Článek

Další kostlivec ve skříni nevěrníka Datla: Marek Valášek z Like House dluží víc než 1 milion korun

 
Kolem influencera a youtubera Marka Valáška se začínají stahovat mračna. V reality show Like House se postaral o pikantní skandál, kdy ještě jako zadaný muž podvedl přítelkyni Nikol Martínkovou s fitnesskou Bárou Stříteskou. Redakce eXtra.cz nyní zjistila z volně dostupných zdrojů, že Marek alias Datel má nesplacené dluhy, které činí víc než milion korun. 
01.06.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)
Podobné články

Do Like House míří Jan Bendig: Zkrotí zkušený influencer chování amatérů Báry a Datla?

 
Jan Bendig (27) míří do reality show Like House, kterou mohou diváci sledovat každý den kromě víkendů v 17:15 na TV Prima. Parta influencerů, z nichž jediný zkušený je Adam Kajumi, bude mít šanci se naučit něco od zkušenějšího Honzy Bendiga. Zejména Bára Stříteská a Marek Valášek by měli pozorně poslouchat, protože jejich prozatímní neustálé fňukání o nabourávání soukromí začíná divákům a fanouškům už pěkně lézt krkem. 
10.05.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (288 článků) , Marek Valášek (16 článků) , Adam Adam (210 článků) , Adam Adam (210 článků)

Očistec Datla z Like House: Bojím se zamilovat, netušíte, co jsem s ním zažila, říká další ex

 
Ve vile Like House to v poslední době pořádně vře. Po rozchodu Marka Valáška alias Datla s půvabnou Nikol Martínkovou se ozvala další bývalá partnerka Aneta Kurková, která se na sociálních sítích rozpovídala o jejich dávném vztahu. 
28.05.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Velký zvrat v Like House: Fňukna Bára s Markem přiznali, že jsou spolu

 
V reality show Like House se poslední týdny neřešilo nic jiného než románek Marka Valáška s Bárou Stříteskou.  Kvůli faktu, že přišel do Like Housu Marek Valášek zadaný, stejně jako Bára, tak jim nezbývalo nic jiného, něž románek zapírat a zapírat, přestože je měli všichni za hlupáky, protože byl jejich vztah kvůli podložené informaci za jasně daný. Nyní konečně vše přiznali.
15.05.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Datel z Like House dluží miliony: Z jejich splácení se snaží vykroutit jak žížala

 
Influencer z Like House Marek Valášek známý pod přezdívkou Datel se topí v problémech. Vyšlo najevo, že jeho dluhy čítají zhruba dva miliony korun. Aby je Marek nemusel splácet, dopouští se nekalých praktik, které mohou být považovány za trestnou činnost.
13.06.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Žhavá Nikol je teď volná: Fňukna z Like House Bára nesahá Datlově ex ani po kotníky

 
Reality show Like House začíná být větší legrace, než si mohl někdo na první pohled myslet. O pořádný rozruch se postaral největší influencerský amatér z vily Marek Valášek a nejufňukanější holka Bára Stříteská, která se ze všech sil snaží pasovat do role ublížené chudinky, ale tuhle trapně sehranou linku jí uvěří maximálně desetileté děti. Bára a Marek svým chováním zapříčinili, že se nebohá Nikol, která chodila s Markem, zhroutila. Není ale důvod k pláči. Nikol je evidentně mnohem inteligentnější než Bára a rozhodně víc hot! 
11.05.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Dusno v Like House: Datel se topí ve lžích, jeho bývalka Nikol vrací úder drsným vzkazem

 
V reality show Like House začíná být pořádně dusno. Za všechen humbuk může influencer Marek Valášek, který svou neprofesionalitou napáchal víc škody než užitku. Po románku s Bárou Stříteskou opustil svou přítelkyni Nikol Martínkovou a místo uznání chyby se začíná ztrácet ve vlastních lžích. Co zklamanou Nikol konečně donutilo napsat pravdu? 
24.05.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Do vily Like House přišla bývalka influencera, který se spustil s kolegyní. Podívejte se na jeho reakci

 
Ve vile Like House, kde spolu v rámci reality show žije parta influencerů, se do sebe nedávno zamilovali brunetka Barbora Stříteská a Marek Valášek alias Datel. Pro toho si produkce připravila nečekané překvapení.
25.05.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Otřesy v Like House: Djany zkolabovala a uzlíček nervů Datel se zabarikádoval v pokoji kvůli dluhům

 
V reality show LIKE HOUSE tráví parta influencerů tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti - i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Poslední díly byly pro účastníky náročné. Drsná rozcvička zapříčinila kolaps influencerky Djany a následně všechny šokovalo, když se Marek Valášek po zveřejnění informací o jeho dluzích zabarikádoval v pokoji a podle informací eXtra.cz vyhrožuje odstoupením ze soutěže. 
04.06.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Like House: Drsný střet Adama Kajumiho a Datla: Dusno, křik a urážky

 
Dnes v 17.15 pokračuje na Primě dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.
03.05.2021 13:50 |

podobné články

Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House? zeptala se Prima diváků. A sklidila nálož kritiky

 
Hodnocení diváků nové reality show Like House Primu nepotěší. Na otázku položenou na facebookové stránce pořadu „Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House?“, jež měla rozproudit diskuzi, se dočkala jen kritiky.
20.04.2021 11:55 |

podobné články

Uražená Lada v Like House drsně útočí na Djany: Co tady vůbec děláš? Táhni!

 
Lada Horová se v nejnovější epizodě reality show Like House pořádně opře do Djany. Ta na Like House v minulosti nadávala a účinkování odmítla. Teď ale ve vile je a diváci ji milují. To dohání Ladu k šílenství.
27.05.2021 15:20 |

podobné články

Ožehavé pletky Datla a Báry z Like House: Tajná informace z vily, která se jeho přítelkyni líbit nebude

 
Reality show Like House se pěkně rozjíždí. Parta sedmi influencerů, zavřená v jedné vile na tři měsíce s přístupem k alkoholu, to vždy naznačuje, že bude legrace. A tentokrát si dali někteří aktéři pěkně naspěch. Dle zdroje, který nechce být jmenován, se měl Datel po propařené noci údajně vyspat s Bárou. Nyní se ozval další člověk z blízkosti celé show, který prozradil nepatrnou drobnost, která nemusí znamenat možná nic, ale také všechno. 
22.04.2021 13:15 |

podobné články

Hrát House byla noční můra, říká Hugh Laurie

 
Role arogantního doktora House mu vynesla dva Zlaté glóby i titul nejlépe placeného televizního herce. Za jednu epizodu inkasoval britský herec Hugh Laurie v přepočtu až sedm a půl milionu korun. Přesto svou roli nenáviděl a přál si mít nehodu, aby měl od House pár dní pokoj. Další články k tématu: Přijede k nám Dr. House. Bez skalpelu, ale s kapelou a novou deskou „Dr. House z New Orleansu“ se vrací. Hugh Laurie vydává další album Hugh Laurie zřejmě končí s Dr. Housem. Chce se víc věnovat hudbě Hugh Laurie natočil s exkluzivními hosty a skvělým producentem album OBRAZEM: Dr. House skončil. Kdo chce vědět jak, ať čte dál
30.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (62 článků)

Do Like House po rozchodu Datla přišel Jan Bendig: Slova o katastrofě

 
Soutěžící z první československé SuperStar Jan Bendig (27) s partnerem Lukášem Rejmonem navštívili jako hosté vilu Like House. Jak se zpěvákovi v reality show líbilo, koho by bral za kámošku a v čem jsou soutěžící naprostá katastrofa?
28.04.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (288 článků)

Mrcha Bára z Like House má na youtubery políčeno odjakživa: Takhle zářila před 6 lety po boku Freescoota

 
Není tomu tak dávno, co se účastnice Like House Bára Stříteská (22) veřejně dušovala, že rozhodně nechce nabourávat vztah Marka Valáška, známého jako Datla, a jeho přítelkyně Nikol Martínkové. Od jejího vyjádření uběhl sotva týden a Datel s Bárou oznámili, že tvoří pár. Mnozí fanoušci se v komentářích shodují na tom, že Bára je největší mrcha z celé reality show a na známé youtubery měla políčeno odjakživa. 
21.05.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

 
V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 
27.04.2021 11:40 |

podobné články

Jak si poradit s nepořádkem ve skříni

 
Jestli patříte k těm, co neustále bojují s nepořádkem ve skříni, nezoufejte. Máme pro vás několik dobrých tipů, jak nad nepořádkem zvítězit navždy. V první řadě je nutné mít ve skříni na všechno oblečení dostatek místa. Jestli se vám tam nevejde, zvažte zakoupení větší nebo dokoupení dalšího kousku nábytku – prádelníku či komody. Někdy to ale nedovoluje velikost místnosti, pak si musíme poradit jinak. Začněte třídit Kdy naposledy jste udělali nemilosrdnou selekci oblečení a vyřadili všechno, co už je z módy nebo do čeho už nikdy nezhubnete. Existuje celkem rozumné pravidlo zbavit se všech věcí, které jste na sobě neměli víc než rok. Tomu se podvědomě sami vyhýbáte, nejspíš se v tom necítíte dobře nebo máte dojem, že vám nesluší. Takové oblečení zabírá ve skříni úplně zbytečně. Roztřiďte si oblečení také podle ročního období – to, které momentálně nepotřebujete, ukliďte třeba do boxů pod postel. Velké kusy je dobré zabalit do pytlů, z nichž můžete odsát vzduch audržet oděvy ve vakuu. Jednak zaberou méně místa, navíc se nemusíte bát molů, protože ti bez vzduchu nepřežijí. Najít všemu místo To, co zbylo po vytřídění musíte do skříně naskládat, nejlépe tak, aby na všechno bylo vidět. Takový způsob vám výrazně usnadní hledání vhodných kombinací. Zvolte si systém, jaký se vám líbí – podle barvy, podle duhu oblečení, rozhodně ale vše, co jde složit, dejte do poliček a na ramínka zavěste to, co se poskládat nedá, například halenky či šaty. Nejhůř se udržuje pořádek v maličkostech, jako je spodní prádlo, ponožky a různé doplňky. Prádlo a punčochy můžete uložit do boxů nebo si zavěste na vnitřní stranu dveří kapsář. Dají se také sehnat organizéry na zavěšení na šatní tyč, na dveře si můžete pořídit věšáčky a zavěsit na ně pásky, šálky či kravaty. kousku oblečení své místo, nebudete každé ráno zdlouhavě hledat a... Čtěte více Příspěvek Jak si poradit s nepořádkem ve skříni pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.04.2018 13:20 |

podobné články

Válka v Like Housu kvůli románku Datla a Báry: Adam Kajumi odpálil vztahový granát

 
Novou reality show Like House lomcuje už týden údajný skandál mezi Markem Valáškem, který je známý především jako Datel, a Bárou Stříteskou. Influenceři odjeli na víkend domů a na sociálních sítích se okamžitě začalo řešit, zda mezi Bárou a Datlem něco bylo. Nejznámější influencer z celé party Adam Kajumi promluvil o jejich pletkách ve vile a rozpoutal tím válku. 
26.04.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků) , Adam Adam (210 článků) , Adam Adam (210 článků)

Válka v Like House: Zdrcená Nikol vrací úder. Tohle Datle radši ani nečti!

 
Influencer Marek, který je ve světě internetu známý jako Datel, už netvoří pár s přítelkyní Nikol Martínkovou. Stalo se tak poté, co se Marek stal jedním z účastníků reality show Like House. K celé situaci se vyjádřili oba dva prostřednictvím Instagramu a Youtube videa. 
28.04.2021 21:50 |

podobné články