Článek

Demonstrace: Provokatéři? Prý to bylo jinak. A víc, z čeho tuhne krev

 
Premiér Andrej Babiš tvrdě odsoudil demonstraci proti jeho anticovidovým vládním nařízením. Je prý v šoku. Ale ozývají se i jiné názory. Třeba že Hamáček je idiot a celou věc vyhrotil on a měl by podat demisi. Na demonstraci měla také znít hesla jako „Zabijeme Prymulovy děti“. Nevěříte? Říká to novinář z důvěryhodného média.
18.10.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19837 článků)
Podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o balíček dvou knih od Fragmentu!

 
Erebos Hra, která zabíjí. Na knižním veletrhu ve Frankfurtu Erebos získal prestižní cenu za literaturu na základě rozhodnutí poroty složené z mladých čtenářů. Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo smrt. Erebos ale dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Spící město Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých. Samotného autora příběh bavil, dokonce se občas o své hrdiny bál. A už teď píše pokračování s názvem Spící spravedlnost. Erebos - hra, která zabíjí. Na knižním veletrhu ve Frankfurtu Erebos získal prestižní cenu za literaturu na základě rozhodnutí poroty složené z mladých čtenářů. Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo smrt. Erebos ale dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Spící město - vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých. Samotného autora příběh bavil, dokonce se občas o své hrdiny bál. A už teď píše pokračování s názvem Spící spravedlnost.
07.12.2011 00:05 |

podobné články

Kolo na dva kusy, cyklistka v nemocnici. Karambol, při kterém tuhne krev v žilách!

 
Chilská cyklistka Irene Aravenová se postarala o děsivý zážitek milovníkům dráhové cyklistiky. Na novém velodromu v chilském Santiagu se jel týmový závod o bronz na Jihoamerických hrách došlo ke karambolu, při němž tuhne krev v žilách.
16.03.2014 10:45 |

podobné články

ODS: Nastrčení provokatéři můžou zaútočit na Paroubka a jeho ženu

 
Občanští demokraté oznámili, že mají obavu, že do Modrého týmu mohli vstoupit nastrčení provokatéři.
13.05.2010 18:00 |

podobné články

Roušky šijí ze záclony a starých krajkových kalhotek! Provokatéři obchází vládní nařízení

 
Česká republika bojuje s rekordními koronavirovými čísly. Většina veřejnosti se chová zodpovědně a nosí roušku tam, kde to vláda nařizuje. Najdou se ale provokatéři, kteří se na sociálních sítích chlubí, že nařízení ministerstva zdravotnictví budou obcházet. Roušku sice na obličeji nosit budou, ale bude zcela propustná. Jde jen o recesi? Nebo o hazard? Rouška vyrobená ze staré záclony nebo roztrhaných krajkových kalhotek svou funkci plnit nemůže.
10.09.2020 17:05 |

podobné články

Provokatéři a zatarasené ulice? Rozhodně ne! Policie se ohradila proti spekulacím chuligánů po demonstraci

 
Dlažební kostky, odpadkové koše, dýmovnice, lahve i polena! To vše létalo proti policejním těžkooděncům při nedělní demonstraci proti vládním nařízením na Staroměstském náměstí. Na tu se sjely zhruba dva tisíce lidí, mezi nimi chuligáni, kteří se po předčasném ukončení akce pustili do policie. Po střetu se začaly objevovat informace o tom, že ho ve skutečnosti vyprovokovali policejní provokatéři a že policisté zatarasili všechny únikové cesty. Proti tvrzením se policie rázně ohradila.
21.10.2020 05:20 |

podobné články

Nejšílenější rituály: teče při nich krev proudem

 
Jiný kraj, jiný mrav. Některé kultury i národy však mají takové zvyky, ze kterým mnohým z nás tuhne krev v žilách...
17.08.2010 16:15 |

podobné články

Highjump: Chladná hlava a skoky, při kterých tuhne krev v žilách

 
Žulový lom v Hřiměždicích na Příbramsku o víkendu ožil adrenalinovou show již šestnáctého ročníku Highjump. Světová špička i letos předvedla skoky do vody, při kterých tuhla krev v žilách. Síly poměřilo padesát borců. Součástí letošního ročníku byl i závod ve Splash divingu nebo třeba exhibice populárního vodního sportu Flyboard.
02.08.2015 20:35 |

podobné články

Schneiderová a Polívka: Drogy, krev a děsivá zranění!

 
Scény, ze kterých tuhne krev v žilách, budou neoddělitelnou součástí třetí řady divácky úspěšného retro seriálu ČT První republika. Při pohledu na zafačované herce Jitku Schneiderovou (45) a Vladimíra Polívku (28) běhá mráz po zádech!
25.04.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (340 článků) , Vladimír Polívka (155 článků) , Vladimír Polívka (146 článků)

Zavřít Kalouska? Tuhne krev, co řekl zkušený pozorovatel

 
Události minulého týdne hodnotil na XTV komentátor Petr Holec. V kauze Čapí hnízdo prohlásil, že dlouhá justiční řízení, ve kterých nakonec dojde k osvobození, jsou důvodem, proč už nikdo z funkce neodstupuje. Senátor Fischer už je prý jako Petr Cibulka. A Jakub Michálek prý pro jednou řekl pravdu. Ale stejně Petra Holce děsí, prý by byl schopný zavírat bez procesu. „To možná bude příští stupeň, jestli Topka nezanikne, tak zavře Kalouska,“ žertoval komentátor Info.cz.
09.12.2019 12:30 |

podobné články

Zavřít Kalouska? Tuhne krev, co řekl zkušený pozorovatel

 
Události minulého týdne hodnotil na XTV komentátor Petr Holec. V kauze Čapí hnízdo prohlásil, že dlouhá justiční řízení, ve kterých nakonec dojde k osvobození, jsou důvodem, proč už nikdo z funkce neodstupuje. Senátor Fischer už je prý jako Petr Cibulka. A Jakub Michálek prý pro jednou řekl pravdu. Ale stejně Petra Holce děsí, prý by byl schopný zavírat bez procesu. „To možná bude příští stupeň, jestli Topka nezanikne, tak zavře Kalouska,“ žertoval komentátor Info.cz.
09.12.2019 17:35 |

podobné články

Žádné demonstrace. Totálně přitvrdit! Výzva k takovým akcím proti Andreji Babišovi, že tuhne krev v žilách

 
Redaktor Deníku Referendum Radek Kubala publikoval na tomto webu, řízeném někdejším funkcionářem ČSSD a ještě předtím Strany Zelených Jakubem Patočkou, skutečně mimořádný a nezvyklý text. Jedná se o zcela otevřený návod k občanským neposlušnostem proti Babišově vládě. A obsahuje řadu konkrétních návodů, včetně „zajištění podpory osobností“.
05.12.2018 11:40 |

podobné články

Děsivý příběh vraha Roubala: Zabíjel na statku, kde strašilo. Mrtvolami krmil prasata

 
Jeden z nejkrutějších vrahů Česka už skončil v pekle! Ivan Roubal (†64) skonal ve vězení, kde si odpykával doživotní trest za vraždu pěti lidí v 90. letech. Mrtvých ale tehdy bylo možná mnohem víc. Další tři vraždy se mu kvůli nedostatku důkazů nepodařilo prokázat. Roubal se uměl zbavovat těl. Z příběhu vraha tuhne krev v žilách i po jeho smrti…
30.06.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1629 článků)

Turistické šílenství? Kvůli perfektní fotce visí lidé nad propastí!

 
Při pohledu na tyto snímky tuhne krev v žilách! Vypadá to totiž, že někteří turisté jsou ochotní pro perfektní snímek udělat cokoliv, dokonce i riskovat vlastní život. Jenže ve skutečnosti je vše jinak.
23.08.2017 21:15 |

podobné články

Horor Davida Gránského: Padající maso z obličeje!

 
Děsivé zranění, ze kterého tuhne krev žilách. To měl před očima víc než hodinu David Gránský (26). Na operačním sále v seriálu Modrý kód měl kluka s pokousanou tváří a rukou od psa.
20.09.2018 12:07 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (223 článků)

Novorozenou holčičku nechala matka v lese: Málem ji zaživa sežrali mravenci! (Foto 18+)

 
Z pohledu na malou a nebohou holčičku, kterou zanechala krkavčí matka v lese poblíž ruského Čeljabinsku, tuhne krev v žilách. Bezbranné dítě bylo vydáno napospas mravencům, kteří ho málem sežrali zaživa.
04.06.2015 13:40 |

podobné články

Rychtář prý vyhrožoval exmanželce smrtí: Skončíš na kolejích jako Iveta Bartošová!

 
Tak to je síla! Že má vdovec po Ivetě Bartošové  (✝48) „neskutečně vybrané“ chování, to už se ví dávno. Na povrch ale nyní vyplouvá věc, ze které až tuhne krev v žilách. Jak se Super.cz dozvěděl, v den smrti své manželky měl Josef Rychtář  (56) hrubě zaútočit na svou bývalou ženu Darinu Novou  (56) . „Říkám ti, že na těch kolejích skončíš i ty!“
14.07.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6822 článků) , Josef Rychtář (1364 článků)

Tuhne krev v žilách: Případy využití dětí v politice. A čerstvý důkaz, že to prý dělá TOP 09

 
Dopisy dětí z padesátých let, které se tehdy vyjadřovaly k tehdejšímu politickému režimu, sdílel na svém facebookovém profilu exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD). Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl pak na svém facebookovém profilu sdílel i to, jak podle něj TOP 09 zneužívala děti k letošním protestům.
20.03.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (316 článků) , Michal Hašek (2408 článků) , Jaroslav Hašek (115 článků) , Jaroslav Hašek (115 článků)

Zavřít Kalouska? Tuhne krev, co řekl zkušený pozorovatel

 
Europoslanec Tomáš Zdechovský prohlásil, že Andrej Babiš není ve střetu zájmů možná. Zkrátka ve střetu zájmů je a tečka. Tak to vidí auditoři Evropské komise, kteří do budoucna mohou doporučit důslednější kontrolu Česka. Pokud Andrej Babiš tvrdí, že EU nám nemá co mluvit do toho, jak přidělujeme dotace, tvrdí prý nesmysly. „Tahleta vyjádření ukazujou, jak je ten člověk neskutečně srandovní a směšnej,“ nešetřil Zdechovský Babiše.
09.12.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19837 článků)

Petře Paroubkové hrozí útok od provokatéra, upozornila ODS

 
Místopředseda a šéf volební kampaně ODS Ivan Langer ve čtvrtek varoval před nastrčenými provokatéry v řadách Modrého týmu. Členové ODS prý na mítincích narazili na spekulace, podle nichž se v závěru kampaně objeví provokatéři, kteří by mohli fyzicky zaútočit na předsedu ČSSD Jiřího Paroubka a jeho ženu.
13.05.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3911 článků) , Petra Paroubková (530 článků) , Ivan Langer (683 článků)