Článek

Denisa Grossová promluvila o lžích na sociálních sítích. Není to realita, sama nesdílím nic negativního, přiznala

 
Denisa Grossová se rozhodla na Instagramu rozepsat hlubší příspěvek o roli sociálních sítí i o tom, co je vlastně realitou. "Je dobré si uvědomit, že to, co vidíme na sociálních sítích, není realita, ale pouze obsah, který je sdílen lidmi ukazující pouze to, co chtějí, aby bylo viděno," napsala tanečnice, fotografka a zpěvačka v příspěvku, který doprovodila provokativní fotkou.
23.11.2022 20:55 |

podobné články

Podobné články

Denisa Grossová (17) o první lásce: Víme, co na o devět let staršího Robina říká maminka Šárka

 
Sedmnáctiletá Denisa Grossová prožívá první lásku. V divadle se zakoukala do kolegy, o devět let staršího Robina Puškáše, a září štěstím. "Jsem zamilovaná, je to úplně poprvé. Je to krásné, je to taková beznaděj. Člověk vlastně nemůže nic," řekla Super.cz Denisa. "Seznámili jsme se v divadle, byli jsme nejlepší kamarádi a vznikla z toho láska. Doufám, že to vydrží co nejdéle," prozradila Grossová na benefičním koncertě Kapky naděje, kde zpívala její sestra Natálka.
19.06.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Robin Puškáš (17 článků)

Denisa Grossová v tílku. Sexy fotky pořídila její sestra Natálie

 
Přestože většinou sama stojí za fotoaparátem, při nedávném výletě do Itálie si Denisa Grossová vyzkoušela, jaké to je pózovat před objektivem. Její mladší sestra Natálie pořídila snímky, které na sociálních sítích vzbudily ohlas.
13.03.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1590 článků)

Sedmnáctiletá Denisa Grossová má první lásku: Zamilovala se v divadle

 
Sedmnáctiletá Denisa Grossová prožívá své první zamilování. Denisa účinkuje v muzikálech a jak už to tak v uměleckých kruzích bývá, kluka si našla v divadle, kde tráví podstatnou část svého času. Je jím kolega Robin Puškáš a nějakou dobu už spolu chodí.
02.06.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Robin Puškáš (17 článků)

Denisa Grossová se konečně dostala domů. Z exotického Zanzibaru putovala rovnou do karantény

 
Denisa Grossová je doma. Tanečnice a dcera zesnulého premiéra Stanislava Grosse přiletěla z dovolené na Zanzibaru do Česka. A přiznává, že si hodně oddychla. Dostat se domů nebylo vůbec lehké. Tisíce Čechů zůstává v zahraničí doslova uvězněno kvůli zrušeným letům a nemůžou se dostat do svých domovů, Denisa měla štěstí.
21.03.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků)

Místo veselky konec vztahu! Denisa Grossová po pěti letech nejen ruší svatbu, ale hlásí rozchod

 
Fotografka a tanečnice Denisa Grossová, starší sestra Natálky Grossové,  (18) je single. Po více jak pětiletém vztahu se rozešla s přítelem Robinem Puškášem. Denisa byla dva roky zasnoubená, svatby se ale nedočká.
25.10.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Robin Puškáš (17 článků)

Za snoubence už má náhradu. Denisa Grossová necelý rok po rozchodu ukázala nového partnera

 
Starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse Denisa má novou lásku. A našla ji ve své branži. Tanečnice a choreografka Denisa Grossová randí s Dominikem Jandusem. Potkali se v muzikálu Čarodějka, kde oba tančí. Dominik také učí tanec v souboru Tančírna, který vede manžel Jitky Čvančarové  (43) Petr Čadek.
15.09.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (919 článků) , Stanislav Gross (794 článků) , Petr Čadek (207 článků)

Zamilovaná Denisa Grossová: Z jejích žhavých snímků jde hlava kolem

 
Jak je vidět, láska dělá zázraky. Úspěšná fotografka a dcera bývalého politika Stanislava Grosse (♰45) Denisa Grossová (23), která momentálně randí s tanečníkem a choreografem Dominikem Jandusem, vystavuje na sociálních sítích své sexy tělíčko. Musíme uznat, že dospěla v opravdu krásnou ženu a změna partnera jí rozhodně prospěla. 
08.12.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků)

Grossová: Mamka ví, že mám skvělého kluka, který žehlí, pere, vaří

 
Zpěvačka a fotografka Denisa Grossová (19) si užívá společné bydlení s přítelem Robinem Puškášem (29), se kterým chodí už tři roky. Maminka Šárka Grossová (48) sice truchlí, ale pokojíček dceři doma pořád nechává. „Smutním, ale je to život,“ přiznala Šárka.
26.01.2018 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Robin Puškáš (17 článků)

Denisa Grossová ve šmírovací reality show? Blondýnka měla skončit na tři měsíce zavřená mezi influencery

 
Ve zbrusu nové televizní reality Like House měla účinkovat i tanečnice a fotografka Denisa Grossová. V show, kde se v jedné vile setkají influenceři populární ze sociálních síti TikTok, Instagram a YouTube, se ale dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse nakonec neobjeví. Ze spolupráce sešlo.
07.04.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků)

Denisa Grossová je dva roky zasnoubená, ale svatba letos opět nebude! Místo má už vybrané, datum ne

 
Tanečnice a fotografka Denisa Grossová je už dva roky zasnoubená s přítelem Robinem Puškášem, ale veselku pár stále odkládá. A letos zase nebude. A překvapivě je ráda, že nic neorganizovali, protože by svatbu stejně museli rušit, a to kvůli opatřením s koronavirem.
24.05.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Robin Puškáš (17 článků)

Šárka Grossová o novém vztahu dcery Denisy: Vztah jí po smrti táty pomáhá

 
Po smrti tatínka Stanislava Grosse (†45) má konečně někoho, kdo jí zvedne náladu. Starší z dcer, Denisa Grossová (17), našla lásku. Co na to ale její matka Šárka Grossová? Ta jí přítele schvaluje a dokonce je za něj moc ráda.
02.06.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků)

Musela sundat zásnubní prstýnek, protože jí zčernal! Denisa Grossová stříbrný důkaz lásky nosit nemůže

 
Tanečnice a fotografka Denisa Grossová plánuje na přístí rok svatbu s partnerem Robinem Puškášem. Na představení Fantoma opery jsme ale byli v šoku, že jí prsteníček levé ruky nezdobí zásnubní prstýnek. Co se stalo? „Prstýnek se čistí. Je ze stříbra a zčernal,“ řekla Super.cz dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse. Velkou hlavu si z toho ale nedělá a raději se zaměřuje na přípravy veselky. „Mám zhruba vybrané šaty, dohadujeme se o místě, máme dvě varianty. Chtěli bychom to uvnitř. Fotím svatby, vím, že venkovní obřady jsou většinou hezčí, ale bojím se počasí. To občas dokáže zkazit úplně všechno,“ vysvětlila sestra Natálky Grossové. Na svoji sestru se byla podívat na představení Fantoma opery v GoJa Music Hall a byla nadšená. „Jsem na ni moc pyšná. Za to, co se dokázala naučit za tak krátkou dobu. Není to až tak muzikál, spíš opera, i její baletní výkon byl úžasný,“ pěje ódy na sestru.
24.10.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků) , Robin Puškáš (17 článků)

Grossova starší dcera Denisa přestala kvůli kariéře chodit do školy: Učí se sama doma

 
Nejen dvanáctiletá Natálka, ale také starší dcera Stanislava Grosse Denisa má velký pěvecký a taneční talent. Denisa bojuje o roli už v pátém muzikálu a kvůli tomu musí mít ve škole individuální plán. Kvůli zkoušení nemá šanci navštěvovat školu denně jako její spolužáci.
04.04.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků)

Grossova dcera Denisa: Kvůli tátovi mě šikanovala třídní učitelka!

 
Šikana kvůli známému příjmení, to zažila na vlastní kůži Denisa Grossová (17). Vše samozřejmě jen kvůli tomu, že je dcerou expremiéra Stanislava Grosse (45)...
13.03.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků)

Denisa Grossová (17) je zamilovaná! Co na to říká její maminka?

 
Uplynulo jen 45 dní od smrti expremiéra Grosse (†45) a jeho nejstarší dcera Denisa má opravdový důvod k radosti. Je zamilovaná! Co na vztah říká její maminka Šárka Grossová (45)?
02.06.2015 09:05 |

podobné články

Grossová na romantické dovolené v Thajsku: Denisa ukázala sexy tělo a chlapa!

 
Denisa Grossová (19) s přítelem Robinem Puškášem oslavili výročí své lásky v exotickém Thajsku, kde o deset let starší Robin - profesionální fotograf - Denise nafotil pořádně sexy fotky!
25.03.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Robin Puškáš (17 článků)

Zasnoubená je už dva roky, ale svatba nikde. Denisa Grossová vystavila své božské tělo v plavkách

 
Přesně před dvěma roky řekla na Maledivách svému příteli Robinu Puškášovi při žádosti o ruku "ano", ale svatba se zatím nekoná. Starší dcera zesnulého premiéra Stanislava Grosse, tanečnice Denisa Grossová veselku s přítelem stále odkládá. Ale žádné mráčky se prý ve vztahu nekonají.
09.03.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků) , Robin Puškáš (17 článků)

GLOSA: Trápení zlaté mládeže. Sáhla jsem si na dno, vzkazuje z Dubaje Denisa Grossová

 
Starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) Denisa Grossová (23) se sice tváří jako ta dospělejší a uvědomělejší z obou holek, přesto ale občas šlápne pěkně vedle. Mladá fotografka ve shrnutí průběhu letošního roku na svém Instagramu ukázala, že nástrahy opravdového dospělého života se jí ještě obloukem vyhýbají.
31.12.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků)

Kráska Denisa Grossová otevřeně o vztazích: Jaký by měl být její ideální partner do života?

 
Před dvěma lety byla Denisa Grossová (24) zasnoubená, místo veselky se ale konal rozchod. Po něm si našla nového přítele, ale ani ten nebyl tím pravým. Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) redakci eXtra.cz prozradila, zda se v jejím životě objevil někdo nový a jaký by měl její ideální partner být. 
23.05.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků)