Článek

Dcery zpěváka Tonyho Bennetta žalují bratra kvůli penězům po slavném otci

 
Dcery legendárního amerického jazzového a swingového zpěváka Tonyho Bennetta žalují svého bratra Dannyho Bennetta. Obviňují ho z toho, že neposkytl úplný přehled o majetku, který po jejich otci zůstal. Žaloba byla dcerami Antonií a Johannou podána ve středu u soudu v New Yorku.
14.06.2024 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Danny Bennett (1 článek) , Danny Bennett (1 článek) , Danny Danny (74 článků)
Podobné články

Nejmladší host na koncertu Bennetta byl Chodúr! Ale se starší milenkou…

 
Pražský koncert Tonyho Bennetta přilákal mnoho dlouholetých stálic českého pěveckého showbyzbysu. Ačkoliv swingový zpěvák oslovuje především starší generace, objevil se na koncertě i Martin Chodúr (24). Co ho přilákalo?
22.09.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (471 článků)

Radomil Bábek: Žaluji vládu České republiky!

 
Tento text je obžalobou Vlády ČR. Žaluji členy vlády, že nespravovali zemi ve prospěch jejich občanů, že mysleli jen na své osobní zájmy, že porušovali zákony a nařízení, jejichž dodržování tvrdě vyžadovali po nás, českých občanech. Žaluji Andreje Babiše, že bohatnul, když země chudla a malí podnikatelé a živnostníci krachovali. Žaluji vládní bezcharakterní politiky, že nezvládli období koronakrize, že nechali zavládnout chaos, a místo o ochranu životů občanů se starali o své politické body.
01.10.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků)

Mamka z VyVolených 2 Martin Hranáč slaví 40: O zamilování do Tonyho Jalovce, nechuti k práci a slávě na sítích

 
Martina Hranáče (40) si pamatuje každý divák druhé řady reality show VyVolení, v nichž tento rozpustilý někdejší mladík s jemnějšími rysy působil jako věrný psík budoucího vítěze Tonyho Jalovce (46). V soutěži obstarával zábavu a bylo ho všude plno. Dnes prý už zmoudřel a už ví, co dělal za chyby. „Neměl jsem se do Tonyho zamilovat,“ řekl eXtra.cz.
25.07.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hranáč (29 článků)

Záběry z Tonyho soutěžení v Na lovu se odvysílají nejen v Ulici. Bonusový materiál bude na webu seriálu

 
Dlouho očekávaná epizoda s Tonyho účastí v Na lovu je konečně tady a diváci, kteří mají k dispozici Voyo, si ji mohou vychutnávat už teď. Ostatní se těší a hádají, jak to asi dopadne. Ještě zajímavější je ale to, jak se vlastně scény natáčely a co si o nové zkušenosti myslí Tonyho představitel.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Jedničkou draftu NBA je poprvé Kanaďan. Bennetta si vybral Cleveland

 
Jedničkou draftu NBA se stal poprvé v historii kanadský basketbalista. Dvacetiletého křídelního hráče Anthonyho Bennetta si vybral Cleveland, který dal Bennettovi přednost před očekávanými favority. 
28.06.2013 08:40 |

podobné články

Dámy, pozor! Štramák Richard Gere ani po šedesátce neztratil své charisma

 
Ženami zbožňovaný herec Richard Gere (62) se nedávno objevil na oslavě pětaosmdesátých narozenin zpěváka Tonyho Bennetta a nutno podotknout, že neztratil nic ze svého nezměrného charismatu.
21.09.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Gere (194 článků)

Podoba, ze které mrazí: Utajovaný syn Josefa Kemra (†72) je jako otcovo dvojče!

 
Josef Kemr (†72) zemřel přesně před devatenácti lety, ale jsou to teprve dva roky, kdy na něj ruplo, že z jeho mladického románku vzešel syn Vladimír (59)! Po svém slavném otci zdědil podobu, ze které se až tají dech, ale nejen tu. Co ještě má po slavném otci ve vínku?
15.01.2014 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kemr (99 článků)

AMY WINEHOUSE: POSMRTNĚ vychází nový klip! PODÍVEJTE SE!

 
Videoklip Tonyho Bennetta Body and Soul, který natočili v březnu tohoto roku spolu s Amy Winehouse ve studiu Abbey Road v Londýně, má ve středu celosvětovou premiéru. U příležitosti nedožitých osmadvacátých narozenin Amy.
14.09.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (419 článků)

Amy Winehouse: Dnes by jí bylo 28, tohle je její poslední klip

 
VIDEO: Právě dnes (14.9.) by se Amy Winehouse, která 23. července tragicky zemřela, dožila 28 let. K této příležitosti byl dnes v celosvětové premiéře uveden videoklip Tonyho Bennetta a Amy Winehouse “Body and Soul,” který společně natočili v březnu tohoto roku ve studiu Abbey Road v Londýně.
14.09.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (419 článků)

Tony Bennett a Amy naposledy

 
Zástupy hvězd se tísní na albu Tonyho Bennetta Duets 2. Nezasvěcené to může překvapit, Bennett je ale v podstatě druhý Sinatra. Tento neuvěřitelně vitální zpěvák, který bojoval v druhé světové válce a ještě dodnes koncertuje, nikdy Frankieho nesesadil z trůnu pop-jazzového božstva, ale přežil jej o mnoho let.
03.10.2011 14:30 |

podobné články

Zase nějaký divný fór? Lady Gaga v průsvitné krajce a zelené paruce balí tohoto legendárního staříka

 
V poslední době můžeme Lady Gaga vídat po boku staršího muže, legendy světového swingu, Tonyho Bennetta. Jeden z nejúspěšnějších zpěváků planety si svým charizmatem získal srdce mnoha žen a nyní mu zřejmě podlehla i ona. Lady Gaga za ním neváhá cestovat po celé planetě, jen aby byla téměř na každém jeho koncertě. Několikrát se už stalo, že si ji Tony vytáhl z publika, aby si spolu mohli zazpívat.
16.08.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1495 článků) , Tony Bennett (28 článků)

Tony Bennett: návštěva starého pána s mladým srdcem

 
Přístup Tonyho Bennetta k tradici a způsob frázování byl a zůstává skoro až punkový. Dokáže to i na svém prvním koncertě v Praze.
08.09.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Tony Bennett (28 článků)

Recenze: S Tonym Bennettem přišla Amerika

 
Nástup jako v Las Vegas, ale pak už jen prvotřídní hraní a atmosféra jazzového večírku. Takový byl sobotní koncert Tonyho Bennetta v Praze s čtyřčlennou kapelou snů.
21.09.2014 11:21 |

podobné články

Jazzová Lady Gaga s Tonym Bennettem v Bruselu

 
Popová hvězda a provokatérka Lady Gaga se v pondělí večer proměnila v jazzovou zpěvačku a po boku legendárního Tonyho Bennetta vystoupila na bruselském Grand Place, aby společně představili zbrusu nové album Cheek to Cheek a zároveň natočili dva videoklipy.
24.09.2014 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1495 článků)

RECENZE: Lady Gaga stíhá Tonyho Bennetta

 
Před několika dny vyšlo album Cheek To Cheek. Jazzové a popové standardy z dvacátých až čtyřicátých let minulého století na ně společně natočili Tony Bennett a Lady Gaga. Ten první ono období částečně aktivně prožil, ta druhá ho má ráda.
03.10.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tony Bennett (28 článků) , Lady Gaga (1495 článků)

Zakázala mi zpívat se zavřenýma očima, popisuje Jan Smigmator, co ho učí legenda

 
Swing je jeho vášní od dětství, stejně jako ambice dostat jej k co nejširšímu publiku. Díky svému zanícení pro tento „staromilský“ žánr už se potkal s mnoha světovými swingaři včetně Mitche Winehouse, s nímž si zazpíval v Lucerně i v New Yorku, Tonyho Bennetta, Paula Anky, Michaela Bublého nebo Marilyn Maye, čtyřiadevadesátileté swingové legendy, k níž chodí na soukromé hodiny zpěvu. Příští rok bude Jan Smigmator (36) zpívat v proslulé newyorské Carnegie Hall.
30.05.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Smigmator (27 článků) , Michael York (135 článků) , Michaela May (4 články) , Michael Hall (18 článků) , Marilyn Hall (1 článek) , Paul Bennett (2 články) , Michael Tony (2 články) , Paul York (4 články) , Michael Hall (5 článků)

Nejslavnější narkomanka Česka Katka: Vrátila se k otci své dcery! Propustili ho z vězení

 
Nejznámější drogově závislá Češka Katka Bradáčová (44), která se proslavila účinkováním v slavném dokumentu filmařky Heleny Třeštíkové (71), má staronového muže. Vrátila se k otci své dvanáctileté dcery Terezy. Romana Lišku nyní údajně propustili z vězení.
18.11.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (190 článků)

Pamatujete, jak Dominika sbalila Tonyho?

 
Barmanka Dominika se dříve v Ulici objevovala ve vedlejší roli. Vždy se jen mihla za barem v Coolně. O roli hlavní začalo jít tehdy, když se zamilovala do Tonyho. Ten měl ale oči jen a jen pro Digi a její dvě dcery. Teprve až pochopil, že Digi ho nikdy milovat nebude, zkusil štěstí u Dominiky.
30.06.2022 07:15 |

podobné články

Dominika Gottová a dědictví po otci: Chce vytřískat miliony? Máme exkluzivní vyjádření

 
Dominika Gottová (48), nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta (†80), se sice opět vrátila do Finska, kde žije se svým manželem Timem Tolkkim (56), do rodné země však údajně koncem dubna nakrátko zavítala za velmi speciálním účelem. Podle informací serveru expres.cz se měla setkat s právničkou, aby mohla napadnout smlouvu o dědictví po svém slavném otci. Dominika dala eXtra.cz exkluzivní vyjádření, ve kterém uvedla všechny spekulace na pravou míru.
12.05.2022 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6843 článků) , Dominika Gottová (704 článků)