Článek

Další nadaná a krásná rusovláska z filmu Nevinnost, kritici jí také chtějí dát cenu

 
Zpěvačka Vladivojna La Chia je zároveň skladatelkou, textařkou, spisovatelkou a výtvarnicí, takže všechny své projekty zvládá sama. I když je krásná rusovláska spíš zástupkyní alternativního proudu, všimli si jí filmaři a oslovili ji, aby napsala muziku k ceněnému filmu Nevinnost. Vyšel i stejnojmenný soundtrack.
20.12.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladivojna La Chia (15 článků)
Podobné články

Rusovláska Kamila: Rudá tanga a podvazky jsou nutné!

 
Kamila Hermanová je ještě studentka, kariéru fotomodelky má ale velmi dobře rozjetou. Už několikrát se odhalila pro titulní stranu pánských magazínů. Chtěla by zkusit pracovat v Americe. Co se týče spodního prádla, na červené spodní prádlo, tanga a podvazky nevyjímaje, nedá rusovláska dopustit.
08.04.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Hermanová (3 články)

Překrásná lolitka Anička Linhartová dostala novou roli. Podívejte se na první fotky

 
A je to tady. Nádherná dcera Jitky Asterové  (51) , mladinká Anna Linhartová, začala natáčet nový film. Překrásná rusovláska, která zaujala ve filmu Nevinnost, v těchto dnech přesídlila z Prahy do západních Čech a točí film Cesta do lesa. Čekají ji i milostné scény.
13.08.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (287 článků) , Anna Linhartová (110 článků)

Je to silné drama, říká Petr Jarchovský o svém filmu Nevinnost

 
Hostem úterního rozhovoru na tn.cz byl scénárista filmu Nevinnost Petr Jarchovský.
18.01.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jarchovský (69 článků)

Další úspěch lolitky Anny Linhartové: Překrásnou zrzečku nominovali na filmovou cenu

 
Zrzečka Anna Linhartová si na svoje konto může připsat další úspěch. Za svoji kontroverzní roli ve filmu Nevinnost je nominována v Cenách české filmové kritiky za nejlepší herečku ve vedlejší roli. Slavit může se svojí filmovou kolegyní Aňou Geislerovou, kterou kritici vybrali mezi tři nejlepší herečky v hlavní roli za tentýž film.
19.12.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Anna Linhartová (110 článků) , Anna Geislerová (73 článků)

V Praze proběhla premiéra dramatu Nevinnost

 
Televize Nova je hlavním partnerem nového dramatu režiséra Jana Hřebejka Nevinnost. Oficiálního představení filmu českým divákům se zúčastnil i generální ředitel televize Nova Jan Andruško.
19.01.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (339 článků)

PTALI JSTE SE režiséra Hřebejka na jeho NEVINNOST!

 
Hostem on-line rozhovoru na tn.cz byl úspěšný režisér Jan Hřebejk, kterého se čtenáři ptali nejen na jeho nový snímek Nevinnost, ale také na řadu otázek týkající se filmování.
16.12.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (339 článků)

Andrea Černá 20 let po Princezně ze mlejna: nevinnost jí zůstala

 
Od Princezny ze mlejna, která proslavila její představitelku Andreu Černou, uběhlo už dvacet let. Z dívenky se stala žena, nevinnost ale nezmizela. Herečka si ani ve svých šestatřiceti letech neví rady s popularitou. "Rozumím jen divadlu," říká Černá, která momentálně hraje i v Ordinaci v růžové zahradě 2. Další články k tématu: Princezna ze mlejna míří do Ordinace, Andrea Černá si zahraje sestru
16.08.2013 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Černá (17 článků)

Hřebejk začal točit drama Nevinnost s Vetchým a Munzarem

 
Ondřej Vetchý, Luďek Munzar a Aňa Geislerová hrají v novince režiséra Jana Hřebejka Nevinnost, která se začala natáčet ve středu. Hotovo by mělo být v říjnu.
27.08.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (339 článků) , Ondřej Vetchý (229 článků)

Jan Hřebejk představí v lednu Nevinnost

 
Psychologické drama s detektivní zápletkou Nevinnost natočil Jan Hřebejk podle scénáře Petra Jarchovského a k divákům ho vyšle ve čtyřiceti kopiích 20. ledna příštího roku.
18.12.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (339 článků) , Petr Jarchovský (69 článků)

Český filmový rok zahájí Hřebejkova Nevinnost

 
Už letmý pohled do plánu premiér slibuje, že pokud jde o domácí tvorbu, jsou tu filmy, které k návštěvě kina vybízejí. Ze zahraničí má dorazit i pár očekávaných hitů. Hned první česká premiéra Nevinnost určitě za lístek stojí.
05.01.2011 10:35 |

podobné články

Hřebejk představil nový český film NEVINNOST

 
Nový český film režiséra Jana Hřebejka Nevinnost uvidíte v českých kinech od 20. ledna 2011. Už dnes jste ale měli možnost sledovat tiskovou konferenci po novinářské projekci tohoto snímku v přímém přenosu na tn.cz
07.01.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (339 článků)

Nevinnost je temný příběh! Prohlašuje scénárista Jarchovský

 
Napínavý Hřebejkův film Nevinnost přichází do kin už 20. ledna. Scénář napsal Petr Jarchovský.
14.01.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jarchovský (69 článků)

Jan Hřebejk, Nevinnost a básně Ani Geislerové

 
Desátý společný film Petra Jarchovského a Jana Hřebejka se jmenuje Nevinnost a do hlavní role lékaře, obviněného ze zneužití nezletilé pacientky, obsadil režisér Ondřeje Vetchého. Širší rodinu mu vytvořili Zita Morávková (manželka), Hynek Čermák (její bývalý muž), Aňa Geislerová (její sestra), Luděk Munzar (její otec).
15.01.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (339 článků) , Ondřej Vetchý (229 článků) , Luděk Munzar (107 článků) , Petr Jarchovský (69 článků) , Hynek Čermák (124 článků) , Zita Morávková (1 článek)

Premiéry – Nevinnost, Tři dny ke svobodě a Gulliverovy cesty

 
Do kin přichází nový film autorského tandemu Hřebejk - Jarchovský s názvem Nevinnost, thriller Tři dny ke svobodě a dobrodružná komedie Gulliverovy cesty.
20.01.2011 06:30 |

podobné články

Nová DVD - Nevinnost, Lidice, Louise-Michel a Traktor Tom 7

 
Nevinnost je desátým filmem, který spolu natočili režisér Jan Hřebejk a scénárista Petr Jarchovský a od letošní lednové premiéry na něj přišlo do kin téměř 170 tisíc diváků. Ještě větší divácký ohlas mělo drama Lidice režiséra Petra Nikolaeva. Do Francie se vydáme v dramatu Louise-Michel a pro děti je tu Traktor Tom a série jeho příběhů
25.10.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (339 článků) , Petr Nikolaev (68 článků) , Petr Jarchovský (69 článků) , Louis Michel (6 článků)

Do politiky vstoupila krásná rusovláska. Sestra Tereza

 
Po půvabných tvářích z Věcí veřejných se objevila v české politice další krásná žena. Rusovlasá místopředsedkyně strany Jiřího Paroubka, Národní socialisté – levice 21. století, kde se stranící oslovují bratře a sestro, je hezká, sympatická a velice příjemná. Tereza Holišíková má k politice blízko, zajímá ji od mládí a levicové smýšlení získala ve své rodině. Dnes devětadvacetiletou političku podporuje v její kariéře manžel.
06.12.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3477 článků)

Krásná Patricie Solaříková má pro vás vánoční poselství: Tohle by si měl každý z vás zapamatovat

 
Patricie Solaříková není jen krásná a nadaná herečka, ale také chytrá dívka. Co se týče oslav Vánoc, tak v tomhle směru má naprosto jasno a z jejích slov by si měl vzít každý z náš ponaučení, protože v tomhle vánočním poselství má herečka pravdu!
24.12.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (247 článků)

Nejlepší herečka uplynulé sezóny se nahoty nebojí: V roli hvězdy filmů pro dospělé se před kamerou pořádně odvázala

 
Hollywoodská rusovláska Julianne Moore  (54) je letos suverénně nejoceňovanější herečkou, která se díky výkonu ve filmu Still Alice po nejrůznějších trofejích s velkou pravděpodobností dočká i Oscara. Toho měla na dosah ruky už před 17 lety, kdy se svlékla ve filmu Hříšné noci (Boogie Nights).
01.02.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Julianne Moore (74 článků) , Oscar Moore (10 článků)

Sandra Bullock slibuje svou nahotu ve filmech!

 
Herečku Sandru Bullock (44) natolik ohromil úspěch nového filmu Návrh (Proposal), ve kterém se svlékla, že herečka slíbila, že odteď se bude objevovat nahá v každém dalším filmu! „Jestli bude pokladna jako teď, tak se v každém filmu svléknu! I když mi bude 70, všechno na mě bude viset a budu se objevovat jen náhodně ve filmu,“ řekla pro TV show GMTV. Film, ve kterém hrají taky Betty White a Ryan Reynolds, vydělal odhadem 34 milionů dolarů během tří dnů, kdy se dostal do kin. „Jen do toho! Přestavte si mě představit v 70-ti letech, jak se procházím nahá ve filmu? Zac Efron! Zac Efron dělá obrovský film a tam jsem já, v pozadí běžím nahá. Pořád tam a zpět, dokud si někdo nevšimne. Je vyprodáno a všichni mě chtějí v tom filmu vidět!“ říká Sandra Bullock. Herečka pak pokračuje a říká, že klíč k úspěchu vydělávajícího filmu není ve filmových zamlžených scénách o sexu, ale o tom být nahý a legrační. „Když jste bez oblečení a zkoušíte být sexy, nikdy nevyděláte tolik, jako když jste nazí a legrační,“ říká herečka. „A všimli jste si jak Will Ferrell svléká v každém filmu své kalhoty? Já to odteď budu dělat taky. Akční filmy – všude nahá.“
15.07.2009 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (269 článků) , Ryan Reynolds (169 článků) , Zac Efron (154 článků) , Will Ferrell (32 článků) , Betty White (4 články)