Článek

Datel s Bárou a jejich měsíčním synkem se tísnili mezi davy v zoo. Obří fronty, plná parkoviště a patnáct tisíc lidí

 
Teplé jarní dny a velikonoční svátky vybídly lidi k tomu, aby navštívili české zoo. Zvlášť tu pražskou vzala veřejnost útokem a podle redaktora eXtra.cz, který na místě byl také, se návštěvnost vyšplhala přes patnáct tisíc lidí za jediný den, což je nový rekord. Na zvířátka se přišli podívat také influencerka Barbora Stříteská s partnerem Markem Valáškem a jejich nedávno narozeným synem.
30.03.2024 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (70 článků)
Podobné články

Datel se snaží románek s Bárou zamést pod koberec: Lezete po sobě, všichni to vidí, pustili se do nich influenceři

 
Reality show Like House se začíná pořádně vyostřovat. Influencer Marek Valášek chce za každou cenu na své publikum působit jako největší profesionál, ale zatím platí za absolutního amatéra, který není schopen jednak ututlat románek s Bárou, a když už to prasklo, tak dělá vše pro to, aby se veškerá pozornost strhla na Adama Kajumiho, a zaplétá se do vlastních lží. Ve včerejším díle se do něj ale pustila půvabná Lada, která dala jasně najevo, že mezi Bárou a Datlem něco proběhlo a o nevinné špitání pod peřinou rozhodně nešlo. 
04.05.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (70 článků)

Obří fronty a plná parkoviště! IKEA po pauze otevřela své brány

 
Plná parkoviště a dlouhatánské fronty! Tak to vypadalo před obchodními domy IKEA na pražském Zličíně i Černém Mostě v pondělí ráno těsně předtím, než se jejich brány po koronavirové pauze znovu otevřely.
11.05.2020 10:10 |

podobné články

Datel a Bára z Like House pálí do svých bývalých: Nikolu jsem nikdy nemiloval

 
Reality show Like House na sebe se skandály mezi soutěžícími nenechala dlouho čekat. Dříve zadaný influencer Marek řečený Datel sbalil také zadanou Báru. Oba zapírali a Datel dokonce natočil několik "pravdivých" videí, ve kterých vlastně neříkal tak docela pravdu, a to také kvůli své dnes už bývalé přítelkyni Nikole, o které nyní prohlásil, že ji nikdy nemiloval a nechtěl jí pravdu "vpálit do ksichtu". Ve vztahu byla stejně jako Marek i Bára, a když se k jejímu přiteli dostala informace o románku ve vile, měl Báře vyhrožovat, že pokud je vše pravda a měla něco s Datlem, on si ublíží na zdraví. 
16.05.2021 10:45 |

podobné články

Dosavadní král Clash of the Stars: Datel promluvil o dalším zápase. Ve hře je známý rapper

 
Youtuber a influencer Marek Valášek alias Datel se nově těší z druhé výhry v amatérském MMA, které se uskutečnily pod organizací Clash of the Stars. I když od posledního turnaje utekl teprve měsíc, organizátoři nyní již usilovně makají na nadcházejícím galavečeru. A jak Datel potvrdil v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz, je dost možné, že dalším soupeřem mu bude rapper vystupující jako Sensey! Dvě rozdílné sféry, které by fanoušci v kleci vidět rozhodně chtěli. 
31.07.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (70 článků)

Datlova mediální sebevražda v Like House: Nikol s ním zatočila jako se špinavým hadrem

 
Celou reality show Like House zmítá skandál mezi Markem Valáškem alias Datlem a Bárou Stříteskou. Vznikl poté, co se na veřejnost provalil jejich románek v době, kdy Datel ještě randil s půvabnou Nikol Martínkovou. Samotná Nikol přišla do vily, aby divákům řekla pár slov, jak to vidí ona. Velmi nečekaný vpád do vily ale odhalil, že Datel si není vůbec tak jistý v kramflecích, jak rád prezentuje, a nezkušená Nikol ho sjela jak namydlený blesk. Tohle byla influencerská sebevražda v přímém přenosu. 
26.05.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (70 článků)

Erotický skandál v Like House mezi Bárou a Datlem má dohru: Jeho holka to nedala a sťala se pod obraz

 
Zpočátku to vypadalo, že reality show Like House bude nezáživná nuda, ale po dvou odvysílaných dílech se zdá, že parta sedmi influencerů nejsou zas až takoví svatoušci, jak se tváří na kamery, a pomalu se to začíná rozjíždět. Na první skandál se nemuselo dlouho čekat. Po první propařené noci se měli spolu údajně vyspat Datel a Bára. Problém je v tom, že Datel má přítelkyni, která tuhle informaci absolutně nevydýchala a na včerejším streamu se sťala jak zákon káže. 
21.04.2021 13:45 |

podobné články

Zatloukat, zatloukat?! Bára a Datel promluvili o svém údajném románku v Like House

 
Dnes odvysílala Prima další díl reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů stráví tři měsíce v jedné vile. Diváci mohli vidět v televizi sotva prvních pár dílů a skandál mezi soutěžícími na sebe nenechal dlouho čekat. Zadaný influencer Datel měl údajně strávit žhavou noc s půvabnou Bárou. Nyní se k celé situaci oba dva vyjádřili. 
23.04.2021 19:55 |

podobné články

Válka v Like Housu kvůli románku Datla a Báry: Adam Kajumi odpálil vztahový granát

 
Novou reality show Like House lomcuje už týden údajný skandál mezi Markem Valáškem, který je známý především jako Datel, a Bárou Stříteskou. Influenceři odjeli na víkend domů a na sociálních sítích se okamžitě začalo řešit, zda mezi Bárou a Datlem něco bylo. Nejznámější influencer z celé party Adam Kajumi promluvil o jejich pletkách ve vile a rozpoutal tím válku. 
26.04.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (70 článků) , Adam Adam (603 článků) , Adam Adam (603 článků)

Praha by mohla v rámci parkovišť P+R využívat soukromá parkoviště

 
Praha by mohla začít využívat soukromá parkoviště jako záchytná parkoviště P+R. Město již má vytipováno šest lokalit s více než 1700 místy. ČTK to zjistila z materiálu, který dnes schválili pražští radní. Parkoviště na okrajích města, která slouží zejména lidem dojíždějícím do Prahy za prací, jsou trvale přeplněná. Praha jich má necelou dvacítku.
21.07.2015 17:05 |

podobné články

Nemocnice České Budějovice rozšiřuje parkoviště pro veřejnost

 
Přibližně 250 míst pro stání aut nyní buduje u svého současného návštěvnického parkoviště Nemocnice České Budějovice, a. s. Dvoupodlažní parkoviště bude stát na místě bývalé transfúzní stanice a vjezd na něj bude stejný jako na nynější parkoviště před terminálem nemocnice.
18.09.2016 09:40 |

podobné články

Peklo na Sněžce: Davy, obří fronty i odpadky. Neukázněné turisty krotí sítě

 
Obří nápor turistů zažívají Krkonoše. Na Sněžku míří denně kolem pěti tisíc lidí, o víkendech až neuvěřitelných 10 tisíc. Davy se mačkají v mnohahodinových frontách na lanovku. Správci parku už musí neukázněné turisty krotit. Na nejvyšší české hoře a u Slezského domu v Obřím sedle už rozšířili zábrany. Ochranná síť odděluje návštěvnický prostor v obou lokalitách od míst, kde nemají turisté co dělat.
07.08.2020 13:50 |

podobné články

To je ale roztomilé! Patrik Hezucký ukázal, jak se mazlí s měsíčním synkem

 
Patrik Hezucký  (49) se nemůže nabažit své nové role tatínka. Dojemným snímkem se synkem Oliverem obměkčil své kolegy i fanoušky.
15.01.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hezucký (236 článků)

Youtuber Marek Datel málem přišel o život! Fotka zkrvaveného obličeje děsí

 
Co se přesně stalo, jen naznačil, ale naražená lebka, zlomený nos a zakrvácený, oteklý obličej mluví za vše. Youtuber Marek Datel (22), kterého sleduje 282 tisíc lidí, se ukázal krátce poté, co po ráně do hlavy upadl na zem.
04.10.2020 14:05 |

podobné články

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Zájem o parkoviště P+R stoupá. Téměř 900 tisíc vozidel

 
Parkoviště P+R, která slouží především jako záchytná parkoviště na kraji Prahy, využilo v loňském roce přes 891 tisíc řidičů.
22.02.2010 13:30 |

podobné články

Datel z Like House dluží miliony: Z jejich splácení se snaží vykroutit jak žížala

 
Influencer z Like House Marek Valášek známý pod přezdívkou Datel se topí v problémech. Vyšlo najevo, že jeho dluhy čítají zhruba dva miliony korun. Aby je Marek nemusel splácet, dopouští se nekalých praktik, které mohou být považovány za trestnou činnost.
13.06.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (70 článků)

Bára z Like House, zadlužený Datel a jejich miminko: Prozradili detaily porodu

 
Influencerka Barbora Stříteská a Marek "Datel" Valášek už odpočítávají zbývající dny do narození prvorozeného potomka. Avizovaný termín porodu už totiž uplynul, a tak by chlapeček měl přijít na svět každým dnem. Nastávající maminka se již nemůže dočkat a dotazy fanoušků, kdy "vše vypukne", se na ni jen sypou. Na sociálních sítích prozradila, že bude rodit přirozeně, ale i to, že na sále s ní samozřejmě bude přítomen také přítel. 
24.02.2024 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (70 článků)

Fňukna Bára z Like House se hroutí, lidé ale mají jasno: Byla jsi taky zadaná, jdeš jen po prachách, vzkazují

 
V reality show Like House se poslední dva týdny neřeší nic jiného než románek Marka Valáška a Báry Stříteské. Zpočátku se oba dva dušovali, že jsou jenom kamarádi a nic mezi nimi neproběhlo. Kamery ale v posledních dílech jasně ukázaly, že Datel si posadil Báru na kuchyňský pult a začala žhavá líbačka. I přesto, že se Datel i Bára snaží svést všechno na Adama Kajumiho, za naprosté hlupáky jsou tady oni, mají jasno lidé na sociálních sítích. 
05.05.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (70 článků)

V Like House to vře: Udělám ti ze života peklo, řval Sebastian! Datel ho ostře zpražil

 
Ve vile houstne atmosféra. Padala snad nejdrsnější slova za dobu, kdy se tento pořad vysílá. Incident se odehrál mezi Sebastianem Lyangem a Ljubov Tupikovou. K situaci se vyjádřili i bývalí účastníci, Datel se nechal slyšet: “Je mi z toho zle!” Došlo i na slzy. Bitva se odehrává na Instagramu.
01.04.2022 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (133 článků)