Článek

Denisu (21) soudí pro vraždu dcery: Novorozeně v taškách schovala do skříně

 
Z vraždy novorozené dcerky se zpovídá před soudem v Ostravě Denisa G. (21). Miminko hned po tajném porodu strčila do několika igelitových tašek a kufru. Hájí se tím, že si myslela, že je dítě mrtvé.
21.06.2017 13:40 |

podobné články

Podobné články

Policová skříň – Famm zajistí dostatek úložného prostoru

 
Policové skříně uvítáme v každé domácnosti, penzionu, hotelu či ubytovně. Ať už potřebujeme uložit pěkně do komínků oblečení či knihy, šanony a jiné věci. To z policové skříně činí universální kus nábytku. Důležité je vybrat si takovou, aby nám vyhovovala vzdáleností jednotlivých poliček. Případně zvolit policovou skříň, kde se dá vzdálenost mezi jednotlivými poličkami libovolně nastavovat. Měla by být kvalitní konstrukce, neboť veškeré věci v ní uložené něco váží. Za vzhledově zajímavé a praktické lze považovat policové skříni Famm – Mag Euro 1. Výška skříně je naprosto ideální, stejně tak její šíře. Vejde se do ní dostatek věcí, jež potřebujeme skladovat. Úzká policová skříň představuje stylový nábytek nové generace s multifunkčním využitím. Jak na výběr skříně Šatní skříně dělíme na policové a šatní. Správná skříň by měla mít dostatek prostoru pro uložení oděvů a věcí, které potřebujeme uschovat. Volně stojící skříň by měla být uzamykatelná, stabilní a bezpečná svým provedením. Vhodný typ skříně vybíráme podle toho, do jaké místnosti v bytě je určená. Důležitá kritéria při výběru jsou: výška, šířka, hloubka, materiál a vnitřní uspořádání. Praktičnost a design v jednom Design policové skříně je moderní a vhodný do každého pokoje. Ať si skříň pořizujeme do vlastní domácnosti či provozovny. Bonusem této skříně je zámek, tudíž je uzamykatelná. Kde policovou skříň Famm umístíme je osobní preferencí. Své místo najde v každé předsíni, ale ani ostatní pokoje jí nebudou zapovězené. V kombinaci s dalším nábytkem je možné ji použít i v obývacím pokoji, neboť barevné provedení ořech bývá v některých domácnostech preferován. V menších bytech není často jiná možnost než právě tento multifunkční nábytek, jakým policová skříň je, zde umístit. Policovou skříň lze zakoupit jako samostatný komponent, ale i jako součást některé sestavy. Svoji úlohu policová skříň Famm splní také ve studentském pokoji. Pro mladší děti by bylo vhodnější vybrat mezi skříněmi veselejších barev. Příspěvek Policová skříň – Famm zajistí dostatek úložného prostoru pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2015 09:21 |

podobné články

Zabila dcerku: Novorozeně strčila v kufru do skříně!

 
Denisa G. (21) z Frýdlantu nad Ostravicí tajila v roce 2015 těhotenství před přítelem i blízkými. Po tajném porodu doma ve vaně dítko vložila do tašek a kufru, který schovala do skříně.
22.06.2017 08:25 |

podobné články

Styděla se za těhotenství, tak novorozeně zabila. Jde sedět na 15 let

 
Dvaatřicetiletá matka devíti dětí z Chvaletic na Písecku stráví za vraždu své novorozené dcery ve vězení 15,5 roku. Trest ji dnes potvrdil odvolací Vrchní soud v Praze. Tragédie se stala loni v březnu. Mrtvé novorozeně obžalovaná podle své výpovědi několik měsíců skrývala doma, pak ho zakopala na zahradě.
23.10.2013 15:50 |

podobné články

Neuvěřitelné vandalství řeší Praha 6: Všechny tři skříně s oblečením pro bezdomovce někdo zničil

 
Po celé Praze se v posledních letech rozmohly různé projekty pro veřejnost. Kromě knihoven nebo laviček lidé umisťovali po metropoli skříně s ošacením pro bezdomovce. Zvláště v zimním období tato místa pomáhala potřebným. Je ale vidět, že ne každý má soucit. Neznámí vandalové totiž všechny tři skříně z projektu „Daruj kabát“ v Praze 6 zničili a ukradli. Nikde je už nyní nenajdete.
07.02.2018 10:35 |

podobné články

Studentka se při masakru na Floridě schovala do skříně. Její dědeček udělal to samé

 
Když Carly Nove uslyšela ve středu odpoledne na střední škole v Parklandu střelbu, neváhala ani minutu a utíkala se schovat do skříně. Před sedmdesáti lety přitom to samé udělal její dědeček, který zažil vůbec první palebný masakr v Americe.
17.02.2018 20:25 |

podobné články

Novorozenou dcerku zabalila do igelitek: Za vraždu dostala bezcitná matka 15 let

 
Za vraždu novorozené holčičky potrestal soud v Ostravě její matku Denisu G. (21). Poslal ji na 15 let do kriminálu. Nebohé děťátko zemřelo na podchlazení a vykrvácení pupečníkem.
29.06.2017 15:30 |

podobné články

Skříně si ´ušijte´ na míru

 
Skříně na míru jsou skvělá věc, jak velká ale má být? Jak vysoko si nechat udělat police a kam dát šatní tyč? Plánujete právě nákup nové skříně nebo její výrobu na míru? Blesk.cz vám poradí.
07.05.2009 05:05 |

podobné články

Antonín ubodal v restauraci krásnou Denisu: Odsedí si 17 let!

 
Za vraždu bývalé přítelkyně uložil Krajský soud ve Zlíně devětatřicetiletému Antonínu Stojkovi 17 let vězení. Hrozilo mu o tři roky více, případně výjimečný trest. Stojka loni v dubnu v Bezměrově na Kroměřížsku podle obžaloby ubodal třicetiletou Denisu, mámu dvou dětí, v tamní restauraci s penzionem. Ke svému činu se doznal a litoval ho.
21.05.2018 11:40 |

podobné články

19 let za krutou vraždu novorozené dcerušky: »Matka« (22) z Plzně ji bodala a bila paličkou

 
Miminku rozbila hlavičku o sprchový kout a nožem ho bodla do krku, pak ještě domlátila paličkou na maso. Tělíčko novorozené holčičky pak Kateřina M. (20) zahrabala do prádelního koše. Za brutální vraždu sotva pár minut starého miminka si odsedí 19 let. Dítěte se chtěla zbavit proto, aby ji neopustil přítel!
26.04.2018 10:50 |

podobné články

Cizí žena odevzdala v Opavě cizí novorozeně! Požádala ji o to matka holčičky?

 
Opavští policisté pátrají po ženě, která na začátku května ve Slezské nemocnici v Opavě odevzdala novorozeně lékařce. Měla ji o to požádat matka novorozeně!
14.05.2014 20:25 |

podobné články

Zavraždil ji učitel, protože ho odmítla: Hořící srdce pro mrtvou Denisu (†17)

 
Pro zavražděnou Denisu (†17) hoří obrovské srdce. Kolem přibývají další svíčky, čerstvé květiny a vzkazy od jejích spolužáků a kamarádů.
08.11.2013 12:11 |

podobné články

Miminko uškrtila NA TEPLÁCÍCH a zakopala na zahradě! Bestie dostala 15,5 roku

 
Českobudějovický krajský soud dnes odsoudil dvaatřicetiletou ženu za vraždu novorozené dcery k trestu odnětí svobody na 15 a půl roku. Tragédie se stala ve Chvaleticích na Písecku. Mrtvé novorozeně žena podle vlastní výpovědi několik měsíců skrývala doma a pak je zakopala na zahradě. Mladá žena předtím porodila už sedm dětí. Dnešní rozsudek není pravomocný, obžalovaná se na místě odvolala.
02.09.2013 09:45 |

podobné články

Matka zabila své dítě, protože se styděla za těhotenství. Soud ji poslal do vězení na 15,5 roku

 
Českobudějovický krajský soud uložil dvaatřicetileté ženě za vraždu novorozené dcery trest odnětí svobody na 15 a půl roku. Tragédie se stala ve Chvaleticích na Písecku. Mrtvé novorozeně žena podle vlastní výpovědi několik měsíců skrývala doma a pak je zakopala na zahradě. Mladá žena předtím porodila už sedm dětí. Dnešní rozsudek není pravomocný. 
02.09.2013 09:50 |

podobné články

Učitel Ondřej (31) přijel do Raškovic vraždit: Takhle popravil Denisu (†17)!

 
Školačku Denisu (†17), se kterou měl podle všeho poměr, přijel učitel Ondřej (31) do Raškovic chladnokrevně zastřelit. Pro své krvavé běsnění si vzal s sebou tři pistole. Když mu došly náboje v jedné zbrani, začal pálit jako šílený z další.
07.11.2013 05:05 |

podobné články

Otřesná vražda: Ubodal Denisu vlastní otec?

 
Strašné rodinné drama v úterý otřáslo obcí Jakubov na Slovensku. Denisu (†24) před rodinným domem někdo ubodal nožem. Z děsivého činu je podezřelý její otec Emil (48).
23.06.2010 14:40 |

podobné články

Miss Hadašová porodila hokejistovi Bednářovi dceru Denisu

 
Česká Miss Lucie Hadašová porodila ve středu v pražské podolské porodnici dceru Denisu. Její přítel, hokejista Jaroslav Bednář, byl u porodu. Lucii odměnil obrovským pugetem rudých růží.
15.09.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Hadašová (246 článků) , Jaroslav Bednář (145 článků)

Policie hledá Denisu (14)! Ztratila se v neděli!

 
Denisu Bartůňkovou (14) hledá od neděle policie. Naposledy byla viděna uvedeného dne před jednou hodinou odpoledne v Pardubicích, uvedl to ve středu policejní mluvčí Jozef Bocán
09.11.2011 11:20 |

podobné články

Tohle je tvář učitele, který rozstřílel Denisu (17) a jejího dědu

 
To je on! Šílený učitel Ondřej D. (31), který popravil mladou Denisu (17) a jejího dědečka. Dívčinu babičku vážně postřelil v Raškovicích na Frýdecko-Místecku. Za vším prý byla zhrzená láska. Podle všeho vše začalo nevinným špásováním na školních chodbách. Flirtovat s ním ale Denisa neměla, když učitel zjistil, že má jiného, krvavě se jí pomstil.
06.11.2013 20:20 |

podobné články

Děsivý scénář masakru v Raškovicích: Tenhle muž zastřelil Denisu! Její máma se musela dívat...

 
Než zemřela, prožívala muka. Žákyni Denisu V. (†17) popravil učitel angličtiny Ondřej D. (31) jako poslední. Pondělní útok šílence v neprůstřelné vestě a se třemi zbraněmi na rodinu v Raškovicích na Frýdecko-Místecku, při kterém zemřel ještě dědeček (†73) dívky a babička (71) byla postřelena, měl děsivý scénář. Celý ho sledovala matka oběti (46).
07.11.2013 12:06 |

podobné články