Článek

Další útok nejen na Ivu Pazderkovou: Nikola a Chili ze Survivoru odepsaly psychicky nemocné

 
Účastnice Survivoru z červeného kmene MAO opět pomlouvaly, a to nejen Ivu Pazderkovou (41), ale všechny psychicky nemocné. Do diskuze se pustily Chili a Nikola Čechová (32), která sama o sobě tvrdila, že má též nějaké problémy. Když se účastníci loučili s Drahokoupilem, tak slzy tekly potokem, avšak když jde o Ivu, tak je ze slov některých soutěžících znát značný osobní odpor. Jaká diskuze na ostrově proběhla tentokrát? 
09.02.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (430 článků) , Nikola Čechová (80 článků)
Podobné články

Šikana na party Survivoru? Kdo se zaměřil na Nikolu Čechovou a proč už nechce být v alianci s Chili a Veronikou

 
Na ostrově tvořily nerozlučnou alianci, která je nakonec stála šanci zabojovat o celkové vítězství, Nikola Čechová, Chili a Veronika Havlik spolu ale drží i po návratu do Česka. A i nyní pokračují v šikanózních praktikách, které jim někteří fanoušci Survivoru horlivě vyčítali. Tentokrát se ale právě Havlik zaměřila na Čechovou, která si na šikanu postěžovala na Instagramu. Znamená to konec trojhlavé saně? Nikola chce opustit alianci, Chili už je prý také out. 
08.05.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Nečekaná party Survivoru v Praze: Nikola a Chili středem pozornosti. Nechyběli ani Adam nebo Braňo!

 
Opravdu byly Nikola Čechová a Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dung, všemi nenáviděné? Ačkoliv si to někteří diváci Survivoru 2022 myslí, realita je zcela jiná. Podle snímků ze sociálních sítí některých z nich se v sobotu večer v centru Prahy uskutečnilo neoficiální setkání finalistů aktuálně nejsledovanější reality show u nás a právě tyto dvě hráčky na něm nesměly chybět. 
24.04.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků) , Adam Adam (519 článků) , Adam Adam (519 článků)

Další trhlina pro hejtry Chili ze Survivoru: Co o ní řekl Vladimír Čapek

 
Opravdu byla Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dun (32), na ostrově Survivoru tak nesnesitelná, že si zaslouží být terčem nechutných útoků, nebo bylo vše jinak? Spoluhráč Vladimír Čapek (45) ji ve svém vyjádření, které vzniklo v rámci natáčení show, vykreslil ve zcela jiném světle. Jaká byla Chili doopravdy a jak ji vnímali ostatní soutěžící? 
01.05.2022 05:10 |

podobné články

Veve vzpomíná na Ivu Pazderkovou: Svlékala se pořád donaha, pak si povídala sama se sebou

 
Už není tajemství, že se Veronika Přikrylová alias Veve dostala v reality show Survivor až do samotného finále. Na ostrově v boji o přežití a milionovou výhru bojovala s Vladimírem Čapkem (44) přes dva měsíce a odnesla si mnoho nezapomenutelných zážitků. Redakci eXtra.cz se svěřila, že se jí v paměti uložily i vzpomínky na Ivu Pazderkovou (42) a její vyrovnávání s vlastními myšlenkami. Prý se prostě svlékla do naha a v oceánu si povídala sama se sebou. Je tohle důvod, proč ji Nikol Čechová nazvala psychicky labilním člověkem?
30.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (430 článků)

Nikolu ze Survivoru dojalo vyznání od Chili. Fanoušky to od hejtů ale neodradilo. Co jim vzkazují?

 
Ačkoliv je sama pod palbou kritiky a hejtů, rozhodla se veřejně podpořit svou největší kamarádku ze Survivoru. Chili, která osobní útoky snáší lépe, na Instagramu popsala, co pro ni Nikola Čechová znamená a čím si získala její přátelství. To ale jejich hejtry neobměkčilo. Co jim vzkazují a proč je tak nesnáší? 
20.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Ivu Pazderkovou po šíleném týdnu bez cukrů čekají závody v bikini fitness: Takhle vypadá!

 
Již zítra čekají Ivu Pazderkovou  (40) její první závody v bikini fitness. Několik měsíců na sobě tvrdě dře a konečně to poprvé předvede před odbornou porotou. Na sociální síti ukázala snímky svého vyrýsovaného tělo a podle ohlasů je ve fantastické formě.
10.10.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (430 článků)

MasterChef 2020: Krásná Vietnamka Chili přiznala šikanu a plány na vlastní bistro

 
Vietnamská soutěžící Chili Tathuy postoupila ve čtvrtečním díle MasterChefa jenom o fous. Porota ji natahovala do poslední chvíle a bojovná a ambiciózní Chili ze samého napětí málem omdlela. O to větší měla radost, když od poroty získala potřebné dva hlasy. Chili, která vyrůstala na příbramském sídlišti, přiznala, že její dětství nebyla zrovna procházka růžovým sadem...
12.02.2020 07:01 |

podobné články

Odpadlík Nikola ze Survivoru: Promluvila o Chili i vítězi! A za co setřela Braňa s Johy?

 
Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol nepatřila k nejsilnějším hráčům Survivoru 2022, podařilo se jí ale dostat až mezi osm nejlepších. Sama po svém vypadnutí přiznala, že se tak stalo jen díky její téměř dokonalé sociální hře. Komu by přála vítězství, kdo naopak nedostane její hlas a v kom se nejvíce zklamala? Rozpovídala se o tom v rozhovoru na Nova Plus.
16.04.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků) , Sam Sam (684 článků)

Spory celebrit v Survivoru gradují: Po Pazderkové to schytala i Jánová. Proč se jí snaží zbavit?

 
Napětí v reality show Survivor pomalu, ale jistě vzrůstá a taktizování nabírá na obrátkách. Pozor spoliler. Ve třetím díle, který vyšel v pondělí na Voyo, došlo k několika vyostřeným výměnám názorů ve VIP kmeni mezi Ivou Pazderkovou a Bárou Jánovou, kterým to vře hlavně s Chili a Nikol Čechovou. "Vůbec nezkoušej říkat, jak se cítím," vyjela na Chili Pazderková. Jánové zase dle Nikol chybí sebereflexe. Kdo půjde nakonec z kola ven? To sledujte dnes večer na Nově.
25.01.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (430 článků) , Barbora Jánová (120 článků)

Je Chili zamilovaná? Během natáčení Survivoru poznala někoho výjimečného!

 
Reality show Survivor na televizních obrazovkách se blíží do finále, ovšem účastníci jsou už nějakou dobu v České republice. Účastnice Chili se v rozhovoru pro TN.cz rozpovídala o tom, že během natáčení na ostrově v Dominikánské republice našla někoho, kdo ji zaujal. Dala se snad Chili dohromady s jiným hráčem?
23.04.2022 14:25 |

podobné články

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (80 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Chili reaguje na masivní vlnu kritiky: Hejty na rozdíl od Nikoly Čechové nemaže

 
Diváci reality show Survivor se velmi těší z rozpadu dívčího tria Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Důvodem jejich radosti je zákeřná a špinavá hra, kterou lidé zkrátka nemohou vystát, a proto je teď soudí i v reálném životě. S nenávistnými komentáři se setkává hlavně Nikola a Chili. Kuchařka se rozhodla poprvé ke kritice na Instagramu vyjádřit. Jak se staví k hejtům a co obdivuje na své bývalé spoluhráčce? 
13.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

GLOSA: Dojedou Chili a Shopaholic Nicol v Survivoru na intriky? Fanoušci jich mají plné zuby!

 
Jako účastnice předposlední řady MasterChef Česko si získala desítky tisíc příznivců. Když kvůli zdravotním komplikacím v rodině odstoupila ze SuperStar, mnozí z nich to oplakali. Do Survivoru už se ale Ta Thuy Dung alias Chili hlásit neměla. Právě na jednom z ostrovů Dominikánské republiky totiž ukázala svou pravou tvář a fanoušci jí doslova nemůžou přijít na jméno! 
29.01.2022 15:55 |

podobné články

Nečekaná zrada v Survivoru: Kdo doplatil na své intriky a proč Chili mluví o pomstě?

 
Pozor, spoiler z aktuálního dění v Survivoru. V následujících řádcích se dočtete o událostech, které měli možnost zatím vidět pouze diváci Voyo.cz. Jsou ale tak zásadní a dlouho očekávané, že je řeší už všechny fanouškovské stránky. Vláďovi se totiž konečně podařilo ze hry vyřadit největší intrikánku Nikol Čechovou alias Shopaholic Nicol. A to opravdu famózním tahem. Ta totiž o udržení v show bojovala se svým nejbližším spojencem Chili. Pojďme si popsat, co se stalo!
09.04.2022 13:25 |

podobné články

Nenáviděná Chili ze Survivoru promluvila: Můžu odejít se vztyčenou hlavou

 
Pokud je někdo, komu diváci Survivoru nepřejí vítězství, je to Chili. A vyčítají jí především její chování. Ona sama je ale se svou sebeprezentací v show spokojená. Jak vnímá snad nejméně oblíbená účastnice nejdrsnější reality show na světě své působení na ostrově? O tom se rozpovídala v jednom z posledních dílů. 
18.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (253 článků)

Chili měla být ve finále, říká režisér Survivoru. Proč ji ale nazval zloduchem?

 
Zasloužila si Chili dostat do finále, nebo byla top čtyřka pro ni vydřená? Nyní se k jejímu vypadnutí vyslovil i režisér show Marek Orlík. Jak ohodnotil její hru a proč ji označil za největšího zloducha letošní série Survivoru? O tom se rozepsal na svém Instagramu. 
02.05.2022 19:15 |

podobné články

Zákulisí prvního setkání Survivoru: Singl Drahokoupil, tajemná Chili a Braňo s manýry

 
Od poslední klapky Survivoru Česko a Slovensko 2022 se potkali poprvé v téměř celé sestavě a nutno říct, že to byla jízda. Účastníci nejdrsnější reality show na světě se v pátek večer potkali na Moravě, kde se společně koukali na záznam finálového dílu, ve kterém se rozhodlo o vítězi. Ačkoliv jsou jejich instagramové účty plné videí, právě pozadí srazu vám přinášíme až my. Jak proběhlo setkání Vladimíra a Chili, která mu jako jediná nedala hlas, kdo dorazil s partnerem a proč si Braňo začal o sobě myslet, že je celebrita? 
08.05.2022 05:10 |

podobné články

Nečekaně vyřazená Shopaholic Nicol promluvila o hejtu za Pazderkovou. A jaký má názor na Braňa?

 
Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol rozhodně nepatřila k hráčům, kteří by se u fanoušků reality show Survivor Česko & Slovensko těšili přílišné oblibě. Pikle, které do poslední chvíle kula se svou holčičí aliancí, se jí nakonec staly osudnými. Po napínavé kmenové radě bylo jasné, že půjde do duelu, a aby to měla ještě těžší, postavili proti ní její nejlepší kamarádku ve hře, kuchařku Chili. Nikola, která po prohře musela soutěž opustit, se v rozhovoru pro Nova Plus rozpovídala o své strategii i o nejtěžších chvílích na ostrově.
10.04.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Survivor 2022: Chili a Nicol se chtěly zbavit Jánové. Svými intrikami ale oslabily vlastní tým!

 
Situace v Survivoru, zejména mezi členy kmene celebrit, se pořád víc a víc vyhrocuje. Hlavně co se dámského osazenstva týče, jsou vztahy napjaté k prasknutí. Ačkoliv si mezi sebou Chili a Nikola Čechová (32) vytvořily alianci, pikle, které kuly za zády Báry Jánové (32), jim nevyšly. Po jejich plánech tak zůstala jen hořká pachuť zášti a zklamání.
25.01.2022 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (120 článků) , Nikola Čechová (80 článků)