Článek

Další ruský bizár: Založme ministerstvo štěstí, burcuje významná politička

 
Valentina Matvijenko, bývalá starostka Petrohradu a současná předsedkyně Rady federace, navrhuje vznik nového ministerstva štěstí. Její návrh v přímém přenosu odvysílala jedna z ruských provládních televizí. Ministerstvo má však zatím poněkud nejasnou agendu a náplň práce. Podle samotné autorky nápadu by rozhodovalo o "všem, co činí lidi šťastné".
07.11.2023 21:25 |

podobné články

Podobné články

Tipy na štěstí – aktivity, které vyvolají záplavu endorfinů

 
Endorfiny neboli hormony štěstí nám pomáhají zlepšit náladu a jednoduše se cítit dobře. Jedná se o látky, které jsou podobné narkotikum a výhodou je, že si je naše tělo vyrábí samo – tudíž jsou zcela neškodné. Jakmile se vyplaví do těla, je nám dobře, jsme veselí a cítíme se fajn. Chcete prozradit tipy na štěstí? Možná si říkáte, že žádné tipy na štěstí neexistují. My však víme, že ano. Sepsali jsme pro vás seznam aktivit, při kterých se vaše tělo zaplaví hormony štěstí a vy se budete plavit na obláčku pohody. Chcete vědět více? Pak čtěte dál! Tipy na štěstí, aneb jak tělo zaplavit endorfiny? Endorfiny jsou pro naše tělo hodně prospěšné. Pomáhají nám lépe zvládat určité situace. Věděli jste například, že se hormony štěstí vyplavují i při stresu nebo strachu, díky čemuž jsme schopni reagovat na riziko a v případě potřeby bojovat o život nebo utéct, i když nám dochází síly? Při kterých aktivitách se vyplavují endorfiny? Cvičení Proč lidé cvičí? Někteří chtějí zhubnout, jiní chtějí mít lepší pocit sám ze sebe. Ať už cvičíte pro kterýkoli důvod, díky endorfinům, které se vám při této aktivitě vyplavují do těla, máte více síly, energie i chuti se nevzdávat. Navíc pocity štěstí po hodinách mučení sebe sama v posilovně jsou bezesporu tou nejlepší odměnou. Sex Asi by byla někde chyba, pokud bychom mezi aktivity, při kterých se vyplavují endorfiny v obrovském množství, nezařadili tolik oblíbený sex. Pokud si dopřejte dlouhý a opravu kvalitní sex, hormony nabité štěstím na sebe nenechají dlouho čekat. Endorfiny uvolňuje i pouhé líbání, při kterém dochází k produkci neuropeptifů a ty podpoří výrobu hormonů štěstí. Smích Říká se, že smích léčí. A vy po přečtení dnešního článku budete vědět, že i zlepšuje náladu. Ano, i při smíchu se do těla vyplavuje velké množství endorfinů, které často mohou... Čtěte více Příspěvek Tipy na štěstí – aktivity, které vyvolají záplavu endorfinů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.03.2017 15:05 |

podobné články

Kolář, Piráti a projímadlo. Bizár Prahy 6 překonává i ruský ricin, chytá se za hlavu komentátor

 
Komentátor Petr Holec na serveru Info.cz glosuje dění na Praze 6 související s odstraněním sochy sovětského maršála Koněva. „Koněv začíná mlít své katy. Bizár na šestce trumfuje i ruské projímadlo,“ pozastavuje se především nad tím, že opoziční Piráti v Praze 6 chtějí rezignaci starosty Ondřeje Koláře (TOP 09), když sami mají na odstranění pomníku svůj podíl.
15.05.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (713 článků)

Tenhle bizár uvidíte už dneska večer: Soukromé fotky Markéty z Výměny manželek

 
Markéta a Tomáš jsou jedněmi z hrdinů nové série Výměny manželek. Tahle novácká reality show je velmi často pěkný bizár a nejinak tomu bude i tuhle středu večer. Představí se totiž Markéta a Tomáš Zettelovi, kteří mají dost zapeklité problémy a řeší je tak nějak... po svém.
20.01.2016 13:30 |

podobné články

Slepá Žaneta z Prostřena se veřejně přiznala ke svému povolání! Je tohle hloupý vtip, nebo šílený bizár?

 
Tento týden probíhá Protřeno v Moravskoslezském kraji a nutno podotknout, že je to pěkný bizár. Taková partička šílených lidí se jen tak nesejde. Jednou ze soutěžících je Žaneta Jefimová, která trpí vážnou oční vadou a kvůli ní velmi špatně vidí. To jí ale nezbraňuje v tom, aby byla jednou z nevýraznějších postav Prostřena. Je velmi extravagantní a vždy musí být středem pozornosti. Na svém facebookovém profilu zveřejnila povolání, které vyrazilo dech i otrlejším jedincům.
30.09.2016 16:30 |

podobné články

Vánoční bizár Zuzany Plačkové: Za mořskou fotku s prasetem a čapkami zaplatila tisíce

 
Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková (28) se společně s manželem Reném vydala před Vánoci na dovolenou na Bahamy. Jako žena mnoha povolání má Zuzana spoustu peněz, a tak část z nich využila k tomu, aby se se svými sledujícími podělila o pořádný vánoční bizár. Sobě i svému milému nasadila santovskou čepičku, společně vlezli do moře a vyfotili se s prasetem.
22.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (185 článků)

Šampion Oktagonu Kozma o zápasech celebrit: Mám rád bizár! Chodím sem jako do cirkusu

 
David “Pink Panther” Kozma je český profesionální zápasník a držitel titulu ve welterové váze. Jako špičkový bojovník má názor na stále populárnější zápasy mezi známými osobnostmi jasný. “Mám rád bizár, tenhle styl humoru mi sedí!” vyjádřil se v rozhovoru pro eXtra.cz.
19.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (16 článků) , David Kozma (16 článků) , David David (1721 článků) , David David (1291 článků)

Už chápete ten bizár? Nevinní lidé budou platit diletanství politiků, ukazuje Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Co energetiku zlevní: Uvalit na ni vyšší daně, nebo jí snížit daně? „Pokud odpovídáte za B, pak samozřejmě máte pravdu; vyšší daně vždy principiálně z logiky věci jen zdražují. A co dělá stát? Uvaluje vyšší daně. Už chápete ten bizár?“ komentuje Markéta Šichtařová zavedení daně z mimořádných zisků na vybrané obory. A v bankovnictví už to považuje obzvlášť za velmi neprozíravé. Dává za pravdu Miroslavu Kalouskovi, který tepe Fialovu vládu za to, že stát tloustne a dluh roste.
09.10.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7815 článků)

Už chápete ten bizár? Nevinní lidé budou platit diletanství politiků, ukazuje Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Co energetiku zlevní: Uvalit na ni vyšší daně, nebo jí snížit daně? „Pokud odpovídáte za B, pak samozřejmě máte pravdu; vyšší daně vždy principiálně z logiky věci jen zdražují. A co dělá stát? Uvaluje vyšší daně. Už chápete ten bizár?“ komentuje Markéta Šichtařová zavedení daně z mimořádných zisků na vybrané obory. A v bankovnictví už to považuje obzvlášť za velmi neprozíravé. Dává za pravdu Miroslavu Kalouskovi, který tepe Fialovu vládu za to, že stát tloustne a dluh roste.
10.10.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7815 článků)

Luxus a bizár na fotbale v Kataru. Pošlete jim tam naše upchlíky, radí komentátor

 
Základní část ostře sledovaného světového šampionátu v Kataru vrcholí a komentátoru Tomáši Procházkovi se tím prý připomnělo celé prapodivné martyrium. Toto mistrovství totiž už od počátku byl pořádný bizár.
01.12.2022 20:50 |

podobné články

Shopaholicadel míří do seriálu: Střihne si roli právničky Violetty

 
Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se chce zviditelnit za každou cenu. I proto bizár střídá bizár a její kariéru lze jen těžko popsat jinak. Ještě v prosinci chtěla být slavnou moderátorkou, avšak to se nekonalo. Tentokrát si prý střihne roli právničky v připravovaném seriálu, který by se měl vysílat na YouTube, jak influencerka prozradila na Instagramu.
12.05.2023 11:55 |

podobné články

Založme Havlovu mezinárodní cenu za lidská práva, navrhuje fyzik Janouch

 
Po zesnulém prezidentovi Václavu Havlovi by se mohla pojmenovat Mezinárodní cena za lidská práva. V e-mailu Právu to napsal jaderný fyzik, zakladatel a předseda Nadace Charty 77 František Janouch.
30.12.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6448 článků)

Havlíček (ANO): Cílem zbrojařských koncernů není mír, ale válka

 
„Založme EU, aby nebylo dalších válek.“ To prohlašovali před 22ti lety evropští politici jako jeden muž.
02.03.2015 20:56 |

podobné články

Analytik a disident Jan Schneider: Němcová připomíná Jiřinu Švorcovou. Na Ukrajině hrozí národní socialismus, je Evropa skutečně tak blbá? Založme evropskou armádu

 
Někdejší signatář Charty 77, spolupracovník Plastic People Of The Universe, činitel porevolučních tajných služeb a nyní bezpečnostní analytik a přispěvatel Lidových novin a České pozice Jan Schneider je zneklidněn vývojem v Kyjevě a nesouhlasí s iniciativou Miroslavy Němcové na sestavování seznamů proruských médií. V odpovědích pro ParlamentníListy.cz se též vyjadřuje ke sporu prezidenta Zemana s velvyslancem USA a vrací se k přejezdu amerického armádního konvoje.
07.04.2015 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (176 článků) , Miroslava Němcová (1777 článků) , Jan Zeman (532 článků)

Satan, odpadlictví od víry, založme vlastní soudy. V Česku prý řádí radikální imám

 
Čeští muslimové udělali podle duchovního Samera Shehadeha první krok k vlastním pravidlům v Česku. Zřídili totiž komisi pro rodinu, která funguje jako islámský soud. Odborníci na extremismus však varují, že jde o první krok k zavedení právu šaría. Píše to dnešní MF Dnes.
30.08.2016 06:55 |

podobné články

Daniel Kroupa: Založme nové Občanské fórum, lidé chtějí protestovat. Ohrožují nás Rusové a Číňané

 
Filozof a signatář Charty 77 Daniel Kroupa se domnívá, že protestní energie je tu již tolik, že je čas na nové Občanské fórum. Řekl to alespoň v rozhovoru pro Seznam Zprávy.
08.01.2019 09:25 |

podobné články

Martan (SPOZ): Zrušme Agenturu ochrany přírody a založme Agenturu ochrany lesů

 
Agentura ochrany přírody (AOP) se šesti sty odbornými zaměstnanci je nadbytečná, protože příroda není v ohrožení. V apokalyptickém ohrožení však jsou lesy na 37 % území ČR a jejich klimatické a vodohospodářské funkce.
06.06.2020 08:50 |

podobné články

Chtěla bych prezidenta, jako je Zeman. Polská politička s názory, které vás totálně překvapí

 
ROZHOVOR Severoatlantický pakt je hrozba, válka, smrt. Chceme, aby Polsko opustilo jeho struktury a naši lidé přestali být otroky Západu. Tak nekompromisně se vyjadřuje Božena Gaworska-Aleksandrowiczová, významná členka polské strany Zmiana, která stále čeká na svou registraci. Jde prý o první neamerickou partaj u našich severních sousedů, u nichž se nyní bude konat druhé kolo prezidentských voleb. Politička také říká, jakému ze špatných státníků dá hlas a proč.
22.05.2015 19:46 |

podobné články

Najděte svůj bod štěstí

 
Každý zná své znamení, ve kterém se narodil. Známe planety a to, jak ovlivňují náš život. Pídíme se po tom, jak být šťastní a dosáhnout harmonie. Čteme motivační knížky a zajímáme se, jak se stát úspěšnějšími. A co tak stát se šťastnějšími? Nejspíš však netušíte, že váš bod štěstí je blíž, než byste si mohli myslet. V těle každého člověka se nachází orgán, který je opomíjen. Přitom je možné ho nazvat bodem štěstí. Bylo zjištěno, že jeho stimulace neutralizuje negativní energii a navíc posiluje imunitní systém. Brzlík je bodem štěstí Je umístěn v přední – horní části hrudníku a nazývá se brzlík. U malých dětí je zřetelně vyvinutý, ale s příchodem puberty začíná zakrňovat. Nicméně i tak je možné tuto oblast stimulovat, a tak si zlepšit náladu, minimalizovat stres, paniku a úzkost. Doporučuje se umístit dva prsty na přední dolní část krku, v blízkosti hrudníku. Poklepávejte, masírujte a dýchejte zhluboka. Každý může mít tento bod umístěn v jiné výši, a proto je potřeba jej hledat. Cvičení provádějte denně alespoň po dobu dvaceti minut. Když cvičení budete dělat správně, pocítíte příjemné mravenčení v těle. Dostavit by se měl i příval energie. Co je to vůbec brzlík Dříve byl brzlík považován za orgán bez jakéhokoliv funkčního významu. Význam pro lidský imunitní systém byl objeven poměrně pozdě. Až v roce 1961 Jacquem Millerem. Největší váhy dosahuje zhruba kolem desátého roku věku, kdy váží přibližně 40g. Do té doby byla jeho činnost záhadou. Myslelo se, že má nemalý vliv na vývoj pohlavních orgánů, a jak rostou – brzlík se zmenšuje. Pravděpodobně tady vznikl i název „růstová žláza“. Tato žláza během svého života změní několikrát svou funkci. V raném dětství až do 18 měsíců štěpí kasein a jiné součásti mateřského mléka a připravuje tělo, aby mohlo přijmout mateřské mléko. Jakmile si odpracuje tuto funkci, začne se podílet na vývoji pohlavních žláz. V pubertě se... Čtěte více Příspěvek Najděte svůj bod štěstí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Horoskop štěstí na celý rok 2023. Jaké štěstí čeká na jednotlivá znamení?

 
Život je občas jako houpačka. Jednou jsme dole a jednou zase nahoře. Jedno je ale jisté. Pokud vaše dny zahalily temné mraky, brzo zase vyjde slunce a vy budete mít zase štěstí. Jaké štěstí čeká na jednotlivá znamení? A jak můžete své štěstí ještě podpořit?
07.01.2023 00:00 |

podobné články