Článek

Denisa z MasterChefa má nejtěžší formu nádoru na mozku: Láskyplný vzkaz malé dceři vhání slzy do očí

 
Těžké chvíle a boj o holý život právě svádí bývalá účastnice MasterChefa Denisa Cziglová, které byla diagnostikována velmi agresivní forma nádoru na mozku. Jestli nad těžkou nemocí zvítězí, je zatím ve hvězdách. O svém životě s rakovinou pravidelně informuje své sledující na Instagramu, kde zveřejnila i srdceryvný vzkaz věnovaný své malé dceři. 
16.02.2023 13:25 |

podobné články

Podobné články

Odporný útok na Denisu z MasterChefa, která trpí rakovinou: Obvinili ji, že si z darů platí dovolenou

 
Denisa Cziglová (36) dlouhodobě bojuje se zákeřnou nemocí. Bývalé účastnici MasterChefa diagnostikovali vážný stav rakoviny, která se obtížně léčí. Denisa v únoru podstoupila náročnou operaci mozku, která měla amatérské kuchařce pomoci nemoc překonat. To se však nestalo. Denise se nyní nádor rozmnožil, jak informovala na svých sociálních sítích. Tak se rozhodla se svou rodinou odcestovat na dovolenou k moři. To však hýblo žaludkem sledujícím, kteří má zato, že Denisa na dovolenou použila peníze na léčbu. Pacientka sledující poslala jasný vzkaz. 
27.06.2023 09:00 |

podobné články

Snímky, které vhání slzy do očí! Brenda přežila chemoterapii

 
Herečka Shannen Doherty (45), která kdysi zářila, jako jedna z hvězd kultovního seriálu Beverly Hills 902 10 se statečně pere s rakovinou. Má za sebou poslední chemoterapii a její nejnovější snímky skutečně vhání slzy do očí.
07.10.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Shannen Doherty (204 článků)

GESTO STOLETÍ! Oddanost Margity vhání slzy do očí!

 
Je až neuvěřitelné, s jakou oddaností a laskavostí dokáže pečovat Štefan Margita o svou milovanou Haničku. Jeho poslední gesto, které udělal poté, co Hanku propustili z nemocnice, doslova vhání slzy dojetí do očí.
16.10.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Štefan Margita (403 článků)

Bojovnice Denisa z MasterChefa se po drsné operaci nevzdává: Dojemný vzkaz dvouleté dcerce

 
Bývalá účastnice MasterChefa Denisa Cziglová je nejen velice statečné děvče, ale také starostlivá a milující matka. I když se potýká se zákeřnou nemocí, kvůli které před měsícem podstoupila operaci mozku, tak stále má vůli bojovat. Hlavním motorem, který ji pohání, je její dcera, která nyní oslavila druhé narozeniny. Dcerce napsala dojemný vzkaz, který zveřejnila na svém Instagramu. 
07.03.2023 20:20 |

podobné články

Pagetova choroba prsu

 
Rakovina prsu patří k nejčastějším nádorovým onemocněním žen, ročně se v ČR zjistí asi 5000-6000 nových případů. Je třeba si ovšem uvědomit, že zdaleka neohrožuje jen ženy, rakovinou prsu může onemocnět i muž. Pagetova choroba prsu, nazývaná také Pagetova choroba bradavky, je vzácný typ rakoviny prsu, jde o duktální karcinom, který napadá zejména tkáň bradavky a okolního dvorce. Příznaky připomínají ekzém Příznaky Pagetovy choroby mohou zpočátku připomínat nějakou formu dermatitidy či ekzému. Tkáň na bradavce zarudne, odlupuje se, začne se vytvářet jakoby krusta, často je vše doprovázeno mokváním a svěděním. Následuje ztuhnutí pokožky na bradavce nebo blízko ní, její zploštění, nažloutlý nebo krvavý výtok z bradavky, citlivost na prsa a zvyšující se bolest. Obvyklé je, že se objeví pouze na jednom prsu, druhé zůstává zdravé. Důležitým vodítkem při diagnostikování Pagetovy choroby je skutečnost, že “ekzém” neraguje na léčbu mastmi, topické ošetření prostě nepomáhá. Jestliže vás trápí některý z těchto příznaků, je rychlá návštěva lékaře nevyhnutelná. Je průvodním jevem již existujícího nádoru Pagetova nemoc je v podstatě poslední varování, že v prsu už se zhoubný nádor nachází, vždy signalizuje přítomnost duktálního karcinomu v prsní tkáni. Důvod, proč se u některých žen objeví a u jiných ne, není znám, stejně jako faktory, které by mohly nemoc zhoršovat. Tato forma rakoviny vzniká, když buňky vnitřního nádoru migrují do tkáně bradavky. Ve chvíli, kdy navštívíte se svým podezřením na Pagetovu chorobu lékaře, jistě vás pošle na mamograf,  ultrazvuk nebo vyšetření MRI. Potvrzení nádoru zajistí biopsie vzorku tkáně, ta také poskytne další informace, například stiupeň vývoje nádoru, invazivitu a naznačí možné postupy léčby. Většinou se kombinuje několik metod, stejně jako u jiných nádorových bujení. Příspěvek Pagetova choroba prsu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.06.2018 03:25 |

podobné články

Denisa z MasterChefa má nádor na mozku: Jde o nejagresivnější formu, léčba je složitá, přiznává manžel

 
Finalistka kulinářské show Masterchef Denisa Czingelová (34) se dozvěděla krutou diagnózu. V roce 2014 jí byl diagnostikován nádor na mozku. Podle tehdejších zpráv se jí nad ním podařilo vyhrát, jenže nyní podle vyjádření manžela Romana na Instagramu se bohužel rakovina vrátila, a to v mnohem agresivnější podobě.
15.02.2023 12:30 |

podobné články

Umíte si správně odličovat oči?

 
Pokud patříte k ženám, pro něž je dokonale nalíčená tvář samozřejmostí, bez které nevyjdou z domu, nesmíte zapomínat ani na pořádné odlíčení a následnou péči o pleť dřív, než jdete spát. V průběhu dne se na tváři kromě líčidel usadí i drobné částečky nečistoty, ty spolu s odumřelými kožními buňkami mohou ucpat póry a způsobit výskyt zánětlivých  pupínků. Pokud byste šla spát s nevyčištěnou pletí, nemohla by pořádně dýchat a regenerovat. Proto je odlíčení tak důležité. A správné odličování začíná očima. Čím odlíčit oči Pokožka na očních víčcích je velmi jemná, neměla byste ji otírat silou. Na jemné odličování existuje řada přípravků, s nimiž to jde snadno a bez hrubého stírání. Odličovač očí vybírejte podle toho, jak citlivou máte pleť (na citlivější použijte přípravek s nápisem “sensitive”). Také na voděodolnou řasenku potřebujete speciální odličovač, který si s ní beze zbytku poradí. Na odličování očí můžete použít i jemnou micelární pleťovou vodu, ta si poradí i s make-upem. Jestli tu správnou čistící kosmetiku pro sebe teprve hledáte, nezapomeňte na test na alergickou reakci. Vyzkoušejte si ji nejdříve na pokožce mimo obličej, jestli nepálí nebo nesvědí. Teprve pak ji použijte i na tvář a oči. Správný postup odlíčení očí Jestli používáte kontaktní čočky, odložte je dřív, než začnete s čištěním víček. Pak naneste odličovač na vatový tampon, ten přitiskněte na pleť a nechte chvilku působit, aby se barva na víčcích rozpustila. Teprve potom jemnými tahy setřete ve směru shora dolů. Stejně postupujte i u řasenky, i tady stírejte nanesenou barvu od kořínků ke konečkům. V žádném případě oči nemněte ani silou nedrhněte sem tam, mohla byste si narušit vnější ochrannou vrstvu pleti a způsobit si drobné bolestivé oděrky. Při takovém zacházení s jemnou kůží kolem očí byste také mnohem dříve přišla k očním vráskám. A to jistě nechcete. Na důkladně vyčištěné oči... Čtěte více Příspěvek Umíte si správně odličovat oči? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.02.2018 05:05 |

podobné články

Václav Postránecký by oslavil 77. narozeniny: Dojemný vzkaz na náhrobku vhání slzy do očí

 
Od smrti legendárního herce Václava Postráneckého (†75) uběhl už téměř rok a půl. Hvězda českých komedií, která by dnes oslavila 77. narozeniny, ale zůstává v srdcích tisíců fanoušků i nadále. Vynikající herec je pochován hned vedle budovy strašnického krematoria. Při pohledu na náhrobek se dodnes nejen rodinným příslušníkům derou slzy do očí.
08.09.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (242 článků)

Dojemná zpověď Denisy z MasterChefa vhání slzy do očí. Zlomená slova těžce nemocné kuchařky o krátícím se čase

 
Příběh Denisy Cziglové trhá srdce. Influencerka, která je známá především díky kuchařské soutěži MasterChef, se statečně pere se zákeřnou formou rakoviny, která se jí usadila na mozku. Z jejího vzkazu na Instagramu vskutku mrazí. Ačkoli se snaží bojovat ze všech sil, vážná nemoc má dopad na její vyjadřování. Je obdivuhodné, že ani v takové situaci neztrácí svůj optimismus a užívá si každého dne. 
06.01.2024 07:10 |

podobné články

NESKUTEČNÁ BOLEST: Dvouletá holčička trpí kvůli 10kilovému obřímu nádoru!

 
Fotka dvouleté Sohany vhání slzy do tváří. Holčička pochází z Indie a neskutečně trpí kvůli obřímu nádoru. Její fotky se dostaly na internet, díky čemuž se holčička dočkala lékařské pomoci. Sohana musí nejdříve projít chemoterapií a poté jí bude nádor z břicha odstraněn.
19.01.2017 13:15 |

podobné články

Bolestivý vzkaz vážně nemocné Denisy z MasterChefa. Je to moc těžké, holčičko moje, vzkazuje bojovnice s rakovinou

 
Vzkaz Denisy Cziglové trhá srdce. Účastnice MasterChefa se jako lvice pere se zákeřnou chorobou. Zhoubný nádor na mozku se jí rozšířil na další místa, avšak statečná kuchařka svůj boj nevzdává. Na sociálních sítích nyní sdílela dojemné psaní své dceři, ve kterém otevřeně přiznává, jak těžké dny to pro ni jsou a že občas zkrátka nemá síly. 
24.12.2023 19:00 |

podobné články

Po operaci mozku přestala finalistka MasterChefa mluvit, číst i psát

 
Finalistka MasterChefa 2019 Denisa Cziglová (34) popisuje na sociálních sítích otevřeně svůj boj se zákeřnou nemocí a momenty beznaděje. Modelka, foodblogerka a dvojnásobná maminka podstoupila letos další náročnou operaci mozku. Po té přestala na čas umět mluvit, psát i číst.
26.02.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Obama (250 článků)

Dcerka (†3) hvězdy instagramu zemřela na vzácnou formu rakoviny: Měla nádor na mozku

 
Příběh influencerky a hvězdy instagramu Ashley Stockové (35) zasáhl mnoho lidí. Američanka sdílela hrůzy, které musela prožívat v boji o život své vlastní dcery Stevie Lynn (†3). Bohužel se jednalo o předem prohraný boj. Poté, co dívence minulý měsíc diagnostikovali vzácnou formu rakoviny v podobě nádoru na mozku, jí lékaři nedali žádnou šanci na přežití. Smrt si nyní bohužel pro dívku opravdu přišla.
01.06.2020 16:25 |

podobné články

Za posledních 20 let se zdvojnásobil počet zhoubných nádorů mozku. Zřejmě kvůli mobilům

 
Britští onkologové varují před nadměrným telefonováním mobilem a vyzývají všechny, kdo tráví hodiny voláním, aby používali handsfree. Za poslední dvě desetiletí se totiž zdvojnásobil počet zhoubných nádorů v mozku a podle všeho souvisí tento nárůst s používáním mobilů, které při hovoru vysílají do mozku nebezpečné vlny.
10.08.2018 15:30 |

podobné články

Bojovnice Denisa z MasterChefa: Po operaci mozku přestala mluvit, číst i psát

 
Bývalá účastnice kuchařské soutěže MasterChef Denisa Cziglová statečně bojuje doslova o holý život se zákeřnou nemocí. Před měsícem podstoupila náročnou operaci mozku, během které jí byl odstraněn nádor. O svém zdravotním stavu pravidelně informuje prostřednictvím svého Instagramu, kde popsala, s jakými problémy se musela po chirurgickém zákroku potýkat. 
06.03.2023 18:25 |

podobné články

Bojovnice Denisa z MasterChefa: Nádor na mozku se rozmnožil, šance na uzdravení je mizivá

 
Amatérská kuchařka Denisa Cziglová již velmi dlouho statečně bojuje se zákeřnou rakovinou. Ačkoliv společně s lékaři dělá pro záchranu svého života vše možné i nemožné, na svém Instagramu nyní fanoušky informovala, že nádor na mozku, kterému s manželem přezdívají Evžen, se rozmnožil. 
16.06.2023 20:55 |

podobné články

Denisa z MasterChefa o rakovině mozku: Pomohlo mi až smíření, že odtud budu odcházet

 
Kuchařka Denisa Cziglová, kterou si mnozí diváci pamatují z kulinářské show MasterChef, již podruhé bojuje se zákeřnými rakovinnými nádory na mozku. Maminka dvouleté holčičky Izabelky se nyní snaží trávit co nejvíce času s rodinou, přáteli a svou nemoc bere sportovně. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak těžké pro ni bylo smířit se s návratem těžké nemoci. 
03.11.2023 05:10 |

podobné články

Denisa z MasterChefa prohrává boj s rakovinou: Léčba selhala, na mozku má neoperovatelné nádory

 
Bývalá účastnice soutěže MasterChef, Denisa Cziglová, svádí lítý boj s nádory na mozku. Biologická léčba, kterou podstoupila, jí dala naději, že se bujení rakoviny, když ne vyléčí, tak alespoň zastaví. Tato poslední naděje ale bohužel vyhasla a sympatická brunetka si musela od lékařů vyslechnout zdrcující diagnózu, jejíž prognózy jsou více než nepříznivé. Svým fanouškům na Instagramu se svěřila, jaké jsou její nynější vyhlídky do budoucna. 
29.11.2023 20:25 |

podobné články

Špatně vidím, mluvím hůř a neumím číst: Denisa z MasterChefa o boji s rakovinou mozku

 
Influencerka Denisa Cziglová, kterou zná řada lidí zejména díky její účasti v soutěži MasterChef, bojuje už dlouhou dobu s těžkou nemocí. Nádorové onemocnění mozku si bohužel vybírá krutou daň, a ačkoliv se mladá maminka snaží neztrácet naději, na svém Instagramu se svěřila s dopady zákeřné rakoviny na její každodenní život. 
24.01.2024 20:25 |

podobné články