Článek

Däniken vyprodal Hybernii!

 
Nejslavnější žijící záhodolog a expert na kladení jednoduchých otázek a nacházení šokujících odpovědí na poli archeologie Erich von Däniken (77) dnes večer zahájí sérii svých autorských přednášek na téma Návrat Bohů a Tajemný Egypt.
14.05.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Erich von Däniken (5 článků)
Podobné články

Spisovatel Erich von Däniken svůj život spojil s mimozemšťany

 
Pomenší, podsaditá postava, opálená tvář se zářícíma očima. Nosí obyčejnou modrou košili s indiánským amuletem namísto kravaty. Mimořádně příjemný společník, napumpovaný nevšední vitalitou. Muž s nezkrotnou představivostí. Nejznámější tvůrce a zapřísáhlý obhájce znepokojujících myšlenek i fantastických úvah o tom, že do osudu lidstva zasáhli mimozemšťané. Stačí říci jen – Erich von Däniken.
17.04.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Erich von Däniken (5 článků)

Záhadolog Erich von Däniken v Česku! Pravda o konci světa: Přiletí mimozemšťané!

 
Nejslavnější záhadolog světa je v Česku! Erich von Däniken k nám přicestoval ze Švýcarska na vyprodané přednáškové turné. V rozhovoru pro Aha! tvrdí, že obávaný letošní prosinec, kdy má nastat konec světa, přežijeme bez úhony. Možná se prý ale dočkáme návštěvy z vesmíru...
15.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Erich von Däniken (5 článků)

Záhadolog Däniken: Byznys, který s vědou nemá nic společného

 
Čerstvý osmdesátník, švýcarský spisovatel Erich von Däniken, vidí mimozemšťany za uctívanými božstvy i za monumentálními stavbami starověku. Co si o něm myslí čeští odborníci?
16.04.2015 16:40 |

podobné články

Charlie Hebdo dorazil do Prahy. Vyprodal se během pár minut

 
Časopis Charlie Hebdo, který měl do českých trafik dorazit až začátkem příštího týdne, bylo možné koupit už dnes. První stovka čísel byla ráno k dispozici ve dvacítce pražských trafik. Po zveřejnění jejich seznamu se časopis téměř ihned vyprodal.
16.01.2015 08:57 |

podobné články

Ondráš vyprodal s novým pořadem Sono Centrum! Skloubil v něm lidový a moderní tanec

 
Lidový a moderní tanec na jednom pódiu? A ještě v jednom pořadu? To nemůže jít dohromady. Známý vojenský umělecký soubor Ondráš tyto předsudky vyvrátil v novém představení Náš svět. A co víc. Vyprodal brněnské hudební centrum Sono Music, ovace diváků nebraly konce!
02.12.2016 09:15 |

podobné články

Karel Gott vyprodal pražskou O2 arenu a předvedl, že je stále mlád a má smysl pro humor!

 
Zpěvák Karel Gott po čtyřech letech vystoupil na samostatném koncertu. Pražskou O2 arenu vyprodal „nečekaně“ během pár hodin. Jeho vystoupení oživily fotografie jeho manželky a dcer a také slavní hosté.
18.06.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků)

Vachler točí o smyslu života

 
Petr Vachler se rozešel se světem filmových cen a pustil se do režírování. Jeho nový film Tajemství a smysl života chce propojit hraný příběh se zpověďmi známých osobností (Erich von Däniken, Don Miguel Ruiz, Paramhans svámí Mahéšvaránanda, Raymond Moody, Dan Millman a další). Minulou sobotu začal na Šumavě.
10.07.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vachler (59 článků) , Erich von Däniken (5 článků)

Olomoucký Clarion hostil známého záhadologa Ericha von Dänikena

 
Známý švýcarský spisovatel a záhadolog Erich von Däniken zavítal v rámci svého česko-slovenského turné do Olomouce.
19.05.2014 09:05 |

podobné články

OBRAZEM: Vondráčková se snesla z nebe, blahopřál jí i mladý Matuška

 
Narozeninový koncert, kterým začaly v pražské Hybernii letošní oslavy pětašedesátin Heleny Vondráčkové, začal pro většinu fanoušků šokem. Zpěvačka se totiž na pódium snesla z nebe. Využila zařízení muzikálu Lucrezia Borgia, na kterém se snáší na pódium Bára Basiková. Další články k tématu: Vondráčková sbírá síly na jubileum: do lázní na Kanáry, na chatu na Floridu Vondráčková prodala agenturu na Floridu, aby mohla vést s Českem arbitráž Vondráčková způsobila na Barrandově dopravní kolaps, selhalo jí auto Starosti s nekonečnými spory zahání Helena Vondráčková na kánoi Vondráčková prohrála se státem soud o moc „pisálků“ a čtrnáct milionů
07.07.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (731 článků) , Helena Vondráčková (933 článků) , Bára Basiková (585 článků) , Lucrezia Borgia (24 článků)

Žbirka akusticky i v roce 2010

 
Miro Žbirka vyjede i v roce 2010 na akustické turné, které bude zaměřeno hlavně na poslední album Empatia, ale nevynechá ani některé staré hity. První letošní koncert se koná v pražské Hybernii 10. března.
25.02.2010 07:30 |

podobné články

Janek Ledecký: Po vánočním koncertě pospíchal na hory

 
Zpěvák Janek Ledecký uspořádal v pražské Hybernii vánoční koncert. Vyprodaný sál překvapil informací, kde vznikly některé jeho vánoční hity.
27.12.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (284 článků)

Janek Ledecký: Po vánočním koncertě pospíchal na hory

 
Zpěvák Janek Ledecký uspořádal v pražské Hybernii vánoční koncert. Vyprodaný sál překvapil informací, kde vznikly některé jeho vánoční hity.
27.12.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (284 článků)

Ledeckého vánoční hity vznikaly v létě na Kostarice

 
V pražské Hybernii byl štědrý večer už minulou středu. Autor zlidovělých českých vánočních hitů Janek Ledecký zde končil své vánoční turné a před vyprodaným sálem přiznal, že některé své vánoční písně napsal v létě na pláži Kostariky. Jako třeba slavnou Ryba rybě.
29.12.2010 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (284 článků)

Hybernia láká exmanžele Bílou a Noida. Měli by hrát sourozence

 
Exmanželé Lucie Bílá a Václav Noid Bárta se nejspíš opět sejdou na jednom jevišti. Tentokrát ale ne na prknech Hudebního divadla Karlín, kde spolu vystupují v muzikálu Carmen, ale v konkurenční Hybernii. Režisér Libor Vaculík se totiž Novinkám svěřil, že by nejslavnější exmanželský pár českého showbyznysu chtěl angažovat do chystaného muzikálu Lucrezia Borgia.
04.03.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2266 článků) , Lucrezia Borgia (24 článků) , Václav Bárta (1142 článků) , Libor Bárta (10 článků)

Zpěvačka Eva Pilarová v horečkách, skolila ji viróza

 
Evu Pilarovou (72) skolila po koncertu v pražské Hybernii viróza. Zpěvačka přišla domů v euforii z úspěšného vystoupení, ale už jí nebylo dobře. V noci měla už teplotu 38 stupňů. 
03.12.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Pilarová (292 článků)

Vánoce v Hybernii: Neckář dostal Cenu obdivu, Gott má noční můry

 
Nevídané, Karel Gott (72) má občas zlé sny. „Třeba se mi zdá o tom, že mě nikdo nezná. Nebo, že jsem stále svobodný, nemám žádnou ženu, hrůza,“ vyprávěl s humorem na vánočním koncertu fotbalové Amfory Slavík. To Václavu Neckářovi (68) se naopak sny plní. Chtěl si po mrtvici ještě zazpívat a teď slaví comeback písní Půlnoční.
13.12.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků) , Václav Neckář (270 článků)

Potrhlý "blondýn" se vrací do Prahy

 
Známý francouzský herec a gurmán Pierre Richard, který loni v listopadu v Praze představil svá vína a pokřtil restauraci, se do Česka vrátí. Podle informací agentury Artpartner vystoupí se svým synem Christophem De Faysem 26. a 27. února v pražské Hybernii a pak v Janáčkově divadle v Brně, aby vyprávěl o svém životě. Už 25. února absolvuje dvě reprízy v Bratislavě.
27.01.2012 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (47 článků)

Pierre Richard rozjímal o jazzu, minutě ticha i potápění

 
VIDEO. Francouzský herec Pierre Richard je z filmového plátna známý jako roztržitý smolař, který komplikuje život sobě i okolí, či romantický snílek, který je sice "nesmělý, ale léčí se". Dnes večer v pražské Hybernii byl zábavným společníkem. Představil se v autobiograficky laděném představení, ve kterém se s diváky podělil o své vzpomínky. Po repríze ve čtvrtek vystoupí 6. dubna v Brně.
03.04.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (47 článků)

To nebyl koncert, ale orgie: Ondráčková a Nosková ukázaly napěchované podprsenky a obří kalhotky

 
To byly ale narozeniny! Míša Nosková  (30) se rozhodla své kulatiny oslavit v Hybernii velkolepým koncertem ( info zde ). Všechny pak překvapila, když spolu s moderátorkou televize Nova Martou Ondráčkovou vylezla na jeviště v extrémně odvážném kostýmu, z něhož jí koukalo černé spodní prádlo. „Když už jsem zhubla těch třiadvacet kilogramů, chtěla jsem si dopřát nějaký sexy kostým a síťované silonky,“ je se sebou Nosková nadmíru spokojená. Prohlédněte si fotogalerii!
01.03.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (91 článků)