Článek

Dechberoucí prohlášení odpadlice Viki z MasterChefa! Co si myslí o vyřazení?

 
V úterý se s kulinářskou soutěží MasterChef navždy rozloučila oblíbená účastnice Viktorie Hrazdílková, která se do srdcí diváků zapsala svým zářivým úsměvem a rozpustilou povahou. Jak vnímá svůj odchod z „kuchyně snů“?
09.09.2020 19:15 |

podobné články

Podobné články

Krásná odpadlice z MasterChefa měla svatbu: Zásnuby na Bahamách, veselka na Maledivách!

 
Štěstí ve hře moc neměla, naštěstí v lásce už ano. Odpadlice z MasterChefa Lucie Čižmárová (25) oznámila, že je vdanou paní. Rok od zásnub si řekli s partnerem »ano« - a opět v exotickém ráji.
30.01.2021 13:45 |

podobné články

Tohle v televizi neuvidíte: Viki z MasterChefa ukazuje nahé tělíčko poseté sushi

 
Účastnice kulinářské soutěže MasterChef Viki je nejen talentovaná kuchařka, ale i pořádná svůdnice. Rodačka z Kyjova má, ačkoliv ráda jí, bezchybnou postavu, kterou se nestydí předvést. Nedávno jsme vám Viki ukázali, jak v krajkovém body trávila Valentýna. Krásná brunetka je ale ještě vynalézavější, než byste řekli. Své nahé tělo pokryla jen kousky sushi!
27.03.2020 13:10 |

podobné články

Viki z MasterChefa zhubla, ale přiznala neřesti: I s perfektní postavou si dopřeje kalorickou nálož

 
Viktorie Hrazdílková (25) je velkým překvapením v kulinářské soutěži MasterChef. Nejenom že je každým kolem lepší a porotě dokazuje, že má na to stát se vítězkou celé soutěže, ale v poslední době prošla velkou proměnou. Lidé si Viki hodně oblíbili a na rozdíl od jiných soutěžících si na negativní reakce Viki nemůže stěžovat. V rozhovoru pro eXtra.cz usměvavá soutěžící mimo jiné prozradila, že i přes zdravý a vyvážený jídelníček občas zhřeší.
20.05.2020 17:55 |

podobné články

Viki z Masterchefa děsí vychrtlou postavou: Koukej přibrat, oplácaná jsi hezčí, vzkazují fanoušci

 
Soutěžící z pořadu MasterChef Viki, na sobě za poslední měsíce hodně zamakala. Zatímco v televizi v rámci předtočených dílů vypadá jako "holka krev a mlíko", aktuálně své fanoušky děsí šlachovitou postavou. Ti jí vzkazují, že se jim mnohem víc líbí v televizi a radí jí, aby už nehubla. Viki se však ve zdravém životním stylu zhlédla a nehodlá s ním přestat. Na jejím těle opravdu nenajdete snad ani gram tuku.
31.05.2020 12:55 |

podobné články

Krásná Viki z MasterChefa se bude vdávat!? Na svatbě chytila kytici

 
Viktorie Hrazdílková (25) patří k nejlepším a také nejusměvavějším soutěžícím letošního MasterChefa, který stále ještě nezná svého vítěze. Fanoušky na sociální síti Viki neustále něčím překvapuje. Jednou je to vyhublou postavou, podruhé svatbou.
10.08.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktorie Krásná (5 článků)

MasterChef Viki Hrazdílková provokuje: Předvedla výstavní postavičku a promluvila o menstruačním tabu

 
Viktorie Hrazdílková (25) se proslavila v kulinářské show MasterChef Česko, kde sice nevyhrála, ale dostala se až do užšího finále a diváci si Viki oblíbili hlavně kvůli její příjemné povaze a optimistickému smýšlení. Viki si na sociálních sítích oblíbily tisíce lidí a sympatická kuchařka se rozhodla, že svůj vliv využije pro dobrou věc a promluvila o věčném tabu menstruaci.
29.01.2021 12:19 |

podobné články

Odpadlice z Miss ČR zkouší štěstí u konkurence. Zatím úspěšně

 
Česká miss 2009 zná jména prvních osmi semifinalistek, které vzešly z brněnského castingu. Je mezi nimi i osmnáctiletá Pavla Remsová z Bohdalova, odpadlice z konkurenční Miss ČR, v níž letos skončila před branami finále.
23.11.2009 11:40 |

podobné články

Odpadlice ze SuperStar Povýšilová: Chci mít dítě!

 
První dvě odpadlice ze semifinálového kola ČeskoSlovenského SuperStar Češka Monika Povýšilová a Slovenka Klaudia Pappová rovnou z večírku dorazily na rozhovor do rádia Evropa 2 a kdo čekal slzy a špatnou náladu – byl překvapen!
13.04.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Povýšilová (15 článků) , Klaudia Pappová (10 článků)

Viki z MasterChefa přiznala boj s anorexií! Nyní se opět změnila k nepoznání a ukázala pekáč buchet na břiše

 
Tomu se říká proměna. Nejen Pavlína Lubojatzky prošla za poslední roky pořádnou proměnou. Od soutěže MasterChef se změnila k nepoznání také amatérská kuchařka Viki Hrazdílková. Svoji cestu ukazuje na Instagramu a progres je neuvěřitelně znát.
15.05.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (170 článků)

Obří proměna Viki z MasterChef 2020: Baculaté tvářičky vyměnila za pekáč buchet

 
Viktorie Hrazdílková (25) patří k nejlepším a také nejusměvavějším soutěžícím letošního MasterChefa. Viki je velmi aktivní na sociálních sítích a nedávno se svým fanouškům pochlubila proměnou. Nikdy nebyla tlustá, ale její roztomilé baculaté tvářičky a ženské tvary nešly přehlédnout. Nyní všem doslova vyrazila dech, když zveřejnila snímky, na kterých je výrazně hubenější a vypadá naprosto skvostně.
15.05.2020 14:55 |

podobné články

Hubená Viki z MasterChefa šokovala v show kily navíc: Mohl za to drsný rozchod!

 
Celý život byla amatérská kuchařka Viktorie Hrazdílková (25) štíhlá a věnovala se sportu. Aby ne, když její otec je bývalý desetibojař. V MasterChefovi se ale Viki ukázala jako holka krev a mléko. Jak je to možné?
31.05.2020 05:15 |

podobné články

Viki z MasterChefa 2020 kritizují kvůli anorexii: Škarohlídům poslala jasný vzkaz

 
Viktorie Hrazdílková (25) patří mezi nejoblíbenější a nejusměvavější soutěžící z kulinářské show MasterChef Česko, která má za sebou letní pauzu a příští týden se mohou diváci těšit na zbrusu nové díly, na jejichž konci se dozvíme, kdo získá titul MasterChef 2020. Viki je sice podle řady lidí žhavým adeptem na vítěze, ale někteří si stále neodpustí řešit její váhu. Na začátku byla pro některé oplácaná a nyní to podle jejich úsudku zase hraničí s anorexií. Samotní finalistka si ale z takových komentářů na sociálních sítích nic nedělá a redakci eXtra.cz prozradila, čím to je, že se dostala do tak skvělé formy.
18.08.2020 16:45 |

podobné články

Pepa Nemrava z MasterChefa promluvil o finále a pendlování mezi dvěma ženami: Je na roztrhání

 
Už dnes večer startuje pokračování show MasterChef Česko 2020, kde se osmička finalistů popere o titul hvězdného šéfa. Zatímco z žen je u diváků jasnou favoritkou Viki, tak z mužského osazenstva vede s přehledem Pepa Nemrava, který podobně jako Viki prošel perfektní proměnou. Pepa v rozhovoru pro redakci eXtra.cz řekl, jaké panují vztahy mezi soutěžícími a také to, že je v jednom kole a prakticky se vůbec nezastaví. Přesto ho jeho práce naplňuje a věnovat se jí chce i nadále.
25.08.2020 13:50 |

podobné články

Hvězda MasterChefa přes Vánoce hřeší: Oblíbená Viki na sebe práskla, bez čeho se neobejde

 
Viktorie Hrazdílková (25) patřila k nejoblíbenějším soutěžícím v letošní řadě kulinářské show MasterChef Česko. I přesto, že několikrát ukázala, že do kuchyně zkrátka patří, tak těsně před finále vypadla. Viki nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že soutěž byla také stres a kvůli tomu jí šla kila nahoru. Na druhou stranu říká, že vánoční čas je stvořený k mlsání a i ona hřeší...
06.12.2020 07:00 |

podobné články

Bojovnice z MasterChefa se vdala: Krásné Lucii ušil svatební šaty kolega Pavel Berky

 
Účastnice MasterChefa Lucie Čižmárová (25) oznámila na svých sociálních sítích krásnou novinku. Rok po oznámení zasnoubení řekla podruhé "ano" lásce svého života Michalovi, za kterého se provdala na Maledivách. Dechberoucí svatební šaty jí ušil její kolega a kamarád Pavel Berky.
30.01.2021 10:46 |

podobné články

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (327 článků)

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

Odpadlice Lucie z MasterChefa: Luxusní zásnuby na Bahamách!

 
Vaření z exotického ovoce ukončilo její sen stát se vítězkou soutěže MasterChef. V soukromí se ale sympatické blondýně Lucii Čižmárové (24) zadařilo! V lednu před ni přítel Michal poklekl do rozpáleného písku na Bahamách a tasil diamant z luxusního klenotnictví!
17.04.2020 11:40 |

podobné články