Článek

Další poleno do planoucí bitvy s královskou rodinou: Harry s Meghan za sebou třískli dveřmi

 
Princ Harry se rozhodl zasadit další hřebíček do rakve již tak pochroumanému vztahu mezi ním a britskou královskou rodinou. Harry se spolu s manželkou Meghan Markle odstěhovali v roce 2020 do Ameriky, kde vychovávají dvě děti. Nyní, zcela poprvé za celé čtyři roky, Harry uvedl Spojené státy jako své hlavní sídlo, jak upozornil web Page Six. Vypadá to tak, že Harry si do Velké Británie nadobro zavřel dveře.
19.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků) , Page Page (128 článků) , Harry Harry (1946 článků)
Podobné články

Chladnokrevná Meghan skoncovala s královskou rodinou. Do Londýna se nevrátí ani kvůli rakovině krále a princezny Kate

 
Meghan Markle (42) a princ Harry (39) se stále více vzdalují britské královské rodině. Svých povinností se zřekli už v roce 2020 a nic nenasvědčuje tomu, že by se vztahy mezi nimi urovnaly, je to spíš naopak. Princ Harry zanedlouho přijede do Británie na oslavy her Invictus Games, ovšem o účasti Meghan se stále spekuluje. Podle britské expertky na královskou rodinu Marlene Koenig je „Meghan s celým královstvím hotová“, jak prozradila pro Express.
08.04.2024 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků) , Kate Kate (897 článků) , Harry Harry (1946 článků)

Potvrzeno: Harry a Meghan nebudou trávit Vánoce s královskou rodinou. Jaké mají plány na svátky?

 
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu nebudou trávit letošní Vánoce s královskou rodinou v Sandringhamu, soukromém domě Jejího veličenstva. Ve středu to potvrdil Buckinghamský palác. Královský mluvčí uvedl, že Harry  (35) s Meghan  (38) budou místo toho trávit svátky s matkou vévodkyně Doriou Ragland a synem Archiem. Kde to bude, ale neřekl.
14.11.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)

Válka Meghan s královskou rodinou? Viníkem je prý nakonec Harry! Podle experta zanedbal klíčovou věc

 
Byť se vévodkyně ze Sussexu nikdy nedokázala naladit na rezervovaný způsob života monarchů, hlavním viníkem vleklých sporů mezi Meghan Markleovou (39) a královskou rodinou je princ Harry (36), který svou nastávající choť před vstupem mezi britskou šlechtu řádně neproškolil. Tvrdí to uznávaný královský biograf.
01.05.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)

Je to definitivní. Harry a Meghan oznámili rozchod s královskou rodinou

 
Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan oznámili, že se nehodlají vrátit k plnění povinností v rámci královské rodiny. Informoval o tom Buckinghamský palác. Mluvčí páru uvedl, že Harry a Meghan jsou odhodláni sloužit i nadále, byť v jiné roli.
13.10.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (891 článků) , Eva Perkausová (660 článků)

Princ Harry je paranoidní, tvrdí expert. Ani Meghan není svatá. Od začátku měla vévodovi držet nůž na krku

 
Princ Harry se kvůli memoárům dostal na titulní strany zahraničních médií. Spolu s Meghan jsou stále žhavým tématem a jejich spor s britskou královskou rodinou každý den víc a víc bobtná. Se svým bratrem se Harry rozcházel v mnoha věcech, jednou z nich byl například postoj k britským médiím. "Paranoia prince Harryho ohledně britského tisku existovala dlouho předtím, než se objevila Meghan Markle," řekl korespondent Valentine Low, jak píše Fox News.
04.02.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků) , Harry Fox (6 článků) , Harry Fox (7 článků) , Harry Valentine (1 článek) , Harry Fox (9 článků) , Harry Harry (1946 článků)

Z toho Meghan zešílí! Kudla do zad z vlastních řad

 
Že si princ Harry (36) s manželkou Meghan Markleovou (40) umí nadělat kupu nepřátel, se jim tedy musí nechat! Když už načas utichnou spory s královskou rodinou, ozve se pro změnu rodina Meghan. Kdo by si pomyslel, že na vině je Harry, má se na omylu. Krev v žilách se některým členům rodiny vaří právě kvůli Meghan!
05.09.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)

Hořká pilulka pro Meghan s Harrym: Svůj boj s královskou rodinou prohrávají, tvrdí expertka

 
Harry s Meghan vyplýtvali velké množství energie do už předem prohraného boje s královskou rodinou. Alespoň si to myslí britská expertka. Z informací však vyplývá, že Harryho nenávist vůči vlastní rodině ještě není u konce. Nyní se soudí s britským deníkem Daily Mail kvůli údajnému odposlouchávání, tvrdí portál The Independent. 
30.03.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)

Vědí, jak vydělat co nejvíce: Tohoto plánu se Meghan a Harry striktně drží

 
Fanoušci jsou zvědavi, jak se po odchodu z královské rodiny postaví Meghan a Harry ke svému novému životu v Kanadě. Odborníci na královskou rodinu mají na to jasný názor. Meghan má údajně tajný plán o několika bodech, jak si vybudovat ještě silnější postavení mimo královskou rodinu. Co všechno chtějí vévoda a vévodkyně údajně absolvovat, aby si vybudovali vlastní moc, která by měla vliv na celý svět?
07.02.2020 22:26 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)

Poslední akce s rodinou. Harry a Meghan se opět ukázali s Williamem a Kate

 
Princ Harry a vévodkyně Meghan absolvovali zřejmě poslední společnou akci s královskou rodinou před svým odchodem. Ukázali se ve Westminsterském opatství na bohoslužbě k poctě Britského společenství národů. Nechyběla hlava Commonwealthu Alžběta II., princ William s vévodkyní Kate a další členové rodiny.
09.03.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (897 článků) , Harry Harry (1946 článků)

Harry a Meghan chtějí prodat další pikantnosti ze svého soukromí. Nový útok na královskou rodinu

 
Princ Harry a Meghan Markle chtějí pokračovat ve spolupráci se streamovací platformou Netflix na dokumentární sérii z loňského roku s názvem „Harry a Meghan“. Na jejich šestidílnou výpověď o životě v britské královské rodině by měl navázat celovečerní dokumentární film. Informuje o tom britský list Express.
29.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků) , Harry Harry (1946 článků)

Poruší další královskou tradici? Harry s Meghan údajně chtějí soukromé křtiny pro syna Archieho

 
Vypadá to, že se Harry  (34) s Meghan  (37) chystají obejít další královskou tradici. Pár tento měsíc plánuje křtiny malého Archieho, ale obřad by měl být podle zdrojů z královského paláce absolutně soukromý.
01.07.2019 11:57 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)

Meghan si rve vlasy: Harry podle ní dělá hroznou chybu a udělá ze sebe šaška

 
Meghan Markle (42) se s královskou rodinou jen tak neusmíří. A rozhodně nemá v plánu se do země svého manžela vracet. Podle Expressu se navíc obává, že když princ Harry odjede do Británie, aby se setkal se svou rozkmotřenou rodinou, budou si z „něj dělat legraci a považovat ho za blázna“. 
18.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků) , Harry Harry (1946 článků)

VIDEO: Princ Harry na Jamajce tančil a porazil v běhu Usaina Bolta

 
Britský princ Harry se v rámci cesty po Karibiku a Latinské Americe, která je součástí oslav 60. výročí nástupu na trůn jeho babičky, Alžběty II., zastavil na Jamajce. Tam si to rozdal v běhu s nejslavnějším sportovcem této země Usainem Boltem a vyhrál. Ovšem malým podvodem. Další články k tématu: Princ Harry se vrátí do Afghánistánu, aby bojoval proti Talibanu OBRAZEM: Nejžádanější single jsou princ Harry a Pippa Middletonová Princ Harry se rozešel s modelkou, vydrželo jim to dva měsíce Princ Harry si zřejmě splní přání a tajně se vrátí do Afghánistánu Počkej, až Kate uvidíš, pošeptal princ Harry před oltářem bratrovi
07.03.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků) , Usain Bolt (377 článků) , Kate Middleton (1093 článků)

Princ Harry jako pilot skončil, bude organizovat armádní akce v Londýně

 
Stejně jako jeho bratr princ William se i Harry loučí s prací pilota. Na rozdíl od bratra ale v armádě zůstane. Přesune se do Londýna, kde bude organizovat velké vzpomínkové události. Další články k tématu: Princ William končí v armádě, čeká ho charita a královské povinnosti Princ Harry, jak ho neznáte: zmrzlý stanul i s herci na Jižním pólu Princ Harry z Antarktidy: Bratr žárlí, že jsem daleko od křičícího dítěte Princ Harry se prý chce ženit, jeho vyvolenou je blondýnka Cressida Princ Harry: Doufám, že bratr ví, jak drahá jsem chůva Princ Harry randí s blond modelkou, objímali se na sjezdovce
17.01.2014 16:40 |

podobné články

Harry nesmí za rodinou a hořce lituje! Meghan si naopak mne ruce

 
Každoroční zářijová dovolená královské rodiny se letos musí obejít bez významných členů. Kvůli pandemii koronaviru a jejich novému životu v Kalifornii se princ Harry (35) a Meghan Markleová (39) nezúčastní tradičních aktivit, jako je lov divoké zvěře a čaje o páté s královnou Alžbětou (94). Zatímco Harry truchlí a lituje svých rozhodnutí, Meghan je ráda.
02.09.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)

Rozkošná Meghan a Harry jako malí: Drobná černoška s pořádným afrem a blonďatý stydlín

 
Meghan Markle (37) a princ Harry (34) jsou v současnosti nejsledovanějším párem planety. Téměř před měsícem oznámili, že konečně čekají svého prvního potomka. V současné době se ukázaly na sociálních sítích fotky Meghan a Harryho, když byli malí. Zatímco Meghan vypadá jako pořádná rampepurda s afrem, tak Harry budí dojem zakřiknutého blonďatého klučíka.
05.11.2018 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků)

Jako kudla do zad: Meghan Markle a princ Harry vydali novou knihu. Odhalili tajemství královské rodiny

 
Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) vypustili do světa svou novou knihu s názvem Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family. V ní odhalují nejen detaily o svém vztahu, ale popisují i některé soukromé záležitosti královské rodiny. Zatím není jisté, zda bude kniha mít i český překlad, podle expertů je ale jasné, že Meghan a Harrymu se kvůli ní zavřely dveře zpět do paláce.
27.07.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků) , Harry Harry (1946 článků)

Meghan je manipulátorka a celý dokument je směšný. Srovnání s Dianou je scestné, tvrdí sestra Marklové

 
Svět a zejména Británie hodně řeší dokument Netflixu Harry & Meghan. Manželský pár, který již delší dobu bojuje s královskou rodinou, se postaral o další senzaci. V minisérii se vévodové snaží přesvědčit lidi o tom, že jejich lásce nebylo v Anglii přáno a že rodina k nim nebyla vstřícná. Nyní se k jejich seriálovému počinu vyjádřila i Samantha (58), nevlastní sestra Meghan Markle, jak informoval Daily Mail.
09.12.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků) , Samantha Samantha (133 článků) , Harry Harry (1946 článků)

Meghan a Harry: Mírová jednání mezi černými ovcemi královské rodiny a Karlem III. jsou na spadnutí

 
Princ Harry by se příští měsíc mohl setkat se svým otcem, králem Karlem III., a snažit se dohodnout na mírovém řešení trvajících sporů s britskou královskou rodinou. V německém Düsseldorfu se totiž bude konat sportovní událost s názvem Invictus Games pro zraněné válečné veterány a příslušníky záchranných složek, jejíž je Harry zakládajícím patronem. Pokud se dvojice skutečně setká, britský král bude po svém synovi chtít jednu věc, tvrdí zdroj magazínu OK!
24.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)