Článek

Další muzikálová hvězda, která musela změnit profesi! Fešák z Čarodějky má kvůli zavřeným divadlům tuto práci

 
Muzikálový zpěvák Lukáš Randák, který je například hvězdou muzikálu Čarodějka, je již rok bez práce. Stejně jako řada jeho kolegů si musel najít jiné zaměstnání. On ale u divadla zůstal, jen na druhé straně. Pracuje v produkci Jihočeského divadla.
02.05.2021 20:45 |

podobné články

Podobné články

Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci?

 
Každé ráno vstáváte rozmrzelí, máte špatnou náladu a při pouhé představě času stráveného v zaměstnání se vám obrací žaludek jako po několika jízdách na kolotoči. Máte problém vykopat se z postele, nastartovat vás nedokáže ani pořádný šálek silného kafe a jakmile se za vámi zavřou dveře práce, pociťujete úzkost a ovládá vás bezmoc. V takovém případě se nabízí otázka: není ten správný čas změnit práci?! Možná jste nad tím ještě nepřemýšleli, ale vaše podvědomí vám už nějaký čas vysílá jasné signály. Pokud jste je až do dnešního dne vědomě ignorovali, teď u byste neměli. Co když má vaše tělo pravdu a je správný čas změnit práci, která vás s největší pravděpodobností vysává? Jak poznat, že je čas změnit práci? Je jedno, zda do stávajícího zaměstnání docházíte dva roky, pět let nebo jste tam několik měsíců. Pokud vám daná práce nesedí a je pro vaše zdraví hrozbou, pak se není čemu divit, že se vás vaše tělo snaží chránit. Možná vám zmíněnou únavou, špatnou náladou, pesimistickým pohledem na svět nebo nekontrolovatelnou nevolností, čelem oroseným studeným potem a koleny připomínajícími želé snaží varovat, že je něco špatně. Jak tedy poznat, že je čas změnit práci? Signál první: je vám zle, jen když na práci pomyslíte O tomhle signálu jsme se v článku již zmínili. Projevuje se tak, že se vám udělá špatně už při pouhé představě, ať už si představíte cokoli spojeného s prací – šéfa, úkoly, kolegy. Signál druhý: cítíte se nedocenění Možná už nějaký čas trávíte na jedné a té samé pracovní pozici a nemůžete se hnout z místa. Ani ne tak proto, že byste na to neměli, ale proto, že vám vedení nedá ani jedinou příležitost. Pokud ale víte, že máte navíc, je zbytečné zůstávat někde, kde si vašeho talentu, umu a nadšení neumí vážit. Signál třetí: máte špatné... Čtěte více Příspěvek Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.04.2017 05:25 |

podobné články

Slabost a zimnice: Zpěvačka, která pomáhá v nemocnici, popsala, jak se cítila po očkování proti covidu-19

 
Muzikálová zpěvačka Nikola Ďuricová (25) se již několik měsíců nemůže věnovat naplno své práci. Svůj volný čas, kterého má kvůli vládním nařízením a zavřeným divadlům spoustu, se rozhodla věnovat pomoci druhým. Začala pomáhat ve zdravotnictví a díky tomu byla jedna z prvních, kdo se nechal očkovat proti covidu-19.
26.02.2021 06:05 |

podobné články

Měl jediný koncert během prázdnin: Místo vystupování se Pepa Vojtek věnuje práci na baráku a svým dětem

 
Od března zpěvák Pepa Vojtek  (55) skoro nevystupuje. Kvůli zavřeným divadlům se nehrají muzikály a vzhledem k omezení počtu návštěvníků na akcích nekoncertuje ani jeho kapela Kabát. "Měli jsme koncert se smyčcovým seskupením InFlagranti někde u Hradce. Přišlo skoro šest set lidí. Bylo to nádherné, zpívali s námi, neodešli, ani když začalo mrholit," zmínil jediné vystoupení za poslední dobu.
15.08.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (652 článků)

Profesionálním divadlům dochází trpělivost s financováním kultury

 
Profesionálním divadlům v ČR dochází trpělivost s financováním regionální kultury. Vadí jim, že 22 let po revoluci zůstávají mimo pozornost státu, který dotuje své příspěvkové organizace, zatímco divadla v krajích jsou odkázána jen na peníze zřizovatelů, převážně měst.
28.11.2011 19:25 |

podobné články

Státní dotace divadlům by se měla letos zdvojnásobit, žádá Herman

 
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) chce, aby stát ještě letos dal víc peněz profesionálním divadlům, orchestrům a pěveckým sborům. V příslušném ministerském programu letos bylo rozděleno 160 milionů korun a vláda se bude v pondělí zabývat požadavkem na jeho navýšení o 140 milionů korun, píše ČTK.
30.08.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (652 článků) , Daniel Herman (1129 článků)

Delší provoz vítají fastfoody, jiným moc nepomůže

 
Delší otevírací dobu pro výdejní okna, která se od pondělí z 21 hodin posunula na 23 hodin, vítají především řetězce rychlého občerstvení. Ostatním stravovacím provozům výrazně nepomůže, kvůli zavřeným divadlům, kinům a dalším zábavním zařízením se nedá očekávat zvýšený pohyb lidí v ulicích v pozdních večerních hodinách. Vyplývá to z ankety ČTK mezi gastronomickými podniky.
24.11.2020 16:50 |

podobné články

O ošetřovné kvůli zavřeným školám požádalo 197.800 zaměstnanců

 
O ošetřovné kvůli zavřeným školám požádalo dosud 197.820 zaměstnanců a zaměstnankyň. Údaje dnes zveřejnilo ministerstvo práce. Ministryně Jana Maláčová (ČSSD) uvedla, že by nárok na tuto podporu po otevření školských zařízení mohlo rodičům zajistit doplnění úpravy do zákona o odkladu sociálních odvodů, o němž by ve středu měla jednat Sněmovna. Podobný záměr v dolní komoře už před týdnem neuspěl.
13.05.2020 06:35 |

podobné články

Je bez práce i bez školy! Natálie Grossová vystavila tělo v plavkách slunečním paprskům. Takhle jí to sluší bez retuše

 
Herečka a zpěvačka Natálie Grossová  (17) tráví karanténu doma s rodinou. Kvůli zavřeným divadlům a také přerušení natáčení seriálu Slunečná je bez práce, nechodí ani do školy.
28.04.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (111 článků)

Poznáváte v sexy blondýnce hvězdu SuperStar? Šárka Vaňková vytasila ženské zbraně

 
Zpěvačka Šárka Vaňková  (33) chystala velký comeback. Měla být jednou z hlavních hvězd muzikálu Robinson Crusoe, který kvůli zavřeným divadlům a proticovidovým opatřením zatím přišel o svoji premiéru. Na jednom jevišti se měla setkat i se svým bývalým partnerem Danielem Hůlkou  (52) .
31.03.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (242 článků) , Daniel Hůlka (770 článků)

Hvězda (47) seriálu Čarodějky vyrazila se sádrou na pláž: Ukázala figuru ve žlutých bikinách i svou novou lásku

 
Herečku Rose McGowan  (47) neodradí od vodních radovánek ani sádra na ruce. Hvězda seriálu Čarodějky nebo filmu Vřískot už několik měsíců odpočívá v Mexiku, kde se současně dává dohromady po zlomenině zápěstí.
27.11.2020 09:35 |

podobné články

Těhotná muzikálová Čarodějka Markéta Pešková: Přiznala pohlaví miminka!

 
Jedna muzikálová představitelka Čarodějky, Elis Ochmanová (32), už má doma holčičku Violu, její alternace Markéta Pešková (29) zatím svého prvního potomka stále nosí pod srdcem. Teď ale prozradila jeho pohlaví…
02.08.2021 21:50 |

podobné články

Hvězda seriálu Čarodějky Alyssa Milano se natočila při sexu. Žhavé video koluje na YouTube!

 
Není první a určitě ani poslední. Herečka Alyssa Milano (40), která sice patří mezi druhořadé star, ale vy si ji určitě pamatujete ze seriálu Čarodějky, natočila s pohledným chlapíkem společné sexuální hrátky.
06.09.2013 14:25 |

podobné články

Podívejte se, jak krásně maluje hvězda Čarodějky: Funguje to jako terapie po rozchodu a ztrátě práce

 
O tom, že Nikola Ďuricová, krásná představitelka Glindy, Čarodějky ze stejnojmenného muzikálu, začala malovat , už jsme informovali. A teď vám ukážeme i výsledek, obraz vlčích máků, který se dražil pro organizaci Regi Base, která se stará o české válečné veterány a na jeho představení se byl Super.cz podívat.
06.12.2020 16:30 |

podobné články

100 profesí a 10 let: Zchudli jste, nebo jste si polepšili?

 
Máte pocit, že všechno se jen zdražuje, ale platy zůstávají stejné? Pokud ano, tak pro vás máme dobrou zprávu. Většina profesí si za posledních deset let výrazně polepšila. Blesk namátkou vybral 100 profesí a zjišťoval, kolik jejich představitelé průměrně brali v roce 2000 a 2010. A výsledek? Jedenadevadesát profesí si domů nosí o více jak padesát procent větší plat než před deseti roky. Špatná zpráva ale je, že téměř třetinu z tohohle zvýšení uhryzla inflace.
24.06.2011 05:05 |

podobné články

Pauzu v divadle využila hvězda Čarodějky k tomu, že si nechala vytrhat zuby: Teď se nemůže usmívat

 
Roli zelené čarodějky Elphaby si Elis Ochmanová zazpívala v GoJa Music Hall naposledy první říjnový víkend. Po vystupování se jí samozřejmě stýská, i když zpěv aspoň online učí svoje budoucí i současné kolegy.
27.11.2020 12:10 |

podobné články

Scéna jako z akčního filmu: Pod mužem začala hořet postel, proskočil zavřeným oknem

 
Scénka jako z akčního filmu se odehrála v pondělí v rodinném domě na Bruntálsku. Muž (42) vyskočil zavřeným oknem ven, když pod ním začala hořet postel. Utrpěl popáleniny i omrzliny, nyní je v umělém spánku v krnovské nemocnici.
29.01.2013 21:10 |

podobné články

Jak dneska vypadá Piper ze seriálu Čarodějky? Podle jejího života snad napsali Gilmorky!

 
Devadesátky byly na seriály plodné. Béháčko, Pobřežní hlídka, Melrose Place, Buffy, přemožitelka upírů... A Čarodějky! Kvůli nim jsme také utíkali dřív ze školy. Hrála tam "Brenda" Shannen Doherty a roztomilá Alyssa Milano jako Phoebe. Nejstarší a nejvážnější sestra byla Holly Marie Combs (42), která si zahrála Piper. Její život byla ale pěkně divoký.
20.08.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Shannen Doherty (176 článků)

Jak a v čem vám může těhotenství změnit život?

 
V ruce držíte pozitivní těhotenský test, na které jsou jasně viditelné dvě čárky, po nichž mnoho že tolik touží. V hlavě již spřádáte plány, jak tuto skvělou novinu oznámíte rodině a zároveň přemýšlíte nad tím, jak vám může těhotenství změnit život. Čeho všeho se budete muset vzdát? Co bude minulostí a na co si naopak budete muset zvyknout? Uvidíte vše pořád stejně, nebo na dané věci budete mít odlišný názor? Může vám těhotenství změnit život? Rozhodně! Ne nadarmo se o tomto stavu přezdívá, že je to jedno z nejkrásnějších období v životě každé ženy. Ačkoli je pravda, že těhotenství často provází celá řada komplikací a neduhů – především pak nevolnost, pálení žáhy, natékání končetin a podobně. Těhotenství vám ale může změnit život i po jiné stránce, nežli po té zdravotní. Pojďme si o tom říci více! Změníte priority Jsou ženy, které odjakživa prahnou po rodině a nic pro ně nemá takový význam. Ale pak jsou tu i ženy, které naopak dávají přednost kariéře a rodinu tak odsouvají na druhou kolej. A právě tady je těhotenství zlomovým okamžikem, protože se často stává, že s rostoucím životem pod srdcem najednou změní své priority. Více se bojíte Další změnou, kterou zaznamená poměrně velké procento těhulek, je větší strach. Před otěhotněním jste možná tolik nevnímala situaci, která se děla ve světě, ale jakmile jste otěhotněla, pak jste to najednou začala vidět v jiném světle. Těhotné ženy se prostě více bojí. Jednou a dost. Nebo ne? Mnoho těhotných žen tvrdí, zvláště pak ke konci těhotenství, že jedno dítě stačí. Že už nikdy více nechtějí být těhotné, protože co s budeme nalhávat, je to náročné období jak po fyzické, tak i po psychické stránce. I o tomto přesvědčení vás ale těhotenství může přesvědčit, proto nikdy neříkejte nikdy. Příspěvek Jak a v čem vám může těhotenství změnit život? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

I na Vánoce se dá jíst bezlepkově: Takhle fantasticky navařila příteli muzikálová hvězda Míša Doubravová

 
Muzikálová hvězda Michaela Doubravová trávila první Vánoce se svým přítelem, hercem Romanem Tomešem. Při vaření ale měla o starost víc. Roman totiž trpí nemocí jménem celiakie, takže nevystačila s recepty od maminky a babičky a musela zapojit fantazii a uvařit bezlepkově.
25.12.2013 13:02 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (187 článků) , Roman Tomeš (151 článků)