Článek

Další pravnučka posledního českého krále se vdává: Svatba proběhne už tento víkend!

 
Svět tento víkend pravděpodobně čeká další královská svatba, a ne jen tak ledajaká. Své Ano by mladému princi Henrimu Bourbonsko-Parmskému (28) měla říct arcivévodkyně Gabriela Rakouská (26), pravnučka posledního českého krále Karla I.!
12.09.2020 17:00 |

podobné články

Podobné články

Další nečekaná královská svatba: Pravnučka (26) českého krále si vzala závodníka Formule!

 
Jen pár dní po skromné svatbě princezny Beatrice (31) a italského miliardáře a podnikatele Edoarda Mapelliho Mozziho (37) se odehrála další, ještě obyčejnější královská svatba. V civilním obřadu a v počtu pěti dalších svatebčanů si řekli ano mladičká pravnučka posledního českého krále Eleonora Habsbursko-Lotrinská (26) a slavný závodník Formule E Jérôme d'Ambrosio (34).
20.07.2020 17:05 |

podobné články

Pravnučka českého krále Glorie (20): Konec dovolené kvůli děsivému výbuchu v Bejrútu!

 
4. srpna ochromila svět zpráva o zničujícím výbuchu, který nenávratně zpustošil libanonskou metropoli. Tou dobou se v zemi vyskytovala i dcera rakouského arcivévody a pravnučka posledního rakouského císaře a českého krále Karla I. Glorie Habsbursko-Lotrinská (20), která se po tragédii rozhodla svoji dovolenou změnit v záchrannou akci.
24.08.2020 08:35 |

podobné články

Pohádková svatba pravnučky (26) posledního českého krále: Diamanty a dcera (3) jako družička!

 
O víkendu se svět dočkal další královské veselky. Tentokrát však nešlo o členy populární britské královské rodiny, ale o mladý šlechtický pár v podstatě blízký naší zemi: vdávala se totiž lucemburská arcivévodkyně Gabriela Rakouská (26), pravnučka posledního českého krále Karla I.
17.09.2020 16:00 |

podobné články

V Texasu zemřela v 31 letech pravnučka posledního českého krále

 
V americkém městě Houston ve státě Texas zemřela začátkem května ve věku 31 let Maria Singhová, rodným jménem Maria Petrovna Galicinová. Maria byla pravnučkou rakouského císaře a také posledního českého krále Karla I. Příčinou jejího úmrtí bylo podle lékařů aneurysma srdce.
15.05.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (164 článků) , Maria Karel (66 článků)

Takto vypadá pravnučka Vlasty Buriana. Jablko v této rodině nepadlo od stromu daleko

 
Její pradědeček Vlasta Burian byl jednou z nejslavnějších českých osobností, které se objevily na stříbrném plátně. Také Moniku Kristl uchvátil svět filmu. Pravnučka krále komiků se živí jako filmová producentka.
13.10.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Burian (101 článků)

Pravnučka Hemingwaye ukázala sexy postavu. Podívejte se

 
Pravnučka slavného spisovatele Ernesta Hemingwaye se svlékla a ukázala sexy bradavku.
04.11.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ernest Hemingway (26 článků)

Pravnučka Nelsona Mandely zemřela při nehodě cestou z koncertu před MS

 
Třináctiletá pravnučka bývalého jihoafrického prezidenta Nelsona Mandely zemřela při dopravní nehodě, ke které došlo při návratu ze zahajovacího koncertu MS ve fotbalu JAR 2010.
11.06.2010 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (205 článků)

Řidič auta, ve kterém zemřela Mandelova pravnučka, bude obviněn z vraždy

 
Řidič auta, ve kterém zahynula pravnučka jihoafrického exprezidenta Nelsona Mandely, bude obviněn z vraždy. Píše to v úterý webový portál deníku The Guardian.
27.07.2010 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (205 článků)

Objevitel Lucie Bílé Petr Hannig: Oženil syna v USA! Slavila i pravnučka Kennedyho...

 
Až do amerického Seattlu odletěl skladatel, politik a objevitel hvězd Petr Hannig (64) na svatbu svého jediného syna Jana (37), který je profesorem statistiky na prestižní americké univerzitě. Jeho nevěsta Shevaun je rovněž profesorkou statistiky a pochází ze staré americké rodiny, jejíž kořeny sahají až k druhému prezidentu USA Adamsovi. Párty před svatbou se navíc zúčastnila pravnučka prezidenta Johna F. Kennedyho Sarah Kennedy!
16.11.2010 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2508 článků) , Sarah Kennedy (1 článek) , John Adams (4 články) , John Kennedy (107 článků) , John Kennedy (107 článků) , Petr John (19 článků)

Krása nejsilnějšího kalibru: Pravnučka Ernesta Hemingwaye nafotila kampaň pomalovaná od pasu nahoru jen černou barvou

 
Pánové a dámy, to je pohled k nezaplacení! Pravnučka slavného spisovatele Ernesta Hemingwaye, Dree Hemingway, nafotila navýsost originální reklamní kampaň pro značku Mania Mania a její kolekci Astral Planet Collection.
01.08.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Ernest Hemingway (26 článků) , Dree Hemingway (5 článků)

Odtajněno! Pravnučka britské královny Alžběty II. se jmenuje Mia Grace

 
Novorozená pravnučka britské královny Alžběty II. dostala jméno Mia Grace Tindallová. Nyní šestidenní holčička je dcerou královniny vnučky Zary Tindallové a ragbisty Mikea Tindalla.
23.01.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Mia (4 články)

Byl „císařpán“ otec Masaryka? Zastavte ten výzkum, vydala příkaz pravnučka TGM

 
Jasno do pochybností o původu prvního československého prezidenta T. G. Masaryka mohla vnést analýza DNA. Masarykova pravnučka ji ale zakázala. Informuje o tom server Lidovky.cz.
02.02.2017 10:15 |

podobné články

Masarykova pravnučka stopla zkoumání jeho DNA. Otec prezidenta zůstane nejistý

 
Pravnučka „tatíčka“ Masaryka Charlotta Kotíková (76) zablokovala pátrání po tom, kdo byl prezidentovým skutečným otcem. Kolem této skutečnosti se totiž objevují pochybnosti, existuje totiž teorie, že to mohl být dokonce císař František Josef I. Podle Kotíkové je to ale neuctivé k Masarykovi i celému národu. Informovaly o tom Lidové noviny a Reflex.
02.02.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef František (221 článků)

Pravnučka Masaryka poprvé v Hodoníně: Prozradila, jestli by TGM uspěl letos ve volbě

 
Je drobná, plachá a velmi skromná. Pravnučka Tomáše Garrigue Masaryka Charlotta Kotíková (78) poprvé ve svém životě navštívila Hodonín, rodiště svého slavného předka. Přestože žije v USA, mluví plynulou češtinou a tím, jak je její dědeček připomínán, byla upřímně dojata.
07.03.2018 13:00 |

podobné články

Karen Davidson, pravnučka zakladatele Harley-Davidson, exkluzivně pro Blesk: „Těším se do hrdé Prahy“

 
Pro světové výroční oslavy si letos motorkářská legenda Harley-Davidson vybrala Českou republiku a Prahu. Na 115. narozeniny osobně dorazí i pravnučka zakladatele, Karen Davidson. Ta je ambasadorkou značky a zároveň kreativní ředitelkou pro značkové oblečení a doplňky Harley-Davidson. Ještě před návštěvou Prahy poskytla exkluzivní rozhovor deníku Blesk.
29.06.2018 07:25 |

podobné články

Sexbomba Vlaďka Erbová se dnes vdává. Víme, kde přísně utajovaná svatba s Tomášem Řepkou proběhne!

 
Dlouho plánovaná svatba modelky "Vlaďky Erbové":http://www.extra.cz/tema/vladka-erbova (32) s fotbalistou "Tomášem Řepkou":http://www.extra.cz/tema/tomas-repka (39) je konečně tady.
22.07.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1183 článků) , Vlaďka Erbová (987 článků)

Koronavirem se nakazil i vnuk posledního českého krále

 
Novým typem koronaviru se nakazil i vnuk posledního rakouského císaře a českého krále Karel Habsburský. Informoval o tom server listu Kleine Zeitung, podle kterého je aristokrat a politik již několik dní v domácí karanténě.
10.03.2020 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Karel Nový (194 článků)

Zemřela princezna Maria (†31): Pravnučku posledního českého krále zradilo srdce

 
Ve věku pouhých 31 let zemřela princezna Maria Petrovna Galitzineová, která byla pravnučkou Karla I., posledního českého krále a císaře Rakouska.
14.05.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Maria Karel (66 článků)

Svatba v romantickém hotelu

 
Už delší dobu přemýšlíte, že se vezmete nebo se dokonce váš milý již vyslovil? Pak nezbývá než blahopřát k tak vážnému životnímu kroku. Od nyní vás čeká spousta vyřizování a běhání. Zařizujete-li všechny důležité věci ve svém životě na poslední chvíli, pak snad dokážete i vlastní svatbu zorganizovat takřka ze dne na den. Elegantní šperky pro každou nevěstu Jestliže se naopak řadíte mezi puntičkáře, kteří plánují vše do posledního detailu, může vám příprava svatby trvat klidně celý rok. První věc, kterou žena začne ve své hlavě řešit je její postava, svatební šaty a elegantní šperky. Pak následuje vše ostatní a v hlavě je z toho docela pěkný zmatek. Není vůbec na škodu oslovit některou z profesionálních společností, jež dokáže zorganizovat svatbu od A do Z. Romantický svatební hotel Věřte, že pro nastávající novomanželé, začíná běh na dlouhou trať. Od zajištění šatů, obleku, koláčů, prstýnků, účesu, make-upu, svatebního oznámení, hostiny, fotografa, kytky, výzdoby až po ubytování svatebčanů, pokud přijedou z daleka či se svatba nekoná v místě bydliště. Svatební hotel ve městě Žilina patří k nejnovějším a nachází se nedaleko historického centra. O takovou romantiku se jen málokterá nevěsta chce nechat ošidit. Dnes jsou svatby v historickém, selském a romantickém duchu velmi populární. Nechte za vás promluvit hotel Galileo Netýká-li se vás tento případ a váš partner se stále nevyslovil, nevěšte hlavu. Možná čeká pouze na tu správnou příležitost a neví, jak nejlépe to udělat. Pravděpodobně znáte pořekadlo „chytrému napověz, hloupého trkni“. Není lepšího vodítka než strávit romantický víkend. Ubytování v Žilinském hotelu Galileo bude přesně tím pravým místem. Romantická atmosféra svatebního hotelu to už lépe vyjádřit neumí a musí to pochopit i ten největší beran.   Příspěvek Svatba v romantickém hotelu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články