Článek

Demonstrace DSSS ve Varnsdorfu se obešla bez výtržností

 
AKTUALIZOVÁNO. Ve Varnsdorfu se dnes odpoledne konala demonstrace svolaná nacionalistickou Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS). V mrazivém počasí se jí zúčastnily podle odhadu asi čtyři stovky lidí, většinou místních obyvatel, dorazilo také několik desítek příznivců DSSS. Po mítinku na náměstí se účastníci vydali na pochod městem včetně problémových lokalit, které obývají nepřizpůsobiví obyvatelé.
29.01.2012 15:25 |

podobné články

Podobné články

Stovky protestujících prošly Varnsdorfem. Policie zajistila klidný průběh

 
AKTUALIZOVÁNO Ve Varnsdorfu se dnes odpoledne konala demonstrace svolaná nacionalistickou Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS). Zúčastnily se jí asi čtyři stovky lidí, většinou místních obyvatel, dorazilo také několik desítek příznivců DSSS. Po mítinku na náměstí se účastníci vydali na pochod do problémových lokalit města, které obývají nepřizpůsobiví obyvatelé. Asi dvouhodinová akce, na niž dohlížela policie, se obešla bez konfliktů a výtržností.
29.01.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (171 článků)

DSSS proti Romům ve Varnsdorfu. Vandas se dostane až na náměstí

 
Demonstrace nacionalistické Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS), svolaná na 29. ledna do Varnsdorfu, se zřejmě uskuteční na místním náměstí Edvarda Beneše.
20.01.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (171 článků)

Obchody ve Varnsdorfu a Rumburku zatloukají kvůli demonstracím výlohy

 
Rumburská radnice se obává násilí, které by mohlo v ulicích města vypuknout v souvislosti s pátečním shromážděním proti narůstající kriminalitě a násilí ve Šluknovském výběžku. Strach mají i místní obchodníci, řadu výloh na Lužickém náměstí, kde se má demonstrace odehrávat, zakryly kartony a dřevotřískové desky. Ve Varnsdorfu se uskuteční další demonstrace za podpory DSSS, ač ji radnice zakázala.
26.08.2011 16:50 |

podobné články

Na pochod Varnsdorfem přišlo jen 50 lidí a k Romům se nevydali

 
Bez problémů a výtržností se obešla demonstrace ve Varnsdorfu, kterou po delší odmlce pořádal známý mystifikátor a pořadatel loňských protestních akcí a pochodů Lukáš Kohout. Velký zájem místní už nemají, na náměstí se sešlo jen zhruba 50 lidí. Plánovaný pochod k romským obydlím se nakonec vůbec neuskutečnil.
06.08.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)

Bitva o romskou ubytovnu. Policie ve Varnsdorfu nasadila vodní dělo

 
V Rumburku na Děčínsku skončila v sobotu večer poslední ze tří protiromských demonstrací organizovaných v severních Čechách Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS). Předchozí dvě proběhly v Novém Boru a Varnsdorfu. Všechny akce zajišťovaly pořádkové jednotky policie. Ve Varnsdorfu musela proti extremistům, kteří se snažili dostat až k romské ubytovně v centru města, použít vodní dělo. ParlamentníListy.cz průběh všech tří demonstrací sledovaly, podrobnosti se dočtete v online reportáži.
10.09.2011 11:30 |

podobné články

Do Varnsdorfu v sobotu opět přijedou radikálové z DSSS. Hrozí další střety?

 
Střety mezi policií a demonstrujícími proti Romům hrozí v sobotu ve Varnsdorfu. Na už řádně ohlášený pochod místních občanů se totiž ve čtvrtek ohlásili i příznivci Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) a podle policejního odhadu jich může být i přes 100.
16.09.2011 10:35 |

podobné články

Do Varnsdorfu opět přijedou radikálové z DSSS

 
Další střety mezi policií a demonstrujícími proti Romům hrozí v sobotu ve Varnsdorfu. Na už řádně ohlášený pochod místních občanů se totiž ve čtvrtek ohlásili i příznivci Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) a podle policejního odhadu jich může být i přes 100.
16.09.2011 10:35 |

podobné články

Do Varnsdorfu dorazily stovky lidí, chytají se na pochod k romským ubytovnám

 
Na mítink Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) dorazily do Varnsdorfu přes tři stovky lidí. Na náměstí Edvarda Beneše jsou místní obyvatelé i příznivci DSSS, které je mimo jiné možné poznat podle vlajek, jimiž mávají.
29.01.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (171 článků)

Stovky lidí ve Varnsdorfu pochodují protestovat k romským ubytovnám

 
Na mítink Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) dorazily do Varnsdorfu přes tři stovky lidí. Poté co si na náměstí Edvarda Beneše vyslechly projev předsedy DSSS Tomáše Vandase se vydaly na pochod městem. Namířeno mají mimo jiné i k romským ubytovnám v ulici Tomáše Garrigue Masaryka a ubytovny Sport.
29.01.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (171 článků)

Stovky lidí ve Varnsdorfu prošly kolem romských ubytoven

 
Na mítink Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) dorazily do Varnsdorfu přes tři stovky lidí. Poté co si na náměstí Edvarda Beneše vyslechly projev předsedy DSSS Tomáše Vandase se vydaly na pochod městem. Poblíž romských ubytoven lidé zapalovali svíčky.
29.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (171 článků)

DSSS ve Varnsdorfu, Vandas chce uspět na Ústecku

 
Tuto sobotu 14.9. se uskuteční shromáždění Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) na náměstí E. Beneše ve Varnsdorfu, jehož hlavním tématem bude připomenutí dvouletého výročí od událostí na Šluknovsku, které tehdy přitahovaly pozornost celé České republiky.
13.09.2013 12:35 |

podobné články

Varnsdorf a Rumburk se připravují na demonstrace, lidé se bojí násilností

 
Rumburská radnice se obává násilí, které by mohlo v ulicích města vypuknout v souvislosti s pátečním shromážděním proti narůstající kriminalitě a násilí ve Šluknovském výběžku. Strach mají i místní obchodníci, řadu výloh na Lužickém náměstí, kde se má demonstrace odehrávat, zakryly kartony a dřevotřískové desky. Ve Varnsdorfu se uskuteční další demonstrace za podpory DSSS, ač ji radnice zakázala.
26.08.2011 16:45 |

podobné články

DSSS: Víkendová konference potvrdila připravenost strany na předčasné volby

 
V sobotu 21. září se v Praze konala předvolební celostátní konference DSSS za účasti předsedy strany Tomáše Vandase a výkonného místopředsedy Jiřího Štěpánka. Na konferenci byli též přítomni krajští předsedové DSSS, předsedové MO DSSS a kandidáti do parlamentních voleb.
30.09.2013 18:10 |

podobné články

DSSS a Národní socialisté jdou do voleb spolu. Spoléhají na podporu Kotleby

 
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) a Národní socialisté půjdou do nadcházejících sněmovních voleb společně. Kandidovat budou pod hlavičkou DSSS. Voliče chtějí oslovit důrazem na bezpečnost či národní zájmy nebo například prosazováním referenda o vystoupení z Evropské unie. Za cíl vyhlásily dosáhnout pěti procent hlasů potřebných ke vstupu do Sněmovny. Na tiskové konferenci to ve čtvrtek ČTK řekli předseda DSSS Tomáš Vandas a místopředseda Národních socialistů Petr Benda.
24.08.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (182 článků)

Boje v ulicích Varnsdorfu! Stříleli na policisty!

 
Válkou v ulicích tří měst na severu Čech – Nového Boru, Varnsdorfu a Rumburku – skončily demonstrace, které svolala Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS). Maskovaní pravicoví extremisté na policisty nejen házeli kamení, ale i stříleli z plynové pistole!
11.09.2011 12:15 |

podobné články

Rumburk, Varnsdorf a Nový Bor se chystají na akce DSSS

 
Tři města na severu Čech dnes čekají protiromské demonstrace organizované Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS). Policie i obyvatelé se na ně chystají v Novém Boru na Českolipsku a ve Varnsdorfu a Rumburku v okrese Děčín v sousedním Ústeckém kraji. Na akcích, které policie vyhodnotila jako nebezpečné, se očekává účast stovek lidí.
10.09.2011 08:15 |

podobné články

Dánští studenti proslulí náklonností k alkoholu jsou už v Praze: Musí nosit pásky!

 
Dánští studenti budou na prázdninách v Praze nosit na rukou pásky určující, zda mohou pít alkohol. Loni totiž žáci přepravovaní cestovními kancelářemi způsobili v české metropoli řadu výtržností, takže si je chce tuzemská policie letos pohlídat. Do Prahy dorazilo zatím nejméně 1800 mladých turistů z Dánska a Švédska s několika cestovními kancelářemi. Zatím žádné výtržnosti nejsou hlášeny. Loni někteří z turistů ničili hotely a způsobili výtržnosti.
09.02.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Policisté řešili výtržnosti před barem, napadla je trojice agresorů

 
Dne 25. října v půl páté ráno řešili policisté z obvodního oddělení Písek výtržnosti skupiny osob před barem v Chelčického ulici v Písku. Dvoučlenná policejní hlídka se snažila výtržnosti vyřešit, když v tom dva muži a jedna žena zasahující policisty fyzicky napadli. Údery pěstí do hlavy a krku i kopy do těla skončily zraněním jednoho z policistů.
28.10.2014 11:40 |

podobné články

Stovky lidí ve Varnsdorfu opět protestovaly proti Romům a nárůstu kriminality

 
Napětí na Šluknovsku graduje. Na pět stovek lidí se sešlo ve Varnsdorfu kvůli nespokojenosti s vysokým nárůstem kriminality a se sociálně nepřizpůsobivými občany. Protestovat se rozhodli především místní obyvatelé, které přijela podpořit jen hrstka příznivců krajní pravice. Policie se přitom obávala, že v sobotu do Varnsdorfu přijede daleko více radikálů.
03.09.2011 18:00 |

podobné články