Článek

Debata skončila, Tománková sklidila potlesk. Přišel rýpanec na ČT

 
Po odvysílaném prezidentském duelu Andreje Babiše a Petra Pavla na CNN Prima NEWS sklízí pochvalu především moderátorka Terezie Tománková, která debatu vedla. „Profesionální, objektivní, nestranná,“ oceňují Tománkovou nejen novináři. Podle mnohých názorů se zasloužila o tu nejlepší debatu v rámci letošních prezidentských voleb.
25.01.2023 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Pavel (1630 článků)
Podobné články

„Nechali tě v tom!“ Ransdorfova vdova spílala KSČM, sklidila bouřlivý potlesk

 
Se zesnulým dlouholetým politikem KSČM Miloslavem Ransdorfem se v pátek ve strašnickém krematoriu v Praze rozloučila jeho rodina i političtí souputníci. Během smuteční řeči se vdova Vlasta opřela do samotných komunistů. „Na kampaň si půjčil i od spekulantů, protože strana na kampaň neměla. Tys byl lídrem a nechali tě v tom,“ rozzlobila se pozůstalá a sklidila bouřlivý potlesk. Přitom to byla právě komunistická strana, kdo celý obřad hradil. Europoslanec zemřel před týdnem ve věku 62 let.
29.01.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (589 článků)

Terezie Tománková Babiše ani Petra Pavla nešetřila. Diváci ocenili její tvrdost a ostrost

 
Prezidentská debata mezi generálem Petrem Pavlem a Andrejem Babišem začala pěkně z ostra. Přispěli k tomu hlavně moderátoři celé diskuze Terezie Tománková a Petr Suchoň, kteří byli podle diváků spravedliví a profesionální. Komentáře od sledujících se objevily na Facebookovém profilu CNN Prima News.
25.01.2023 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Suchoň (128 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Terezie Tománková (Kašparovská), partie na vdávání: Tajné zásnuby!

 
Diváky oslepila nejen hlubokým dekoltem, ale i blyštivým prstenem na levé ruce. Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská, je zasnoubená.
03.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

Terezie Tománková z Partie: Nechala si poradit s výchovou dětí!

 
Jak pomoci rodičům v cestě za sebepoznáním jich samých, ale hlavně jejich dětí, radí kouč a mentor Jiří Mühlfeit v nové knize Odemykání dětského potenciálu. Jeho rad využila i moderátorka Terezie Tománková (40) se svou dcerou.
08.10.2018 15:40 |

podobné články

Roman Pokorný: Stydíte se za své politiky? V trapnosti je překonaly Bohdalová, Prachař a Bouček

 
Ostře nabito měla Terezie Tománková ve své nedělní Partii na Primě. Ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů chyběl jen jeden, a to šéf Sněmovny Radek Vondráček. Ze záznamu televize vysílala předtočený sobotní rozhovor s prezidentem republiky Milošem Zemanem a pak už naživo ve studiu Tománková zpovídala šéfa Senátu Miloše Vystrčila a premiéra Andreje Babiše.
07.09.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Miloš Zeman (27733 článků)

Roman Pokorný: Stydíte se za své politiky? V trapnosti je překonali Bohdalová, Prachař a Bouček

 
Ostře nabito měla Terezie Tománková ve své nedělní Partii na Primě. Ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů chyběl jen jeden, a to šéf Sněmovny Radek Vondráček. Ze záznamu televize vysílala předtočený sobotní rozhovor s prezidentem republiky Milošem Zemanem a pak už naživo ve studiu Tománková zpovídala šéfa Senátu Miloše Vystrčila a premiéra Andreje Babiše.
07.09.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Miloš Zeman (27733 článků)

Hnát vás! Po Zemanově show došlo na ODS a další. Bez kamer a tvrdě

 
Po svém nedělním projevu byl Miloš Zeman zatracován jak za obsah, tak za formu a chování vůči moderátorce Terezii Tománkové. Ovšem zdaleka ne všude. Na facebooku se našlo jeho obhájců dost. Podle nich byl prezidentův projev skvělý. „Moderátorka Tománková se bude muset lépe připravovat na svou profesi, aby se nemusela červenat vzteky,“ zaznělo. A to nebylo zdaleka to nejhorší. Dle jednoho z diskutujících se Tománková chovala jako by byla z „kavárenské žumpovize“.
26.04.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27733 článků)

Bezostyšná lež mě vždy zaskočí, říká moderátorka Terezie Tománková

 
Nejsem chodící encyklopedie, tvrdí o sobě Terezie Tománková, která už několik let moderuje politický diskusní pořad Partie na TV Prima. Spoléhám se na to, že mě podrží moje příprava a zkušenosti, nikdy ale nemohu plně předpokládat, co se skutečně stane, říká moderátorka v rozhovoru pro Týdeník Televize. A mluví také o plánované svatbě.
05.05.2021 14:05 |

podobné články

Hvězda TV Prima Terezie Tománková: Covid ji připravil o svatbu

 
Na otázku vezmeš si mě, odpověděla » ano« už před třemi roky. Dosud ale není moderátorka Terezie Tománková (42) vdanou paní.
06.05.2021 05:10 |

podobné články

Moderátorka Terezie Tománková: Dohady s manželem

 
Dostává pravidelně »čočku« od prezidenta Miloše Zemana (76) i dalších politiků! K tomu to moderátorka primácké Partie Terezie Tománková (42) schytává i doma od svého manžela. Prozradila to v show Máme rádi Česko. Celou debatu o jejím soukromí začal moderátor pořadu Libor Bouček (40).
17.06.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (566 článků) , Miloš Zeman (27733 článků)

Politiky zpovídá jako věčná snoubenka: Terezie Tománková už podruhé zrušila svatbu!

 
Už dva roky měla být vdanou paní, dokonce si kvůli tomu měnila i příjmení, které vyvdala poprvé, a vrátila se k dívčímu. Terezie Tománková ale musela svatbu už podruhé zrušit. Předloni to bylo kvůli úmrtí v blízké rodině, loni za to mohl covid.
04.08.2021 18:05 |

podobné články

Prima: Řev, až se Okamura přeslechl a bylo zle. Závěr, jaký Česko nevidělo

 
Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (PirSTAN), Petr Fiala (SPOLU), Tomio Okamura (SPD) a moderátoři Terezie Tománková, Petr Suchoň se sešli v poslední předvolební debatě na CNN Prima NEWS. Díky hlasování diváků do druhé části debaty postoupí Petr Fiala a Andrej Babiš. Ještě ve formátu čtyř ale show nabrala spád, když kvůli hluku ve studiu jak Okamura, tak moderátorka Tománková špatně slyšeli slova piráta Bartoše. Konflikt, který nastal, skončil slušnou omluvou obou.
03.10.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Fiala (4899 článků) , Tomio Okamura (2967 článků) , Petr Suchoň (128 článků) , Ivan Ivan (2627 článků)

Nejapné poznámky neřeším. A to ze srdce doporučuju všem, říká Terezie Tománková

 
Slova mají velkou sílu, je přesvědčená televizní moderátorka Terezie Tománková. Patrně i proto pečlivě zvažuje každé, které pronese. Už řadu let je stálicí televizní publicistiky a pořadu Partie, kde vede debaty politiků a dalších osobností. Jak koriguje horlivější jedince? A co říká na dnešní polarizaci společnosti?
14.07.2010 15:44 |

podobné články

Modla Victoria Beckham: Za módní kolekci sklidila obrovský aplaus

 
Victoria Beckham (38) zazářila na newyorské týdnu módy. Bývalá zpěvačka ohromila svojí kolekcí na na jaro/léto 2013. Victoria na konci přehlídky sama vkročila na přehlídkové molo a sklidila obrovský potlesk.
11.09.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (904 článků)

Kate zabodovala: Za tohle vévodkyně sklidila potlesk!

 
Zatímco Meghan mnoho lidí opět zklamala svým rozhovorem s Oprah Winfreyovou, vévodkyně Kate znovu zabodovala! Za co sklidila obdiv tentokrát?
28.03.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (804 článků)

Debata skončila. Miroslava Němcová začala plivat na Babiše jak divá

 
„Debata skončila. Sluší se poděkovat paní Nerudové a panu Pavlovi, že přišli. Jejich účast v debatě znamená, že si občanů váží a chápou odpovědnost vůči nim. Zbabělec AB lidmi okázale opovrhuje už v kampani. Jako prezident by z nich měl jenom rohožku,“ řekla senátorka Miroslava Němcová (ODS) poté, co skončila debata mezi Petrem Pavlem a Danuší Nerudovou na CNN Prima News. A ozvaly se i další hlasy.
11.01.2023 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1729 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Ajaj, pomoc Ukrajině? Je to zlé. Zpráva z Německa

 
Na Ukrajinu směřují v poslední době dodávky vojenského materiálu. Ne však německé. Náš západní soused zbraně dodávat nehodlá. A podle průzkumů tak plní vůli většiny voličů všech parlamentních stran. Dle nedávného průzkumu totiž voliči ani jedné z parlamentních partají dodávky německých zbraní na Ukrajinu nepodporují. U každé strany v průzkumu je více jak 60 % voličů proti tomu, aby Německo zbraně na Ukrajinu zasílalo. A z Česka už přišel rýpanec.
08.02.2022 14:50 |

podobné články

To bylo dojemné! Marika Gombitová patřila k vrcholům Slavíka a vychutnala si potlesk vestoje

 
Disponovala božským hlasem a měla před sebou obrovskou kariéru. V roce 1980 ale prožila těžkou autonehodu a skončila na vozíčku. Dnes večer si Marika Gombitová vychutnala obrovský potlesk. Ona je skutečným vrcholem Slavíků...
26.11.2016 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Marika Gombitová (263 článků)

Totální klid u ANO. Novinářů plno, jinak nikdo. Babiš přišel: Potlesk za zdí

 
Voliči rozdali karty a pro mnohé nečekaně poslali dosavadního hegemona politické scény na druhé místo. Překvapení a zklamání je pochopitelně vidět ve štábu hnutí ANO. Žádná napjatá atmosféra ale cítit není. Novináři jsou v klidu, politici mají oddělenou část. Poté, co mezi kandidáty dorazil premiér Babiš, i přes zdi byl v tiskovém centru slyšet opakovaný bouřlivý potlesk.
09.10.2021 19:50 |

podobné články