Článek

Další skandál z Poslanecké sněmovny. Slovní pře měla vygradovat fackou, napadený skončil v nemocnici

 
Sotva českou politickou scénu šokovala aféra Lukáše Koláříka, který jakožto náměstek ministra vnitra udeřil svou asistentku a zároveň milenku v jedné osobě, vyplul na povrch další skandál. Tentokrát údajně došlo k vyostřené potyčce mezi zaměstnankyní Tiskového odboru a jejím starším kolegou Jiřím H. Ten měl dokonce skončit v pracovní neschopnosti. O případu informoval Security Magazín. 
31.07.2023 20:40 |

podobné články

Podobné články

Apríl, který nerozesměje: Pražané si od dubna připlatí za elektřinu i plyn až o 30 procent!

 
Společnost Pražská energetika (PRE) zdraží od 1. dubna elektřinu. Nové ceny elektřiny budou vyšší v průměru o 25 procent. Změna se nedotkne zákazníků, kteří mají smlouvy s fixovanou cenou. V květnu PRE zdraží také plyn, a to v průměru o 30 procent. Důvodem je skokový nárůst velkoobchodních cen energií. ČTK o tom dnes informoval mluvčí PRE Karel Hanzelka. PRE naposledy zdražovalo k 1. září loňského roku. Skupina PRE je se svými více než 800 000 odběrnými místy třetím největším dodavatelem elektřiny v České republice.
04.02.2022 13:55 |

podobné články

Kluci se porvali, když je třetí roztrhl, napadený upadl přímo pod kola auta

 
Sražený autem skončil mladík (21) ve městě Touškov na severním Plzeňsku. Před tím se s ním začal rvát jeho vrstevník (21). Když je další muž od sebe odtrhl, poodběhl napadený stranou, zakopl a upadl přímo pod kola projíždějící škodovky. Zraněný skončil v nemocnici.
27.06.2017 11:10 |

podobné články

Praštil soka lahví do hlavy na diskotéce! Napadený je v nemocnici!

 
Přibližně osmnáctiletý mladík praštil v sobotu nad ránem stejně starého soka lahví do hlavy po hádce na diskotéce v pražském klubu Futurum. Napadený skončil v nemocnici, agresora zadrželi policisté, zjistila na místě agentura Mediafax.
20.08.2011 08:45 |

podobné články

Zákaznická linka PRE je nově zdarma

 
Od června letošního roku mají zákazníci Pražské energetiky (PRE) telefonní kontakt na Zákaznickou linku PRE pod číslem 800 550 055. Co to znamená?
01.08.2017 00:05 |

podobné články

Branislav Fabry: ZOH 2018 - jedinečná Kuzminová, hanba pre MOV

 
Zimné olympijské hry v Pjongčangu 2018 sa práve skončili a je dobré, že sa už skončili. Samozrejme, toto podujatie malo svoje pozitíva, najmä účasť spoločného tímu kórejských hokejistiek a pre Slovensko pozitívnu medailovú bilanciu. Netreba pripomínať, že za to vďačíme fenomenálnej športovkyni Anastázii Kuzminovej. Olympiáda však priniesla veľmi negatívne trendy pre svetový šport: išlo najmä o podozrenie z pokračovania hybridnej vojny Západu proti Rusku prostredníctvom problematiky boja proti dopingu. MOV a WADA presadzovali neprijateľné politické ciele. Tento stav treba do budúcnosti zmeniť a zo športu opäť urobiť prostriedok na spájanie ľudí.
28.02.2018 07:35 |

podobné články

Lidé mohou lítačkou spustit dobíjecí stanice pro elektromobily

 
Praha 3. července (ČTK) - Držitelé pražské karty MHD lítačka mohou ode dneška kartou spustit dobíjecí stanice pro elektromobily v síti Pražské energetiky (PRE). Novinářům to dnes řekla primátorka Adriana Krnáčová (ANO). Důvodem zavedení této funkce je očekávaný růst počtu elektromobilů. V Česku je zaregistrováno přes tisícovku elektromobilů, většina z nich je v Praze. Lidé, kteří lítačku nemají, si musí u PRE nechat vydat čipovou kartu. V Praze se nachází přes 70 dobíjecích stanic PRE. Lítačkou nahradilo město před zhruba dvěma lety kartu opencard.
03.07.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (799 článků)

Jak PRE pomáhá a reaguje v boji se zákeřným virem Covid-19

 
Zajištění plynulé dodávky elektřiny pro hlavní město Prahu a město Roztoky u Prahy je pro Pražskou energetiku (PRE) v současnosti stále jednoznačnou prioritou. Proto vedení PRE už 16. března rozhodlo o přijetí mimořádných  preventivních opatření v rámci boje proti šíření koronaviru. Opatření okamžitě vstoupila v platnost a jsou průběžně aktualizována v závislosti na vývoji situace.
15.05.2020 00:10 |

podobné články

Teplo bez starostí najdete v Centru služeb PRE

 
Kdo by nechtěl ušetřit na platbách za energie? V Centru služeb  PRE v Jungmannově ulici je speciální prodejna, kde je široká nabídka zařízení do domácnosti a kde lze získat nejúspornější řešení na míru konkrétní domácnosti. Samozřejmostí je poradenství, možnost návrhu technického řešení a zpracování nezávazné cenové nabídky. To vše zdarma. A samozřejmě v centru služeb zákazník získá také instalaci, pomoc při zajištění dotace, připojení na rozvody, revizi a servis. O konkrétních službách a nabídkách povídá vedoucí Centra služeb PRE Martin Křenek.
11.02.2021 00:10 |

podobné články

Jaký je výhled cen energií pro nadcházející měsíce? Má smysl být u PRE?

 
Jednou z mála dobrých zpráv uplynulého období byla ta, že zákazníci Pražské energetiky (PRE) prožili energeticky náročné zimní období za ceny platné od září loňského roku – tedy ještě z doby relativně příznivých cen. Skokový nárůst ceny elektřiny na velkoobchodním trhu  loni v říjnu způsobil zastavení dodávek energií a ukončení činnosti  mnoha alternativních dodavatelů. PRE na ceny energií nesáhla ani od počátku roku, na rozdíl od ostatních dodavatelů, z nichž někteří tak učinili už podruhé letos březnu.
12.04.2022 00:15 |

podobné články

Za šetření elektřinou sleva, hlásí PRE

 
Pražská energetika (PRE) dá slevu domácnostem, které v zimě meziročně sníží spotřebu elektřiny. Chce tak odběratele motivovat k úsporám. Speciální prémie se klientovi připíše na jeho zákaznický účet u PRE a následně odečte z platby za elektřinu v rámci nejbližšího vyúčtování.
04.10.2022 05:45 |

podobné články

Opilec (43) u nádraží v Přerově brutálně zbil staršího muže: Napadený v nemocnici zemřel

 
Opilý 43letý muž z Přerovska napadl minulý týden po hospodské hádce u přerovského nádraží o jedenáct let staršího chlapíka. Nejprve ho údery pěstí srazil k zemi, pak ho ještě několikrát kopl. Napadený na následky zranění v nemocnici později zemřel. Policisté proto útočníka stíhají za těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za což mu hrozí až 16 let vězení.
14.09.2020 16:10 |

podobné články

Trumpetista napadený flétnistkou popsal útok: Dostal jsem kolenem, poté futrálem!

 
Boj už skončil, ale vášně v žádném případě nevyhasly! Napadený trumpetista karlovarského orchestru Zdeněk Viktor promluvil o útoku své kolegyně flétnistky, kvůli kterému skončil v pracovní neschopnosti. Jeho sokyně, flétnistka Michaela Petrová, zase ukázala osudný futrál, kterým trumpetista dostal.
27.04.2015 21:15 |

podobné články

Olga Richterová pro eXtra.cz: Pokud bude hnutí ANO postupovat jako před rokem, může přijít další vlna covidu

 
Česko neustále rozvolňuje, počty naočkovaných ale výrazně nerostou a v zahraničí už se řada zemí barví na cestovatelském semaforu do ruda. Vláda Andreje Babiše by proto měla být podle pirátky Olgy Richterové opatrnější a zejména varuje před podceněním situace jako loni na podzim. "Naši zemi čekají parlamentní volby, a pokud bude hnutí ANO postupovat stejně bezohledně jako před rokem, situace může opět vygradovat," říká Richterová pro eXtra.cz. Podle ní by se měla vláda zejména zaměřit na co nejrychlejší proočkování.
29.07.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26012 článků)

Filozof Bělohradský usedl před kameru ČT a odpálil slovní granáty. Witowská nestačila koukat

 
V pátečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Světlaně Witowské filozof Václav Bělohradský, který žil mnoho let v Itálii. Před kamerami České televize popsal, co se dnes v Itálii vlastně děje. Prý by neřekl, že se v Itálii formuje populistická vláda. A vyslovil jedno přirovnání, které zřejmě mnohé ohromí. Šlo o italskou politickou stranu Liga. Odpálil takřka slovní granát. Další slovní výbuch se ozval, když došlo na euro a české komunisty.
08.06.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (439 článků)

Drama v Ordinaci: Během natáčení létaly facky!

 
V Ordinaci to začíná pěkně vřít. Na nemocniční chodbě se do sebe pustí dvě hlavní sokyně. Co ostré slovní výměně zakončené fackou předcházelo?
10.10.2013 05:05 |

podobné články

Podle BIS mohou slovní útoky na islám radikalizovat umírněné muslimy

 
Bezpečnostní informační služba (BIS) loni v České republice zaznamenala široké spektrum kritických projevů k islámu, a to od umírněných vyjádření až po radikálnější slovní útoky. Uvedla to v dnes zveřejněné výroční zprávě za rok 2013. Zároveň varovala, že některé slovní útoky by mohly radikalizovat i doposud umírněné muslimy.
27.10.2014 12:45 |

podobné články

Zákulisí Lvů: Ekonom Sedláček byl namol, Bílá slavila s rodinou v šatně

 
Cenu zákulisního dění Českého lva by symbolicky mohl převzít ekonom a bývalý poradce Václava Havla Tomáš Sedláček. Alkohol v krvi nechal vygradovat až na maximum a ztratil nad sebou kontrolu. Během přímého přenosu dokonce došlo mezi ním a ochrankou k menší potyčce. Další články k tématu: Českým lvům kralují Poupata, cenu za scénář má in memoriam i Havel Nejsem samožer, říká před moderováním Českých lvů Lucie Bílá
04.03.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6428 článků) , Lucie Bílá (2695 článků) , Tomáš Sedláček (171 článků) , Václav Český (624 článků)

ÚLEVA! Napadený ruský novinář se probral z kómatu

 
Napadený reportér ruského deníku Kommersant se probral z kómatu.
12.11.2010 14:45 |

podobné články

PORYBNÝ napadený PYTLÁKEM chytil stejného lumpa podruhé

 
Dramatický zážitek porybného, na něhož pytlák zaútočil svým autem, a vezl jej desítky metrů na kapotě, má pokračování. Napadený porybný totiž stejného pytláka chytil o několik dnů později znovu!
22.02.2011 06:20 |

podobné články