Článek

Demoblok a Piráti na vzestupu, Babiš klesá! hlásí STEM. Jenže pozor...

 
V průzkumu prováděném v první polovině března se vítězem modelovaných voleb stalo opět hnutí ANO. Výsledky odpovídaly průzkumům z posledních měsíců, zajímavostí je tak zejména propad TOP 09.
01.04.2020 10:51 |

podobné články

Podobné články

Drama: Spojený demoblok, Piráti a STAN. Proti Babiš a zbytek. Bude to těsné

 
Společnost SANEP představila veřejnosti průzkum předvolebních nálad, který ukazuje, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš dál kraluje české politické scéně. Kraluje jí už nejméně 4 roky a prozatím se na tom nic nezměnilo. Nabízí se však otázka, s kým by Babiš po příštích volbách sestavoval koalici, protože posiluje trojdohoda ODS, KDU-ČSL a TOP 09 a voličskou přízeň si udržují i Piráti. A tyto subjekty v tuto chvíli odmítají po příštích volbách spolupracovat s Andrejem Babišem
19.11.2020 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22180 článků) , Drama Drama (189 článků)

Demoblok namydlený, Okamura roste, Babiš na svém. Co neřekli o číslech STEMu

 
Agentura Kantar v průzkumu pro ČT upozornila, že popularita hnutí ANO od června poklesla asi o 4,5 procentního bodu. I podle agentury STEM hnutí ANO oslabilo. Ale pořád je na tom líp než strany bývalého opozičního Demokratického bloku a Piráti. Babiš si stále drží věrné voliče. A hnutí Tomia Okamury Svoboda a přímá demokracie posiluje.
23.09.2020 11:50 |

podobné články

Demoblok spolu: Piráti a STAN? Prý skoro hotovo. Ale jinak zatím nic

 
Dominance Andreje Babiše vede opozici k intenzivnímu přemýšlení, jak do voleb příštího podzimu sestavit takový blok, který by jej mohl porazit. Dlouho to vypadalo na spolupráci pouze na bázi „Demokratického bloku“, nyní ovšem do utváření předvolebních koalic vstoupili i Piráti. A jejich námluvy jsou po pár týdnech paradoxně nejdál.
05.08.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22180 článků)

Rudolf Mládek: Piráti si už rozdělují ministerská křesla

 
A není se čemu divit. Preference jim opakovaně přisuzují vítězství a tzv. demoblok se hlásí, že protibabišovskou koalici rád doplní. Vše tomuto vývoji nahrává.
04.04.2021 09:20 |

podobné články

Babiš je nejpopulárnější politik a svůj náskok zvyšuje, zato Okamura klesá

 
Nejpopulárnějším politikem je podle průzkumu agentury STEM ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, příznivě ho hodnotí 62 procent lidí. Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD), který skončil na druhém místě, ztrácí pět procent. Třetí je premiér a předseda sociálních demokratů Bohuslav Sobotka, čtvrtý ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Šéf Úsvitu Tomio Okamura klesl z druhého na páté místo. Vyplývá to z aktuálního průzkumu STEM.
28.03.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22180 článků) , Martin Stropnický (1806 článků) , Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Tomio Okamura (2540 článků)

Babiš je nejoblíbenějším šéfem strany, pak Bartoš a Okamura, tvrdí průzkum

 
Premiér v demisi a šéf ANO Andrej Babiš zůstává nejpopulárnějším předsedou sněmovních stran. V únoru ho podle průzkumu agentury STEM pozitivně hodnotilo 48 procent respondentů. I když Babišova obliba postupně klesá, pořadí popularity vede jasně, s více než desetiprocentním náskokem, uvedl STEM. Druhým nejlépe hodnoceným stranickým lídrem je předseda Pirátů Ivan Bartoš, kterého kladně vnímá 36 procent dotázaných. Třetím je lídr SPD Tomio Okamura s podporu 35 procent lidí.
05.03.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22180 článků) , Tomio Okamura (2540 článků) , Ivan Ivan (1920 článků)

Koalice ,,demoblok": Úsměvy, ale také problém. Adamová, zní z ODS

 
Za rok touto dobou bude pravděpodobně po volbách a šéf hnutí ANO Andrej Babiš možná zůstane premiérem. Ale možná jím už nebude. Koalice ODS, lidovců a TOP 09 hodlá volby vyhrát a post premiéra získat pro sebe. Podle informací deníku Právo získává podoba pravicového bloku jasnější obrysy. Jenže už teď to prý kvůli koalici v ODS trochu skřípe.
11.11.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22180 článků)

Na co si dát pozor při online seznamování

 
Jste nějakou dobu sami a cítíte, že nadešla ta pravá chvíle se seznámit? Máte málo času a nevíte, kam vyrazit a poznat někoho zajímavého? Dnes není nic neobvyklého na seznamování se po internetu. Určitě to má své výhody, ale je dobré vědět na co si dát pozor. Oči i uši na pozoru Váš vztah je již minulostí a cítíte, že jste připraveni navázat vztah s někým novým. Jenže to neznamená, že je připravená i druhá strana. To bývá často kámen úrazu. Jestliže už máte začít nový vztah, neměl by si druhý partner tahat do nového vztahu staré problémy. Pokud vám začne druhá strana psát, jaký je chudák, jak byl podveden, rozhodně není připraven začít další vztah. Délka rekonvalescence po rozchodu se různí. Někdo strádá týden a jiný rok. Rozhodně tohle je známka, že druhá strana není úplně zahojená a do nového vztahu by vnesl své problémy. Pozor na lháře Je pravdou, že i v běžném životě můžete narazit na podvodníka, ale na internetu dvojnásob. Jestliže už se chcete seznámit tímto prostřednictvím, vyhledejte kvalitní seznamky. Také se nenechte ovlivnit fotografií. Fotografie sice umí divy, ale upravit fotku není tak těžké. Mnoho lidí používá i fotografii staršího data. Potkat člověka, který má pak o 20kilo více, by byl asi docela šok. Ptejte se, žádejte aktuální fotku a stůjte nohama pevně na zemi. Sledujte rovněž, nakolik má vyplněn profil. Varovat by vás mělo balamutění, tajnůstkářství, mlžení, slovíčkaření. Ze začátku si dejte pozor na to, pokud z vás někdo ihned tahá soukromé informace: kde bydlíte, studujete, kde trávíte večer. Schůzka Přeskočila jiskra po síti a domlouváte si schůzku. Rozhodně by měla proběhnout někde na veřejnosti a přátelům dejte vědět, kam jdete a v kolik hodin se přibližně vrátíte. Nejlépe, když vám ještě kamarádka zavolá i během schůzky – jen tak pro kontrolu, že jste v pořádku. Více než na... Čtěte více Příspěvek Na co si dát pozor při online seznamování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

V Česku přibývá pivovarů, produkce piva však klesá

 
V Česku v poslední letech přibylo mnoho nových pivovarů a s nimi se rozrostla i nabídka pivních druhů a stylů. Přesto však samotná produkce piva už několik let klesá či stagnuje. Stejně tak klesá domácí spotřeba. Čeští pivovarníci proto pořádají Den českého piva, do kterého bude zapojeno na 4000 tuzemských podniků. Organizátoři si od této akce slibují návrat Čechů do hospod.
26.09.2014 17:05 |

podobné články

Průzkum: Celý demoblok ve sněmovně. Babišova vláda drží většinu

 
Volby do sněmovny by v srpnu podle modelu agentury Median vyhrálo hnutí ANO. Stejně jako v březnu na počátku koronavirové pandemie v ČR by ho volilo 29,5 procenta lidí. S velkým odstupem za ním by skončili Piráti s podporou 12,5 procenta. Proti březnu tak předstihli ODS, která mírně ztratila a s 11 procenty by skončila třetí.
02.09.2020 11:20 |

podobné články

„Pokud se k moci dostane demoblok a Piráti, bude to konec.“ Je tu podepsaná výzva. Známá jména

 
Příznivci hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury a stoupenci Trikolóry Václava Klause mladšího nechtějí tříštit síly. Vyzvali proto představitele těchto stran, aby začali ve volebním roce spolupracovat. Výzvu určenou Klausovi mladšímu a Okamurovi podepsali např. sociolog Petr Hampl a písničkář Pepa Nos.
02.01.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10426 článků) , Václav Svoboda (263 článků) , Petr Svoboda (615 článků) , Petr Svoboda (606 článků) , Petr Václav (942 článků) , Pepa Nos (35 článků) , Petr Svoboda (615 článků) , Josef Svoboda (168 článků) , Petr Svoboda (21 článků)

Okamura: Demoblok se ve věci nouzového stavu chová jako v Kocourkově

 
„Chování demobloku okolo nouzového stavu je podle našeho názoru zbabělé, chaotické, slabošské a proradné. Piráti, ODS, STAN, KDU-ČSL a TOP09 dohodli s premiérem Babišem, že podpoří prodloužení nouzového stavu, ale báli se hlasovat jen sami za sebe bez SPD a chtěli se za SPD schovat, takže na jednání s premiérem Babišem požadovali jednotné hlasování celé opozice pro podporu prodloužení. Protože SPD zůstala konzistentně na své pozici, že nepodpoří prodloužení nouzového stavu, tak oni se sami bez SPD báli zvednout pro prodloužení ruce, takže po našem odmítavém stanovisku, následně cukli a hlasovali proti prodloužení nouzového stavu,“ hovoří za SPD na Facebooku její předseda Tomio Okamura.
16.02.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2540 článků)

Za vjezd do Prahy zaplatit mýtné? Eko-tyranie, odsoudil Okamura

 
Předseda SPD Tomio Okamura zásadně nesouhlasí s vybíráním mýtného za vjezd do Prahy. „Ukazuje se, jakou šílenou eko-tyranii chystají Piráti a demoblok. Za vjezd do Prahy autem chtějí vybírat mýtné! To snad spadli z Marsu, ne?“ ulevil se předseda SPD.
11.06.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2540 článků)

Potvrzeno: Kalousek nad propastí, Okamura v suchu

 
Ve sněmovních volbách by nyní zvítězilo hnutí ANO s 26,5 procenta hlasů. Hnutí ale v poslední době klesají preference. Vyplývá to z dnes zveřejněného volebního modelu agentur STEM a STEM/MARK pro televizi Nova. V modelu STEM z července mělo ANO podíl 32,9 procenta hlasů a v modelu STEM/MARK pro Mladou frontu Dnes (MfD) z přelomu září a října 27,7 procenta. Za ANO jsou stále s velkým odstupem KSČM a ČSSD, píše ČTK. TOP 09 získala v průzkumu 4,9 procenta hlasů.
08.10.2017 21:55 |

podobné články

Babiš v čele, druzí už Piráti. Gazdíkovci předběhli ČSSD. To jsou nová čísla, která si objednal Moravec

 
Sněmovní volby by v srpnu vyhrálo ANO s 28 procenty hlasů. Vyplývá to z volebního modelu agentury Kantar TNS, který dnes zveřejnila Česká televize (ČT). ANO by mělo téměř stejný výsledek jako v červnu. Na vzestupu jsou Piráti s 15 procenty. Naopak třetí ODS si pohoršila a měla by 13 procent. Do dolní komory by se podle agentury dostalo všech devět stran, které jsou v ní teď zastoupeny.
02.09.2018 13:50 |

podobné články

Casual Dating v ČR na vzestupu

 
Casual Dating v ČR je na vzestupu – jak singles, tak i ti, kteří žijí v dlouhodobých svazcích, hledají erotická dobrodružství po síti.
22.06.2012 16:00 |

podobné články

Kommersant vidí české volby jako součást vzestupu levice

 
Jako součást vzestupu levice a "poptávky po populismu" v celém regionu vidí výsledky českých voleb ruský list Kommersant. Připomněl v této souvislosti i situaci na Slovensku.
22.10.2012 10:55 |

podobné články

Casual Dating je v Česku na vzestupu

 
Casual Dating je v Česku na vzestupu – jak singles, tak i ti, kteří žijí v dlouhodobých svazcích, hledají erotická dobrodružství na síti.
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Pytláctví je na vzestupu, střelci si neberou servítky

 
Pytláctví je v Česku na vzestupu a škody způsobené upytlačením zvěře rostou. Zatímco před třemi lety policie registrovala přes 70 hlášení s celkovou škodou přes dva milióny korun, loni to bylo už přes sto případů za téměř čtyři milióny korun.
11.08.2013 10:30 |

podobné články