Článek

Další večer StarDance: Favoritkou zůstává Adamczyková, v ohrožení je Maršálek a Pavlovičová

 
Další přímý přenos StarDance je před námi. Se soutěží se zatím rozloučil David Prachař a Ivana Chýlková. Kdo půjde z kola ven jako další, to je zatím velkým otazníkem. Informace o tom, jak to vidí sázkaři, hovoří jasně. Sázková kancelář Chance i nadále favorizuje Evu Adamczykovou, v ohrožení je naopak Josef Maršálek nebo Darija Pavlovičová. 
04.11.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (380 článků) , David Prachař (205 článků) , Darija Pavlovičová (11 článků)
Podobné články

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Pavlovičová o trapasu ve StarDance: Se Zdeňkem Chlopčíkem jsme si to vyříkali, směje se

 
První díl nové řady taneční soutěže StarDance se neobešel bez trapasu. Porotce Zdeněk Chlopčík v jeden moment prohlásil o mladě vzhlížející herečce Darije Pavlovičové, že jí je sedmnáct let. Jenže to se zmýlil a herečka ho musela opravit s tím, že jí je jednadvacet. V rozhovoru pro Lifee Pavlovičová přiznala, zda si to s Chlopčíkem už stihli vyříkat.
21.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků)

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků) , Anna Polívková (253 článků) , Imrich Bugár (52 článků)

Pavlovičová vytřela parket obličejem: Náročný taneční prvek skončil jejím pádem

 
Jednadvacetiletá herečka Darija Pavlovičová je nejmladší účastnicí letošního ročníku taneční show StarDance. Se svým tanečním partnerem Dominikem Vodičkou se úspěšně protančili do dalšího soutěžního kola. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvili o svých dojmech z náročné choreografie a tanečním prvku, který nakonec museli vynechat. 
03.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Vodička (67 článků) , Darija Pavlovičová (11 článků)

StarDance rozzuřila diváky: Maršálek je taneční kopyto a zůstává jen kvůli koblihám

 
Sobotní show StarDance byla velkým šokem. Navzdory velice povedenému tanečnímu číslu soutěž nakonec opustili Richard Krajčo s taneční partnerkou Dominikou Roškovou. Jejich odchod vyvolal hotové pozdvižení u diváků, kteří na sociálních sítích zuří, že v souboji stále zůstává Josef Maršálek, který více než svým umem přesvědčuje spíše pravidelnou dávkou sladkostí. 
05.11.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (426 článků)

Eva Adamczyková po zranění kotníků ve StarDance: Přiznala obavy z podpatků, Marek si rýpl do soupeře

 
Taneční soutěž StarDance už dala dohromady pár hvězdných párů. Letos to ale bude poprvé, co proti sobě stane manželský pár v roli soupeřů. Krásná snowboardistka Eva Adamczyková a její manžel herec Marek Adamczyk eXtra.cz prozradili, nejen to, kdo z nich je soutěživější.
25.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)

Rivalita mezi páry ve StarDance zatím nepanuje, říkají Adamczyková a Mazůch

 
Nový taneční pár ze StarDance, Eva Adamczyková (30) a Jakub Mazůch (35) promluvili o trénincích a prozradili pro iDNES.cz, zda mají pro porotu připravené tajné zbraně v podobě speciální choreografie. Sportovkyně popsala i to, jak se na show těší její manžel, herec Marek Adamczyk (35), který letos také soutěží.
17.08.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)

Eva Adamczyková o StarDance a soupeření s manželem: Taháme si to domů, přiznává

 
Přípravy na StarDance jsou v plném proudu a první živé přenosy klepou na dveře. Pilně trénuje i sportovkyně Eva Adamczyková se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem. Eva má v soutěži i svého životního partnera – herce Marka Adamczyka. Panuje mezi nimi rivalita? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.09.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)

Krajčo je favorit StarDance podle sázkařů, Adamczyková u čtenářů iDNES.cz

 
Favoritem na vítězství v televizní soutěži StarDance je podle sázkových kanceláří zpěvák a herec Richard Krajčo. Těsně za ním je snowboardistka Eva Adamczyková, dříve Samková, jež boduje i v anketě čtenářů iDNES.cz.
23.06.2015 13:26 |

podobné články

Osobnosti: James Bond (710 článků)

Eva Adamczyková o StarDance: Manžel se snaží a na snowboardu obětuju dva závody

 
Eva Adamczyková, za svobodna Samková, na chvíli vyměnila snowboard za taneční střevíce. Rozhodla se totiž vyzkoušet si latinské i standardní tance přímo živě před diváky v soutěži StarDance. Má za sebou první přímý přenos a nemůže být šťastnější. Hned se totiž umístila na první příčce. Snowboardistka je na sebe pyšná, ale zároveň fandí i svému manželovi Markovi Adamczykovi, který letos soutěží proti ní. Také v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že jim to doma nedá a Marek trénuje dokonce i před zrcadlem. 
17.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , Eva Samková (159 článků)

Ohebná Kubelková, smyslná Adamczyková. Krásky ovládly StarDance a předvedly nejžhavější tance letošní sezony

 
Eva Adamczyková i Iva Kubelková patří mezi velké favoritky na vítězství v letošní sérii StarDance. I když si "šlapou na paty", rivalita mezi nimi nepanuje. Obě fascinují nejen svými tanečními výkony, ale oslňují také svým zevnějškem. A v posledním díle byly zatraceně žhavé, jak je patrné z fotek České televize.
26.11.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (788 článků)

Druhé kolo StarDance podle sázkařů: Favoritem Adamczyková, na chvostu Maršálek s Prachařem

 
Již v sobotu večer diváky čeká další kolo oblíbené taneční show StarDance, v němž již dojde na první vyřazování některého z hvězdných tanečních párů. Podle bookmakerů se na postup nejčastěji sází na manžele Adamczykovi, nejméně pak na herečku Dariju Pavlovičovou.
21.10.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Darija Pavlovičová (11 článků)

Hollywoodské triky v zákulisí StarDance: Maškové zamaskovali tetování jako Angelině Jolie. Maršálek dováděl s pírky ve vlasech

 
Čtvrtý díl taneční soutěže StarDance je za námi. Ani tentokrát maskéři a kostyméři přípravy nepodcenili a v zákulisí bylo opět veselo. Snowboardistka Eva Adamczyková nespustila zrak ze svého manžela, Richard Krajčo si procvičoval kroky ještě v županu a Tereze Maškové museli zamaskovat tetování. Každopádně všichni se na další taneční večer připravovali s velkou vervou a hlavně s úsměvem. Fotky ze zákulisí poskytla redakci eXtra.cz Česká televize.
07.11.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2311 článků) , Richard Krajčo (426 článků) , Tereza Mašková (97 článků)

Myslela jsem, že budu hrát spíš čertici, říká nová princezna Pavlovičová

 
Ve vánoční pohádce O léčivé vodě hraje princeznu. Darija Pavlovičová si přitom jako malá na princezny nehrávala. Dokonce nesnášela, když jí někdo oslovil princezničko. Za roli v nové pohádce je ovšem moc ráda.
17.02.2015 14:45 |

podobné články

Darija Pavlovičová: Zločiny Velké Prahy zlákaly kudrnatou princeznu

 
Herečka Darija Pavlovičová zažívá v posledních týdnech raketový vzestup popularity. Krásná princezna Helenka z pohádky O léčivé vodě jde z jednoho projektu do druhého.
29.01.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Darija Pavlovičová (11 článků)

Pavlovičová z Kukaček: Problémy kvůli natáčení!

 
Na obrazovce se jí sešly tři velké projekty – Zločiny Velké Prahy, Kukačky a pohádka O léčivé vodě. Herečka Darija Pavlovičová (19) alias Bára z Kukaček nechtěla nic odmítnout. Jenže měla problém! Jako studentka si musela ve škole vyběhat povolení a teď má problémy.
03.04.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Darija Pavlovičová (11 článků)

Hvězda Kukaček a Zločinů Velké Prahy Darija Pavlovičová: Musela si vyběhat povolení!

 
Na obrazovce se jí sešly tři velké projekty – Zločiny Velké Prahy, Kukačky a pohádka O léčivé vodě. Herečka Darija Pavlovičová (19) alias Bára z Kukaček nechtěla nic odmítnout. Jenže měla problém! Jako studentka si musela ve škole vyběhat povolení a teď má problémy.
07.04.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Darija Pavlovičová (11 článků)