ve večerních hodinách k bouračce. Řidič osobního automobilu pravděpodobně nezvládl řízení a auto skončilo na střeše. Nehoda se obešla bez zranění. Na místě je omezená doprava.
13.01.2018 17:45 |

podobné články

Děsivá nehoda ve Strašnicích: Auto skončilo na střeše, blokovalo průjezd tramvají

 
Krátce před devátou hodinou večer došlo na křižovatce ve Strašnicích k dopravní nehodě dvou automobilů. Jedno z nich skončilo na kolejích na střeše, zablokovalo tak průjezd tramvají linek 22 a 26 v úseku Strašnická a Nádraží Hostivař. Silnici museli policisté také uzavřít.
08.12.2016 22:40 |

podobné články

19letý mladík bezohledně předjížděl, auto vystřelil ze silnice a ujel. Zachytila ho kamera

 
Neskutečnou nehodu způsobil řidič na Plzeňsku. Absolutně nepochopitelně předjížděl, když proti němu jelo několik aut! Kvůli jeho bezohledné jízdě vyletělo auto ze silnice, udělalo několik přemetů a skončilo na boku. Policie už ví, kdo auto řídil...
30.01.2015 15:10 |

podobné články

SMRTELNÁ NEHODA! Auto VYLETĚLO ze silnice, ZEMŘELI v něm DVA MUŽI!

 
Dva mrtvé muže našli v pátek policisté ve vozidle, které vylétlo z rychlostní silnice R35 mezi Olomoucí a Ostravou. Policejní mluvčí Marta Vlachová agentuře Mediafax řekla, že vozidla na střeše mimo silnici si všiml řidič kamionu.
14.10.2011 09:00 |

podobné články

Strakonice jsou prvním okresním městem Jihočeského kraje, v němž uzavřeli koalici

 
Strakonice povede koalice vítězné Strakonické Veřejnosti, ODS, ANO a Volby pro město. Starostou by se měl stát lídr Strakonické Veřejnosti Břetislav Hrdlička. Zástupci jednotlivých subjektů se dohodli v pátek večer na spolupráci. ČTK to potvrdil Rudolf Oberfalcer ze Strakonické Veřejnosti. Starosta Pavel Vondrys, jenž vedl město 16 let a nyní byl lídrem Jihočechů 2012, zůstane v opozici.
18.10.2014 11:00 |

podobné články

Dopravní komplikace na Strakonické: Nehoda kamionu a auta ochromila provoz směrem do centra

 
Vážná nehoda, ke které došlo krátce po druhé hodině na Strakonické ulici v oblasti Lahoviček, zásadním způsobem zkomplikovala dopravu ve směru do centra. Na místě se srazilo osobní auto s nákladním, z toho navíc uniklo přibližně 100 litrů nafty. Na místo ihned vyrazily všechny složky IZS. Kvůli zásahu se tvoří dlouhé kolony, policie doporučuje využít objízdné trasy.
08.08.2018 16:05 |

podobné články

Náraz, let a tvrdé přistání: Auto u Nového Jičína skončilo na střeše chatky

 
V kuriozní poloze skončilo auto po nehodě v Příboru u Nového Jičína. Vůz vylétl ze silnice a skončil na střeše domku v zahrádkářské kolonii.
15.04.2013 10:40 |

podobné články

Nehoda uzavřela dálnici na Strakonice: Auto skončilo na střeše

 
Dálnici D4 uzavřela na 25. kilometru ve směru na Strakonice dopravní nehoda, při které se lehce zranili dva lidé. Policie dopravu odklání přes Voznici. ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Markéta Johnová. Podle informací Jednotného systému dopravních informací (JSDI) skončilo jedno z osobních aut na střeše.
22.05.2017 07:50 |

podobné články

Dálnice D10 u Prahy přes dvě hodiny stála. Auto tam po nehodě skončilo na střeše

 
V dopoledních hodinách se těsně před Prahou na dálnici D10 stala nehoda dvou osobních aut. Na místě se nacházeli zranění lidé, policie zde odkláněla dopravu přes Horní Počernice. Jedno auto skončilo na střeše, příčiny bouračky jsou nejasné. Řidičky obou vozů utrpěly podle záchranné služby lehká zranění, se kterými je odvezli do nemocnice. Před 13. hodinou se na dálnici vrátil provoz.
18.12.2016 12:30 |

podobné články

Auto po smyku skončilo v rybníce. Pět lidí se zranilo

 
Auto vyletělo ze silnice a skončilo v Roštejnském rybníce u Telče na Jihlavsku. Při nehodě se zranilo pět lidí. Na místě zasahoval i vrtulník. Všichni zranění byli převezeni do jihlavské nemocnice.
24.07.2012 21:00 |

podobné články

Luxusní BMW proletělo značkou: Zdemolované skončilo mimo silnici na Strakonické

 
K vážně vypadající dopravní nehodě došlo kolem sedmé hodiny ráno na Strakonické ulici ve směru na Příbram a Strakonice. Bílý luxusní bavorák v hodnotě přes jeden i dva miliony korun vyletěl ze silnice a naboural do dopravní značky ukazující směr Lipence. Udělal i pár kotrmelců, při kterých přišel o kolo.
16.06.2017 10:30 |

podobné články