Článek

Dcera Josefa Laufera Ester: Táta dostane do rakve doutník na cestu. V kómatu se na mě díval

 
Ester, dcera zpěváka Josefa Laufera (†84), který zemřel v sobotu, poskytla eXtra.cz rozhovor. Zavzpomínala v něm nejen na poslední čtyři roky, kdy její tatínek po operaci skončil ve vegetativním stavu, ale i na všechny báječné věci, které ji naučil a předal. „Vím, že je mu už líp. Nechcete se dívat na to, jak váš blízký, kterého máte strašně rádi a kterému nemůžete nijak pomoci, postupně odchází,“ uvedla Ester s tím, že otec dostane na svou poslední cestu doutník, který k němu neodmyslitelně patřil.
23.04.2024 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)
Podobné články

Dojemné vzpomínky na Josefa Laufera: Miloval život jako nikdo jiný, říká jeho dcera Ester

 
Byl to táta, kterého nešlo nemilovat… Zatímco na Josefa Laufera (†84) bude většina veřejnosti vzpomínat především ohledně jeho písniček, případně filmových rolí, dcera Ester si vybaví spíš to, jak ji vodil do školy, jak jí předával schopnost milovat život a vidět na všem to pozitivní. Podívejte se na snímky, které poskytla redakci eXtra.cz.
24.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Rázná slova dcery Josefa Laufera (82) o tátovi v kómatu: Nikdy to nevzdám

 
Dcera nemocného zpěváka Josefa Laufera (82) Ester Lauferová s eXtra.cz promluvila o silném vztahu s tatínkem i o jeho nedávných narozeninách. A jsou to dojemná slova.
03.09.2021 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Smrt manželky Josefa Laufera Ireny Greifové: Dojemná slova dcery Ester o milované mamince

 
Ve čtvrtek vpodvečer naposledy vydechla scénografka a kostýmní výtvarnice Ivana Greifová (֚†83), manželka zpěváka Josefa Laufera (83). Redakci eXtra.cz nyní poskytla otevřený rozhovor dcera umělecké dvojice Ester Laufer. Jak na maminku vzpomíná a v čem jí už nyní nejvíc chybí?
29.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Největší chyba v životě Josefa Laufera: V songu oslavoval estébáka. Do smrti toho litoval, přiznává jeho dcera

 
Skvrnou na pověsti nedávno zesnulého zpěváka Josefa Laufera (†84) bylo to, že otextoval a zazpíval naprosto nechutný prokomunistický song Dopis Svobodné Evropě. „Byla to chyba. Přitom za to nic od komunistů neměl,“ řekla eXtra.cz jeho dcera Ester.
26.04.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Na Kubě vyrobili rekordní doutník o délce 13 linkových autobusů

 
Kubánští milovníci kouření už nevědí, jak na sebe upozornit, tak vyrábějí jeden rekordní doutník za druhým. Tentokrát se do Guinnessovy knihy rekordů dostal doutník dlouhý téměř 82 metrů. Byl vytvořen Josem Castelar Káhirem, ten má na svém kontě již čtyři podobné tituly.
28.11.2011 08:00 |

podobné články

Ester Janečková: Udělala jsem si názor na otce, který mě nevychovával

 
Moderátorka a herečka Ester Janečková je jednou z osobností, které v novém dokumentu České televize odhalují rodinná tajemství. Janečková je dcerou bývalé mluvčí Charty 77 Marie Rút Křížkové, která milovala básníka Jiřího Ortena. Otcem Ester je však jeho bratr Ota Ornest, který byl v té době ženatý. Další články k tématu: Těhotná moderátorka a herečka Ester Janečková přišla o dítě VIDEO: Ester Janečková prozradila, že je počtvrté těhotná Ester Janečková přivedla na svět po dvou synech dceru Sáru Ester Janečková si užije Vánoce s rodinou na kuchyňském ostrově Ester Janečková: Neumím se hádat
13.02.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Orten (11 článků) , Ester Janečková (253 článků) , Jiří Ornest (52 článků)

Děti Josefa Laufera ve válce kvůli hrobu. Nevlastní syn neví, kde je pohřbena jeho maminka, sestra mu to odmítá říct

 
Vypadá to, že v rodině zesnulého herce Josefa Laufera (†84) to vře. Dcera herce Ester Lauferová (54) nejenže nepozvala svého nevlastního bratra Karla Greifa (60) na pohřeb nevlastního otce, ale navíc mu ani neřekla, kde se nachází hrob jejich společné maminky, kostýmní výtvarnice Ireny Greifové (†83). Karel Greif tuto nečekanou informaci prozradil deníku Blesk.
06.05.2024 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků) , Irena Karel (30 článků)

Obdivuhodná mravní síla dcery Josefa Laufera: Odmítá rezignovat, lékaři nehýří optimismem

 
Dcera zpěváka Josefa Laufera (81), který loni po dlouhé měsíce skončil v umělém spánku, ukázala obrovskou lásku k tatínkovi, když eXtra.cz oznámila, že ať si říká kdo chce, co chce, i kdyby byl kousíček naděje, nevzdá se myšlenky na to, že by se táta opět jednou zvedl a odešel s ní domů. Je to vůbec medicínsky možné?
29.07.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Nejtěžší rok v životě Josefa Laufera (81): Dcera ho neviděla 4 měsíce!

 
Dcera Josefa Laufera (81) měla v úterý těžký den. Uplynul totiž přesně rok od doby, co se jejímu otci při operaci zastavilo srdce a musel být uveden do umělého spánku. A z toho se dodnes zcela neprobudil.
17.03.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Průlom u Laufera! Probuzení z umělého spánku a...

 
Těšil se dobré kondici, byl plný elánu. Jenže pak přicházely opakované nevolnosti a lékaři Josefa Laufera (80) upozornili na to, že má defekt síňové přepážky. Zpěvák se rozhodl po operaci. Ta se ale zkomplikovala, došlo ke krátké zástavě srdcem upadl do komatu. Od jara byl Laufer v umělém spánku. Podle magazínu Sedmička ale došlo ke zdravotnímu průlomu!
22.10.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Loni dostala hvězda Ordinace pomlázkou od Josefa Laufera. Kdo vyšupe zadnici Ivany Jirešové letos?

 
Stalo se již tradicí, že každým rokem si pánské osazenstvo v Divadle Broadway pořídí pomlázky a při děkovačce začne pořádná hodovačka. Ještě v loňském roce dostala Ivana Jirešová  (42) pomlázkou například od svého kolegy Josefa Laufera (80) z muzikálu Kvítek mandragory. Letos tomu však bude díky vlně koronaviru jinak.
12.04.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (486 článků) , Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

„Provokace.“ Zmizelo to. Odkryto po smrti Josefa Laufera

 
Po smrti zpěváka Josefa Laufera mnozí připomínají jeho píseň o Svobodné Evropě a kapitánu Minaříkovi. Zajímavostí je, že tuto „nejodpornější píseň komunistického režimu“ podle jedné vzpomínky kovaný ředitel agentury Pragokoncert považoval za provokaci. A režim se s ní raději moc nechlubil, dokonce měla zmizet z rozhlasového archivu.
23.04.2024 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Dokouřit doutník Winstona Churchilla můžete i vy

 
Psal se rok 1953, když tehdy 79letý Winston Churchill navštívil filmovou premiéru v Londýně. Po představení si zapálil oblíbený doutník, který tentokrát nedokouřil a odložil ho v popelníku. Toho si všimla jistá Violet Kingová, která si jej schovala jako suvenýr. Po 66 letech nyní dostane nového majitele.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Winston Churchill (175 článků)

Nemám pas jako na fotkách v časopisech, říká Ester Janečková

 
Moderátorka Ester Janečková odsuzuje současný ideál krásy, kvůli kterému musí módní časopisy retušovat. Sama nemá ráda, když její fotky upravují, ale přiznává, že se to děje. Další články k tématu: Současný ideál krásy je nebiologický, říká doktorka Cajthamlová Ester Janečková: Udělala jsem si názor na otce, který mě nevychovával Těhotná moderátorka a herečka Ester Janečková přišla o dítě VIDEO: Ester Janečková prozradila, že je počtvrté těhotná Ester Janečková přivedla na svět po dvou synech dceru Sáru Těhotná Janečková na dostizích: Nedovolili mi jet ani na umělém koni
17.05.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ester Janečková (253 článků)

Paroubek: Úspěch Ester systému navzdory

 
Česká média i fanoušci se rozplývají nad nevídaným úspěchem Ester Ledecké na zimní olympiádě. Úspěch to byl vskutku grandiózní, protože Ester zvítězila ve dvou sportovních disciplínách, které jsou si velmi vzdálené: super G v lyžování a super G ve snowboardingu. Ledecká projevila talent, nesmírnou pracovitost, ale při obou závodech také skvělé nervy. A nervy přistom nebyly nikdy silnou stránkou českých sportovců. Za Ester stál skvělý tým efektivně pracujících odborníků a její rodina. Díky otci Ester bylo investováno do výchovy a sportovní přípravy Ester hodně peněz. Mluví se o 12 mil. Kč.
27.02.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Ester Ledecká (255 článků)

Josef Laufer se po 4 měsících probudil z kómatu: Nemá vyhráno, varuje lékařka z ARO

 
Radostná zpráva pro fanoušky Josefa Laufera (80) přišla od jeho blízkých. Po více než čtyřech měsících v kómatu se prý probudil a i když zdaleka ještě není jura, naděje na uzdravení či aspoň přijatelně kvalitní život se přece jen zvýšila. Před přílišným optimismem ale varuje lékařka, která má s podobnými případy nemocných bohaté zkušenosti.
21.07.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (157 článků) , Josef Laufer (157 článků)

Největší doutník světa je dlouhý jako fotbalové hřiště

 
Kde jinde na světě by mohli umotat největší doutník než na Kubě. Obyvatelé ostrova svobody překonali svůj vlastní rekord, když vytvořili tenhle monstrózní smotek. Doutníkový obr je dlouhý 81,8 metru.
07.05.2011 16:25 |

podobné články

REKORD! Kubánci umotali NEJDELŠÍ doutník světa! Měří jako FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ

 
Vlastní rekord v úterý překonali Kubánci, kteří ubalili nejdelší doutník na světě - monstrózní smotek dlouhý 81,8 metru, tedy téměř tolik, kolik činí délka fotbalového hřiště.
04.05.2011 11:00 |

podobné články

Velký erotický snář! Zdá se vám o sexu? Buďte klidní, s rozkoší to nemá co dělat, význam je jinde!

 
„Ani obyčejný doutník není jen obyčejný doutník,“ tvrdil poněkud záludně otec psychoanalýzy Sigmund Freud (1856 – 1939). Rodák ze severomoravského Příboru měl pravdu! Odborníci totiž zjistili, že pokud se vám zdá o sexu, myslíte vlastně na všechno možné, jen ne na sex! Posuďte sami...
01.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Sigmund Freud (35 článků)