Článek

Dělníka v Chropyni zavalil ve výkopu bagr: Pro hasiče to byl náročný zásah

 
Hasiči v Chropyni na Kroměřížsku vyprostili z výkopu muže, který by zavalen malým otočným bagrem. Při náročném zásahu museli stroj nejprve zajistit a poté muže vyprostili z výkopu pomocí páteřní desky. Zraněný muž byl následně předán záchranné službě a odvezen do nemocnice.
10.10.2021 10:55 |

podobné články

Podobné články

Dramatické video: Hasiči zachraňovali dělníka, který zkolaboval v hlubokém výkopu

 
Náročný zásah čekal v úterý dopoledne na hasiče z Kraslic na Sokolovsku. Museli vyprostit z hlubokého příkopu dělníka, který zkolaboval při práci. Celý zásah natočili, na dramatické video se tedy můžete podívat i vy.
04.05.2017 11:50 |

podobné články

Dělníka na Smíchově zasypala ve výkopu hlína! Hasiči ho po šesti hodinách našli mrtvého

 
Neštěstí se odehrálo ve středu odpoledne v Erbenově ulici v Praze 5. Dělníka pracujícího na stavbě tam ve výkopu zavalila zemina! Na místě se vystřídaly jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů, u zásahu byla i Báňská záchranná služba, pražští záchranáři a policisté. Dělníka se v náročném terénu podařilo vyprostit až po šesti a půl hodinách, nepřežil.
17.02.2021 15:55 |

podobné články

Tragédie na Přerovsku: Muže ve výkopu zavalil betonový panel, zachránit se ho nepodařilo

 
V obci Horní Moštěnice nedaleko Přerova došlo k velké tragédii. Zhruba ve dvoumetrovém výkopu u rekonstruovaného domu tu muže zavalil betonový panel. I přes zásah hasičů i záchranářů dotyčný nepřežil.
15.04.2020 09:30 |

podobné články

Dramatický boj o život zavaleného dělníka: V nemocnici bohužel zemřel

 
Zemina zavalila při práci ve výkopu v Karlových Varech dělníka. Ten pak v nemocnici zemřel. Nehoda se stala v městské části Otovice. Když hasiči přijeli na místo, byl dělník ve výkopu ve zhruba třímetrové hloubce zavalený sesutou zeminou až po prsa.
27.03.2015 13:25 |

podobné články

Rozhodovaly vteřiny. Dělníka ve výkopu sevřela zemina

 
V boj o život dělníka se ve čtvrtek změnily výkopové práce v ulici Ke Karlovu v Praze 2. Kolem poledne ho sevřel masivní sesuv zeminy. Obdrželi jsme oznámení, že muž je po krk ve výkopu, řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová.
04.07.2013 12:40 |

podobné články

Tragédie v Davli: Dělníka zasypala zemina ve výkopu, na místě zemřel

 
V Davli u Prahy dnes zavalila zemina dělníka ve výkopu, zemřel na místě, záchranáři mu už nemohli pomoci. Hasiči kvůli vyprošťování těla přivezli speciální techniku.
12.06.2018 22:00 |

podobné články

Na Orlickoústecku přimáčkl bagr dělníka. Je těžce zraněný

 
Osmačtyřicetiletého dělníka dnes při práci v lomu na Orlickoústecku přimáčkl bagr. S těžkým zraněním hrudníku a břicha jej spolupracovníci odvezli na polikliniku v Žamberku a odtud jej letecká služba transportovala do traumacentra v Hradci Králové. ČTK o tom dnes informoval tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje Ivo Novák.
02.07.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Novák (20 článků) , Ivo Novák (20 článků)

Bagr v Olomouci přejel dělníka: Řidič ho prý neviděl

 
Tragický třicátý duben! V Olomouci usmrtil bagr dělníka na třídě Svobody. Opravovali tramvajový svršek a řidič muže neviděl. Na Šumpersku zranil řidič vidlemi vysokozdvižného vozíku mladou ženu.
01.05.2016 15:00 |

podobné články

U opravované D1 se převrátil zemní válec! Zavalil dělníka!

 
Děsivá nehoda se stala v úterý na provizorním nájezdu na opravovanou dálnici D1 u Velké Bíteše. Zemní válec se tam zřítil ze svahu a zavalil dělníka.
05.08.2014 13:55 |

podobné články

Obří požár v Chropyni je POD KONTROLOU! 2 hasiči jsou ZRANĚNÍ!

 
Dva zraněné hasiče musela odvézt během pátku záchranka do nemocnice, oba hasiči se zranili během hašení obrovského požáru výrobny a skladů plastů v býalém areálu Technoplast v Chropyni na Kroměřížsku. Po celodenním boji je už požár pod kontrolou.
08.04.2011 19:55 |

podobné články

Ohnivé peklo v Chropyni! Verdikt hasičů: Srovnat se zemí!

 
Dramatický boj s obrovským požárem továrny na zpracování plastů v Chropyni u Kroměříže včera pokračoval už třetím dnem. Vyčerpané hasiče přijela podpořit speciální jednotka z Hlučína vybavená těžkou technikou. O objektu továrny na plasty, která požárem zamořovala okolí a vynutila si evakuaci obyvatel, totiž padlo rozhodnutí, že stěny budov budou strženy. Pak se hasiči konečně dostali do centra požáru...
11.04.2011 12:15 |

podobné články

Dělník byl zavalen při výkopu kanalizace: Pod metráky zeminy byl uvězněný půl hodiny

 
Metráky zeminy zavalily dělníka při výkopu kanalizace v obci Sázená na Kladensku. Utrpěl vážná zranění. Vrtulník ho proto okamžitě transportoval do Ústřední vojenské nemocnice v Praze ve Střešovicích.
28.05.2013 16:30 |

podobné články

Do výkopu spadl kůň i s jezdcem!

 
Koně z výkopu zachraňovali hasiči ve čtvrtek odpoledne na Brněnsku. Jak se tam dostal? Zvíře i s jezdcem si asi při jízdě po chodníku nevšimli dva metry hlubokého výkopu kanalizace…
23.05.2009 05:20 |

podobné články

Seniorka spadla do výkopu, vytáhli ji strážníci městské policie

 
Na městskou policii se v Pardubicích obrátil mladý muž, který slyšel volání o pomoc. Té se dožadovala čtyřiaosmdesátiletá žena, která si zkracovala cestu z třídy Míru do Pernerovy ulice přes zábrany staveniště. Nešťastnou náhodou, ale starší paní spadla do hlubokého výkopu. Tímto pádem si způsobila bolestivé poranění hlavy a vzhledem ke způsobenému šoku se stařenka nebyla schopna dostat z výkopu ven.
17.03.2014 15:55 |

podobné články

Dělníka ve výkopu zavalila zemina: Byl uvězněný až po krk

 
Po krk uvězněn v zemině zústal v pondělí večer dělník (60), provádějící výkopové práce v Seničce na Olomoucku. Sesunuly se na něj nezpevněné stěny výkopu.
28.03.2017 10:20 |

podobné články

Bagr se na Náchodku převrátil na řidiče: Muž na následky rozmačkání zemřel

 
V Teplicích nad Metují na Náchodsku se v pátek dopoledne převrátil pásový bagr, jeho řidič pod převráceným strojem zemřel. Bagr se převrátil při najíždění na podvalník. ČTK o tom informovala mluvčí hradeckých krajských hasičů Martina Žahourková.
12.12.2015 13:15 |

podobné články

Telčské drama u konce: Z bahna vyprostili uvízlý bagr

 
Bagr, který uvízl v pondělí v bahně Štěpnického rybníka, se dělníkům podařilo vyprostit až v pátek večer. Jde o druhý bagr, který dělníci tento týden z rybníka vytahovali. Z vyprošťovacích prací se stala místní atrakce, řada lidí je i během pátku sledovala až do tmy.
17.03.2017 22:45 |

podobné články

SPADL DO VÝKOPU! Zraněný muž skončil na pozorování v nemocnici

 
Sanitka odvezla do nemocnice dělníka, který ve čtvrtek spadl v centru Brna do stavebního výkopu.
23.06.2011 10:55 |

podobné články

Dělníka ve výkopu zabil elektrický výboj, další zemřel pod závalem sutin

 
Smrtelná zranění utrpěl v pátek dopoledne muž v Liberci po zásahu elektřinou. Pracoval ve výkopu, uvedla mluvčí hasičů Libereckého kraje Zdenka Štrauchová.
13.04.2012 10:25 |

podobné články