Článek

Datel a Bára svěřili syna babičce: Je na to moc malý, zuří jedni, druzí si to nemyslí

 
Barbora Stříteská a Marek Valášek alias Datel si odskočili od rodičovských povinností a odletěli na dovolenou k moři, kde si užívají jeden druhého. To, že slavný influencerský pár nechal doma teprve dvouměsíčního synka Kyliánka, nadzvedlo ze židle mnoho fanoušků. "Rodiče roku," neberou si hromadně servítky na sociálních sítích. Jiní jsou ale toho názoru, že novopečení rodiče mají na relax a milostné chvíle právo.
04.05.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)
Podobné články

Datel a Bára z Like House pálí do svých bývalých: Nikolu jsem nikdy nemiloval

 
Reality show Like House na sebe se skandály mezi soutěžícími nenechala dlouho čekat. Dříve zadaný influencer Marek řečený Datel sbalil také zadanou Báru. Oba zapírali a Datel dokonce natočil několik "pravdivých" videí, ve kterých vlastně neříkal tak docela pravdu, a to také kvůli své dnes už bývalé přítelkyni Nikole, o které nyní prohlásil, že ji nikdy nemiloval a nechtěl jí pravdu "vpálit do ksichtu". Ve vztahu byla stejně jako Marek i Bára, a když se k jejímu přiteli dostala informace o románku ve vile, měl Báře vyhrožovat, že pokud je vše pravda a měla něco s Datlem, on si ublíží na zdraví. 
16.05.2021 10:45 |

podobné články

Dosavadní král Clash of the Stars: Datel promluvil o dalším zápase. Ve hře je známý rapper

 
Youtuber a influencer Marek Valášek alias Datel se nově těší z druhé výhry v amatérském MMA, které se uskutečnily pod organizací Clash of the Stars. I když od posledního turnaje utekl teprve měsíc, organizátoři nyní již usilovně makají na nadcházejícím galavečeru. A jak Datel potvrdil v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz, je dost možné, že dalším soupeřem mu bude rapper vystupující jako Sensey! Dvě rozdílné sféry, které by fanoušci v kleci vidět rozhodně chtěli. 
31.07.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Fňukna Bára z Like House se hroutí, lidé ale mají jasno: Byla jsi taky zadaná, jdeš jen po prachách, vzkazují

 
V reality show Like House se poslední dva týdny neřeší nic jiného než románek Marka Valáška a Báry Stříteské. Zpočátku se oba dva dušovali, že jsou jenom kamarádi a nic mezi nimi neproběhlo. Kamery ale v posledních dílech jasně ukázaly, že Datel si posadil Báru na kuchyňský pult a začala žhavá líbačka. I přesto, že se Datel i Bára snaží svést všechno na Adama Kajumiho, za naprosté hlupáky jsou tady oni, mají jasno lidé na sociálních sítích. 
05.05.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Datel a Bára z Like House házejí vše na Adama: Je nám z něj na blití, zuří oba

 
Marek s Bárou z  Light House konečně přiznali, že jsou spolu. Vztah zapírali, jak se dalo, i když jim už málokdo věřil a důkazy se draly na povrch. Důvodem zapírání byl fakt, že byli v době, kdy si dali první pusu, oba zadaní, a tak si vše potřebovali správně načasovat. Marek prý svou ex nikdy nemiloval a Bára se pro změnu bála, že její ex si ublíží. Nyní už ale svou lásku neskrývají a vše špatné, co se v reality show i mimo ni odehrálo, svádějí na Adama Kajumiho. Ten ale prý pouze chtěl, aby lidé znali skutečnou pravdu a aby Bára s Markem z nikoho nedělali hlupáky.
16.05.2021 15:30 |

podobné články

Bára Stříteská promluvila o rodičovských kvalitách Marka Valáška. Přiznala, jaký je průšvihář Datel táta

 
Jsou to necelé dva měsíce, co se známý influencerský pár Barbora Stříteská a Marek "Datel" Valášek stali rodiči. I když se jim život obrátil o 180 stupňů, novou životní etapu si dvojice náramně užívá. Nyní pár poprvé od narození syna vyrazil do společnosti a v rozhovoru pro eXtra.cz se hrdličky rozpovídaly právě o malém Kyliánkovi. Co je na péči o novorozeně překvapilo? 
12.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Erotický skandál v Like House mezi Bárou a Datlem má dohru: Jeho holka to nedala a sťala se pod obraz

 
Zpočátku to vypadalo, že reality show Like House bude nezáživná nuda, ale po dvou odvysílaných dílech se zdá, že parta sedmi influencerů nejsou zas až takoví svatoušci, jak se tváří na kamery, a pomalu se to začíná rozjíždět. Na první skandál se nemuselo dlouho čekat. Po první propařené noci se měli spolu údajně vyspat Datel a Bára. Problém je v tom, že Datel má přítelkyni, která tuhle informaci absolutně nevydýchala a na včerejším streamu se sťala jak zákon káže. 
21.04.2021 13:45 |

podobné články

Zatloukat, zatloukat?! Bára a Datel promluvili o svém údajném románku v Like House

 
Dnes odvysílala Prima další díl reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů stráví tři měsíce v jedné vile. Diváci mohli vidět v televizi sotva prvních pár dílů a skandál mezi soutěžícími na sebe nenechal dlouho čekat. Zadaný influencer Datel měl údajně strávit žhavou noc s půvabnou Bárou. Nyní se k celé situaci oba dva vyjádřili. 
23.04.2021 19:55 |

podobné články

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

 
V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 
27.04.2021 11:40 |

podobné články

Dusno v Like House: Do vily se vrací neoblíbení Datel a Bára, vytočí kdekoho

 
V nejnovější epizodě druhé řady reality show LIKE HOUSE, vysílané na kanále Prima SHOW, zažijí influenceři pořádný šok! Do vily se totiž vrátí účastníci z první řady, partneři Marek Valášek alias Datel a Barbora Stříteská. Podívejte se na video, které k dnešnímu dílu poskytla FTV Prima.
26.11.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Válka youtuberů kvůli smajlíku. Fabulátor Datel a provokatér Mariánek se poštěkali kvůli prsaté Báře!

 
Když se do českých vod z Ameriky ozve influencer a manažer Jon Mariánek (23), tak to téměř vždy vyvolá rozruch. Tentokrát ale nebyl tím, kdo si rýpl první. Do Mariánka se pustil sprostými slovy youtuber Marek Valášek (24) alias Datel, který ho nazval "ukecanou pussy". To ale ještě netušil, že má Mariánek v zásobníku ostré náboje a jeden mu vpálil přímo před zraky všech fanoušků do obličeje. Na sociálních sítích sdílel video, ve kterém je zřejmé, že Datlova partnerka Bára Stříteská (23) k Jonovi chovala sympatie už v době, kdy byli s Datlem v počátcích vztahu.
14.01.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků) , Jon Jon (99 článků)

Datel a Bára z Like House: Hrdličky se pochlubily, že brzy budou rodina

 
Známý influencer Marek Valášek alias Datel a jeho krásná přítelkyně Barbora Stříteská oslavili dvouleté výročí. Hrdličky se poznaly díky účinkování v reality show Like House. Od té doby tvoří více než spokojený pár. Jen krátce po skončení natáčení si dvojice vytvořila společné hnízdečko lásky a nyní chtějí vztah opět posunout o kousek dál. Na pořadu dne je nyní založení rodiny: „O miminko se snažíme od začátku roku,“ prozradili v rozhovoru pro eXtra.cz. 
09.05.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Až po krk zadlužený Datel se s přítelkyní snaží o dítě: Bára se postará, nechá se živit přítelkyní

 
Marek Valášek alias Datel v minulosti nezodpovědně rozházel miliony a dostal se do obřích finančních problémů. I přesto si s přítelkyní Barborou maluje růžovou budoucnost a snaží se o dítě. Jak prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, má to dobře vymyšlené, financování si vezme na starost jeho drahá polovička. 
18.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Datel a Bára z reality show Like House oznámili nečekanou novinu: Stanou se rodiči, ukázali ultrazvuk

 
Influencer Marek Valášek alias Datel a jeho krásná partnerka Barbora Stříteská se se svými followery podělili o radostnou novinu. Na svém Instagramu sdíleli společnou fotografii s ultrazvukem a oznámili, že čekají svého prvního potomka.  
05.09.2023 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Bára Stříteská a Marek Valášek u jednoho dítěte neskončí. Datel přiznal plány na rozšíření rodiny

 
Influencerka Barbora Stříteská a Marek "Datel" Valášek brzy odstartují novou životní etapu a stanou se rodiči. Mladá kráska je již za polovinou těhotenství a pohlaví očekávaného miminka si s přítelem nechali odtajnit na tzv. gender reveal party, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás nádherný moment zachytila. Když do vzduchu vyletěla modrá barva, odhalující, že na světě přivítají chlapečka, ani jeden z páru nebyl příliš překvapený. "Vyplnilo se nám takové menší přání," prozradily hrdličky v rozhovoru. Skutečnost, že čekají kluka, budoucí maminka předem tušila. 
09.11.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Bára Stříteská a těžce zadlužený Datel budou brzy rodiči: Influencerka se ukázala v 9. měsíci

 
Influencerka Barbora Stříteská a její přítel Marek "Datel" Valášek se již brzy stanou rodiči. Termín porodu pomalu, ale jistě klepe na dveře a příchod prvorozeného synka na svět se nezadržitelně blíží. Budoucí maminka se proto na sociálních sítích pochlubila posledními snímky s těhotenským bříškem. "9. měsíc! Poslední těhotenské, památeční fotky máme!" rozepsala se krásná influencerka. 
05.02.2024 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

Bára z Like House, zadlužený Datel a jejich miminko: Prozradili detaily porodu

 
Influencerka Barbora Stříteská a Marek "Datel" Valášek už odpočítávají zbývající dny do narození prvorozeného potomka. Avizovaný termín porodu už totiž uplynul, a tak by chlapeček měl přijít na svět každým dnem. Nastávající maminka se již nemůže dočkat a dotazy fanoušků, kdy "vše vypukne", se na ni jen sypou. Na sociálních sítích prozradila, že bude rodit přirozeně, ale i to, že na sále s ní samozřejmě bude přítomen také přítel. 
24.02.2024 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (74 článků)

První oběti globálního oteplování

 
Jedni žijí na exotických ostrovech, druzí v zemi věčného sněhu. Jedni se topí ve slané vodě, druzí v bahně pod tajícím ledem. I když žijí na opačných polokoulích, mají podobný osud – brzy z nich budou kvůli globálnímu oteplování »uprchlíci«.
24.05.2009 05:15 |

podobné články

UPRCHLICKÁ KRIZE: Nemá dobré řešení! Radikalizace hrozí na straně běženců i Evropanů.

 
Co s námi a Evropou příliv migrantů z východu udělá? Na straně běženců jedni prosí, druzí hrozí silou. Na straně naší jedni otevírají náruč, druzí vyzývají do boje na ochranu společnosti. Podle expertů hrozí radikalizace na obou stranách.
19.09.2015 12:15 |

podobné články

Jedni jsou vysmátí, druzí už jen čekají na exekutora. Komu rozervaná společnost asi vyhovuje? Bývalý politický vězeň má jasno

 
ROZHOVOR „Vláda svými chaotickými a nesmyslnými nařízeními zcela rozervala společnost, která se nedělí jen v politických názorech. Jedni mohou slušně žít, jiní přicházejí o všechno a čekají na exekutory,“ říká Otto Černý z hnutí Trikolóra. Politický vězeň minulého režimu a oceněný účastník třetího odboje upozorňuje na totálně rozklíženou českou veřejnost, kde jsou přátelé zatracováni a nepřátelé se druží. Spokojený není ani s Evropskou unií, kterou označil za výrobnu velkohubých prohlášení a dluhů na cizí účet.
04.03.2021 19:20 |

podobné články