Článek

Další výslechy jsou nezákonné, tvrdí Šnajdrův advokát

 
Právní zástupce Marka Šnajdra má za to, že jeho klient již po rozhodnutí Nejvyššího soudu nemá status obviněného. Nezákonné jsou proto podle něj i další výslechy v případu údajného uplácení, tvrdí Lukáš Trojan. Obrátil se proto na Nejvyšší státní zastupitelství, aby další výslechy zatrhlo.
17.07.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Šnajdr (313 článků)
Podobné články

Ištvanovo řízení má fatální nedostatky. Řídí to podle pocitů, ne zákona, zuří Šnajdrův advokát

 
Lukáš Trojan, advokát exposlance ODS Marka Šnajdra, tvrdě zkritizoval rozhodnutí nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana a také postup olomouckého vrchního státního zástupce v případu jeho klienta. Zároveň je přesvědčen, že obnovení trestního stíhání v kauze údajného uplácení trafikami bude téměř nemožné.
27.07.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Šnajdr (313 článků) , Pavel Trojan (10 článků) , Pavel Trojan (10 článků) , Pavel Marek (206 článků) , Marek Zeman (141 článků)

Nebýt Ištvana, byl by znovu poslancem, ohromil Šnajdrův advokát. Dobré jméno prý stojí čtyři miliony

 
Exposlanec Marek Šnajdr, který byl držen ve vazbě v souvislosti s kauzou „Nagyová“, žádá odškodnění ve výši čtyř milionů korun. V žádosti o odškodné jeho advokát Lukáš Trojan uvádí, že nebýt policejního zásahu a následné mediální štvanice, dostal by se Šnajdr i do sněmovny, píše server Aktuálně.cz.
23.01.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Šnajdr (313 článků)

Policie na konci měsíce zahájí výslechy svědků v kauze Opencard

 
Policisté ukončili několik týdnů trvající výslechy pražských radních obviněných v kauze Opencard. Na konci měsíce začnou výslechy svědků. Potrvají od 28. srpna do 11. září. ČTK to dnes řekl zdroj obeznámený s průběhem vyšetřování. Poté, co se obvinění radní seznámí se spisem, může policie podat návrh na obžalobu. Podle některých informací by mohla obžaloba padnout v řádu týdnů.
22.08.2013 11:55 |

podobné články

Řekl jsem mu, že se může sbalit. Šnajdrův advokát před věznicí vtipkoval s novináři

 
Po zveřejnění rozsudku Nejvyššího soudu o osudu tří "rebelů" ODS Marka Šnajdra, Petra Tluchoře a Ivana Fuksy se největší pozornost médií upřela na vazební věznice v Ostravě a Olomouci. Tam jsou zatím drženi všichni exposlanci.
16.07.2013 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Ivan Fuksa (394 článků) , Marek Šnajdr (313 článků)

Šnajdrův obhájce žasne: Jak mohl dostat úplatek, když si pohoršil

 
Lukáš Trojan, advokát zadrženého exposlance Marka Šnajdra, nechápe, jak může policie jeho klienta obviňovat z přijetí úplatku, kterým měl být post v podniku Čepro výměnou za poslanecký mandát. Trojan totiž připomněl, že jako poslanec měl Šnajdr o 60 procent vyšší příjem než jako předseda dozorčí rady Čepra.
16.06.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Šnajdr (313 článků)

Šnajdrův advokát útočí. Přišel na výslech šéfa aeroholdingu a rozčiloval se

 
Podle Lukáše Trojana, který zastupuje exposlance ODS Marka Šnajdra, je postup olomouckého vrchního zastupitelství nezákonný. Přišel dokonce na dnešní výslech generálního ředitele Českého aeroholdingu Miroslava Dvořáka.
18.07.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Dvořák (88 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Marek Šnajdr (313 článků) , Marek Dvořák (16 článků) , Lukáš Dvořák (12 článků)

Zpackaná kauza Nagyová, zpackané lidské životy. Známý advokát vyzývá k zásahu proti Ivo Ištvanovi a dalším

 
ROZHOVOR. Selhání státu a státního zastupitelství, říká český advokát a bývalý poslanec za KSČM a Levý blok Jaroslav Ortman o kauze Nagyová, za kterou by měli podle něj nést odpovědnost olomoučtí státní zástupci. Zásah, který vedl k pádu Nečasovy vlády, označil za neadekvátní a zpackaný. „To není jen tak zahájit trestní stíhání, které je nezákonné. Potom vzniká otázka, co to bylo vůbec za akci, proč se konala tak obrovská demonstrace síly, která má tak žalostný výsledek,“ řekl v rozhovoru ParlamentnímListům.cz známý advokát o nezákonném stíhání bývalých poslanců ODS.
14.04.2015 10:48 |

podobné články

Nagyová je klidná. O kmotrech nebyla řeč, tvrdí její advokát

 
Advokát Jany Nagyové Eduard Bruna opakovaně zdůrazňuje, že končící tajemnice premiéra Petra Nečase (ODS) nechala sledovat jeho manželku Radku Nečasovou, aby ji ochránila. Byl to prý dobrý úmysl, který se obrátil proti obviněné. Na výslechy ohledně „trafik“ pro někdejší vládní rebely teprve dojde. Kriminalisté se Nagyové neptali ani na kmotry.
16.06.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9277 článků) , Jana Nagyová (1542 článků) , Radek Bruna (7 článků)

Výslechy spoluvězňů Nečesaného byly protizákonné, tvrdí bývalý soudce

 
Vrah svědčící v kukle, vyšetřovatel jako bodyguard oběti a výslechy spoluvězňů, které neměly být u soudu vůbec připuštěny, nad tím vším kroutí  v případu Lukáše Nečesaného bývalý místopředseda Nejvyššího soudu JUDr. Pavel Kučera hlavou. Nic takového jsem za celou svou dlouhou praxi nezažil, říká.
24.05.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Lukáš (53 článků)

Výslechy v kauze pandur: na kobereček půjde Dalík i Parkanová

 
V kauze pochybného nákupu obrněných transportérů Pandur pro českou armádu se chystají další výslechy. Na protikorupční policii by se tak měl dostavit nejen lobbista Marek Dalík, ale také někdejší ministryně obrany Vlasta Parkanová.
13.05.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (700 článků) , Marek Dalík (292 článků)

Petr K. škemrá o výslechy: Chce vyprávět, jak to doopravdy bylo!

 
Podezřelý z vraždy dcery a manželky má stále potřebu uvádět události z egyptské Hurghady na pravou míru. Jakoby si ve výpovědích policii doslova liboval. Krátce po smrti obou žen nahrál v srpnu na mobil výpověď, o kterou ho nikdo nežádal. Nyní ve vazební věznici prosí o další výslechy, aby dokázal svou nevinu. Vysvětlováním své verze událostí již tak strávil kolem než třiceti hodin!
05.03.2014 10:35 |

podobné články

Petr Kramný škemrá o výslechy: Chce vyprávět, jak to doopravdy bylo!

 
Podezřelý z vraždy dcery a manželky má stále potřebu uvádět události z egyptské Hurghady na pravou míru. Jakoby si ve výpovědích policii doslova liboval. Krátce po smrti obou žen nahrál v srpnu na mobil výpověď, o kterou ho nikdo nežádal. Nyní ve vazební věznici prosí o další výslechy, aby dokázal svou nevinu. Vysvětlováním své verze událostí již tak strávil kolem než třiceti hodin!
11.03.2014 10:50 |

podobné články

Nepříjemnost pro Rittiga. Čeká ho zřejmě další noc ve vězení, výslechy pokračují

 
Návrhy na vazbu pro lobbistu Iva Rittiga a dalších devět obviněných v kauze tunelování firmy Oleo Chemical se budou řešit zřejmě až v noci. Stále totiž pokračují výslechy svědků, oznámila dnes pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.
27.09.2014 20:55 |

podobné články

V kauze libereckého exprimátora Kittnera vypovídali svědci

 
Výslechy svědků pokračovalo dnes dopoledne před soudem v Liberci projednávání údajných machinací s pozemky pod sjezdovkami na Ještědu. Obžalováni jsou bývalý liberecký primátor Jiří Kittner (ODS) a dva někdejší komunální politici, kteří byli představiteli Sportovního areálu Ještěd. Přelíčení bude pokračovat výslechy svědků i odpoledne.
28.01.2014 13:25 |

podobné články

Výslechy kvůli Rittigovi: Milionovou škodu nezpůsobil? Svědci jsou na jeho straně!

 
V kauze Iva Rittiga a údajného vývodu peněz z pražského Dopravního podniku skrze předražený tisk jízdenek probíhají výslechy, které údajně lobbistovi hrají do karet! Na Rittigovu stranu se prý postavili svědci, kteří popírají, že by souzený podnikatel způsobil milionovou škodu. Uvedlo to dnešní Právo.
12.05.2014 18:00 |

podobné články

Advokát exposlance Šnajdra humorně šťouchá do Ištvana a jeho úvah

 
Lukáš Trojan, advokát bývalého poslance ODS Marka Šnajdra, tvrdí, že státní zástupci jsou v koncích. Ve spisu prý není jediný důkaz o tom, že by jeho klient dostal trafiku ve státní firmě za to, že se vzdal svého mandátu, a umožnil tak Nečasově vládě pokračovat a prosadit zároveň balíček reforem. Na adresu žalobce Iva Ištvana a jeho spolupracovníků advokát uvádí jemně humorné narážky.
22.07.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Šnajdr (313 článků)

Karel Gott a StB: Zastrašování a výslechy rodičů!

 
Pětihodinové výslechy rodičů Karla Gotta a soupis celého jeho majetku, to byla v roce 1971 jen část kolotoče, který komunistická Státní bezpečnost (StB) rozjela, když Karel Gott (70) dočasně emigroval do Německé spolkové republiky.
02.08.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4737 článků)

Kauza Vítkov: Skončily výslechy žhářů, v úterý se budou vyslýchat svědci

 
V Ostravě skončily výslechy žhářů z Vítkova. Soud bude pokračovat v úterý výslechem svědků.
17.05.2010 16:05 |

podobné články

Policie začala s výslechy u kauzy ProMoPro

 
Policisté dosud shromáždili velké množství listinných důkazů a začali s výslechy lidí, kteří mají s kauzou předražené zakázky během předsednictví EU něco společného.
13.04.2011 22:10 |

podobné články