Článek
Podobné články

Praha nesmí podepsat smlouvu s vítězem dvoumiliardového tendru

 
Pražský magistrát nesmí podepsat smlouvu s vítězem téměř dvoumiliardového tendru na firmu zajišťující veřejné osvětlení. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) vydal předběžné opatření. Dnes to potvrdil předseda ÚOHS Petr Rafaj. Úřad se případem zabývá na základě stížnosti jednoho z účastníků tendru z konce loňského roku. Praha původně chtěla s vítězem zakázky podepsat smlouvu k 1. lednu 2014. 
17.01.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rafaj (185 článků)

VIDEO: Havlovo letiště mě nezajímá! David Černý parodoval Klause

 
Výtvarník David Černý si při přejmenování ruzyňského letiště na Letiště Václava Havla neodpustil malou parodii. Na mušku si vzal prezidenta Václava Klause, který se z akce omluvil, přestože prý neměl žádný oficiální program. Další články k tématu: Ruzyně je už minulostí. Vítejte na Letišti Václava Havla Sport je směšný jako moje červená bestie, říká David Černý Výtvarník David Černý musí natočit videoomluvu Knížákovi V Poznani mají 3D digitální sochu Golema. Autorem je David Černý David Černý věnuje politikům fontánu z penisů Před 23 lety neslavil Václav Havel, ale Ferdinand Vaněk v Rudém právu Fenič: Havlovo letiště je tečkou, teď nás čeká Klausův tržní mechanismus
05.10.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4916 článků) , Václav Klaus (9178 článků) , David Černý (251 článků) , Václav Černý (54 článků)

Princ William odmítl podepsat předmanželskou smlouvu, rozvod ho může přijít draho

 
Williamova zamilovaná slova, která šeptal Catherine u oltáře, nebyly jediným romantickým gestem. Princ William, který se nyní honosí titulem vévoda z Cambridge, odmítl navzdory doporučením z mnoha stran podepsat předmanželskou smlouvu se svou snoubenkou.
02.05.2011 10:10 |

podobné články

Princ Harry odmítl podepsat předmanželskou smlouvu

 
Britský princ Harry z Walesu se bude v květnu ženit. Jeho majetek má podle odhadů hodnotu třiceti milionů liber. A polovinu z něj by si mohla odnést z manželství herečka Meghan Markle. Tedy pokud by se s Harrym jednou rozvedla. On totiž odmítl podepsat předmanželskou smlouvu a věří, že s Meghan bude žít do konce svého života.
19.03.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (489 článků)

Komplikace před svatbou? Princ Harry odmítl podepsat předmanželskou smlouvu!

 
Velký den prince Harryho (33) a bývalé herečky Meghan Markle (36) se blíží. Člen královské rodiny nyní veřejnost šokoval tím, že odmítl podepsat předmanželskou smlouvu. Meghan by tak mohla při případném rozvodu přijít k pěknému balíku peněz.
20.03.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (489 článků)

Zemřel bývalý bubeník skupiny Tublatanka Juraj Černý. Bylo mu 54 let

 
Ve věku 54 let zemřel slovenský hudebník Juraj Černý, zakládající člen skupiny Tublatanka, která byla kdysi populární v Československu. Informovala o tom slovenská televize TA3. Černý kapelu opustil začátkem 90. let, nyní hrál na bicí ve skupině Slobodná Európa. Černý žil v Maďarsku, kde se v noci na dnešek podrobil operaci střev. "Jsem z té zprávy zdrcený. Ďuro byl velmi dobrý kamarád, byl velmi talentovaný a vlastně ani nepotřeboval cvičit," vzpomněl na svého kolegu z Tublatanky její lídr Martin Ďurinda. Černý se narodil 10. července 1961 v Bratislavě. Vystudoval režii na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě.
26.02.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Černý (8 článků) , Martin Černý (70 článků)

ŠOK! Slavii opustí i záložník Jaroslav Černý

 
Fotbalista Jaroslav Černý kvůli výrazně nižšímu platu nepodepíše nový kontrakt se Slavií.
04.12.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Černý (28 článků) , Jaroslav Černý (28 článků) , Jaroslav Černý (28 článků)

William odmítl podepsat předmanželskou smlouvu

 
Právníci Williamovi (28) radili, aby rozhodně podepsal předmanželskou smlouvu, než si vezme Kate (29). Ano, má ji rád, ale člověk nikdy neví… Jenže on je neposlechl a smlouvu s ní nepodepsal! Bude se půlit Buckinghamský palác, když se rozvedou?
02.05.2011 17:00 |

podobné články

Další rána pro Slavii. Milan Černý do Rostovu neodejde

 
Černý totiž neprošel zdravotní prohlídkou v klubu
22.02.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Černý (58 článků)

Brno nesmí podepsat smlouvu na SMS jízdenky, je předražená

 
Dopravní podnik města Brna (DPMB) nesmí v zadávacím řízení na provozovatele služby SMS jízdenek podepsat smlouvu s vítězem tendru. Zakázal mu to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který vydal předběžné opatření. Dnes to řekl bez bližších podrobností tiskový mluvčí úřad Martin Švanda. Předpokládaná hodnota zakázky za čtyři roky trvání smlouvy je 25 milionů korun.
05.06.2012 15:55 |

podobné články

Národní muzeum nemůže podepsat smlouvu na rekonstrukci

 
Národní muzeum prozatím nemůže podepsat smlouvu na stavební část rekonstrukce historické budovy stojící v čele pražského Václavského náměstí. Předběžným rozhodnutím o tom rozhodl Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) na základě návrhu společnosti OHL ŽS, která se o třímiliardovou zakázku zajímala a byla z tendru vyřazena.
07.01.2014 14:10 |

podobné články

Jiráček je ve Wolfsburgu! Má tam podepsat smlouvu

 
Fotbalista Plzně Petr Jiráček už je v Německu, kde by nejbližší době měl podepsat smlouvu.
14.12.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jiráček (82 článků)

Rossi chce podepsat novou smlouvu s Ducati

 
Známý italský motocyklový závodník Valentino Rossi chce během roku 2012 podepsat novou smlouvu na dva roky s Ducati.
11.01.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Beckham zůstane v LA Galaxy, chystá se podepsat smlouvu

 
Anglický fotbalový záložník David Beckham by měl podle serveru listu Los Angeles Times pokračovat v zámořském celku Los Angeles Galaxy, s jehož vedením by měl dnes podepsat novou smlouvu.
19.01.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1023 článků)

Piráti: Vláda chtěla podepsat smlouvu CETA. Informace o dopadech na hospodářství nemá

 
Dle ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD) měla už 27. října Česká republika z rozhodnutí vlády podepsat kontroverzní obchodní smlouvu mezi Evropskou unií a Kanadou.
29.10.2016 15:00 |

podobné články

Prezident Zeman odmítl podepsat jmenování tří nových profesorů

 
Prezident Miloš Zeman odmítl podepsat jmenování tří navržených vysokoškolských profesorů, jde o docenty Jiřího Fajta, Ivana Ošťádala a Jana Eichlera. ČTK to dnes sdělil rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima. Prezidentův postoj označil za nepřijatelný zásah do principů akademických svobod a za znevážení akademické obce Univerzity Karlovy. Podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka měl prezident pro rozhodnutí vážné důvody týkající se minulosti kandidátů. Zeman má profesory jmenovat ve čtvrtek.
05.05.2015 19:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21253 článků)

Opěla byl odvolán poté, co odmítl podepsat "losovačku"

 
Ministr kultury Jiří Besser odvolal Vladimíra Opělu z funkce ředitele Národního filmového archivu (NFA) poté, co odmítl bez písemného nařízení z ministerstva podepsat výběrové řízení formou losování na organizátora tendru na dodavatele nového depozitáře. Pokyn k vypsání tendru dal Opělovi v červenci šéf investic ministerstva Milan Philipp Štrajt.
04.12.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Besser (318 článků)

Rusnok odmítl podepsat petici proti Rusku. Je před nimi v předklonu, naříká kníže

 
Třiadvacet států Evropské unie podepsalo výzvu, v níž vyzývají, aby byla při všech sportovních akcích respektována lidská práva všech sportovců a návštěvníků. Ministr školství Dalibor Štys ji však za Česko odmítl podepsat, protože politika lidských práv podle jeho názoru nesouvisí se sportem. Kriticky se k výzvě postavil i premiér Jiří Rusnok. Informuje o tom server Česká pozice.
21.12.2013 08:22 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1852 článků) , Jiří Rusnok (687 článků) , Dalibor Štys (25 článků)

Rusnok odmítl podepsat výzvu proti Rusku. Je před nimi v předklonu, naříká kníže

 
Třiadvacet států Evropské unie podepsalo výzvu, v níž vyzývají, aby byla při všech sportovních akcích respektována lidská práva všech sportovců a návštěvníků. Ministr školství Dalibor Štys ji však za Česko odmítl podepsat, protože politika lidských práv podle jeho názoru nesouvisí se sportem. Kriticky se k výzvě postavil i premiér Jiří Rusnok. Informuje o tom server Česká pozice.
21.12.2013 08:42 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1852 článků) , Jiří Rusnok (687 článků) , Dalibor Štys (25 článků)