Článek

Dát hlas novým tvářím a tu starou gardu zaprodanců poslat do háje, radí voličům Blažková

 
Pražská předsedkyně Svobodných Veronika Blažková je čtyřkou na kandidátce své strany do Evropského parlamentu. Co vnímá jako bolesti EU a jak by je „vyléčila“? Nejen o tom jsme si povídali v následujícím rozhovoru.
28.05.2024 09:05 |

podobné články

Podobné články

Vdova po masovém vrahovi Ruth Blažková (52): Už rok nežiju!

 
Žena masového vraha. Takovou strašnou nálepku má Ruth Blažková (52). Byla manželkou Antonína Blažka (†57). Ten loni 17. února vyhodil do povětří dům ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zahynulo přitom 5 lidí a také on. Ruth Blažková poskytla Blesku exkluzivní rozhovor.
15.02.2014 05:15 |

podobné články

Hrozím se každého nového nápadu unijních byrokratů, říká Blažková ze Svobodných

 
„Kdyby fungování EU nebylo tak tragické, bylo by vlastně směšné,“ myslí si místopředsedkyně pražských Svobodných Veronika Blažková, která v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje, proč členky Svobodných iniciovaly výzvu proti povinným kvótám pro ženy ve vedení firem. „Na své životní cestě jsem potkávala jak schopné lidi, tak ty méně úspěšné, ale nikdy jsem si nijak zvlášť nevšímala, zda jde o muže či ženu. Až teď se mi EU zřejmě rozhodla nasadit brouka do hlavy, abych začala počítat,“ říká Blažková.
24.05.2022 18:15 |

podobné články

„Chaoti! Kšefty pro kamarády.“ Kandidátka za Svobodné zúčtovala s Hřibem i Čižinským

 
„Ten skanzen zkostnatělých politiků na jedné straně a levičáckých šílenců na straně druhé je příšerný,“ myslí si Veronika Blažková, která za Svobodné kandiduje do zastupitelstva hlavního města Praha. Zároveň prozrazuje, že pravicoví Svobodní mají v rámci případného povolebního vyjednávání naprosto jasno. „Raději čtyři roky v opozici než jeden den s Hřibem,“ říká rezolutně Blažková. „Tito chaoti po celé čtyři roky město ani v náznaku neřídili manažersky. Příkladem jsou třeba nesmyslné cyklopruhy, které vznikaly úplně nahodile, přičemž jediným smyslem jejich vzniku bylo vyčerpání příslušných evropských dotací,“ připomíná jednu z nejvíce sledovaných kauz Blažková, která zároveň v rozhovoru poukazuje na další nešvary magistrátu.
16.09.2022 09:35 |

podobné články

Otestujte svůj zpěv a můžete být v televizní show Hlas ČeskoSlovenska

 
Televize Nova a Markíza už 12. února spustí novou talentovou soutěž Hlas ČeskoSlovenska. Na internetových stránkách soutěže si můžete otestovat svůj zpěv a nechat se ohodnotit. Vítěz pak vystoupí v televizní show. Další články k tématu: Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska Do poroty Hlasu ČeskoSlovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas ČeskoSlovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska
17.01.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1665 článků)

Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas

 
Televize Nova a slovenská Markíza budou na jaře hledat nejkrásnější Hlas Česko Slovenska. Po spekulacích, kdo se zhostí rolí koučů, je definitivně rozhodnuto. Zpěvákům se zlatem v hrdle budou pomáhat Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a rapper Rytmus. Další články k tématu: Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina RECENZE: Rytmusovy schody nevedou do nebe, ale do slepé ulice
28.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2911 článků) , Michal David (1665 článků) , Josef Vojtek (665 článků)

Ukrajinskou Národní gardu budou cvičit Američané. A přihodí i nějaké zbraně

 
Vláda Spojených států příští rok plánuje cvičit ukrajinskou Národní gardu a dodávat jí výzbroj. V pátek o tom americké ministerstvo obrany informovalo Kongres, který takový záměr musí odsouhlasit. Washington tak zesiluje svoji reakci na to, že Rusko podporuje separatisty působící na východě Ukrajiny, napsala agentura Reuters.
02.08.2014 08:05 |

podobné články

Tvoje tvář má známý hlas 2020: Diváci se pustili do Basikové, Haje a Schreinera vychvalují

 
V sobotu večer televize Nova odvysílala finále show Tvoje tvář má známý hlas 2020. Vítězkou se stala fenomenální Jitka Čvančarová, která porotu i diváky u obrazovek dojala k slzám písní Raise Me Up od Susan Boyle. Lidé se na sociálních sítích shodují, že po takovém výkonu si výhru zasloužila. Slzy neudrželi ani při vystoupení Martina Schreinera a Jordana Haje, šlo ale o slzy smíchu. Naopak na Báře Basikové nenechávají nit suchou.
22.11.2020 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (727 článků) , Jitka Čvančarová (949 článků) , Susan Boyle (311 článků) , Jordan Haj (211 článků) , Susan Boyle (31 článků)

Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina

 
Novou pěveckou soutěž Hlas Česko Slovenska budou moderovat Leoš Mareš a zpěvačka Tina. Televizím Nova a Markíza se dvojice osvědčila už při moderování SuperStar. Mareš se zatím k novému projektu nevyjádřil, účast Tiny iDNES.cz potvrdila její manažerka. Další články k tématu: Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska
02.01.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1665 článků) , Leoš Mareš (3482 článků)

Pepa Vojtek o pěveckých soutěžích: Bál bych se, že mě nevyberou

 
Šestačtyřicetiletý Pepa Vojtek se už déle než 20 let živí zpěvem. Lídr skupiny Kabát se teď chystá na roli porotce a kouče v televizní soutěži. Kvůli obavám, že pohoří, by se ale sám jako soutěžící do podobného programu nikdy nepřihlásil. Další články k tématu: Otestujte svůj zpěv a můžete být v televizní show Hlas ČeskoSlovenska Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas ČeskoSlovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska
28.01.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1665 článků) , Josef Vojtek (665 článků)

Blondýnka Lucia Molnárová: V Hlasu nechám se sebou udělat téměř cokoliv

 
Pětadvacetiletá Lucia Molnárová vypadá jako andílek. Kudrnatá blond hříva a nevinný pohled jsou pro ni charakteristické. Herečka, která hrála v slovenské verzi seriálu Ordinace v růžové zahradě, je ochotná v show Hlas ČeskoSlovenska podstoupit i změnu image. Další články k tématu: Pavlovčinová si domů nastěhovala soutěžícího z Hlasu ČeskoSlovenska Hlasem ČeskoSlovenska chce být i dcera Petry Černocké Pepa Vojtek o pěveckých soutěžích: Bál bych se, že mě nevyberou Otestujte svůj zpěv a můžete být v televizní show Hlas ČeskoSlovenska Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas ČeskoSlovenska Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Martin a Veronika: Divoké karty iDNES.cz v Hlasu ČeskoSlovenska Zpěvačka Tina před Hlasem zhubla a těší se na Leoše Mareše Hlas ČeskoSlovenska byl v neděli nejsledovanější, dívaly se hlavně ženy
10.02.2012 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (665 článků) , Petra Černocká (343 článků) , Petra Molnárová (10 článků) , Tina Martin (32 článků) , Martin Vojtek (16 článků) , David Martin (117 článků)

Trenérka Blažková chce najít příčinu zpomalení "Rychlých holek"

 
Chtěla na mistrovství světa medaili stejně jako Zuzana Hejnová a je úplně stejně zklamaná. Trenérka Martina Blažková připustila, že někde v tréninku mohla udělat chybu a hodlá na problém přijít, aby se v příští olympijské sezoně neopakoval.
01.09.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Hejnová (157 článků)

Gazdík: Blažkova "lidová tvořivost" nemá podporu TOP 09

 
Rozhodnutí ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS), že na post vrchního státního zástupce v Praze bude konkurz, potvrzuje podle šéfa poslaneckého klubu TOP 09 Petra Gazdíka podezření o důvodech náhlého odvolání Blažkova předchůdce Jiřího Pospíšila (ODS).
20.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2234 článků) , Jiří Pospíšil (2234 článků) , Petr Gazdík (1213 článků) , Petr Gazdík (1202 článků) , Pavel Blažek (842 článků)

ANO má novou poslankyni, Blažková složila slib

 
Na úvod středeční mimořádné schůze v Poslanecké sněmovně složila poslanecký slib členka hnutí ANO Irena Blažková. Ve funkci nahradila Petra Vránu, který složil mandát. Vrána totiž kandiduje v letošních podzimních senátních volbách v přerovském volebním obvodu.
19.08.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vrána (38 článků)

Blažková: ODS je mrtvý projekt. Svobodní nastupují a chtějí zatřást Evropou

 
Minimalistický stát, co nejvíce svobody a zdravý rozum místo ideologického vymývání mozků – to jsou základní teze, s nimiž se o důvěru voličů hodlá ve volbách do Evropského parlamentu ucházet předsedkyně pražských Svobodných Veronika Blažková. Ta také přibližuje, jak se z někdejší voličky ODS stala aktivní členkou a mluvčí Svobodných.
30.01.2024 15:55 |

podobné články

Issová zachránila České lvy

 
Na předávání Českých lvů byla opět velká nouze o krásné lidi v krásných šatech. Jako obvykle módní katastrofu zachraňovaly staré známé osvědčené krásky. Buďme rádi za to málo. Starou gardu jen tak nezachrání nová módní vlna. Skromné róby na českých Oscarech sledoval Jiří Čeladník.
07.03.2011 10:55 |

podobné články

Proměny v Tváři: Ze Slezáčka byl Pepa Vojtek a z Haje Lucie Bílá

 
Druhý díl sedmé řady show Tvoje tvář má známý hlas přinesl dalších osm proměn. Z Bořka Slezáčka se stal Pepa Vojtek, z Jordana Haje Lucie Bílá, z Báry Basikové Eva Pilarová a vítězná Erika Stárková bodovala jako Martin Dejdar. Podívejte se na všechny povedené masky a hlasujte v anketě.
20.02.2011 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (857 článků)

Jan Šťastný: V Ordinaci bojoval s rakovinou, ve Slunečné s chlastem

 
Herec Jan Šťastný, jehož si mohou diváci pamatovat z rolí princů, chirurgů, farářů, ale i zaprodanců totalitního režimu, se v primáckém hitu Slunečná proměnil k nepoznání. V placaté čepici, brýlemi, šedivými licousy a fousky rozhodně nevypadá jako playboy.
17.03.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Šťastný (61 článků)

Víc chrání Ukrajince než Čechy. Rajchl odhalil plnému sálu případ

 
Šéf strany PRO Jindřich Rajchl zavítal za svými příznivci – a se svými spolupracovníky – do Liberce. Vládu Petra Fialy (ODS) označil za potlesku příznivců jako vládu zaprodanců a zoufalců, jako vládu protičeskou a asociální. Fakt, že policie odložila oznámení na Pavla Novotného, který přál Čechům válku a smrt, vyložil jasně: Policisté víc chrání Ukrajince než Čechy, protože o Ukrajincích by podobné věty dle něj padnout nemohly.
25.05.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6480 článků) , Pavel Novotný (1355 článků) , Jindřich Novotný (11 článků)

Pavlovčinová si domů nastěhovala soutěžícího z Hlasu ČeskoSlovenska

 
Po boku třiadvacetileté herečky Radky Pavlovčinové se poslední dobou objevuje pohledný mladík. Muzikálová zpěvačka s ním dokonce žije pod jednou střechou. Je to totiž její mladší bratr Adam, který zkouší štěstí v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska. Nová show odstartuje v neděli 12. února na Nově a Markíze. Další články k tématu: Hlasem ČeskoSlovenska chce být i dcera Petry Černocké SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na neveřejné natáčení Hlasu ČeskoSlovenska Otestujte svůj zpěv a můžete být v televizní show Hlas ČeskoSlovenska Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas ČeskoSlovenska Blondýnka Lucia Molnárová: V Hlasu nechám se sebou udělat téměř cokoliv Martin a Veronika: Divoké karty iDNES.cz v Hlasu ČeskoSlovenska Zpěvačka Tina před Hlasem zhubla a těší se na Leoše Mareše Hlas ČeskoSlovenska byl v neděli nejsledovanější, dívaly se hlavně ženy
09.02.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (343 článků) , Radka Pavlovčinová (126 článků) , Lucia Molnárová (5 článků) , Petra Molnárová (10 článků) , Tina Martin (32 článků) , David Martin (117 článků)