Článek

David Kozma se vrací do klece: Žena mi zápasení nerozmlouvá, říká otec dvou holčiček

 
Zápasník David "Pink Panther" Kozma hlásí po delší odmlce návrat do klece. Fanoušci ho opět uvidí na Oktagonu 58, kde ho čeká zápas s moldavským borcem Ionem Sundu. Proč však k několikaměsíční pauze došlo? Po posledním souboji, který pro Kozmu skončil drtivou porážkou, byla žádoucí. Jak fighter prozradil v pořadu Extra Host, zakročil jeho tým. "Řekli jsme si, že si dáme oraz od úderů," vysvětluje. Nerozmlouvá mu zápasení i jeho partnerka, která vidí svou drahou polovičku v často velmi bolavém stavu? 
02.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků)
Podobné články

Zápasník David Kozma dostal za uši kvůli Clashi: V Oktagonu totiž soutěží opovrhují

 
David "Pink Panther" Kozma patří mezi nejzářivější tváře české bojové scény – ani tak se netají tím, že je poctivým fanouškem fenoménu jménem Clash of the Stars, kterým řada zápasníků zcela opovrhuje. V pořadu eXtra Host Kozma přiznal, že kvůli své zálibě v COTS byl dokonce na koberečku u promotéra Oktagonu Ondřeje Novotného. "Řekl, že k mojí značce se to nehodí," prozradil. Myslí si, že přesun do Clashe čeká řadu profi fighterů. 
03.06.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , Ondřej Novotný (275 článků) , David Kozma (18 článků)

Kozma se pokusil vyloupit Kazmův trezor. Pohořel, šance na miliony mu ale zůstala

 
I nezdolný dříč, jakým je zápasník David Kozma, se pokusil přijít k penězům snadnou cestou. Zajel totiž na holešovické výstaviště, kam Kamil Bartošek alias Kazma vystavil trezor s milionem dolarů, a zkusil své štěstí. Dveře sejfu sice nepovolily, ale Kozma si z toho těžkou hlavu nedělal. Jak prozradil ve videu poskytnutém redakci eXtra.cz, věří, že si na miliony přijde v evropské lize mistrů v MMA, Tipsport Gamechangeru. 
31.08.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , Kamil Kamil (60 článků)

Kozma se stal podruhé otcem: Jeho partnerka Sarah porodila holčičku, dostala krásné jméno

 
MMA zápasník David Kozma (31), který patří k nejzářivějším bijcům na české scéně, prožívá krásné chvilky. Jeho partnerka Sarah Tadesseová porodila holčičku, které dali společně jméno Antonie. O radostné novince informoval Kozma na svém Instagramu.
08.10.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků)

Zápasník David Kozma o nebezpečí šikany: Děti by měly bojové sporty dělat preventivně, říká bijec

 
Oblíbený MMA zápasník David "Pink Panther" Kozma byl jednou ze známých osobností, která se objevila na společenské akci v pražském Hot Peppers. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, proč není i přes své vítězství spokojen s prvním zápasem v Oktagon GameChanger a co radí dětem v boji proti šikaně. 
01.04.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků)

Šampion po letech padl. David Kozma poznal peklo, nakonec se musel poklonit před brazilskou senzací

 
Tuzemští fanoušci MMA mají za sebou hořký večer. Šampion welterové váhy David Kozma vůbec poprvé za svou kariéru poznal porážku v organizaci Oktagon MMA. V infarktové bitvě s Brazilcem Kaikem Britem přežil snad nemožné, přesto musel ve třetím kole zasáhnout rozhodčí a zápas ukončit. Po několika letech tak welter poznal nového šampiona. Druhý titulový zápas, v němž Jakub Tichota vyzval krále pérové váhy Mateho Sanikidzeho, pak taktéž nabídl atraktivní podívanou, a to dokonce na celých pět kol. Nakonec se však radoval obhájce.
03.12.2022 23:55 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , Jakub Tichota (2 články)

Růžový panter David Kozma exkluzivně: Promluvil o sporu mezi Kinclem a Vémolou

 
David Kozma zvládl svou sobotní premiéru v Tipsport Gamechangeru, když svého polského soupeře Lukasze Siwiece porazil po třech kolech na body. Jeho následující soupeř mu už byl vylosován a bude jím Francouz Alex Lohoré. V exkluzivním rozhovoru s redaktorem eXtra.cz, který vznikal ještě před zápasem, se rodák z Karviné rozpovídal o kauze mezi Vémolou a Kinclem, promluvil o šikaně a třeba i o složitých začátcích své profesionální kariéry.
12.03.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , Alex Alex (706 článků) , Alex Alex (260 článků) , Alex Alex (260 článků) , Alex Alex (302 článků) , Alex Alex (122 článků) , Alex Alex (81 článků)

Oktagon se blíží: O pohádkové peníze bude bojovat i MMA zápasník David Kozma

 
Už v sobotu se odehraje čtvrtfinálové klání pyramidy Tipsport Gamechanger organizace Oktagon MMA. Ve hře je kromě postupu do semifinále i obrovská suma – vítěz střetnutí má jistých 80 tisíc eur (1,9 milionu korun) a samozřejmě nevyčíslitelnou prestiž. V hlavním předzápase turnaje Oktagon 43 změří síly pětinásobný světový MMA šampion Alex Lohoré a „růžový panter“ David Kozma, který je nejdéle vládnoucí šampion welterové váhy Oktagonu. Právě jeho jméno poutá zraky znalců i široké veřejnosti.
17.05.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , Alex Alex (706 článků) , Alex Alex (260 článků) , Alex Alex (260 článků) , Alex Alex (302 článků) , Alex Alex (122 článků) , Alex Alex (81 článků) , Alex Alex (27 článků)

Oktagon 43: Růžový panter David Kozma nepříteli nasekal a je, kde chtěl

 
Český zápasník David Kozma zvítězil ve všech třech kolech zápasu nad svým soupeřem Alexem Lohorém a postupuje tak do semifinále pyramidy Tipsport Gamechanger. Největší potíže se svým soupeřem měl v posledním dějství, kdy čelil několika výpadům Francouze. Ten ale doplatil na fyzické vyčerpání.
20.05.2023 23:40 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , Alex Alex (302 článků)

Zápasník Oktagonu David Kozma: Řekl, za jakých podmínek by kývl na zápas v Clashi

 
Fenomén Clash of the Stars si za krátkou dobu dokázal získat tisíce fanoušků. Ačkoli se organizace zprvu setkávala s kritikou, tuto pozici se organizátorům podařilo otočit, a dnes mezi diváky najdeme třeba i profesionální zápasníky, kteří tuto zábavu dříve velmi odsuzovali. Jedním z těch, kteří si nenechají ujít téměř žádný galavečer, je i špičkový fighter Oktagonu, David „Pink Panther“ Kozma, který se na pátém turnaji COTS objevil dokonce i v kleci!  „Užívám si to, beru to jako cirkus,“ řekl v rozhovoru pro eXtra.cz a prozradil, za jakých podmínek by si v Clashi střihl zápas. 
26.06.2023 21:40 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků)

David Kozma po ztrátě titulu přiznal následky. Tři týdny se mi motala hlava, říká a promluvil o životní výzvě

 
Před Davidem Kozmou stojí největší výzva jeho života. Nepříjemnými soupeři napěchovaná pyramida Gamechanger, kterou pořádá organizace Oktagon MMA, přinese absolutnímu vítězi miliony korun. Právě na ty si Kozma jako jeden z největších favoritů brousí zuby. "Mojí největší motivací je teď vyhrát Gamechanger, protože získat ten titul je obrovská prestiž," řekl zápasník v rozhovoru pro eXtra.cz a rozpovídal se mimo jiné o prohře s Kaikem Britem, jenž ho připravil o titul welterového šampiona, o těžkých začátcích i o tom, jak vnímá spor mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem.
03.03.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , Karlos Vémola (964 článků)

Šampion Oktagonu Kozma prožil ve škole muka: Svůj nejtěžší zápas nikdy nedostanu z hlavy. Zachránilo mě až zvonění

 
Každý z nás se někdy setkal s určitou formou šikany. Někteří zažili psychický nátlak, jiní se museli vyrovnat s negativními komentáři na internetu a někdo v mládí zažíval dokonce i fyzické útoky. A právě organizace Oktagon vyráží do boje proti šikaně, společně s nejpopulárnějšímími zápasníky Česka a Slovenska. Se šikanou se jako malý kluk setkal i MMA šampion David Kozma (29), který sváděl nejtěžší boje právě ve škole, kde by se mělo každé dítě cítit víc než bezpečně.
19.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků)

Šampion Oktagonu Kozma o zápasech celebrit: Mám rád bizár! Chodím sem jako do cirkusu

 
David “Pink Panther” Kozma je český profesionální zápasník a držitel titulu ve welterové váze. Jako špičkový bojovník má názor na stále populárnější zápasy mezi známými osobnostmi jasný. “Mám rád bizár, tenhle styl humoru mi sedí!” vyjádřil se v rozhovoru pro eXtra.cz.
19.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , David David (1900 článků) , David David (1426 článků)

Souboj liliputů na Clashi: Malej Zmijozel oslavil výhru podle Dana Nekonečného. Cenu mu předal Kozma

 
Česko má za sebou vůbec první souboj liliputů. Dominik Radl alias "Malej Zmijozel" a Petr Marek, známý jako "Obr", se utkali na pátém galavečeru Clash of the Stars, kde oba zažili svou premiéru v kleci. Výhru si odnesl právě Malej Zmijozel, který byl považován za favorita. "Jak by řekl Dan Nekonečný: Bude party," sdělil po vítězném triumfu pro eXtra.cz. Cenu mu předal profesionální zápasník David Kozma. 
11.06.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (74 článků) , Petr Marek (230 článků) , David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , Marek Radl (3 články)

Konec s hudbou? Muzika mě teď nebaví, říká Marpo. Budoucnost vidí v zápasení!

 
Otakar Březina alias Marpo, lídr skupiny TroubleGang, přiznal tvůrčí krizi. “Mě ta muzika teď nebaví. Já na tu muziku nemyslím. Kapela mě prudí,” vysvětlil moderátorovi Ondřeji Novotnému v show Tváří v tvář. Marpo svou budoucnost vidí v zápasení! Uvidí ho fanoušci ještě na pódiu? 
15.05.2022 05:10 |

podobné články

Václav Mikulášek o úřadování v Clash i vyhazovu z Oktagonu: Ničeho nelituji, říká Baba Jaga. Profi zápasení mu však chybí

 
MMA fighter Václav "Baba Jaga" Mikulášek si úřadování v Clash of the Stars užívá. Jak však přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, zápasení na vrcholné úrovni pod záštitou Oktagonu, z něhož byl loni suspendován, mu chybí, ale zpětně svého chování nelituje. Jaká by byla jeho reakce, pokud by mu promotér organizace nabídl "ještě jednu" šanci? I o tom se bijec rozpovídal. 
11.05.2024 06:10 |

podobné články

Žralok se prorval k potápěči do klece, pak se všude objevila krev

 
Potápění u mexického ostrova Guadeloupe se změnilo v hotový horor. Obří a pořádně rozzuřený žralok bílý tu prolomil ocelové mříže klece a prodral se k potápěči Mingu Čchanovi, který byl uvnitř! Pak se z klece začala valit krev.
15.10.2016 15:00 |

podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1969 článků) , David Beckham (1141 článků)

Otec holčiček tragicky zesnulých u Liberce založil petici proti sociálce! Musí se to řešit, píší lidé

 
Otec dvou holčiček (†6 a †4), které tragicky zemřely při nehodě osobního auta a popelářského vozu u Mníšku na Liberecku, založil petici proti OSPODu. Chce tím řešit laxnost úřadu, který podle něj může za smrt jeho dcer a manželky. Petici zatím podepsalo 27 lidí.
14.11.2019 18:40 |

podobné články

Oktagon 51 je zde: Magda Šormová se vrací do klece 6 měsíců po domácím porodu

 
Galavečer Oktagonu se nezadržitelně blíží. Turnaj číslo 51 se uskuteční již tento pátek v pražské O2 areně a jedním ze soubojů, na které se fanoušci mohou těšit, je i dívčí boj v podání tuzemské bojovnice Magdy Šormové, která se utká s Američankou Mallory Martin. Tento ženský duel je o to zajímavější, že právě česká zástupkyně se vrací do klece po dvou letech, a navíc jen šest měsíců po porodu! Jak vypadala příprava s půlročním synkem? Nejen o tom se zápasnice rozpovídala pro eXtra.cz. 
28.12.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Mallory Martin (2 články)