Článek

Den i noc stáli lidé ve frontě, aby... Toto se před rokem dělo v Kyjevě. Kličko odhalil v ČT

 
„Bráníme teď vás všechny,“ řekl v Interview ČT24 starosta ukrajinského Kyjeva Vitalij Kličko a vzpomínal na události před rokem, kdy dle něj muži i ženy v Kyjevě čekali ve frontách i celý den i noc, aby se mohli chopit zbraně a bránit město v případě, že by do něj vstoupila ruská vojska. Podle Klička nyní Ukrajina brání nejen své domovy, ale také hodnoty. „Radši umřeme, než abychom se vzdali,“ vzkázal okupantům.
24.02.2023 21:10 |

podobné články

Podobné články

Kličko chce být starostou Kyjeva. Hudeček mu radil, jak na to

 
Vitalij Kličko se dnes sešel v  Kyjevě s primátorem Tomášem Hudečkem. Kličko mimo jiné řekl, že bude radši starostou hlavního města Ukrajiny, než jejím prezidentem. Také prohlásil, že by se rád inspiroval Prahou a pochválil změny v české metropoli.
11.04.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Co to šíříte?! Z Kyjeva se ozval naštvaný Kličko. Podivný příběh

 
Kyjevský starosta Vitalij Kličko upozornil na dezinformace o obklíčení Kyjeva, které měly šířit ruské weby, ale zveřejnila je i agentura Associated Press (AP). Kličko označil informace o nemožnosti úniku z Kyjeva za nepravdivé. I přes vyvrácení zpráv o sevření Kyjeva je však patrné, že ukrajinskou metropoli čeká další těžká noc, směrem k ní se totiž podle satelitních snímků společnosti Maxar blíží pět kilometrů dlouhá kolona vozů ruské armády včetně tanků.
27.02.2022 23:30 |

podobné články

Kličko chce, aby Berlín hrál v krizi na Ukrajině silnou roli

 
Předák ukrajinské opozice Vitalij Kličko chce, aby Německo hrálo silnou roli při řešení krize na Ukrajině. Řekl to podle agentury DPA po dnešním jednání v Berlíně s kancléřkou Angelou Merkelovou, kterého se zúčastnil i další opoziční vůdce Arsenij Jaceňuk. Kličko se dnes také znovu vyslovil pro zavedení sankcí proti představitelům kyjevské vlády.
17.02.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2835 článků)

Hlasujte pro Ukrajinu, nabádá Kličko diváky Eurovize

 
Vitalij Kličko, předseda proevropské ukrajinské strany UDAR, nabádá diváky Eurovize, aby ve finále pěvecké soutěže hlasovali pro ukrajinskou zpěvačku na úkor jejích ruských soupeřek. Bývalý mistr světa v boxu to uvedl v rozhovoru pro německý list Bild, podle kterého se Kličko snaží zahájit "velké hlasování proti Putinovi".
10.05.2014 17:35 |

podobné články

KLIČKO VRACÍ ÚDER! Hayemu se totálně VYSMÁL a ZTRAPNIL ho! Podívejte se JAK! VIDEO

 
Vladimir Kličko porazil Davida Hayeho v boxerském souboji a vyhrál titul šampiona WBA. Následující video ale dokazuje, že Kličko vyhrál i mediální souboj v zákulisí.
07.07.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Kličko (173 článků) , David Haye (54 článků)

Kličko odvolal zápas o titul mistra světa s Mormeckem. Zradila ho ledvina

 
Ukrajinský boxer Vladimir Kličko zrušil po operaci ledviny sobotní zápas o titul profesionálního mistra světa tří organizací s Francouzem Jeanem-Markem Mormeckem. V Düsseldorfu měl Kličko obhajovat mistrovské pásy organizací WBA, IBF a WBO.
05.12.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Kličko (173 článků)

Kličko simuluje a nechce bojovat, tvrdí Pulev

 
Podle bulharského boxera Kubrata Puleva úřadující mistr světa v boxu Vladimir Kličko simuluje. Jeho natržený biceps není tak vážný, jak Kličko tvrdí. Kvůli tomuto zranění byl vzájemný duel posunut na 15. listopad. Pulev si tak myslí, že se ukrajinský boxer zápasu jednoduše bojí.
29.08.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Kličko (173 článků)

Arnold Schwarzenegger a Vladimir Kličko pózují jeden s druhým: Jak tyhle fotky vznikly a kdo s nimi začal?

 
Slavný boxer "Vladimir Kličko":http://www.extra.cz/tema/vladimir-klicko (37) vzdal poctu nejslavnějšímu kulturistovi historie a začala pořádná chlapská romance.
11.09.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (667 článků) , Vladimir Kličko (173 článků)

CELÝ ZÁPAS! Vladimir Kličko mydlil statečného Povětkina, ten držel jako skála

 
PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z CELÉHO ZÁPASU. Sobotní večer patřil v Moskvě boxu, kde se o čtyři mistrovské pásy těžké váhy utkali Vladimir Kličko a Alexandr Povětkin. Na body zvítězil legendární Ukrajinec Kličko, ale nebojácný Rus toho vydržel opravdu hodně a zasloužil si obdiv mnoha sportovních fandů.
06.10.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Kličko (173 článků)

Boxerská bomba: Kličko ukončil kariéru!

 
Vůdce ukrajinské opoziční strany UDAR Vitalij Kličko se definitivně rozhodl kandidovat v příštích prezidentských volbách. Kličko se dnes zároveň vzdal titulu profesionálního mistra světa v boxu. Volby čekají Ukrajince počátkem roku 2015 a dosavadní prezident Viktor Janukovyč bude nejspíš post obhajovat.
16.12.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (387 článků)

Ta těla jsou všude. Otřesený Kličko vydal svědectví

 
Starosta Kyjeva Vitalij Kličko potvrzuje zprávy o masakru civilistů ve městech v blízkosti ukrajinské metropole. „Těla mrtvých lidí v ulicích města Buča nemusíte hledat. Jsou totiž všude,“ uvedl Kličko. Právě v Buči mělo o život přijít více než 300 civilistů, další desítky civilistů zahynuly při okupaci ruských jednotek v sousední Irpini a Hostomelu. Kreml to zásadně popírá s tím, že jde o falešné zprávy Ukrajinců s cílem zmařit mírová jednání.
04.04.2022 14:05 |

podobné články

Chráníme i vás, vzkázal Kličko. Máme jedinou možnost

 
Vladimir Kličko, bratr kyjevského primátora Vitalije a bývalý mistr světa v boxu, znovu říká, že Ukrajinci bojují za celý svobodný svět. „Našimi životy chráníme i vás a věřte mi, že vaši podporu vám mnohonásobně vrátíme,“ uvedl Kličko s tím, že se Ukrajina jednou zase zvedne, protože jde o „skvělý národ“.
21.04.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Kličko (173 článků)

Vitalij Kličko bude v Praze. Sdělí nám přímé zkušenosti z války, prozradil Bartoš

 
Ukrajinský politik a starosta Kyjeva Vitalij Kličko (51) přijel do Prahy. Jak informoval předseda Pirátů Ivan Bartoš na Facebooku, Kličko má v plánu osobně se zúčastnit jednání Byra Evropského výboru regionů, které se koná v Kongresovém centru Praha.
16.09.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2689 článků) , Ivan Ivan (267 článků)

Pozor: Fiala může v Kyjevě uvíznout. Šok v Bruselu

 
Mohl by Petr Fiala uvíznout v Kyjevě? Hrozivý scénář nastínil americký novinář Dave Keating, který zároveň klade otázku: Kdyby byl Fiala nebo jiný premiér členské země v Kyjevě zabit, zda by se jednalo o útok na zemi podle článku 5 smlouvy o NATO? A americký politolog Ian Bremmer už navrhuje, aby premiéři v Kyjevě zůstali, protože pak si prý Rusové netroufnou město ostřelovat.
15.03.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5095 článků) , Dave Dave (19 článků)

5 triků pro lepší den

 
Znáte to: jen co ráno otevřete oči, je vám jasné, že dnešní den nebude stát za nic. Máte špatnou náladu, do ničeho se vám nechce, jste rozmrzelí a podráždění – zkrátka víte, že už jste měli i lepší den, nežli je právě tento. Každý z nás někdy takový den zažil, často jej lidově označujeme jako den blbec. Určitě se shodneme na tom, že den blbec vždycky nestojí za nic. Zpravidla se nám ten den nic nedaří, na co sáhneme, co zkazíme, nestíháme, chodíme pozdě, připálíme večeři, pohádáme se s přítelem, jsme protivní a zlí na lidi okolo sebe, kteří si to vůbec nezaslouží. A víte co? Přitom stačí tak málo, abyste si udělali lepší den. I obyčejné maličkosti totiž mohou den blbec otočit doslova o 360°! 5 triků pro lepší den – zkuste to taky! Až se zase příště probudíte se špatnou náladou, nebude se vám chtít cokoli dělat a budete cítit, že byste se nejraději někde schovali a celý den nevystrkovali nos, nenechte se ovládat blbou náladou a místo toho to zkuste po našem. Vyzkoušejte některý z našich triků pro lepší den a uvidíte, že hravě zaženete chmury, které by se vás jinak držely celý den- a ten by pak vážně nestál za nic. Trik první: usmějte se! Zní to možná jako klišé, ale funguje to dokonale. Kdykoli půjdete ten den kolem zrcadla, výlohy obchodu, lesklé skříně nebo třeba nerezového spotřebiče, usmějte se na sebe. A usmívejte se i na lidi okolo vás, i když se vám do toho nebude chtít. Je dokázáno, že úsměv dokáže zázraky. Trik druhý: zamlsejte si! Jestli něco platí na špatnou náladu, pak je to sladké. A nemusí to být nutně jen čokoláda, i když je pravda, že po té v případě potřeby sáhne většina z nás. Dejte si sušenku, zajděte si na dortík,... Čtěte více Příspěvek 5 triků pro lepší den pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Starosta a boxer Kličko: Máme 5000 krytů. Válku s Rusy v Kyjevě nechceme, ale...

 
Kyjevský starosta a bývalý boxerský šampion Vitalij Kličko připravuje ukrajinskou metropoli na možný útok Ruska. Zvyšuje obranu před kybernetickými útoky, prověřuje letecké kryty ze sovětských dob a vyzývá občany ke vstupu do vojenských záloh, informovala dnes agentura Reuters.
09.02.2022 21:00 |

podobné články

Přemysl Votava: S hůlkou a strachem do fronty…

 
Stále vidím tu drobnou šedovlasou paní, stála trpělivě v dlouhé frontě, kolem ní pulzoval život, lidé spěchali, se jen trochu ohlédli, smáli se, často padaly směrem k té frontě kritické odsudky. Ta paní se styděla, dívala se stranou, přemýšlela celou tu dobu, kde před 15lety udělala chybu… Místo vánoční pohody v jejich očích, byl vidět strach, zoufalství, beznaděj, to vše na ní dopadlo po zprávě o krachu Bohemia Energy, Její slzy jsou nefalšované, na rozdíl od majitele této krachující firmy. Před těmi 15lety slyšela od těch sympatických chlapců v kravatě o výhodné nabídce, tak podepsala. Nyní již 10let žije sama, děti jsou daleko od ní, nechce jim přidělávat další starosti. Dnes stojí skoro stydlivě ve frontě… Co se jí asi honí v hlavě ? Bude topit, bude svítit…. Musí více šetřit, musí vydržet, však již v minulosti stála frontu na banány, citróny, ale to jí bylo o 32let méně. Ta dnešní fronta je delší než ta před lety, jde až za roh do druhé ulice. Za týden musí ještě vystát frontu na plyn….
11.11.2021 12:45 |

podobné články

Boxer a politik Kličko se v Kyjevě postavil proti těžkooděncům! GALERIE

 
Ukrajinští představitelé odpověděli na rozsáhlé protivládní protesty silou. V noci se stovky těžkooděnců snažily vytlačit demonstranty z kyjevského náměstí Nezávislosti. To se jim ovšem nepovedlo. V čele šiku demonstrantů, kteří se s policisty přetlačovali byl i boxer a politik Vitalij Kličko.
11.12.2013 15:45 |

podobné články

Hvězdný boxer Kličko mezi demonstranty nemá strach. Postavil se celému davu

 
Ukrajinská boxerská hvězda Vitalij Kličko má pro strach uděláno. V Kyjevě se v současnoti konají demostrace proti současnému režimu a obrovitý boxer se nebojí stát mezi denmostranty a policejními kordony.
21.01.2014 12:35 |

podobné články