Článek

Dechberoucí Schneiderová, elegán Trojan i nabroušený Bartoška s manželkou. Slavnostní zakončení festivalu nezkazil ani liják

 
Slavnostní zakončení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se neobešlo bez potíží. Příjezd domácích i světových hvězd totiž narušila bouřka a silný liják. Přesto u červeného koberce čekaly desítky fanoušků. Hlavní celebritou, která oficiálně zakončila letošní ročník vydařené akce, byl Clive Owen, jenž dorazil mezi posledními. Nechyběl také prezident festivalu Jiří Bartoška. Jak ale zachytila přítomná redakce eXtra.cz, nejvíc na červeném koberci oslnily české herečky, které si daly s výběrem outfitů skutečně záležet.
06.07.2024 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)
Podobné články

Zemřel herec Ladislav Trojan, bylo mu 90 let

 
Ve věku 90 let dnes nad ránem zemřel herec Ladislav Trojan. Na  facebooku  to dnes oznámili jeho synové - režisér a producent Ondřej Trojan a herec Ivan Trojan. Ladislav Trojan se do povědomí televizních diváků zapsal například rolí v seriálu Tři chlapi v chalupě.
18.12.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (396 článků) , Ondřej Trojan (85 článků) , Ladislav Trojan (43 článků) , Ladislav Ondřej (102 článků)

Zemřel herec Ladislav Trojan

 
Ve věku 90 let dnes nad ránem zemřel herec Ladislav Trojan. Na facebooku to dnes oznámili synové - režisér a producent Ondřej Trojan a herec Ivan Trojan. Ladislav Trojan se do povědomí televizních diváků zapsal například rolí v seriálu Tři chlapi v chalupě.
18.12.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (396 článků) , Ondřej Trojan (85 článků) , Ladislav Trojan (43 článků) , Ladislav Ondřej (102 článků)

MÓDA Z VARŮ: Zmoklé róby na závěr, hrdý Trojan i nadšený Polívka a Nerudová

 
Vyzpovídali jsme celebrity na červeném koberci slavnostního zakončení mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Nechyběli herec Bolek Polívka s manželkou Marcelou, herečka Jitka Schneiderová, herec Josef Trojan, topmodelka Karolína Kurková a další hvězdy. Reportér Renato Salerno si před kamerou iDNES.tv popovídal i s ředitelem KVIFF Jiřím Bartoškou či političkou Danuší Nerudovou.
07.07.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Jitka Schneiderová (429 článků) , Bolek Polívka (693 článků) , Karolína Kurková (468 článků) , Josef Trojan (56 článků) , Jitka Nerudová (7 článků) , Renato Renato (10 článků) , Renato Renato (10 článků) , Renato Renato (10 článků)

Jiří Bartoška ve Varech: Prezident festivalu je plný energie, stále má však kanylu v ruce

 
Letošní, již 57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, si ani přes zdravotní komplikace nenechal ujít prezident festivalu, Jiří Bartoška. Ten na místo konání dorazil dokonce den před samotným zahájením - přijel ve čtvrtek krátce po 16. hodině, jak pro vás zachytila i redakce eXtra.cz. Z nemocnice ho přitom propustili teprve ve středu - stále má kanylu v ruce. I proto není jisté, jak dlouho se Bartoška zdrží a jakých akcí v rámci příležitosti se zúčastní. „Čeho se bude prezident Bartoška účastnit, se domluvíme až po jeho příjezdu,“ řekl výkonný ředitel festivalu Kryštof Mucha.
30.06.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Kryštof Mucha (20 článků) , Jiří Mucha (37 článků)

Slavnostní zakončení festivalu očima Iny T.: Přehlídka přešlapů! Snad jen Johnny zabodoval

 
Ostře sledovaný filmový svátek je u svého konce a s ním spojené slavnostní zakončení vyžaduje velké gala finále. Samotný 55. ročník hostící jak tuzemské, tak hollywoodské star v podobě Johnnyho Deppa, Michaela Caina či Ethana Hawkea, se projevil jako prestižní exhibice hvězd, kde nechybí slavní tvůrci ani divácky vřele přijatá díla. Filmová přehlídka, čítající každoročně na 200 filmů z celého světa, s pečlivě koncipovaným programem, očekává i odpovídající stylovou prezentaci příchozích. Zatímco zahájení se neslo ve znamení modrých šatů Jitky Čvančarové, slavnostní ukončení tak výrazné módní drama nezažilo. Přesto se našlo několik zajímavých rób, co za zmínku rozhodně stojí.
29.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1063 článků) , Jitka Čvančarová (951 článků) , Johnny Johnny (303 článků)

Páry na zakončení Varů: Elegán Habera s oslnivou Peštovou, bonbonek Nerudová s chotěm a krásné manželky vedoucích festivalu

 
Některé z celebrit a osobností, které se účastnily slavnostního zakončení karlovarského festivalu, dorazily v párech. Bylo tomu tak třeba v případě hudební dvojice Michal Dvořák a DJ Lucca. Manžela, který se živí jako právník, s sebou na červený koberec vzala i ekonomka Danuše Nerudová. Tradičně nechyběl ani pár skládající se topmodelky Daniely Peštové a slovenské hudební ikony Pavola Habery. Redakce eXtra.cz byla u toho.
08.07.2023 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (325 článků) , Daniela Peštová (500 článků) , Michal Dvořák (197 článků) , Michal Dvořák (195 článků)

Slavnostní zakončení karlovarského festivalu: Hvězdy zaplavily červený koberec

 
Vyhlášením vítězů a předáním cen dnes večer v Karlových Varech skončí 56. ročník mezinárodního filmového festivalu. Na červený koberec už před pátou hodinou začaly přijíždět celebrity. Na slavnostní zakončení festivalu dorazila například herečka Jana Švandová s vnukem i manželem, basketbalista Tomáš Satoranský s partnerkou nebo herečka Ester Geislerová s partnerem Martinem Hronským Krupou.
09.07.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (102 článků) , Jana Švandová (264 článků) , Tomáš Satoranský (40 článků)

Schwarzenberg: nejtěžším soupeřem je Fischer, nic neudělal, nic nezkazil

 
Předseda TOP 09 a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg se v rozhovoru pro sobotní Právo vyjádřil k nadcházejícímu souboji o prezidentský úřad. Jako kandidát své strany by v přímé volbě měl změřit síly mimo jiné i s někdejším úřednickým premiérem Janem Fischerem. O tom prohlásil, že to bude nejtěžší soupeř, který za dobu, kdy byl předsedou překlenovací vlády, nic neudělal, a tak nic nezkazil.
11.02.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků) , Jan Fischer (1771 článků)

S manželkou se před sebou stydíme, tu intimní scénu jsem vymyslel já, říká Ivan Trojan

 
Z basketbalového hřiště na divadelní prkna. Jeden z nejoblíbenějších herců Ivan Trojan (55) v mládí snil o sportovní kariéře, plány mu ale zhatil nízký vzrůst. Měří pouze 178 centimetrů a to byl u házení košů problém. Jak se mu natáčela intimní scéna s manželkou Klárou Pollertovou-Trojanovou (48)? I to v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz Trojan prozradil.
23.01.2020 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (396 článků)

Chcete ho? Jiří Bartoška šokuje: Jsem oboustranný sirotek a na starý kolena bych měl rodiče!

 
Prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška (72) svým humorem odboural všechny hosty na charitativní akci, kterou měla pod palcem herečka Jitka Schneiderová (46). Poté, co představila projekt Hledáme rodiče tak se mikrofonu chopil Bartoška.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Jitka Schneiderová (429 článků)

Šok: Nevěrná kráska Jitka Schneiderová se zase dala dohromady s manželem Davidem Švehlíkem

 
Herečka Jitka Schneiderová  (38) dala před něcelými dvěma lety vale manželovi Davidovi Švehlíkovi. Našla si za něj jako náhradu bohatého manažera Davida Císaře. Švehlík během loňského karlovarského filmového festivalu zapíjel žal. Letos se zdálo, že Schneiderová dorazila sama. Super.cz ale zjistil, že manželé jsou letos na festivalu opět spolu!
05.07.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (429 článků) , David Švehlík (133 článků)

Dirigent Pavel Trojan: Měl jsem ohromné štěstí

 
Nedělním koncertem ve Smetanově síni Obecního domu debutuje na festivalu mladý dirigent Pavel Trojan. Bude řídit Pražské symfoniky FOK se skladbami Vítězslava Nováka, Sergeje Rachmaninova, Otmara Máchy a Igora Stravinského. Trojan, dirigent a skladatel (nedávno uvedl v Semaforu muzikál Sedmero havranů), působí na festivalu jako tiskový mluvčí.
17.05.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trojan (12 článků) , Pavel Trojan (12 článků) , Sergej Rachmaninov (3 články) , Pavel Novák (144 článků)

Emotivní závěr karlovarského festivalu. Oceněný Trojan dojal proslovem o Bartoškovi, zaplněný sál bouřil nadšením

 
Slavnostním ceremoniálem se zakončil letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Ovací se během galavečera dostalo herci Ivanu Trojanovi, který získal cenu za mimořádný přínos české kinematografii a také britskému herci Cliveu Owenovi. "Jiří Bartoška je pro mne i pro vás náš Bůh. S ním je nám na světě líp a já ti přeju hodně zdraví a ať jsi tady s námi na světě co nejdýl," řekl dojatý Trojan. Na místě vše sledovala redakce eXtra.cz.
06.07.2024 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků) , Ivan Trojan (396 článků)

Večírek po zakončení Varů: Trapas hollywoodské hvězdy, oslnivá Peštová a unavený Bartoška

 
Jako každý rok i letos se po slavnostním zakončení karlovarského festivalu konala ještě závěrečná party. Na té se objevila i americká herecká hvězda Robin Wright. Přestože byl na akci předepsaný dress code, ona si s outfitem hlavu nelámala a na večírek dorazila suverénně v džínách. Co dalšího se na akci dělo? To zachytila redakce eXtra.cz.
09.07.2023 11:25 |

podobné články

Pan herec Ivan Trojan oslaví padesátiny

 
Jen málokterý český herec se může pyšnit takovým množstvím cen jako Ivan Trojan. Má pět Českých lvů, cenu Thálie, televizní cenu Elsa i Zlatou nymfu z televizního festivalu v Monte Carlu a nominaci na Radoka. Trojan, který má stále angažmá v Dejvickém divadle oslaví poslední červnový den 50. narozeniny. Jak sám herec říká, ocenění jsou příjemná, ale důležitější je podle něj samotný proces tvorby. 
27.06.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (396 článků)

Ivan Trojan přijel do Varů: Hvězda Samotářů nešetřila úsměvy. U Puppu se vřele objal s Muchou

 
České herecké eso je ve Varech. Ivan Trojan, který má za sebou bezpočet skvělých rolí, převezme v rámci filmového festivalu cenu za mimořádný přínos českému filmu. Na hvězdu Samotářů stál u hotelu Pupp zástup fanoušků a výkonný ředitel MFF KV Kryštof Mucha, se kterým se Trojan ihned objal, jak zachytil fotograf redakce eXtra.
03.07.2024 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (396 článků) , Kryštof Mucha (20 článků)

SLEDOVALI JSME: Slavnostní zakončení XXX. Letních olympijských her

 
Sedmnáct dnů trval největší sportovní svátek roku 2012. Londýnské olympijské hry patří minulosti. Českou vlajku nesla na rozloučenou s britskou metropolí zlatá oštěpařka Barbora Špotáková. Slavnostní zakončení jsme sledovali v aktualizovaném článku.
12.08.2012 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Špotáková (349 článků)

Konec festivalu ovládli bratři v triku Bartoška s Rennerem! Proč nepřišly hvězdy?

 
Zatímco na zahájení to byl na red carpetu přetlak hvězd a vnadů Jitky Čvančarové (39), tak na zakončení červný koberec zel prázdnotou. A tak všechnu pozornost na sebe strhl prezident filmového festivalu Jiří Bartoška (70) a americký herec Jeremy Renner (47).
09.07.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Jeremy Renner (32 článků) , Jitka Čvančarová (951 článků)

Konec spekulacím: Jiří Bartoška bude na karlovarském festivalu pod dohledem lékařů

 
Po několika týdnech spekulací je rozhodnuto. Jiří Bartoška (76) nebude chybět na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary, který se uskuteční již za pár dní. Informaci webu eXtra.cz potvrdila mluvčí festivalu Uljana Donátová. Bartoška se jen pár týdnů před festivalem léčil kvůli viróze kombinované s bakteriální infekcí. 
28.06.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)