Článek

Delfín zaplatil životem za lásku k lodím: Rozsekala ho vrtule motoru!

 
Delfín Zafar byl od roku 2018 opakovaně spatřován po boku lodí poblíž městečka Landévennec ve francouzské Bretani.
19.05.2020 12:10 |

podobné články

Podobné články

Muž v garáži opravoval motor paraglidu. Vrtule ho skoro rozsekala!

 
K nehodě došlo v sobotu ve večerních hodinách. Pětapadesátiletý muž se snažil v garáži opravit motor paraglidu. Zranila ho točící se vrtule. Okolnosti prošetřuje policie.
19.08.2018 18:55 |

podobné články

Pražanům s těžkým osudem pomáhá Vrtule. Klub získal maringotku

 
Nízkoprahový klub pro teenagery a mladé Pražany s názvem Vrtule získal maringotku. Ta bude sloužit jako zázemí pro pracovníky. Vrtule pomocí dobrovolníků bojuje s nepříznivými osudy některých dětí a mládeže.
10.10.2016 14:50 |

podobné články

Delfín chtěl ukončit své trápení v zajetí, z akvária vyskočil na podlahu

 
Velmi smutné video natočil jeden z návštěvníku delfinária. Natočil moment, kdy delfín zvaný Kuru vyskočil z akvária, pravděpodobně ve snaze dostat se ze zajetí. Za svůj kousek však málem zaplatil životem. Nakonec však díky rychlé práci ošetřovatelů utrpěl jen několik škrábanců a odřenin. Zpět do akvária ho dostali pomocí jeřábu.
12.07.2010 15:25 |

podobné články

Kocour přežil jízdu autem v motoru vozu

 
Třicetiminutovou jízdu autem přežil v Británii kocour, který se schoval nikoli do vnitřního prostoru vozu, nýbrž do jeho motoru. Třináctiletý černý mazlíček Giggs se zřejmě schoval do motoru, aby se ohřál. Když jeho paní, učitelka, odjela do práce, neměla o černém pasažérovi tušení. Giggs byl objeven až na parkovišti střední školy, když v motoru mňoukal.
12.12.2010 13:50 |

podobné články

Kocour přežil jízdu autem v motoru vozu

 
Třicetiminutovou jízdu autem přežil v Británii kocour, který se schoval nikoli do vnitřního prostoru vozu, nýbrž do jeho motoru. Třináctiletý černý mazlíček Giggs se zřejmě schoval do motoru, aby se ohřál. Když jeho paní, učitelka, odjela do práce, neměla o černém pasažérovi tušení. Giggs byl objeven až na parkovišti střední školy, když v motoru mňoukal.
14.12.2010 14:15 |

podobné články

Třináctiletá dívka rozsekala svou kamarádku! Proč to udělala?

 
Teprve třináctiletá dívka zavraždila a rozsekala svou spolužačku a kamarádku. Prý na ní žárlila, protože byla hezčí a oblíbenější než ona!
10.05.2013 08:35 |

podobné články

VyVolení jásají, Thomas pláče do polštáře: Nikol rozsekala Zdeňku v duelu a vrací se do vily!

 
Hezčí, zábavnější, je jí víc rozumět a víc se svléká! Zřejmě takhle působí Nikol z vily VyVolených na český národ, neboť na plné čáře rozsekala soupeřku Zdeňku a vrací se zpět za zbytkem soutěžících a pokračuje v boji o pět milionů!
20.09.2013 22:20 |

podobné články

Sokyni rozsekala sekáčkem: Padne výjimečný trest?

 
 Žárlivost. To byl důvod, proč Vietnamka (32) brutálně zabila v Kroměříži ženu (†59) stejné národnosti. Rozsekala ji sekáčkem na maso a včera stanula před soudem, kde jí hrozí 20 let až výjimečný trest.
30.10.2014 05:05 |

podobné články

Tragický konec rybaření: Muže rozsekala vrtule padajícího vrtulníku

 
Krvavá tragédie se udála na severoruském poloostrově Kola. Dva postarší britští turisté Mark R. a Rupert B. (oba †69), si vyrazili na rybářskou výpravu a spolu se svým místním průvodcem (†52) si pronajali vrtulník. To je bohužel stálo život.
22.07.2013 22:15 |

podobné články

Tragédie na dovolené v Řecku. Syna (†15) ropného magnáta rozsekala vrtule člunu

 
Tragédii prožívá rodina britského ropného magnáta Paula Finnetta (55), který během dovolené v Řecku přišel o svého syna Tobyho (†15). Dítě ztratil nešťastnou náhodou, když syn vypadl z lodi, kterou v tu chvíli otec sám řídil. Finnett nerespektoval varování před rozbouřeným mořem. Mladík dopadl na vrtuli motorového člunu, Finnett pro syna do vody skočil a hned ho odvezl do nemocnice, tam byl Toby prohlášen za mrtvého, informoval deník Telegraph.
18.07.2018 13:05 |

podobné články

Upadla nám vrtule, řekl pilot pasažérům a nouzově přistál na cestě

 
Klidný vyhlídkový let několika mladých lidí měl adrenalinový závěr. V momentě, kdy se letadlo typu Cessna 172b nacházelo i s pasažéry kdesi nad Mexikem, upadla stroji vrtule usazená na přední části trupu. Pilot ovšem zachoval chladnou hlavu a s letadlem, kterému stále fungoval motor, okamžitě nouzově přistál na cestě.
04.02.2012 14:05 |

podobné články

Na letecké přehlídce se utrhla vrtule a vletěla mezi diváky

 
Letecké dny v Sládkovičově na Slovensku skončily tragédií. Vrtule z ultralehkého letadla se utrhla a zranila jednoho z diváků. Na místě zasahují všechny složky záchranných sborů.
01.05.2013 12:45 |

podobné články

Vrtule letadla díky optické iluzi vypadala, jako by se během letu rozpadala

 
Zajímavou optickou iluzi natočil během nedávného letu z Bělehradu do Sarajeva jeden z pasažérů. Kvůli omezenému počtu snímků, který je schopen zaznamenat fotoaparát ve videorežimu, to vypadalo, jako by se vrtule rozpadala, napsal server britského listu Daily Mirror.
06.01.2014 19:40 |

podobné články

NOVÝ RECEPT Ládi Hrušky: Upečte si výborné šunkové vrtule

 
Další recept z kuchyně reportéra Ládi Hrušky je vynikající chuťovkou, když vás honí mlsná, ale na sladké nemáte chuť. A zvládne ho i každý kuchař amatér. Vyzkoušejte šunkové vrtule.
29.05.2014 19:30 |

podobné články

Letadlu se při přistání uvolnila vrtule a zasekla se do okénka

 
O vlásek unikla smrti Kanaďanka, která seděla v letadle společnosti Jazz Aviation u okénka, jímž při nepovedeném přistání proletěla část listu z uvolněné vrtule. Žena utrpěla lehká zranění od promáčknutého trupu a střepů z okénka, samotný list ji naštěstí nezasáhl, uvedl server CTV News.
11.11.2014 07:46 |

podobné články

Rychlovky Ládi Hrušky: Trdelník, šunkové vrtule a domácí langoše!

 
Kuchařský experimentátor Láďa Hruška se znovu vrací k divácky nejoblíbenějším receptům. Tentokrát je to ultralevný trdelník (za 7 korun), šunkové vrtule a domácí langoš.
06.12.2014 10:40 |

podobné články

Hrozivá nehoda: Z kamionu se utrhla vrtule větrné elektrárny a rozmačkala kabinu jiného vozu

 
Ke kuriózní nehodě došlo v úterý ráno na německé dálnici mezi Hannoverem a Dortmundem. Přes 60 metrů dlouhý list vrtule větrné elektrárny se utrhl z kamionu a zabořil se do kabiny druhého nákladního vozu.
17.05.2017 11:30 |

podobné články

Letadlu upadla ve vzduchu vrtule, pilot (79) minul přistávací dráhu a spadl do polí

 
Malé letadlo havarovalo u Úlic na severu Plzeňska. Ve vzduchu mu upadla vrtule, pilot (79) minul letiště a spadl s letounem do polí.
26.08.2018 12:50 |

podobné články

Nové zdymadlo prodlouží splavnost Vltavy

 
Zdymadlo v Českém Vrbném bylo osazeno první z dvojic nových vrat, která usnadní lodím proplutí plavební komorou. Lodím umožní překonat sedmimetrový rozdíl hladin.
20.08.2010 20:25 |

podobné články