Článek

Další útok vykradačského gangu? Policisté zasahovali v Mirošovicích

 
Ke dvěma vyloupeným domům vyjížděli včera večer policisté do středočeských Mirošovic. Kolem šesté hodiny přijali dvě oznámení o vloupání do dvou domů. Podle Aktu.cz mělo být vyloupeno několik domů a do dalších několika se zloději pokoušeli dostat. Jestli středeční vloupání souvisí s hledaným gangem vykradačů, nechtěla mluvčí středočeské policie Michaela Richterová zatím potvrdit.
29.01.2020 21:35 |

podobné články

Podobné články

V Mirošovicích hořela stodola: Škoda dva miliony

 
V Mirošovicích v okrese Praha-východ dnes hořela stodola, ve které byly uskladněny pneumatiky, plasty a pevný asfalt. Hasiči vyhlásili druhý stupeň požárního poplachu ze čtyř možných. Objekt začal hořet dnes krátce po sedmé hodině ranní, řekl ČTK mluvčí hasičů Ladislav Holomčík. Použitá voda kvůli teplotám pod nulou zamrzala, zásah to hodně komplikovalo. Hasiči povolali na pomoc i silničáře, aby posypali namrzlá místa. Nikdo nebyl při požáru zraněn ani se nepohřešuje. Škoda se předběžně odhaduje na dva miliony korun. Příčinu požáru vyšetřovatelé zjišťují.
29.11.2016 09:00 |

podobné články

Řádí v Praze dětské gangy, nebo jednotlivci? Policie o nebezpečných skupinách neví, napadené děti volají na Linku bezpečí

 
Otázku řádění dětských gangů v Praze otevřela ošklivá bitka v úterý 11. září před ZŠ Jeremenkova v Praze 4. Skupina dětí ve věku 12 až 18 let tam napadla žáky zmíněné školy a dva zaměstnance. Jedna z rozhořčených matek pak zveřejnila svědectví, v němž mluví o „chodovském, pankráckém nebo modřanském gangu“. Policisté, strážníci ani zaměstnanci městských úřadů ale žádnou činnost dětských gangů nezaznamenali.
27.09.2018 18:30 |

podobné články

Soud uznal Půtu z Berdychova gangu vinným z únosů, ale NEPOTRESTAL HO!

 
Městský soud v Praze ve středu uznal vinným z únosů a vydírání podnikatelů Tomáše Půtu, někdejšího člena tzv. Berdychova gangu, který si již odpykává 10letý trest vězení. Soud však upustil od souhrnného trestu pod podmínkou, že spolu s ostatními členy gangu uhradí způsobenou škodu.
27.07.2011 12:15 |

podobné články

Bije se za zastřeleného muže: Šéfem žádného gangu prý nebyl

 
Nad původně jednoznačně vnímaným úspěchem v boji s organizovaným zločinem se začínají vznášet otazníky. Jednak je podivné, že v případu tzv. Toflova gangu figurují jako svědci jen lidé s kriminální minulostí. Navíc zásah proti jeho údajným členům byl přísně utajován kvůli prorůstání skupiny k vysoce postaveným osobám. Ale pokud existují, dostaly nyní možnost zahlazovat případné stopy. A manželka zastřeleného expolicisty v týdeníku Reflex odmítá, že by její muž byl členem gangu, poukazuje přitom na podivnosti při vyšetřování vraždy.
18.08.2011 20:35 |

podobné články

Charlie Hunnam ze seriálu Zákon gangu je hrdina, dvakrát zahnal lupiče, poslechněte si jak!

 
V oblíbeném seriálu Zákon gangu hraje hlavní roli Jaxe, nevlastního syna velitele motorkářského gangu Claye (Ron Pearlman). A že je drsňák i ve skutečnosti, to dokazuje jeho historka v talkshow, kde se zpovídá z toho, jak dvakrát zahnal lupiče ze svého domu a pozemku.
13.07.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Hunnam (32 článků)

Zabijáci ze Švábova gangu: Dělali vlastní akce za jeho zády?

 
Únosy bohatých lidí, vydírání a v mnoha případech nakonec vražda. To jsou praktiky gangu Michaela Švába, který má na svědomí smrt nejméně dvou podnikatelů. Podle nejnovějších informací však dva členové gangu páchali únosy také na vlastní pěst.
07.07.2014 08:20 |

podobné články

Motorkář gangu Hells Angels měl zavraždit rivala. Němce zadrželi v Rakousku

 
Šéfa odnože motorkářského gangu Hells Angels z německého Lipska ve středu zadržela policie v rakouské metropoli Vídni. Informovala o tom agentura APA. Muž je podezřelý z podílu na vraždě, podle úřadů spolu s třemi komplici zabil člena konkurenčního motorkářského gangu United Tribuns.
05.01.2017 00:00 |

podobné články

Upravte to, je tam moc lidí tmavé pleti! Muslimský starosta Londýna napadl databázi policie

 
Britská policie v roce 2011 vytvořila databázi gangů. Londýnský starosta Sadiq Khan požaduje, aby strážci zákona databázi upravili. Zdá se mu totiž rasově nevyvážená. Obsahuje údaje asi o čtyřech tisících lidí, kteří do některého z gangu patří nebo u nich existuje možnost, že by do gangu mohli vstoupit. Tři čtvrtiny osob zaznamenaných v databázi jsou mladší 25 let a 80 procent osob je tmavé pleti.
10.01.2019 20:10 |

podobné články

Agresivní útok Josefa z Loun: Kolik je cena za „milost“ od místního gangu dětských ranařů?

 
Agresivní útok teprve čtrnáctiletého školáka v místním parku, který se objevil na sociálních sítích, otřásl snad všemi, kdo ho viděli. Chlapec, jenž útočil na dva školáky, je nejspíše hlavou místního gangu, který vybíral výpalné od dětí pravidelně po několik měsíců.
17.10.2017 18:15 |

podobné články

Policie u Prahy zadržela řidiče, který posádce jiného vozu hrozil pistolí

 
Policisté z dálničního oddělení v Mirošovicích v pátek před polednem zadrželi 58letého muže, který při jízdě do Prahy hrozil posádce jiného vozu pistolí.
09.07.2010 11:15 |

podobné články

Rakouští policisté zasahovali v Praze se psy cvičenými na hledání peněz

 
České policii při čtvrteční razii pomáhali také rakouští policisté, a sice se speciálně vycvičenými služebními psy, kteří dokážou odhalit peníze. Agentuře APA to bez dalších podrobností potvrdil mluvčí rakouského ministerstva vnitra Karl-Heinz Grundböck s tím, že tato podpora má ryze technickou povahu a nemá žádnou vazbu na Rakousko. Policisté zasahovali ve vršovické vile podnikatele Ivo Rittiga.
13.06.2013 17:35 |

podobné články

Bývalí policisté z Toflova gangu o výsluhy nepřijdou

 
Bývalí policisté z takzvaného Toflova gangu obvinění z toho, že zneužívali svého postavení k vydírání podnikatelů, nepřijdou o výsluhy za svou službu státu. Do civilu totiž odešli ještě před tím, než byli obviněni. Výsluhy jim zpětně nelze odebrat ani v případě odsouzení. Ve svém dnešním vydání to píše Mladá fronta Dnes (MfD).
15.12.2011 07:55 |

podobné články

Válka gangů v Praze? 25 útočníků napadlo doupě hříchu, 50 policistů se samopaly na místě!

 
Pražští policisté zasahovali ve čtvrtek odpoledne v pražském kabaretu Atlas. Přibližně pětadvacet mužů, kteří tam vnikli, začalo rychle ničit vybavení klubu a celkově devastovat prostory. Po pár hodinách pak policisté vtrhli do konkurenčního klubu, kde se měli útočníci nacházet.
25.03.2016 10:55 |

podobné články

Dálnice D1 je ZABLOKOVANÁ! Srazily se tam tři kamiony!

 
Nehoda tří kamionů na 17. kilometru v úterý dopoledne značně omezila provoz na dálnici D1 ve směru do Prahy. Informace agentury Mediafax potvrdil důstojník dálničního oddělení v Mirošovicích.
29.03.2011 12:35 |

podobné články

HROMADNÁ NEHODA NA D1! Srazilo se PĚT KAMIONŮ a osobák!

 
Následky dopravní nehody čtyř kamionů a jednoho osobního vozu na 15. kilometru, která v pondělí dopoledne zablokovala dálnici D1 směrem na Prahu, jsou již odstraněny, dálnice je opět průjezdná. Agenturu Mediafax o tom informoval operační důstojník dálniční policie v Mirošovicích.
11.04.2011 10:20 |

podobné články

Na D1 hořel autobus! BYLY V NĚM DĚTI!

 
Na dálnici D1 u Prahy ve čtvrtek večer hořel autobus, potvrdil Mediafaxu operační důstojník dálniční policie v Mirošovicích. Podle informací Mediafaxu byly v autobusu také malé děti.
21.07.2011 21:30 |

podobné články

Hromadná nehoda ochromila D1. Jeden člověk zemřel

 
Hromadná nehoda nákladního vozu a dvou dodávek ochromila v neděli ráno provoz na dálnici D1 u Prahy. Jeden člověk zemřel. Agentuře Mediafax informaci potvrdil operační důstojník dálniční policie v Mirošovicích.
11.12.2011 08:10 |

podobné články

Nehoda kamionu na dálnici D1 zablokovala provoz v obou směrech

 
AKTUALIZOVÁNO. Na dálnici D1 u Hvězdonic na Benešovsku dnes odpoledne prorazil kamion středová svodidla. V obou směrech se jezdilo pouze jedním pruhem, tvořily se několik kilometrů dlouhé kolony, řekl operační důstojník dálničního oddělení v Mirošovicích.
08.06.2012 15:20 |

podobné články

Na dálnici D1 bouralo dnes už osm aut. Jeden člověk je zraněný

 
Dopravu na dálnici D1 u Modletic nedaleko Prahy dnes před polednem zkomplikovaly tři dopravní nehody. Havarovalo celkem osm osobních aut, jeden člověk byl lehce zraněn. Dálnice je průjezdná, řidiči ale musejí počítat se silným provozem a kolonami, řekl operační důstojník dálničního oddělení v Mirošovicích. 
07.09.2013 12:50 |

podobné články