Článek

Dělníci ze zahraničí. Píší mi vyděšení lidé, jestli nepřivezou nákazu, burcoval ve sněmovně Okamura

 
Před poslance předstoupil mimo jiné lídr SPD Tomio Okamura. Ten se ptal nepřítomných ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) a lídra hnutí ANO Andreje Babiše na situaci na Mostecku a také se pochlubil svým úspěchem v Japonsku.
07.04.2020 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22228 článků) , Jan Hamáček (3129 článků) , Tomio Okamura (2545 článků)
Podobné články

Tomio Okamura o cestě na Pražský hrad: Ještě nejsem zralý

 
Tomio Okamura dostává denně od lidí výzvy k tomu, aby vstoupil do politiky. Mnozí píší konkrétněji: Okamura na Hrad. Samotný Okamura zatím nabídky, a to i od politických stran odmítá. Ovšem otázkou je, jak dlouho. Spekuluje se o tom, že by se mohl stát senátorem za jeden moravský region, vzhledem k jeho popisu představy budoucího prezidenta a přáním veřejnosti, by však stála za úvahu zřejmě i spekulace o tom, zda se Okamura dokonce neutká v budoucnu o křeslo hlavy státu. Hloupost?
20.08.2011 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2545 článků)

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1158 článků) , Tomio Okamura (2545 článků)

Režisér Svěrák burcoval na Václaváku: Z celé země nám vzkazují „Nejste v tom sami!“

 
Dnes večer se sešly na pražském Václavském náměstí i v dalších městech tisíce lidí, kteří protestují za svobodu slova a médií. Tyto demonstrace reagují na inaugurační projev prezidenta Miloše Zemana, v němž kritizoval Českou televizi a další média. Na Václavském náměstí demonstrující přišel podpořit i režisér Jan Svěrák, který zároveň dav burcoval.
14.03.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (211 článků) , Miloš Zeman (25616 článků)

Je nejvyšší čas vrátit hrdost těm, kteří budují hodnoty, burcoval místopředseda Soukromníků na konferenci Trikolóry

 
Jedním z hostů sobotní ideové konference hnutí Trikolóra byl místopředseda Soukromníků Michal Dvouletý. Ve svém projevu burcoval především nejen k návrtu k podpoře živnostníků a podnikatelů, ale také k návratu důvěry státu vůči lidem i firmám.
27.03.2021 18:15 |

podobné články

ZEMĚTŘESENÍ V DILLÍ: Vyděšení lidé v panice vybíhali z domů...

 
Zemětřesení o magnitudu 4,3 ve středu večer udeřilo v indické metropoli Dillí. Vyděšení lidé vybíhali z domů do ulic, píše agentura AFP.
07.09.2011 21:35 |

podobné články

Senátní kandidát Ivan David: Že jsme úžasně prosperující zemí? Projděte se a počítejte bezdomovce. Statisíce lidí v exekuci, děti bez školních obědů. A SPD na to má program, skutečně

 
ROZHOVOR „Lidé by měli být vyděšení z toho, co se děje v zemích, kde muslimské komunity nabírají na síle. Lidé, kteří neodmítají informace a nebagatelizují je, také vyděšeni jsou,” říká pro ParlamentníListy.cz exministr a kandidát do Senátu Ivan David. Lidi, které podle něj nepřesvědčí terorismus, sekání hlav, střílení zajatců, kamenování znásilněných žen, dopadnou stejně jako ti, kteří toto za okrajový jev považovali před staletími, tedy s uťatými hlavami.
03.10.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1931 článků)

Hejma: Vyděšení lidé chytí covid rychlejc. Fiala? Čivava. Bude velké zúčtování

 
Luboš Xaver Veselý se vrátil jako moderátor Podtrženo sečteno. Jako obyčejně se řešila Česká televize, tentokrát aféra s exekucí. Na covid také došlo. Hejma vypeskoval média za šíření hysterie. „Moje žena doktorka říká, že vyděšení lidé to chytí daleko rychlejc,“ prohlásil. V politice je prý předseda Pirátů Bartoš mnohem chytřejší než Petr Fiala z ODS. Svrhnout teď vládu totiž podle něj může chtít jen šílenec.
19.10.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1899 článků) , Luboš Veselý (572 článků)

Okamura k Merkelové: Revanšismus a naprosté svinstvo. Předvolat velvyslance a projednat ve Sněmovně

 
Tomio Okamura (SPD) zuří. Žádá ministerstvo zahraničí České republiky, aby si na kobereček předvolalo velvyslance Spolkové republiky Německo. Prý kvůli naprosto nepřijatelným a revanšistickým výrokům německé kancléřky Angely Merkelové. Ministerstvo zahraničí je v této věci podstatně zdrženlivější než Okamura. Ve slovech kancléřky resort nevidí problém.
21.06.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2718 článků) , Tomio Okamura (2545 článků)

Beachvolejbalistky medaili nepřivezou. V Londýně ale nezklamaly

 
Kristýna Kolocová a Markéta Sluková si o medaile nezahrají. Pozdně noční čtvrtfinále turnaje beachvolejbalistek prohrála česká dvojice s Američankami April Rossovou a Jennifer Kessyovou ve dvou setech 23:25 a 18:21.
06.08.2012 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kolocová (77 článků) , Markéta Sluková (86 článků)

Beachvolejbalistky medaili nepřivezou. Kolocová se Slukovou prohrály 0:2

 
Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková prohrály v olympijském čtvrtfinále s americkou dvojicí Jennifer Kessyová, April Rossová 23:25 a 18:21, když v první sadě nevyužily dva setboly. Jejich páté místo je nicméně nejlepším českým výsledkem v historii.
06.08.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kolocová (77 článků) , Markéta Sluková (86 článků)

Něco pro vaše neklidné spaní: Britská rodina vyfotila v muzeu přízrak malé dívky ve viktoriánských šatech

 
Když John Burnside a Shona Backhouse vyrazili se svým tehdy osmnáctiměsíčním synem Johnthomasem na výlet do Castle Museum v Yorku, ještě netušili, že si z něj nepřivezou jen hezké vzpomínky a několik "rodinných fotografií":http://www.extra.cz/tohle-musite-videt-7-nejtrapnejsich-rodinnych-fotografii-vsech-dob.
26.04.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: John Burnside (1 článek) , John Burnside (1 článek)

Místo oběda přivezli seniorům prezidenta: Na oplátku dostal jednu červenou kartu

 
Obědy seniorům kvůli ledovce nepřivezou, ale přijede prezident Miloš Zeman…Takový byl obsah hlášení v místním rozhlase. Židlochovické totiž sužovala kalamita, ale na první návštěvu hlavy státu v obci byl spoleh.
02.12.2014 18:45 |

podobné články

Šmejdy pandemie nezastavila, nabízí fiktivní roušky a kradou údaje: Až osm let v base

 
Podvodníky nezastavila ani celosvětová pandemie koronaviru. A snaží se z nouzové situace vytěžit co nejvíce. Šmejdi jsou schopni nátlakem donutit lidi i k tomu, aby pod slibem dovozu roušky změnili dodavatele energie. Množí se pak podvodné weby a e-shopy, kde lákají zákazníky na roušky a dezinfekční gely, které ale buď nepřivezou, nebo oklamají spotřebitele nabídkou „skladem“. Ochranné pomůcky jsou ale ve skutečnosti v tu chvíli v Číně. Případy už se zabývá Česká obchodní inspekce, ale i Policie ČR. Podle informací Blesk Zpráv hrozí podobným podvodníkům i osm let ve vězení.
29.03.2020 05:15 |

podobné články

VIDEO: Dává mi svoje srdce, říká o 19 let mladší přítelkyni Okamura

 
Čtyřicetiletý Tomio Okamura si vztah s o devatenáct let mladší Monikou Talašovou nemůže vynachválit. Denně ho prý okouzluje nejen svou krásou, ale i činy. Před kamerou iDNES.cz jí vyznal lásku, slíbil věrnost a odměnil vášnivým polibkem. "Drží mě pevně pod krkem," uvedl Okamura. Další články k tématu: Okamura bude bojovat za odvolatelnost politiků, Hrad chce zkusit znovu Okamura při volbách netruchlil, užil si košt slivovice i koncert
28.02.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2545 článků)

Tomio Okamura o novinářské žumpě. Jenom lžou, překrucují a sprostě nadávají. A Sobotka je podrazák, dodělal si všechny kšefty a teď se předvádí s demisí

 
ROZHOVOR „Vzhledem k tomu slovníku, co používá, se asi jedná o jednoho z mnoha lidí z novinářské žumpy,“ říká poslanec Tomio Okamura na adresu bulvárního novináře Pavla Novotného, kterého podle vlastních slov ani nezná. Novotný se do poslance „pustil“ v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Uvedl například, že Okamura je levej až na půdu nebo že je merketér a lhář. Okamura se v rozhovoru vyjádřil i k úternímu rozhodnutí Bohuslava Sobotky. „Demise vlády je podle mého názoru součást volební kampaně,“ míní Tomio Okamura.
05.05.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1129 článků) , Tomio Okamura (2545 článků) , Bohuslav Sobotka (9561 článků)

Okamura burcoval: Naše zákony jsou paskvily. A nevěřím českým soudům

 
REPORTÁŽ Změnit českou legislativu má v plánu senátor Tomio Okamura. K tomu, aby mohl prosazovat hlavně myšlenky přímé demokracie, ale nemá dostatečnou podporu dalších politiků. Protože nechce zklamat své voliče, rozhodl se jít po vlastní linii a založit hnutí. O soudní reformě i možnosti povinných voleb vedl v neděli diskusi s občany v obci Březolupy na Uherskohradišťsku.
21.04.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2545 článků)

Okamura místo uprchlíků loví hlasy. Ve volbách jich chce aspoň 10 procent

 
Tomio Okamura si užívá úspěch z podzimních krajských voleb a rád by se příští rok vrátil do Sněmovny ve velkém stylu. Po hořkém rozchodu s Úsvitem, který bez něj nyní strádá, se česko-japonský podnikatel opět dokázal postavit na nohy s hnutím Svoboda a přímá demokracie (SPD). Ve sněmovních volbách líčí na zisk 8 až 10 procent, jak řekl Blesk.cz, aby vzápětí členy svého hnutí burcoval: „Naším cílem musí být dvouciferný výsledek.“
19.11.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2545 článků)

Pozor, žirafa útočí! Vyděšení turisté na safari v jižní Africe zažili horor

 
VIDEO: Scéna jako z Jurského parku! Tak by se dala popsat dramatická honička v jihoafrické savaně, při které vyděšení turisté na safari ujížděli v autě před pronásledující čtyřmetrovou žirafou.
23.03.2013 19:55 |

podobné články

Záhadná smrt Marie: Zemřela z vyděšení při přepadení lupičem?

 
Záhadně zemřela Marie W. (60) ze Dvora Králové. Cestou na noční směnu jen kousek od zaměstnání měla srdeční kolaps, jehož příčinou mohlo být vyděšení. Možná ji někdo přepadl. U sebe totiž neměla svoje věci.
26.04.2015 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Marie Králová (16 článků)