Článek

Dejte na odborníky: I z harampádí může být POKLAD!

 
Vyklízíte půdu hezky od podlahy? Než povoláte na odvoz tatrovku, zkuste napřed vytřídit pár zajímavých kousků a zapátrat, zda třeba staré talířky, zažloutlé knihy nebo medaile neskrývají hodnotu větší, než by se na první pohled mohlo zdát.
04.05.2021 05:15 |

podobné články

Podobné články

Kamarádi uspořádali hon na poklad. Chtějí lidem zlepšit náladu po pandemii

 
Každý rád hledá poklad: z tohoto předpokladu vycházejí dva kamarádi z Utahu, kteří se rozhodli lidem ve svém okolí zpříjemnit život a zlepšit náladu po pandemii. Rozhodli se proto zakopat poklad a nechat lidi, aby ho našli. Poklad, který zaplatili ze své kapsy.
03.07.2021 16:30 |

podobné články

VIDEO Farmář Miroslav hledá ženu: Jeho dům ji vyděsí! Kde nahrabal tolik harampádí?

 
Třetí řada reality show Farmář hledá ženu je na spadnutí. Proto se Aha! vydalo na farmu jednoho z nich – sympatického a galantního Miroslava Zítky (55), který miluje nejen farmaření, ale i sportovní rybaření a myslivost. Ačkoliv by se u něj jeho případná vyvolená měla krásně, hýčkal by ji a ona by byla plně zabezpečena, musela by zaplatit vysokou daň. Jeho dům je totiž jedno velké skladiště harampádí, kde ženská ruka dlouho nezasáhla!
13.07.2012 12:20 |

podobné články

Otřesný případ v Kladně: Rodiče přespávali v harampádí i s dcerkou (3)!

 
Hrůza, ze které mrazí! Muž procházel ve čtvrtek ráno Huťskou ulicí v Kladně a naskytl se mu otřesný pohled. V rozpadlém strážním domku uviděl samotnou malou holčičku. Seděla mezi hromadou odpadků a dalšího harampádí!
11.09.2014 18:55 |

podobné články

Bordeláři přijeli s dodávkou na kraj lesa a vyházeli tam harampádí: Kamera to natočila

 
Neuvěřitelné chování dvou mužů zachytila městská kamera v Karviné. Přijeli na kraj lesa v Karviné a z dodávky vyházeli hromadu harampádí!
09.08.2021 14:00 |

podobné články

Šli venčit psa: Našli poklad za 200 milionů!

 
To je tedy klika. Poklad v podobě vzácných mincí z doby takzvané zlaté horečky našel v loňském roce v Kalifornii manželský pár při venčení psa. Může jít o největší zakopaný poklad, jaký se kdy v USA našel. Jeho hodnota se odhaduje na více než deset milionů dolarů (asi 200 milionů korun).
26.02.2014 08:30 |

podobné články

Manželé našli při venčení psa zlatý poklad za 200 milionů!

 
Poklad v podobě vzácných mincí z doby takzvané zlaté horečky našel v loňském roce v Kalifornii manželský pár při venčení psa. Jak dnes napsala agentura Reuters, může jít o největší zakopaný poklad, jaký se kdy v USA našel.
26.02.2014 08:50 |

podobné články

Potápěči našli nacistickou bitevní loď: Ukrývá poklad z Jantarové komnaty?

 
Polští potápěči oznámili nález nacistické bitevní lodi, po níž se už dlouho pátralo. Nyní odborníky čeká pečlivé prohledávání útrob vraku. Má se za to, že v lodi by se mohl nacházet poklad uloupený z takzvané Jantarové komnaty v tehdejším Sovětském svazu. Na lodi je prý minimálně deset truhel. V nich se může nacházet zlato a drahé kamení v přepočtu za více než 7 miliard korun!
13.12.2020 13:00 |

podobné články

Brit prý ví, kde přesně hledat bájný poklad, vyráží do Kostariky

 
Brit Mike Munroe věří, že našel místo, kde se ukrývá velký poklad, údajně v ceně několika miliard korun. Jeho historická hodnota je však nevyčíslitelná. Podle nadšence jde o poklad, který zmizel v roce 1820 z hlavního města Peru. Brit je přesvědčen o tom, že uspěje v tom, v čem již dříve pohořeli například herec Errol Flynn či závodník Malcolm Campbell.
28.07.2010 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Errol Flynn (3 články) , Malcolm Campbell (1 článek)

Chlapec našel poklad na konci duhy

 
Je to pověra: Najděte konec duhy a na jejím konci bude zakopaný poklad. Čtrnáctiletý Ian Mitrescu z rumunského Copaceni našel asi tři kilometry od svého bydliště v národním parku Cozia batoh s asi 60 kusy šperků a hotovostí čítající v přepočtu asi 46 tisíc korun. K jeho zklamání se však pověra nenaplnila zcela, poklad byl totiž ve skutečnosti uschovaný lup.
13.09.2010 13:30 |

podobné články

Youngův poklad pro country nostalgiky

 
Dvanáct skladeb obsahuje živé retro album Neila Younga A Treasure (Poklad). Jestli to bude skutečný poklad i pro vás, záleží také na tom, jak moc vás bere tradiční country.
03.08.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Neil Young (31 článků)

Pražský hrad vystaví po 20 letech unikátní Svatovítský poklad

 
V roce 1990 se uzavřela kaple sv. Kříže na II. nádvoří Pražského hradu a s ní zmizel největší a nejposvátnější chrámový poklad české historie shromažďovaný od 10. století. Ve stálé expozici se do zrekonstruované kaple Svatovítský poklad vrátí 16. prosince.
12.11.2011 09:10 |

podobné články

Praha získala stříbrný poklad, který se našel na Smíchově

 
AKTUALIZOVÁNO. Praha získala stříbrný poklad, který se našel v listopadu roku 2008 při opravě domu na Smíchově. Součástí jsou předměty a mince o celkové váze 493 kilogramů. Dnes to řekli zástupci Muzea hlavního města Prahy, které bude nyní poklad spravovat. Radní hlavního města dnes rozhodli, že tři nálezce pokladu, kterými byli ukrajinští dělníci, odmění. Každý z nich dostane 200.000 korun.
07.02.2012 12:30 |

podobné články

Půltunový stříbrný poklad nalezený na Smíchově propadl Praze

 
Praha získala stříbrný poklad, který se našel v listopadu roku 2008 při opravě domu na Smíchově. Součástí jsou předměty a mince o celkové váze asi 490 kilogramů. Uvedli to zástupci Muzea hlavního města Prahy, které bude nyní poklad spravovat. Radní hlavního města v úterý rozhodli, že tři nálezce pokladu, kterými byli ukrajinští dělníci, odmění. Každý z nich dostane 200 tisíc korun.
07.02.2012 12:45 |

podobné články

Miliardový poklad přistál ve Španělsku. Poklad z potopené lodi se vrátil domů

 
Španělsko definitivně získalo zpět obrovský historický poklad v hodnotě přes 350 milionů eur (asi 8,7 miliardy korun), který před pěti lety u portugalských břehů vylovili američtí hledači.
25.02.2012 16:55 |

podobné články

V Petrohradu objevili poklad po carském důstojníkovi

 
Poklad v tajné místnosti objevili dělníci při rekonstrukci vily v ruském Petrohradu. Čtyři desítky pytlů stříbrného nádobí, ozdob a vyznamenání zřejmě patřily bývalému carskému důstojníkovi, který poklad ukryl při útěku před bolševiky.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Bankéři před patnácti lety prodali zlatý poklad. Prý to byl mizerný odhad

 
Český zlatý poklad přestal skoro existovat v letech 1997 a 1998. Tehdy byl guvernérem České národní banky (ČNB) Josef Tošovský a pod jeho vedením poklad bankéři prodali do ciziny. Dodnes si nad tím někteří odborníci klepou na čelo, protože zlato se prodalo v době, kdy byla jeho cena na dlouhodobém minimu.
18.06.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Tošovský (31 článků)

Bankéři před patnácti lety prodali zlatý poklad. Prý to byl mizerný odhad

 
Český zlatý poklad přestal skoro existovat v letech 1997 a 1998. Tehdy byl guvernérem České národní banky (ČNB) Josef Tošovský a pod jeho vedením poklad bankéři prodali do ciziny. Dodnes si nad tím někteří odborníci klepou na čelo, protože zlato se prodalo v době, kdy byla jeho cena na dlouhodobém minimu. Historik Vít Smetana hovoří o mizerném ekonomickém odhadu. Ekonomka Markéta Šichtařová také tvrdí, že se prodej mohl lépe promyslet.
18.06.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Tošovský (31 článků)

Milionář ukryl v horách poklad: Při jeho hledání umírají lidé

 
Kdesi v amerických Skalnatých horách (Rocky Mountains) je prý ukrytý poklad v hodnotě přes dva miliony dolarů. Schoval ho tam obchodník s uměním Forrest Fenn a ve svých pamětech uvedl báseň, do které zakomponoval vodítka k jeho nalezení. Už je tomu sedm let a nikomu se stále nepodařilo poklad najít. Při jeho hledání navíc už zemřeli minimálně dva lidé.
07.09.2017 07:25 |

podobné články

Zlatý poklad Inků je v Brně: Rituální předměty nevyčíslitelné hodnoty poprvé opustily Jižní Ameriku

 
Poklad nepředstavitelné hodnoty, který se už brzy pod názvem Poklad Inků představí nejen Brňanům, dorazil pod policejní ochranou na brněnské výstaviště. Jedná se o originální rituální předměty, které poprvé opustily území Jižní Ameriky. Akci zaštítil sám prezident Peru Martín Vizcarra.
27.10.2019 11:10 |

podobné články