Článek

Davídka (†9) na Břevnově měla ubodat vlastní matka. Ta je místo ve vězení pod lékařským dohledem

 
Otřesný skutek ze srpna loňského roku mají mnozí ještě stále v paměti. Na pražském Břevnově měla tehdy matka (37) vzít nůž na svého synka Davida (†9) a pobodat jej. Zraněním podlehl. Nicméně místo do vězení putovala matka do psychiatrické léčebny. Ostatně problémy tohoto rázu měla ještě před vykonaným skutkem, před kterým přestala brát předepsané léky. Policie případ odložila, protože podezřelá žena byla údajně nepříčetná a za trestný čin neodpovědná.
14.05.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: David David (302 článků)
Podobné články

Vražda Davídka (†9) na Břevnově: Zvrat v případu! Policie ho odložila, matka byla nepříčetná

 
Teprve devítiletý Davídek zemřel koncem srpna krutou smrtí. Policie hned po činu na místě zadržela jeho 37letou matku - ta měla vzít nůž a chlapečka ubodat. Pak se pokusila o sebevraždu. Případ ale kriminalisté odložili - podezřelá žena totiž byla podle znaleckých posudků v době napadení nepříčetná.
09.03.2020 12:55 |

podobné články

Jaroslav chtěl ubodat těhotnou manželku: Dostal 17 let vězení!

 
Již v minulosti zabil vlastní dítě, a přesto se nedokázal napravit. Jaroslav K. se pokusil ubodat svou těhotnou manželku. Nožem na ni zaútočil zbaběle zezadu. Soud neuvěřil jeho báchorce, že chtěl ženu jenom zastrašit a poslal ho na 17 let do vězení!
01.10.2013 11:35 |

podobné články

Rozhodnutí soudu: Otec, který ubodal syna Davídka (†7), do vězení nepůjde

 
Čtyřicetiletý muž, který v květnu ubodal svého sedmiletého syna Davídka, do vězení nepůjde. Dnes o tom rozhodl soud v Hradci Králové. Otec byl v době činu nepříčetný a místo do kriminálu proto poputuje na léčení.
12.11.2019 20:40 |

podobné články

Matka v Břevnově ubodala syna (9), vyvázne bez trestu: Při vraždě nebyla příčetná

 
Kriminalisté odložili případ vraždy teprve 9letého Davídka z pražského Břevnova. Jeho matka Jitka (37), která je z ubodání chlapečka podezřelá, totiž nebyla během činu příčetná. Za chladnokrevný čin tak není trestně odpovědná.
09.03.2020 17:01 |

podobné články

Aneta nefetovala: Kamarádka dívky, která se měla sama ubodat, vyvrací závěry policie

 
Prý to byla veselá holka a spousta věcí, které se o ní říkají, nejsou pravda. Tak Anetu Rodovou, která se podle vyšetřování policie měla sama ubodat pod vlivem toxického šoku po požití drog, popsala její známá.
15.02.2016 20:55 |

podobné články

Opilý záchranář na přechodu přejel Davídka (†5): 4 roky vězení jsou mu moc

 
Většinou životy zachraňoval, v tomto případě ale jeden ukončil. Profesionální záchranář Erik (48) loni v březnu sedl opilý za volant a ve vysoké rychlosti na přechodu přejel teprve pětiletého Davídka. Chlapec nepřežil. Erik vyfasoval čtyři roky vězení. I když je to trest na spodní hranici, proti rozsudku se odvolal.
29.01.2020 16:20 |

podobné články

Žena (†36), která měla ubodat spícího manžela: Spáchala sebevraždu ve vazbě

 
Poté, co si minulý čtvrtek vzal ve věznici život čtyřnásobný vrah Kevin Dahlgren, vyšetřuje policie další sebevraždu za mřížemi. V Olomoucké vazební věznici si na život sáhla žena, která měla ubodat svého manžela.
15.01.2018 22:50 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Muž, který měl okrást postiženého Davídka (7): Matka toho kluka lže!

 
Muž, který měl zmizet se zálohou na rekonstrukci koupelny pro postiženého Davídka (7), se ozval televizi Nova. A bylo to velmi zajímavé!
26.08.2012 20:20 |

podobné články

Chtěl ubodat babičku své přítelkyně, vypíchl jí oko! Dostal 16 let

 
Šestnáct let ve vězení si definitivně odpyká Jaroslav Lukáč, který se loni pokusil ubodat babičku své přítelkyně.
28.02.2012 15:15 |

podobné články

Filip (21) chtěl ubodat expřítelkyni Stanislavu (42), žena skončila zakrvácená v obvazech

 
K brutálnímu pokusu o vraždu došlo v Rumburku. Filip (21), který se nedávno vrátil z vězení, se snažil ubodat Stanislavu (42). Ta podle všeho byla jeho bývalou přítelkyní. On rozchod neunesl a napadl ji.
11.06.2017 18:25 |

podobné články

Vláda plní sliby, vzkázal Šťastný lékařským odborářům. Chyba je prý na krajích

 
Poslanec Boris Šťastný vzkázal lékařským odborům, že své výtky na nedostatečné navyšování platů nemají směřovat na vládu, ale na jednotlivé kraje. Tam, kde o navýšení platů rozhoduje ministerstvo, k nemalému navýšení došlo, což dokazuje, že to jde, takže vina v tuto chvíli leží na krajských reprezentacích. V křesle hosta v interview ČT24 se vyjádřil také ke kauze Vlasty Parkanové (TOP 09) a k prezidentským primárkám v ODS.
19.06.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (405 článků) , Vlasta Parkanová (702 článků)

Na ČVUT se středoškoláci mohou na jeden den stát lékařským fyzikem

 
Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze (FJFI) pořádá ve středu 18. ledna 2017 od 10.00 hodin akci Den lékařským fyzikem. Středoškolákům na něm přiblíží unikátní studijní obor Radiologická fyzika, kombinující fyziku a medicínu. Aplikace ionizujícího záření nacházejí v posledních letech vysoké uplatnění především v průmyslu a medicíně.
12.01.2017 19:10 |

podobné články

Den s lékařským fyzikem představí středoškolákům nukleární medicínu, radioterapii a rentgenovou diagnostiku

 
S atraktivním oborem Radiologická fyzika, který lze studovat na katedře dozimetrie a aplikace ionizujícího záření Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze (FJFI), se mohou středoškoláci seznámit ve středu 7. června 2017 na Dni lékařským fyzikem. Přednáškový program začíná v 10.00 hod. na adrese Břehová 7, Praha 1. Praktická cvičení jsou od 13.30 hod. Exkurze na vybraná specializovaná pracoviště v nemocnici v Motole, Na Homolce nebo v Thomayerově nemocnici proběhnou od 16.00 do 17.30 hod.
02.06.2017 19:15 |

podobné články

Únos Davídka a Leonarda: Proč soud děti rodičům odebral?

 
Unesli vlastní děti! Rodiče Anita a Branislav se nechtěli smířit s tím, že jim soud odebral jejich syny Davídka (10) a Leonarda (4) a umístil je do Dětského centra ve Strakonicích. Podle televize Nova bylo přitom důvodem rázného opatření to, že se o děti špatně starali.
15.10.2017 05:15 |

podobné články

Zfetovaný muž měl ubodat psa a pak pobíhat polonahý po okolí v kožešině

 
K pobuřující události došlo v Hoješíně na Chrudimsku. Muž tam měl pod vlivem drog brutálně ubodat svého psa v chatě, pak se svléknout, obléct si kožešinu a polonahý pobíhat po okolí.
21.12.2019 21:20 |

podobné články

Muž zhubl v Mekáči 20 kilo: Redaktor Blesku jedl měsíc hamburgery. Jak to dopadlo?

 
Svět zaujal příběh Američana, který za tři měsíce stravování pouze v řetězci McDonald´s  zhubl 20 kilogramů. Podobný experiment přitom redaktor Blesku zkusil na vlastní kůži již v roce 2005! Pod lékařským dohledem. Jak to tehdy dopadlo? A co se v rychlém občerstvení od té doby změnilo?
09.01.2014 14:05 |

podobné články

Policie už má nůž, kterým měl tento muž ubodat na diskotéce Martina

 
Policisté na Vysočině už mají pravděpodobně nůž, kterým před téměř dvěma týdny měl František Procházka na diskotéce v Moravských Budějovicích ubodat Martina V.
08.03.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Marek se Zuzku (20) pokusil zakeřně ubodat, když kojila! Teď přišel trest...

 
Osm let neuvidí Mareček (1) svého tátu Marka J. (28). Soud ho včera poslal do věznice za pokus vraždy. Když malého prcka máma Zuzana B. (20) kojila, otec dítěte se ji pokusil ubodat.
20.09.2013 05:05 |

podobné články