Článek

Dělala na tom čtyři roky. Vychází Weird & Wonderful od Lenny

 
Už 22. května vychází Weird & Wonderful, album mladé talentované české zpěvačky Lenny. Album, které připravovala čtyři roky, je podle ní žánrově pestré.
19.05.2020 17:25 |

podobné články

Podobné články

Lenny: Nové album je poměrně drzé, ale zároveň se cítím být hudebně jasnější i vyzrálejší

 
Na konci roku 2016 potvrdilo debutové album Hearts talent zpěvačky Lenny. Stala se respektovanou osobností české hudební scény a její věhlas pronikl i za hranice. Od té doby pracovala na druhé desce. Pod názvem Weird & Wonderful vyjde v pátek. Nabízí dvanáct písniček, mezi kterými je i Easy, duet s raperem Marpem.
22.05.2020 08:30 |

podobné články

RECENZE: Stále elegantní a již zocelená Lenny

 
Druhé album bývá v kariéře zpěváků a skupin klíčové. Zpravidla vzniká bez písničkových zásob, které si umělci vytvořili v době před realizací debutu, a tudíž nemilosrdně prověřuje jejich autorské i interpretační kvality v dané době. Lenny touto zkouškou prošla na výbornou. Druhá deska Weird & Wonderful potvrdila její růst.
25.05.2020 10:40 |

podobné články

Lenny Kravitz v podpatcích

 
Rockový zpěvák Lenny Kravitz se módy rozhodně nebojí. Při své procházce New Yorkem všem ukázal, že podpatky už dávno nejsou jen pro ženy… Šestačtyřicetiletý rocker Lenny Kravitz patří mezi módní ikony a dokazuje, že se módy rozhodně nebojí. Naposledy byl spatřen v ulicích New Yorku v kožených kalhotách zastrčených do vysokých bot na podpatku. Lenny tak [...]
26.09.2010 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)

Kvůli dceři Lenky Filipové opustil Marpo (33) rodinu: Lenny (25) prozradila, kde se vzaly pomluvy!

 
O tom, že se Lenny stýká s jistým ženatým hudebníkem, se šuškalo poměrně dlouho. Všem klepům učinilo prohlášení rapperem Marpa, který na sociální síti přiznal, že odchází od manželky a přiznal i to, že miluje právě Lenny. O jejich vztahu teď promluvila oblíbená zpěvačka.
26.10.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Rocker Lenny Kravitz? Kdepak.. Teď už architekt Lenny Kravitz

 
Americký rocker Lenny Kravitz je také vášnivým bytovým architektem. Své druhé povolání, kvůli němuž založil designerskou firmu, bere velmi vážně. V rozhovoru pro list The New York Times 47letý Kravitz řekl, že byty navrhuje, jako kdyby v nich měl sám bydlet.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)

Nová láska? Talentovaná dcera Lenky Filipové házela očkem na tohoto pohledného hudebníka

 
Talentovaná písničkářka Lenny (20) nemarní čas a posílá do světa další klip. Necelý půlrok po  úspěchu singlu All My Love přichází Lenny s druhou ochutnávkou ze své autorské kuchyně a představuje videoklip k písni Letter To You. Lenny je tentokrát autorkou nejen textu, ale také námětu klipu, který se odehrává v prostředí jejímu srdci velmi blízkému. Obklopena hudebními nástroji a pražskými zákoutími naplno dokazuje své autorské a interpretační schopnosti.
08.12.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Lenny: Učitelé v Londýně chtějí, abychom byli lepší než oni

 
Lenny, tedy zpěvačka Lenka Filipová, dcera slavné mámy, přišla minulý pátek na trh se svým druhým minialbem. Jmenuje se Fighter a je následovníkem úspěšného letního EP All My Love. Lenny momentálně studuje v Londýně a předpokládá, že na jaře následujícího roku vydá své debutové album.
22.12.2013 15:42 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Retro eXtra: Sledujte rozhovor Terezy Pergnerové, když byla ještě dítě! Z jaké vzrušující mezinárodní hvězdy byla tehdy úplně na větvi?

 
"Hi, Lenny!" tak tímto pozdravem začala mladičká "Tereza Pergnerová":http://www.extra.cz/tema/tereza-pergnerova v roce 1993 jeden z nejpamětihodnějších rozhovorů své kariéry. Nebylo to však pro pořad ESO, který ji později katapultoval do moderátorských výšin, ale pro veřejnoprávní stanici ČT1. Oním vysněným idolem, se kterým pořizovala svůj vysněný rozhovor, nebyl nikdo jiný, než letos padesátiletý americký dredatý zpěvák "Lenny Kravitz":http://www.extra.cz/tema/lenny-kravitz.
29.03.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (503 článků)

První společná fotka ze soukromí: Lenny po boku Marpa jen kvete!

 
Zpěvačka Lenny (25) a hudebník Marpo (33) to spolu táhnou už nějakou dobu. Otakar Petřina, jak se muzikant skutečně jmenuje, odešel kvůli dceři Lenky Filipové (64) od manželky, s níž byl dlouhých osmnáct let, a od jejich dvou dětí. Vztah s Lenny přiznal Marpo v červnu na Instagramu, kde svým fanouškům sdělil, že teď tvoří pár. Dodal, že k záležitosti se víc nebude vyjadřovat. Zahlédnout pár společně nebylo jednoduché, a tak teď fanoušci jásají, na Facebooku se totiž objevila jejich první společná fotka ze soukromí, které si oba tolik střeží.
04.12.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Lenny okouzlila jako předskokanka

 
Do Prahy dorazila americká hudební hvězda LP, která vyprodala dva večery v pražském klubu Roxy. Předskokanku jí dělala jedna z nejtalentovanějších mladých českých zpěvaček současnosti – Lenny.
06.04.2017 13:15 |

podobné články

Lenny Kravitz: Neměl sex už 4 roky, čeká na tu pravou!

 
Zpěvák Lenny Kravitz (45) dobrovolně čtyři roky dodržuje celibát!. A je to pro něj dost těžké, protože sex miluje. Jenže zároveň je mu protivné sdílet intimitu s ženou, již by nemohl považovat za manželku. A dokud nepotká tu pravou a neožení se, hodlá v celibátu pokračovat, i když přiznává: „Někdy je to hodně těžké.“
06.07.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)

Šok na Andělech! Dcera Lenky Filipové, Lenny, zdvihla prostředníček všem, co jí nepřáli úspěch!

 
Ve včerejším vyhlašování hudebních cen Anděl jednoznačně dominovala zpěvačka Lenny (22), když proměnila všechny své čtyři nominace. K překvapení všech, když přebírala čtvrtou sošku za album roku, tak ukázala známé gesto zvednutím prostředníčku! Vyslala tak vzkaz všem, co jí úspěch nepřáli...
23.05.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Lenny: Nechtěla jsem to skupině Kryštof zkazit

 
Dvacetiletá zpěvačka Lenny se loni v létě představila na Kryštof Kempech, na nichž patřila k nejpříjemnějším překvapením programu. Letos se vypravila na letní festivaly sama, respektive se svou doprovodnou kapelou. Na podzim ji čeká post hosta na turné skupiny Kryštof a někdy v té době by se konečně mělo na trhu objevit její debutové album. „Je o mně známo, že jsem trémistka, a tak můj největší strach na těchto akcích spočívá v tom, že nepřijde dost lidí,“ přiznává a usmívá se při tom.
08.08.2015 07:05 |

podobné články

Tajuplní The Residents se vracejí do Prahy

 
Legendární americká anonymní skupina The Residents vystoupí v sobotu v pražském Paláci Akropolis v rámci turné ke čtyřiceti letům existence Wonder of Weird. Hrát by měla průřez svou tvorbou, kterou ale uvede v nové podobě.
09.05.2013 14:00 |

podobné články

Někteří lidé nám nepřáli, říká Lenny o vztahu s Marpem

 
Zpěvačka Lenka Filipová alias Lenny (25) dokázala prorazit v Itálii a začíná se o ní mluvit i v Německu. Kromě práce se jí daří i v osobním životě. Chodí s raperem Otakarem Petřinou alias Marpem (33). Pro týdeník Téma promluvila také o tom, jak jí někteří lidé nový vztah nepřáli.
26.10.2018 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

RECENZE: Lenny roste, její koncert je pěveckým, hudebním i vizuálním požitkem

 
Zdál-li se zpěvačce Lenny noc před pražským koncertem sen o tom, kterak dorazila do Fora Karlín, v sále už nebyla ani noha, jen uklízečka smetávala konfety a sdělila jí, že koncert skončil, byla pro ni sobota nakonec šťastnou realitou. Na uvedené místo na ni přišly tři tisíce diváků a ona jim nabídla vystoupení mnoha vysokých kvalit.
02.12.2018 10:40 |

podobné články

Marpo otevřeně o rozchodu se ženou a nové přítelkyni Lenny: Rozvod ze mě udělal lepšího tátu

 
Vztah zpěvačky Lenny (26) a hudebníka Marpa (35) byl pro mnohé nejdříve velkým překvapením. Vzhledem k tomu, že byl Marpo v té době ženatý a ve svých textech se často opíral právě o rodinu, sklidil i hodně negativních ohlasů. Postupem času se ale lidé více shodují na tom, že jim to spolu sluší a vypadají oba dva šťastně. Hudebník nyní promluvil o vztahu s pohlednou zpěvačkou pro Blesk.cz a mimo jiné řekl, že rozvod z něj udělal lepšího tátu.
19.03.2020 22:41 |

podobné články

Lenny Krawitz se zřekl sexu, souložit bude až zamilovaný

 
Legendární rocker Lenny Krawitz (44) chce ve Velké Británii porušit svůj celibát.
25.04.2009 14:08 |

podobné články

Lenny Kravitz: Ženské mají smůlu!

 
Smyslný zpěvák Lenny Kravitz (44) udělal za životem plným nevázaného sexu tlustou čáru!
07.05.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)