Článek

Denisa ze Survivoru si nebere servítky: Zradil mě člověk, kterému jsem věřila nejvíc

 
Pokud jste neviděli poslední díl Survivoru, tak nečtěte dál. Jedná se o spoiler! Denisa Dvořáková, která jako poslední opustila reality show Survivor, zpytuje svědomí. Rozhodně ví, kde se stala chyba a kdo za tím stojí. Podrazil ji člověk, kterému na ostrově věřila nejvíc, jak sdělila v pořadu Švanci bar, který moderuje Petr Švancara. 
23.03.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (80 článků) , Denisa Dvořáková (108 článků)
Podobné články

Pravda o vztahu Pítra a Andrey v Survivoru? Svědectví přímo z ostrova, Soňa promluvila

 
Opravdu to mezi Petrem Havránkem alias Pítrem a Andreou Bezděkovou v Survivoru jiskří? Nyní se k jejich vztahu vyjádřil první vypadlý člen jejich kmene a to cvičitelka Soňa. "Já z vlastní zkušenosti, kdy jsem na ostrovu byla můžu říct, že kdybych tam měla bývalého přítele a ten rozchod by nebyl špatný, tak na ostrově by to byl první člověk, kterému bych věřila a kterému bych řekla jak se doopravdy cítím," prozradila v rozhovoru pro Óčko.
16.02.2023 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (270 článků)

Zhrzená Karolína ze Survivoru: Plive síru na Pepu. Nechápu, proč mě nevzal na odměnu, říká

 
Pokud jste neviděli poslední dva díly Survivora na Voyo, tak nečtěte dál. Článek je spoilerovaný. Vztahy v Survivoru jsou po sloučení kmenů dost napjaté. Původní aliance se pomalu, ale jistě rozpadají, z čehož jsou někteří účastníci dost rozmrzelí. Tuto situaci právě zažívá například Karolína Krézlová, která byla šokovaná, když ji jeden z hráčů, kterému věřila nejvíc, vrazil kudlu do zad. 
20.04.2023 05:10 |

podobné články

Zdechovský: Petr Fiala má obrovský přehled, je důsledný a nebere si servítky

 
Lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský promluvil o předsedovi ODS Petru Fialovi a kandidátovi koalice Spolu, tj. koalice ODS, lidovců a TOP 09, na premiéra. „Má obrovský přehled, je důsledný a nebere si servítky. Je to naprosto jiný člověk, než jsem ho znal z medií,“ prohlásil o Fialovi.
12.08.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6327 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Nikola Čechová (87 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Bývalá partnerka fotbalisty Jankta promluvila o hororu: Nechala jsem se ponižovat a nadávat si!

 
Odkryla útrapy, kterým během vztahu s Jakubem Janktem (26) čelila. Markéta Ottomanská, bývalá partnerka fotbalového reprezentanta, si po rozchodu nebere servítky a do záložníka Getafe se pořádně opřela. „Ještě před rokem jsem se nechala ponižovat a nadávat si, protože jsem věřila, že je důležité, aby rodina držela při sobě. Sama jsem z rozvedené rodiny, a tedy vím, jak moc těžký je rozvod rodičů pro dítě,“ napsala na svůj Instagram. 
19.04.2022 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (741 článků)

Otřesná vražda školačky (8): Kamarád, kterému věřila, ji vlákal domů a brutálně mučil!

 
Osmiletou Madyson hledaly od víkendu celé USA. Bohužel, tohle pátrání nemá šťastný konec. Tělíčko dívky našli v kontejneru a hned na první pohled bylo poznat, že dívka před svou smrtí musela hodně trpět. Za všechno přitom může člověk, kterému věřila.
30.07.2015 08:21 |

podobné články

Jak tráví neděli herečka Denisa Pfauserová z Řachandy?

 
Upozornila na sebe rolí rozmazlené princezny ve filmu Řachanda. Pak už Denisa Pfauserová (29) vstoupila do seriálů. Do Ulice, Doktorů z Počátků, anebo nejnověji do Ohnivého kuřete. Kromě hraní ji baví i natáčení videí. Na YouTube má vlastní »Denisa má kanál«. „Ano, už asi půl roku jsem youtuberka! S přihlédnutím na můj věk už teda spíš youtuberka-důchodkyně,“ směje se Denisa.
25.02.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Pfauserová (85 článků)

Jak tráví neděli herečka Denisa Pfauserová z Řachandy?

 
Upozornila na sebe rolí rozmazlené princezny ve filmu Řachanda. Pak už Denisa Pfauserová (29) vstoupila do seriálů. Do Ulice, Doktorů z Počátků, anebo nejnověji do Ohnivého kuřete. Kromě hraní ji baví i natáčení videí. Na YouTube má vlastní »Denisa má kanál«. „Ano, už asi půl roku jsem youtuberka! S přihlédnutím na můj věk už teda spíš youtuberka-důchodkyně,“ směje se Denisa.
27.02.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Pfauserová (85 článků)

Nejkontroverznější česká hvězda filmů pro dospělé si nebere servítky: Drsný útok na Rytmuse a Jasminu

 
Česká hvězda peprných filmů Daisy Lee je známá tím, že si nebere servítky. Co má na srdci, to na jazyku. Naposledy si vzala na paškál Rytmuse  (41) a jeho přítelkyni Jasminu Alagič  (29) . Nic hezkého si o nich herečka odvážných rolí nemyslí.
18.10.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lee (252 článků)

Adam Mišík si může trhat vzteky vlasy: Jeho ex Denisa slaví úspěchy v zahraničí a může si vybírat

 
MISS CZECH REPUBLIC 2019 odletěla minulý týden na světovou soutěž krásy. Úřadující vítězka Denisa Spergerová je nyní v Londýně, kde se uskuteční 69. ročník nejstarší a největší světové soutěže krásy Miss World. Denisa si s sebou na finálový večer veze šaty od Sama Dolce, se kterými tak bude soutěžit o cenu Best Designer Evening Gown. V průběhu 3 týdnů v Londýně bude mít nabitý program, kde budou různé výzvy. Denisa je rozhodně jednou z nejkrásnějších vítězek soutěže.
26.11.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (347 článků) , Sam Sam (741 článků)

Denisa Grossová (17) o první lásce: Víme, co na o devět let staršího Robina říká maminka Šárka

 
Sedmnáctiletá Denisa Grossová prožívá první lásku. V divadle se zakoukala do kolegy, o devět let staršího Robina Puškáše, a září štěstím. "Jsem zamilovaná, je to úplně poprvé. Je to krásné, je to taková beznaděj. Člověk vlastně nemůže nic," řekla Super.cz Denisa. "Seznámili jsme se v divadle, byli jsme nejlepší kamarádi a vznikla z toho láska. Doufám, že to vydrží co nejdéle," prozradila Grossová na benefičním koncertě Kapky naděje, kde zpívala její sestra Natálka.
19.06.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Robin Puškáš (17 článků)

Denisa Dvořáková o Survivoru: Po vypadnutí jsem byla poctivě zavřená, říká a rýpla do Jirešové

 
Aktuální řada Survivoru je pod palbou drsné kritiky. A to nejen ze strany fanoušků a moderátora Ondřeje Novotného, ale absence bojovnosti leze krkem i čerstvé vypadlici Denise Dvořákové (34). Ta v pořadu Extra Host přiznala, že nechápe, že někteří soutěžící show opouští dobrovolně. A nejen to! Ostře se pustila i do Ivy Jirešové, která svou lhostejností vůči fanouškům zkazila moment překvapení ze svého vypadnutí.
22.03.2024 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Dvořáková (108 článků) , Ondřej Novotný (265 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (265 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Maty Maty (16 článků)

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Glosa: Finále Survivoru bez nejlepšího hráče. Pravý vítěz dojel na vlastní dobrotu

 
Nechcete-li vědět, kdo se stal vítězem aktuální řady Survivoru, jděte si raději na eXtra přečíst jiný článek. Tento je totiž plný spoilerů a na následné reklamace nebude brán zřetel. A teď si pojďme říct, proč si ani jeden z finalistů nezasloužil stát se vítězem Survivoru a kdo je podle mě pravým Survivorem. 
18.05.2023 20:55 |

podobné články

Glosa: Mikýř odhalil největší tajemství Survivoru. Zákulisí vám změní pohled na věc

 
Přelstít, přehrát, přežít. Základní pravidla Survivoru, která jsou pro soutěžící čím dál hůř splnitelná. A to především v česko-slovenské verzi. A má to jednoduchý důvod. Hra se totiž začíná hrát ještě před nástupem do letadla a aliance jsou jasné ještě dřív, než se fanoušci vůbec dozví, kdo v nejnáročnější show světa bude bojovat o přežití. A právě to ničí podstatu Survivoru.
07.03.2024 20:50 |

podobné články