Článek

Deana Jakubisková: Drsná slova dcery muže, kterého zabila!

 
Velké nejasnosti kolem nehody, kterou způsobila producentka Deana Jakubisková, vypluly na povrch. Za tragédii, kterou způsobila se prý rodině zesnulého Milana Doležala (†63) neomluvila, nezaplatila jí odškodné a také se prý chovala dost arogantně. Dcera oběti bouračky se nebála promluvit a drsné chování Jakubiskové označila jako chování hyeny.
18.02.2018 12:15 |

podobné články

Podobné články

Po transplantaci srdce je klidnější, říká Jakubisková o svém muži

 
Režisér Juraj Jakubisko je nejstarším mužem s transplantovaným srdcem v Česku. Jeho tělo se s tím vyrovnalo dobře. Vděčí prý za to i svému věku a životu s herečkou, jak uvedl v rozhovoru pro Magazín DNES. Další články k tématu: Juraj se po operaci cítí dobře, řekla Deana Horváthová-Jakubisková Jakubisko podstoupil transplantaci srdce, zřejmě jako nejstarší pacient Policie navrhla obžalovat Jakubiskovou, za nehodu jí hrozí šest let Policie obvinila herečku Jakubiskovou za nehodu, při níž zemřel chodec VIDEO: Jakubisková muže srazila až za přechodem, tvrdí svědci Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel Zaplaťte směnku na 54 milionů korun, nařídil soud Jakubiskovým
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (151 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubiskova megaoslava: Peníze na ni sehnala Deana

 
(VIDEO) Deana Jakubisková (55) neponechala v případě oslav narozenin svého muže nic náhodě. „Agenturám nevěřím. Oslavu Jurajovi uspořádala naše produkční společnost Jakubisko film,“ prozradila Blesku Jakubisková.
27.05.2013 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (151 článků)

Jakubisková dostala za usmrcení chodce na přechodu podmínku

 
Herečka a producentka Deana Horváthová-Jakubisková dostala za dopravní nehodu, při níž v roce 2011 na přechodu usmrtila chodce, třicetiměsíční podmínku. Čtyři roky nesmí řídit a pozůstalým má zaplatit odškodné přes milion korun. Jakubisková vinu odmítá a odvolala se. Další články k tématu: Policie navrhla obžalovat Jakubiskovou, za nehodu jí hrozí šest let Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel
10.09.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Deana Jakubisková: Boj s vážnou nemocí

 
Už několik měsíců je uznávaná herečka a manželka známého režiséra Juraje Jakubiska Deana (52) na velmi přísné dietě. Její zdravotní stav byl natolik vážný, že musela přestat jíst většinu potravin. „Jinak bych už tady asi nebyla,“ přiznala deníku Aha! producentka Deana Horváthová-Jakubisková.
20.07.2010 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (151 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Deana Jakubisková bude obžalována za usmrcení z nedbalosti: Hrozí jí šest let vězení

 
Manželka režiséra Juraje Jakubiska, herečka Deana Horváthová-Jakubisková bude dnes obžalována z usmrcení z nedbalosti, kterého se měla dopustit loni v říjnu poté, co na přechodu srazila dvaašedesátiletého chodce, který svým zraněním podlehl.
17.09.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (151 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubisková opět nedorazila k soudu. Je to nehoráznost, tvrdí vdova po chodci

 
Pozůstalá rodina po chodci (†62), kterého Deana Jakubisková (56) srazila před dvěma a půl lety na přechodu, je vzteky bez sebe. Obviněná Deana se totiž dnes opět vyhla soudu, který se měl zabývat jejím odvoláním proti podmíněnému trestu.
16.04.2014 15:15 |

podobné články

Jakubisková vypovídala na policii: Případ mrtvého při havárii se stále vyšetřuje

 
Herečka a producentka Deana Jakubisková Horváthová (53) se od své dopravní nehody, při níž zemřel chodec, stále bojí řídit automobil. K osudné havárii zatím policie nemá výsledky šetření expertů. „Na policii mi řekli, že je to na dlouho. Může to trvat i měsíce,“ prozradila Blesku Jakubisková.
06.12.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubisková: Za smrtelnou nehodu může jít sedět

 
Deana Jakubisková (53) je další celebritou, kterou bude přízrak smrtelné nehody pronásledovat do konce života. A zdaleka také není první, která odmítá vinu na tragické události. Stejně jako Dara Rolins, která srazila a usmrtila svým vozem motorkáře, také Jakubisková odmítá, že by za smrtelnou nehodu měla nést odpovědnost.
24.01.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2503 článků)

Juraj se po operaci cítí dobře, řekla Deana Horváthová-Jakubisková

 
Slovenský režisér Juraj Jakubisko v pátek podstoupil transplantaci srdce. Jeho manželka Deana Horváthová-Jakubisková za ním každý den dochází a Revue iDNES.cz potvrdila, že se jeho stav po zákroku už zlepšuje. Další články k tématu: Jakubisko podstoupil transplantaci srdce, zřejmě jako nejstarší pacient Rusko, Ukrajina i Kazachstán pomohou Jakubiskovi s filmem Slovanská epopej
14.05.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (151 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Deana Jakubisková pookřála. Po trýznivém soudním procesu září ve společnosti

 
Deana Horváthová-Jakubisková se po soudním stání, kde se řešila nehoda, při níž její vůz smrtelně zranil chodce, znovu objevila ve společnosti. Slovenská herečka a producentka přijala se svým manželem Jurajem Jakubiskem pozvání na pražský koncert Hlasy zpěváka Richarda Müllera  (52) .
02.10.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (355 článků) , Juraj Jakubisko (151 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků) , Richard Müller (355 článků)

Deana Jakubisková exkluzivně o smrtelné nehodě: Děsím se každého chodce!

 
Už uplynulo 29 měsíců od nehody, kdy Deana Jakubisková (56) srazila na Praze 4 chodce (†62). Ten srážku nepřežil. Producentka poskytla Blesku exkluzivní rozhovor o sobě i o následcích smutné nehody.
13.04.2014 20:10 |

podobné články

Svědek nehody Jakubiskové: Zraněný muž ještě reagoval!

 
Blesk má exkluzivní foto nehody, při níž herečka a producentka Deana Jakubisková (53) zabila člověka. Snímek naznačuje, že k nehodě došlo několik metrů za přechodem pro chodce. Někteří svědkové ale přesto tvrdí, že auto muže nabralo přímo na zebře. Vše upřesní vyšetřování. Jisté je jedno: Úder přišel zleva. „Paní Jakubisková toho člověka srazila levým blatníkem. Utrpěl těžká vnitřní zranění,“ řekl Blesku očitý svědek.
21.10.2011 12:25 |

podobné články

Jakubisková zabila autem chodce. Skončí jako Rolins?

 
DEANA JAKUBISKOVÁ zavinila AUTEM SMRT chodce!
19.10.2011 09:45 |

podobné články

Jakubisková poprvé od nehody, kdy zabila, na veřejnosti: Podívejte se, jak strhaně vypadá

 
Deana Jakubisková v říjnu zajela chodce, který podlehl následkům zranění. Policie jí obvinila z trestného činu usmrcení z nedbalosti a manželce populárního režiséra Juraje Jakubiska hrozí až šest let vězení.
25.01.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (151 článků)

Jakubisková, která zabila chodce na přechodu: Soud zamítl její stížnost

 
Herečka a producentka Deana Horváthová-Jakubisková (57) neuspěla s ústavní stížností. Za usmrcení chodce na přechodu jí Obvodní soud pro Prahu 2 uložil 2,5 roku vězení se čtyřletou zkušební dobou. Dostala také čtyřletý zákaz řízení, pozůstalým musí uhradit zhruba milion korun.
15.06.2015 09:55 |

podobné články

Policie obvinila herečku Jakubiskovou za nehodu, při níž zemřel chodec

 
Policie obvinila herečku a producentku Deanu Horváthovou-Jakubiskovou kvůli říjnové dopravní nehodě, při které srazila na přechodu pro chodce staršího muže. Ten na místě zemřel. Za trestný čin usmrcení z nedbalosti může jít Jakubisková až na šest let do vězení. Další články k tématu: VIDEO: Jakubisková muže srazila až za přechodem, tvrdí svědci Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel
16.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubisková zabila chodce, čtyři roky musí sekat latinu, jinak půjde bručet! Lid ji chce ale vidět v lapáku už teď!

 
Manželka režiséra "Juraje Jakubiska":http://www.extra.cz/tema/juraj-jakubisko (76), "Deana Horváthová":http://www.extra.cz/tema/deana-horvathova (56) před třemi roky v pražské čtvrti Krč srazila na přechodu dvaašedesátiletého chodce, který na následky zranění zemřel.
01.12.2014 14:47 |

podobné články

Jakubisková ostrouhala: Soud jí potvrdil 2,5letou podmínku a zákaz řízení na 4 roky!

 
Pozůstalá rodina po chodci (†62), kterého herečka Deana Jakubisková (56) srazila před dvěma a půl lety na přechodu, si může oddechnout. Nad herečkou byl vyřčen konečný rozsudek. Případ je sice ukončen, trest Jakubiskové zůstal, ale peněžní odškodnění je nižší!...
22.05.2014 10:45 |

podobné články

Jakubisková se dozví rozsudek za usmrcení z nedbalosti: Oblečená v černém, nenalíčená a urousaná působí hodně sklíčeně

 
Producentka a herečka Deana Jakubisková (55), jež je obviněna z usmrcení z nedbalosti , kterého se měla dopustit před dvěma lety poté, co na přechodu srazila dvaašedesátiletého chodce, jenž svým zraněním podlehl, se dnes dozví rozsudek soudu.
10.09.2013 10:15 |

podobné články