Článek

Další posun v případu zmizelé Maddie: Sklep na pozemku pedofila Bruecknera ukrýval dětský kyblíček

 
Němečtí kriminalisté stále pátrají po dlouho ztracené Maddie McCann, která zmizela z portugalského letoviska, když jí byly tři roky. Hlavním podezřelým se stal Christian Brueckner (43) a policisté už několik dní pročesávají místo, v blízkosti kterého pedofil žil. Psi dokázali vyčenichat skrytý sklep.
02.08.2020 14:00 |

podobné články

Podobné články

Pedofil podezřelý z únosu Maddie: Vězni se snaží Bruecknera zabít, bachaři ho chrání

 
Případ zmizelé Maddie McCann ještě stále není uzavřen a na násilníka a pedofila Christiana Bruecknera praskly další průšvihy. V současné době si odpykává trest v souvislosti s drogami a začíná mu téct do bot. Jeho spoluvězni z něj nejsou zrovna nadšení, a dokonce mu někteří hrozí i vraždou.
09.07.2020 21:50 |

podobné články

V karavanu Christiana Bruecknera byly nalezeny dětské plavky: Maddie jsem nezabil, tvrdí

 
Právníci Christiana Bruecknera (43), hlavního podezřelého z únosu a vraždy tříleté Maddie McCann z roku 2007, oznámili, že jejich klient popírá jakoukoliv spojitost s jejím případem. Německá policie přitom poslala rodičům dívenky dopis, v němž tvrdí, že má důkaz, že pedofil jejich dceru zabil. V jeho karavanu navíc byly nalezeny malé dívčí plavky a existují důkazy, že jím Brueckner krátce po zmizení Maddie jel z Portugalska do Německa a zpátky.
17.06.2020 09:15 |

podobné články

Hlavní podezřelý z únosu Maddie unášel děti celá léta?! Další záhadná zmizení blond andílků šetří policie

 
Po třinácti letech nastal zvrat v případu britské holčičky Maddie McCannové, která zmizela z apartmánu v dovolenkovém resortu Praia da Luz v Portugalsku, kde pobývala s rodiči. Vyšetřovatelé mají nového podezřelého, německého devianta Christiana Bruecknera, který si v současnosti odpykává trest za znásilnění důchodkyně, a zdá se, že tříletá Maddie není jediným dítětem, které třiačtyřicetiletý deviant unesl. Policisté našli spojitosti únosu Maddie s dalšími zmizelými dětmi!
06.06.2020 13:25 |

podobné články

Pátrání po pohřešované Maddie: Na pozemku pedofila se našel tajný sklep!

 
Německá policie prohledávala několik dní pozemek nedaleko města Hanover. Údajně dostala tip, aby prověřila pozemek v zahrádkářské kolonii. Ten měl v roce, kdy malá Maddie McCannová zmizela z portugalského letoviska, vlastnit hlavní podezřelý z jejího únosu a vraždy Christian B. V pondělí tam v základech našli sklep!
30.07.2020 11:30 |

podobné články

Případ Maddie: Našel se druhý sklep na pozemku podezřelého. Bojím se, že spím nad tělem, říká nová majitelka

 
Pátrací akce na pozemku sexuálního delikventa Christiana Bruecknera pokračuje. Kriminalisté se totiž domnívají, že kromě důkazů objeví i tělo tříleté Madeleine McCann. Místo toho však nalezli dvě sklepení. Nová majitelka objektu se obává, že se pod jejím obydlím opravdu skrývá tělo.
31.07.2020 19:11 |

podobné články

Němci tají důkazy o vině pedofila Bruecknera: Jsou si ale jistí, že Maddie unesl a zabil

 
Případ Madeleine McCann, která přes 13 lety zmizela neznámo kam, stále není uzavřen. A kriminalisté nacházejí nová fakta a možné důkazy. Německá policie si je téměř na sto procent jistá, kdo má život malé Maddie na svědomí. Tvrdí, že mají dost důkazů o tom, že Christian Brueckner stojí za únosem a vraždou tříleté holčičky.
01.07.2020 08:40 |

podobné články

Pedofil je kromě Maddie podezřelý i z vraždy 13letého chlapce. Bruecknera vyšetřovali také v Česku

 
Případ zmizelé Maddie McCann, kterou s největší pravděpodobností unesl německý delikvent Christian Brueckner (43), je stále vyšetřován. Podobnost navíc má i další případ z roku 1998, kdy zmizel 13letý Tristan Brubach. Jeho tělo našli policisté v podchodu ve Frankfurtu nad Mohanem. O rok později se strážníkům podařilo objevit Tristanův batoh, ve kterém měl autoatlas v českém jazyce.
18.06.2020 09:00 |

podobné články

Muž podezřelý z únosu Maddie brutálně zbil svou přítelkyni (17): Našla u něj fotky zneužívaných dětí

 
Pedofil, agresor, násilník, zloděj a možná i vrah. To vše sedí na usvědčeného německého kriminálníka Christiana Bruecknera (43), o němž se mluví v souvislosti s vraždou zmizelé britské dívenky Maddie McCannové. Kamarádka jeho expřítelkyně, se kterou chodil, když jí bylo teprve 17 let, promluvila o tom, co dívce provedl, když našla jeho pedofilní fotky zneužívaných dětí.
09.06.2020 19:00 |

podobné články

Zvrat v případu unesené holčičky Maddie: Policie podezírá pedofila z hotelové kuchyně

 
Teprve tříletá Madeleine McCann, které rodiče říkali Maddie, zmizela už před 13 lety na dovolené v apartmánu Praia da Luz v portugalském Algarve. Policie nyní oznámila, že jako podezřelého vyšetřuje německého pedofila. Jeho identita nebyla prozrazena, vyšetřovatel Christian Hoppe z německé federální policie však potvrdil, že muž žil v letech 1995 až 2007 právě v Portugalsku.
04.06.2020 09:40 |

podobné články

Nečekaný posun v případu Maddie: Stopy vedou do Bulharska! Policie hledá servírku

 
Policisté vyšetřující zmizení malé Maddie McCann pročesávají Bulharsko. Hledají záhadnou „ženu ve fialovém“, která je klíčovou osobou v případu. Svědkové ji totiž osudné noci viděli před apartmánem, ze kterého Maddie zmizela.
20.11.2017 15:40 |

podobné články

Klíčový svědek v případu zmizelé Maddie: Policie hledá Východoevropanku

 
Pozornost k deset let se táhnoucímu případu zmizelé Maddie McCann nedávno přinesly nové stopy ve vyšetřování. Detektivové tehdy pouze oznámili, že pátrají po velmi důležité osobě. Teď vyšlo najevo, že má jít o ženu východoevropského původu, která má být klíčovým svědkem.
09.10.2017 05:30 |

podobné články

Podezřelému v případu Maddie McCannové jde o krk?! Bruecknera raději přeložili na „bezpečnější místo“

 
Němec Brueckner (43), podezřelý z vraždy britské dívky Maddie, která zmizela v Portugalsku v roce 2007, byl z bezpečnostních důvodů přemístěn na samotku v jiném traktu věznice v severoněmeckém Kielu. Má se tak zabránit tomu, aby na něj některý ze spoluvězňů nezaútočil.
10.06.2020 20:40 |

podobné články

Inga (5) zmizela beze stopy osm let po Maddie. Matka má vztek na Bruecknera, doufá v nalezení dívek

 
Německý pedofil, podezřelý z vraždy Madeleine McCann, je nyní vyšetřován v případu pohřešované pětileté Ingy Gehricke, která zmizela v roce 2015 v Německu. Matka dívky ale neztrácí naději a stále doufá v nalezení Maddie i Ingy.
19.06.2020 12:35 |

podobné články

Záhadný telefonát: Podezřelý z únosu Maddie McCann volal jinému pedofilovi

 
Detektivové stále vyšetřují případ zmizelé Maddie McCann. Na povrch vyvstaly další důkazy, že pachatelem je Christian Brueckner. Ten údajně kontaktoval dalšího německého pedofila. Policie se nyní snaží získat více informací.
19.07.2020 08:35 |

podobné články

Našla se unesená Maddie? Záhadná dívka jí podobná žije v Římě na ulici!

 
Britka Maddie McCann před 9 lety zmizela z postýlky na dovolené v Portugalsku, kde byla s rodiči. Ti zrovna večeřeli s přáteli v nedaleké restaurace. Tehdy jí byly 3 roky. Její rodiče po ní od té doby usilovně pátrají a nikdy se nesmířili s myšlenkou, že by jejich malá Maddie měla být mrtvá. Teď jim možná svitla naděje. V Římě byla objevena dívka žijící na ulici, která se hodně podobá právě unesené Maddie.
22.11.2016 14:20 |

podobné články

Záhadné zmizení studentky před 19 lety: Zabil ji údajný vrah Maddie?

 
Studentka zdravotní školy Louise Kertonová pochází z anglického Kentu. V roce 2001 navštívila západní Německo, domů se však už nevrátila. Dokonce se spekulovalo, že padla za oběť sériovému vrahovi Michelu Fourniretovi, kterému se přezdívalo zlý obr z Arden, ovšem to se nikdy nepotvrdilo. Otec tehdy čtyřiadvacetileté zdravotnice Phil Kerton, který devatenáct let po své dceři pátrá, se obává, že se mohla stát obětí Christiana Bruecknera, jehož policie podezřívá, že unesl Maddie McCannovou!
15.06.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Phil Phil (88 článků)

Maminka Maddie: Syn mi řekl, že jsem ji zabila!

 
Kate McCann (46), matka zmizelé Maddie (3), vypovídala u soudu v Portugalsku. McCannovi se soudí s bývalým policejním vyšetřovatelem Goncarlo Amarelem, který tvrdí, že malou Maddie zabili její rodiče!
08.07.2014 15:10 |

podobné články

Rodiče zmizelé Maddie: O Vánocích překvapili jasným sdělením!

 
Rodiče ztracené Maddie bez své holčičky slaví už 12. Vánoce. I když je šance na nalezení jejich dcery velmi malá, Kate a Gerry  McCannovi neztrácejí víru a stále doufají, že se s ní setkají. „Maddie nám moc chybí. Vánoce bez ní nikdy nebudou takové,“ vzkázali.
25.12.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (386 článků)

Případ zmizelé Maddie: Policisté mají horkou stopu, vrátili se na místo činu

 
Ani třináct let po zmizení Maddie McCann (dnes by jí bylo 16 let) nestrkají policisté hlavu do písku. Kriminálka se vrátila do portugalského resortu, odkud dívenku v květnu 2007 pravděpodobně někdo unesl. Vyslýchali britskou barmanku, která kdysi chodila s německým dekoratérem. Svitla snad po takové době naděje na nalezení Maddie?
23.02.2020 08:26 |

podobné články