Článek

Dědek chce jen umlčet oponenty, reagoval na nařčení bývalý prezident ČSLH Král

 
Bývalý prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král se znovu rázně ohradil proti nařčením majitele extraligových Pardubic Petra Dědka o pochybném hospodaření hokejového svazu. Připomněl naopak, že sám Dědek je za své podnikatelské aktivity trestně stíhanou osobou.  Stejný postoj vůči Dědkovi a jeho prohlášením zaujal i výkonný výbor ČSLH.
17.06.2022 12:30 |

podobné články

Podobné články

Současný šéf českého hokeje Král je jediným kandidátem na prezidenta ČSLH

 
Jediným kandidátem na post prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) je současný šéf Tomáš Král, který bude svou pozici obhajovat na konferenci 16. června.
05.06.2012 14:25 |

podobné články

ČSLH schválil pro další prvoligový ročník čtrnáct přihlášek

 
Český svaz ledního hokeje (ČSLH) v současné době schválil přihlášky čtrnácti týmů na účast v první lize.
10.06.2011 16:00 |

podobné články

O post prezidenta ČSLH se bude ucházet pět kandidátů, Bříza odstoupil

 
Petr Bříza nebude v sobotu kandidovat na post prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH). Po jeho odstoupení zůstalo pět kandidátů.
13.06.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bříza (27 článků)

Dědek do vedení hokejového svazu kandidovat nebude, na Krále podal podnět policii

 
Majitel extraligových Pardubic Petr Dědek nakonec v sobotu nebude kandidovat do výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje (ČSLH). Jeden ze čtyř kandidátů na místo uvolněné po Liboru Zábranském ve vrcholném orgánu hokejového svazu změnil své rozhodnutí. Zároveň potvrdil, že na odstoupivšího prezidenta svazu Tomáše Krále a další osoby z vedení podal podněty orgánům činným v trestním řízení.
16.06.2022 18:55 |

podobné články

„Takhle to snad naposledy napsali Němci.“ Výzva k udávání zničena u Xavera

 
„Tady se každý bojí Ruska. Ale někteří lidé se chovají jako Rusko,“ ukázal prezident České stomatologické komory Roman Šmucler směrem ke skupině lidí, která své názorové oponenty označuje za „dezinformátory“ a chce je umlčet. V rozhovoru pro XTV podotkl, že jsme to už mohli vidět například během covidové epidemie. Nyní však došlo k přitvrzení v podobě vyzývání od vlády k „nahlašování“ spoluobčanů. „Já jsem tomu nevěřil… Tohle je parodie,“ nechápe Šmucler. K tématu dezinformací vynesl nepříjemnou spojitost s StB.
22.04.2022 21:40 |

podobné články

Král znovu vede hokej!

 
Žádná senzace. Šéfem českého hokeje zůstane i pro další čtyři roky plzeňský právník Tomáš Král (48), jenž na volební konferenci ČSLH dostal 56 z 60 hlasů. Nepodpořili jej jen zástupci Zlína, Třince a Karlových Varů, při hlasování se zdržel i on sám.
17.06.2012 12:10 |

podobné články

Zfetovaný Michal (24) zabil svého spolubydlícího: Prý ho chtěl jen umlčet, dostal 11 let

 
Pardubický soud poslal v úterý na 11 let do věznice s ostrahou Michala K., jehož obžaloba vinila z vraždy spolubydlícího na ubytovně v Jevíčku na Svitavsku. Nařídil mu rovněž ústavní ochrannou protitoxikomanickou léčbu. Soud se neztotožnil s Kaláškovým tvrzením, že zabít neměl v úmyslu, ale chtěl spolubydlícího jen umlčet, aby nekřičel.
12.09.2017 13:05 |

podobné články

První izraelská intervence v Sýrii: Armáda evakuovala příslušníky „Bílých přileb“ a jejich rodiny

 
Izraelská armáda v noci na neděli evakuovala ze Sýrie skupinu syrských záchranářů, které převezla do Jordánska. Agentura Reuters s odkazem na nejmenovaný zdroj z jordánské vlády napsala, že jde o 422 příslušníků takzvaných Bílých přileb a jejich rodiny. Jordánské ministerstvo zahraničí dříve tvrdilo, že bylo evakuováno 800 osob. Podle agentury AP jde o první podobnou intervenci Izraele v syrské válce. Syrský režim tyto záchranáře řadí k opozici, protože působili v oblastech ovládaných oponenty vlády. Izraelská armáda v noci na dnešek evakuovala ze Sýrie skupinu syrských záchranářů, které převezla do Jordánska. Agentura Reuters s odkazem na nejmenovaný zdroj z jordánské vlády napsala, že jde o 422 příslušníků takzvaných Bílých přileb a jejich rodiny. Jordánské ministerstvo zahraničí dříve tvrdilo, že bylo evakuováno 800 osob. Podle agentury AP jde o první podobnou intervenci Izraele v syrské válce. Syrský režim tyto záchranáře řadí k opozici, protože působili v oblastech ovládaných oponenty vlády.
22.07.2018 11:20 |

podobné články

Miliardář Dědek chce ukázat Starostům, že spolupráce s Babišem je možná

 
Miliardář Dalibor Dědek se rozhodl, že v nadcházejících parlamentních volbách podpoří hnutí STAN a bude za něj kandidovat. Dříve však podporoval hnutí ANO Andreje Babiše. Jak uvádí server Novinky.cz, Dědek nyní chce, aby hnutí STAN přehodnotilo vůči Babišovi svůj negativní postoj.
02.08.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24457 článků)

Urbánek (ANO): Nervozita vedení města Litoměřice před komunálními volbami roste

 
Vedení města Litoměřice se dlouhé roky dařilo vytvářet dojem že je toto město výjimečnou oázou, v níž se místní ODS chovala jinak než na celostátní úrovni. Ve snaze umlčet politické oponenty již padlo i první trestní oznámení místostarosty za pomluvu.
07.08.2014 12:05 |

podobné články

Okamura (SPD): Fialova vláda se snaží umlčet politické oponenty

 
Komentář na facebookovém profilu k potlačování svobody slova
16.05.2022 07:40 |

podobné články

Angelina s Bradem chtějí umlčet bulvár svatbou

 
Zatímco bulvár se živí poslední měsíce články o krachu jejího vztahu s Bradem Pittem a hádkách kvůli penězům, ona plánuje veselku. Podle Angeliny Jolie má sňatek umlčet všechny nepřející žurnalisty a dokázat světu, že její vztah s hollywoodským idolem je stále pevný.
08.06.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1935 článků) , Angelina Jolie (2290 článků)

Jak umlčet tlachaly a proměnit výbušniny v diamanty? Bizarní výzkumy odhalily recepty

 
Psychologové, kteří zjistili, že nakláněním nalevo se Eiffelova věž v Paříži zdá být menší, neurologové objevivší mozkovou aktivitu u mrtvých lososů i tvůrci zařízení, které dokáže umlčet vychloubačné tlachaly, jsou mezi letošními vítězi žertovných Nobelových cen. Takzvané Ig Nobel Prizes se letos na Harvardově univerzitě v Massachusetts udělovaly již po dvaadvacáté a předat je přijeli bývalí držitelé skutečných Nobelových cen.
22.09.2012 15:35 |

podobné články

Soudruzi lidovci a topáci mají těžkou hlavu. Propaganda za peníze CIA vůbec nefunguje. Petr Hájek se drsně rozepsal o „boji proti ruské propagandě“

 
Petr Hájek se na svém webu Protiproud vysmál těm, kteří varují před ruskou propagandou. Takoví lidé např. z TOP 09 nemohou přenést přes srdce, že lidé už odmítají poslouchat lži z ČT. Tak se snaží umlčet nezávislé novináře, jako je Hájek, tím, že je označí za ruské agenty. Pod záštitou poslankyně Heleny Langšádlové se prý odehrála perverzní akce. Akce, která se snaží umlčet nezávisle uvažující lidi.
05.03.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (312 článků)

„Starší generace vás nesmí umlčet.“ Papež zahájil svatý týden, podpořil omezení zbraní

 
Papež František v neděli mší pod širým nebem na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu zahájil předvelikonoční svatý týden. Ve svém kázání před desítkami tisíc věřících vyzval mladé lidi, aby nemlčeli a nedovolili starším generacím umlčet jejich hlasy.
25.03.2018 14:25 |

podobné články

To je síla: Beyoncé se podivně „srolovalo“ bříško. Nařčení z předstíraného těhotenství odmítá

 
Zpěvačka Beyoncé  (30) v posledních dnech čelí nepříjemnému obvinění. Své těhotenství s manželem Jay-Z prý na všechny jen hraje. Důvodem nařčení je její návštěva v pořadu Sunday Night na australské televizi Channel 7. Když totiž zpěvačka zavítala do studia v úzkých růžových šatech, při sedání se její bříško velice nepřirozeně vytvarovalo. Samotná zpěvačka se však nařčení brání zuby nehty.
13.10.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Předpověděla pád Říma i záplavy v Praze! Jaké proroctví měla věštkyně Sibyla pro naši generaci?

 
Před mnoha staletími se v Římě objevila stará žena, již nikdo neznal. Přišla za králem Tarquiniem. Řekla mu, že pro něj má výhodný obchod, načež dodala, že jde o státnické záležitosti. Nabídla, že mu prodá devět svitků. Jejich cena byla tři sta zlatých. Král nemohl uvěřit svým uším. Ani očím. „Svitky? Jaké svitky?“ Byla to jen obyčejná stařena! „Chci ti prodat devět svitků,“ řekla mu. „Je v nich osud světa.“ Král stále nevěřil. „Jak že?“ zeptal se. „Budoucnost celého světa,“ řekla mu. „I tak,“ odvětil král, "je cena příliš vysoká ...“ Stařena se u Tarquiniova dvora objevila ještě se šesti a posléze jen se třemi svitky. Král Tarquinius koupil tři zbývající, v nichž byla napsána budoucnost světa, za požadovaných tři sta zlatých. Ona stařena totiž byla sama Kumská Sibyla.
14.12.2015 21:36 |

podobné články

Válka na Ukrajině: Dalibor Dědek volá po vojenském zásahu! Kdo je jeden z nejbohatších Čechů?

 
Český podnikatel Dalibor Dědek (64) spustil mezinárodní kampaň, která vyzývá k vojenskému zapojení západních zemí na Ukrajině. Kampaní chce vyburcovat veřejnost po celém světě a ovlivnit tak i rozhodování politiků. Dědek patří podle Forbesu k nejbohatším Čechům, je spolumajitelem firmy Jablotron zabývající se zabezpečovacím zařízením.
17.03.2022 13:30 |

podobné články

Dalibor Dědek volá po vojenském zásahu! Kdo je jeden z nejbohatších Čechů?

 
Český podnikatel Dalibor Dědek (64) spustil mezinárodní kampaň, která vyzývá k vojenskému zapojení západních zemí na Ukrajině. Kampaní chce vyburcovat veřejnost po celém světě a ovlivnit tak i rozhodování politiků. Dědek patří podle Forbesu k nejbohatším Čechům, je spolumajitelem firmy Jablotron zabývající se zabezpečovacím zařízením.
17.03.2022 13:40 |

podobné články