Článek

Dělá si to sám a mě tak neudělá...

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
17.09.2017 12:05 |

podobné články

Podobné články

V září zemře 50 tisíc dětí hladem, pokud Evropa něco neudělá

 
V Jižním Súdánu hrozí hladomor. Farmáři nemohli osít pole kvůli občanské válce a nebude tak žádná sklizeň. Skoro čtyři miliony lidí bude na konci září trpět hlady. Včetně 50 tisíc dětí. Pokud někdo něco neudělá.
15.08.2014 11:05 |

podobné články

Rozbor včerejška: Pokud Zeman neudělá chybu, má příští volby vyhrané. Sobotko a novináři, lidi se naštvou a heslem bude „Máme hole v ruce“

 
ANALÝZA Pokud Miloš Zeman neudělá chybu, má příští prezidentské volby vyhrané, soudí v reakci na události včerejšího dne analytička Irena Ryšánková. Ve svém rozboru pro ParlamentníListy.cz současně konstatuje, že premiér Bohuslav Sobotka ztratil politický čich, a při pozorování, jak o včerejších shromážděním referovala česká média, pronáší varování: Pohrdaní a přehlížení lidé, kteří se shromáždili na podporu Zemana, by se mohli naštvat...
18.11.2015 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Miloš Zeman (21114 článků)

Macron má v týmu novou hvězdu. Senegalku s dredy, bez které neudělá ani krok

 
Kromě manželky Brigitte existuje ještě jedna žena, na niž se zvolený francouzský prezident Emmanuel Macron ve všem spoléhá. Je jí 37letá Senegalka Sibeth Ndiayeová, Macronova poradkyně pro styk s veřejností. Usměvavá žena s brýlemi na očích a dredy na hlavě má pod kontrolou veškerou Macronovu komunikaci s médii a budoucí prezident bez ní neudělá ani krok.
10.05.2017 18:20 |

podobné články

Kabourková: Kde začíná a končí restituce?

 
Věřím, že člověk se má chovat tak, aby nebyl potrestán, aby se vždy mohl sám sobě podívat do očí. Dle mého přesvědčení dělá víra člověka lepším. A je jedno jak své víře říkáme. Ale je velký rozdíl mezi vírou a církví. Církev člověka lepším neudělá.
01.07.2018 20:20 |

podobné články

9 případů, kdy si chlap užije jinde, ale rozhodně to není nevěra! Tohle se v mužském světě prostě nepočítá

 
Je to tak a nikdo s tím nic neudělá. Muž je lovec, dobyvatel a oplodňovatel. Je geneticky naprogramovaný tak, aby uspokojil co nejvíce žen. A tak to dělá. Co když ale doma už nějakou partnerku má? Tak si musí najít omluvu pro své nevěrné chování! Co je to vlastně ta nevěra? A co nevěra v mužském světě určitě není? Dámy, v mužských očích se toho hodně nepočítá.
23.08.2017 22:00 |

podobné články

Paroubek: Andrej Babiš by měl říci, jak a kam přichází 300 miliard korun ze státní pokladny ke zhodnocení

 
Ve svém sobotním rozhovoru v Právu se A. Babiš pochlubil – podle zásady neudělám-li to sám, nikdo to za mě neudělá – jak výborně to dělá se zhodnocením peněz „ve státní pokladně.“
12.01.2015 21:17 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13458 článků)

Milenec Bartošové tvrdí: Manželka se ztřískala sama. Rychtáři, ale co to škrcení?

 
Nedávné odhalení serveru Super.cz, který jako první přinesl zprávu o tom, že Josef Rychtář  (54) měl opět natlouci své manželce Darině Rychtářové  (54) , a jenž jako jediný také přinesl exkluzivní snímky pořízené krátce po incidentu v nemocnici, vyvolalo mezi čtenáři vlnu rozhořčení. Zatímco jedni se zlobí, protože si myslí, že muž by ženu neměl uhodit ani květinou, jiní poukazují na zjevné rozpory v tvrzeních milence Ivety Bartošové  (46) , podle kterého si měla jeho stále ještě choť zranění přivodit sama sebepoškozováním či pádem ze schodů. „To musela spadnout z Petřínské rozhledny. A podlitinu na vnitřní straně paže si člověk sám neudělá. Ani se sám nepřiškrtí tak, aby to bylo na jejím krku vidět,“ zlobí se čtenáři.
12.09.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

Sobotka dělá kašpárka celému státu. Fakt si myslí, že prezident bude kvůli němu panáčkovat? On dělá ostudu, ne Zeman, vzkazuje Aleš Brichta a dodává něco o prdeli

 
ROZHOVOR „Já nevím, o co mu jde. Co kdyby se Sobotka jmenoval prezidentem? Jaké si myslí, že má pravomoci? Pan premiér si prostě vzpomněl, tak teď bude prezident Zeman kvůli tomu panáčkovat? To si snad dělá srandu, ne?“ kroutí hlavou nad konáním českého ministerského předsedy hudebník Aleš Brichta. A krize vlády? „Co si budeme povídat – prostě je to hon na Babiše a na hnutí ANO. Akorát prdel je v tom, že Sobotka dělá kašpárka celýmu státu,“ zdůrazňuje.
16.05.2017 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Brichta (161 článků)

Okamura prý uzavřel smlouvu za 47 milionů sám se sebou. Je to komedie, brání se

 
Palácový převrat v Úsvitu pokračuje, Tomio Okamura se opět stal terčem rebelů v čele s Markem Černochem, kteří se postavili proti němu. Svého předsedu obvinili, že uzavřel nevýhodné smlouvy. Jednu dokonce sám se sebou a za 47 milionů. Některé smlouvy prý již byly vypovězeny, u jiných to má udělat Okamura. Pokud to neudělá, vyzývá ho vzbouřená část Úsvitu k osobní a hmotné zodpovědnosti. Okamura to označil za komedii.
31.03.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2082 článků)

Zeman má jedinou slabinu, personální politiku. Jiří Balvín vzpomíná, co mu řekl o revolučním hnízdě na Kavčích horách

 
ROZHOVOR „Z mého pohledu dělá Miloš Zeman chybu v prezentaci panem Ovčáčkem. Věřím, že to dělá záměrně, ale já bych se takto ‚zastupovat‘ nenechal, protože pan Ovčáček Milošovi škodí. Miloš Zeman dělá nejlépe, když odpoví sám,“ míní někdejší generální ředitel České televize a bývalý ministr kultury Jiří Balvín. Souhlasí s tím, že Miloš Zeman má zdravotní problémy, ale ty se týkají pohybu. „Hlava pracuje stále výborně. On rozhodně není tím nejšílenějším prezidentem, co jsme kdy měli,“ tvrdí a navíc překvapuje: „V době mého ředitelování jsme se s Milošem Zemanem hodně sblížili. Tehdy k němu byla nálada mezi redaktory dosti přátelská, dokonce by se dalo říci, že byl ‚v kolektivu oblíben‘.“
14.07.2017 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21114 článků) , Jiří Balvín (114 článků)

Máca (42) ochrnul při porodu, nemůže ani pořádně mluvit. Na asistenta nemá peníze

 
Marcel Dufek, kterému všichni říkají Máca, získal své postižení v důsledku zpackaného porodu - je kvadruplegik. Celoživotní optimista potřebuje odborného asistenta, nemá na něj ale peníze. Bydlí samostatně, jeho maminka už je seniorka, a tak se o něho nemůže starat 24 hodin denně, což by muž ani nechtěl. Iniciativa „Hnutí Mácou“ mu tak shání lidi, kteří by byli ochotni posílat sto korun měsíčně. Veškerý jeho provoz vyjde každý měsíc asi na 80 tisíc korun. Máca si navíc nemůže přivydělávat, sám neudělá ani krok a vada řeči mu ztěžuje i mluvení.
17.06.2018 07:25 |

podobné články

Amy Winehouse se zasnoubila s exmanželem

 
Svým rodičům dělá Amy Winehouse radost jen výjimečně. A rozhodně jim ji neudělá ani tentokrát, kdy se rozhodla znova vdát za exmanžela Blaka Fieldera Civila. Jeho přitom příbuzní a přátelé viní ze všech zpěvaččiných pádů a drogových eskapád.
22.12.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (390 článků)

Poprask v ULICI: Matěj Jordán úplně nahý a napálený! VIDEO

 
Matěj Jordán dnes dělá státnice a má z nich pořádné nervy. Nejenže se bojí, že je neudělá, protože má pocit, že se mu z hlavy všechno vykouřilo…
24.06.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Jordán (23 článků)

Tejc: Snad neudělá předseda chybu a do vlády nepošle amatéry

 
NA HRANĚ S XAVEREM Podle Jeronýma Tejce prý nakonec není ani tak důležité, zda ten který ministr bude z ČSSD či z ANO, ale hlavně zda bude dostatečně odborně schopen zastávat konkrétní pozici. Předseda Sobotka by se zde měl vyvarovat chybám předešlých vlád a na ministerské posty jmenovat pouze odborníky. Například případné angažmá Milana Chovance na ministerstvu vnitra přirovnává bývalý šéf poslanců ČSSD k situaci, kdy by on sám, který o dopravě nic moc neví, měl řídit právě dopravu.
22.12.2013 16:07 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (662 článků)

Těhotná přítelkyně Davida Matáska: S jeho synem ruku v ruce!

 
David Matásek (53) neudělá bez své těhotné přítelkyně Evy Liliany Vlachové (28) jediný krok. I když to vypadá, že je na akci sám, tak se půvabná zrzka vždy někde objeví. Tentokrát dorazila i s jeho synem Benjaminem (5).
23.06.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (113 článků)

Se Sobotkou mám zkušenosti velmi špatné, uvedl Libor Rouček. A rozhovořil se o ČSSD

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK Za tuhle stranu lidé umírali a seděli ve vězení! Vždyť ČSSD bojovala za práva obyčejných lidí už za Rakouska-Uherska a teď? „Od pangejtu k pangejtu.“ Klientelismus, korupce, touha po moci, nejistota a sebevědomí žádné. Bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček, který je sám sociálním demokratem čtyřicet let, jasně smetl iluzi o světlé budoucnosti ČSSD, pokud se sebou už opravdu něco neudělá. Nesmlouvavě to spočítal všem, kdo nevědí, jaké jsou základní hodnoty sociální demokracie. I když Rouček připouští, že má s premiérem Bohuslavem Sobotkou špatné osobní zkušenosti, vinu za současný stav podle něj nesou i v okresech a na krajích. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popisuje, co uslyší člověk, když se jen tak zeptá lidí na ČSSD.
09.03.2017 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Libor Rouček (218 článků)

23. srpen 1989: Akce Z: Co si nepostavíš, to nemáš

 
Věděl to každý. Co si kdo neudělá, to nemá, a v socialismu to platilo snad dvojnásob. Takže pokud, občane, chceš mít třeba nový obchodní dům a socialistické plánování to prostě nezvládá, postav si ho sám...
23.08.2009 05:00 |

podobné články

Black Mesa žije - Half-Life remake se chlubí novými obrázky

 
Remake Half-Life v Source enginu jménem Black Mesa není něčím neznámým. Jak by mohl, když je ve vývoji prakticky osm let a jednou už skoro vyhrál cenu za vaporware. Jenže takový remake se neudělá sám, zvláště když se jeho tvůrci museli v roce 2007 přeorientovat na modernější verzi enginu. A navíc se kluci a holky z týmu už jednou spálili, když v roce 2008 slibovali v...
13.12.2010 09:20 |

podobné články

Neustále vás partner poučuje?

 
Zdá se vám, že se váš partner občas tváří, jako by spolykal všechnu moudrost světa? On ví vždy všechno nejlépe… Jen nikdy nic neudělá sám.
29.08.2011 11:05 |

podobné články