Článek

Další kila jsou dole: Misska Kočendová si už troufla na sexy focení

 
Modelka Natálie Kočendová se po těhotenství, které v 6. měsíci skončilo mrtvě narozeným dítětem, snaží dostat na svoji původní váhu . Od posledního setkání už má další dvě kila dole. Už si dokonce troufla i na sexy focení spolu s dalšími vítězkami Miss Czech Republic.
22.02.2021 10:25 |

podobné články

Podobné články

Misska Kočendová čtyři měsíce po potratu: Další fotky chlapečka vhání slzy do očí!

 
Za pár dní to budou čtyři měsíce, co misska Natálie Kočendová (20) přišla o miminko. Chlapečka bez známek života porodila v šestém měsíci těhotenství. I když je to pro ni velmi bolestivé, neváhá o tom mluvit a zveřejňovat soukromé fotky.
29.12.2020 06:15 |

podobné články

Už by si troufla i na focení prádla: Po porodu už má zrzavá modelka o kilo méně, než když otěhotněla

 
Na začátku loňského srpna modelka Romana Pavelková  (31) porodila syna Maxmiliána a tvrdila, že modeling už pověsí na hřebík a bude se věnovat jen manažerským aktivitám. Ale osm měsíců uteklo, má dole 18 kilo a už by si prý zase troufla klidně i na focení spodního prádla.
12.04.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Romana Pavelková (190 článků)

Jen kvůli tobě jsem silná. Misska Natálie Kočendová (20) promluvila o bolesti ze ztráty chlapečka

 
Třetí nejkrásnější dívka Česka, misska Natálie Kočendová , prožívá jedno z nejhorších období v životě. Kráska nedávno přišla o syna v šestém měsíci těhotenství. O své bolesti promluvila na sociální síti.
22.09.2020 05:45 |

podobné články

Misska Kočendová po potratu: Vážná slova o proměně člověka po smrti dítěte!

 
Když žena přijde o nenarozené dítě, je to trauma, s nímž se musí poprat po svém. Bohužel o tom ví něco už i misska Natálie Kočendová (20), která potratila v šestém měsíci těhotenství. Jak ji to změnilo?
26.09.2020 15:20 |

podobné články

Misska Natálie Kočendová je těhotná: Barber slavných Laky Royal se těší na miminko

 
Zhruba před dvěma týdny se konalo velkolepé finále Miss Czech Republic 2020, které nakonec vyhrála půvabná brunetka s mezírkou mezi zuby Karolína Kopíncová (22). Na třetím místě se umístila sympatická blondýnka Natálie Kočendová (20). Natálii kromě rodiny během celé soutěže podporoval její přítel Lukáš Vlačuha, který pod jménem Laky Royal patří k nejlepším barberům v Česku. Nyní zdroj z blízkého okolí krásné Natálky prozradil, že milá kráska je v jiném stavu.
06.08.2020 07:00 |

podobné články

Natálie Kočendová porušila pravidla soutěže krásy: Misska čeká dítě s barberem Laky Royalem

 
Umístila se na třetím místě v letošní soutěži Miss Czech Republic. Půvabná blondýnka Natálie Kočendová (20), která získala titul Miss International Czech Republic, je ale těhotná. Budoucím tatínkem se stane její přítel Lukáš Vlačuha. K požehnanému stavu dívky s číslem 10 se redakci eXtra.cz vyjádřila ředitelka soutěže Taťána Makarenko.
14.08.2020 09:00 |

podobné články

Třetí nejkrásnější Češka v slzách: Krásná Miss Natálie Kočendová (20) tři měsíce před porodem potratila

 
Tohle nikdo nečekal. Třetí nejkrásnější dívka Česka, misska Natálie Kočendová , se teprve nedávno oficiálně pochlubila zprávou, že bude maminkou , nyní radost vystřídal smutek. Krásná blondýnka miminko v 6. měsíci těhotenství potratila.
11.09.2020 17:45 |

podobné články

Krásná misska Natálie Kočendová (20): První bolestivá slova po potratu syna!

 
Když miss Natálie Kočendová (20) na instagramu oznámila, že v šestém měsíci těhotenství přišla o dítě, a rovnou zveřejnila fotografii s mrtvým dítětem v náručí, rázem se zvedla vlna nevole. Sklidila kritiku, že je to neetické, ale jak je to doopravdy?
18.09.2020 05:20 |

podobné články

To láme srdce! Misska Kočendová po potratu sdílí ultrazvuk nenarozeného syna

 
Se zármutkem se každý vyrovnává po svém. Modelka Natálie Kočendová (20), která v šestém měsíci těhotenství přišla o miminko, svou bolest ventiluje veřejně na sociální síti, kam nyní sdílela příspěvek, jenž chytá za srdce: ultrazvuk nenarozeného syna…
21.09.2020 18:25 |

podobné články

Miss Kočendová s roztomilou holčičkou: Slzy po potratu dočasně vystřídal smích!

 
Není dne, kdy by nemyslela na svého chlapečka, o něhož přišla v 6. měsíci těhotenství. Misska Natálie Kočendová (20) se snaží jít dál a po šesti týdnech se už dokáže radovat z dětí svých kamarádek.
22.10.2020 16:05 |

podobné články

I přes ztrátu miminka si Natálie Kočendová umí udělat radost: Vánoční stromeček už má v obýváku

 
Vánoce, stromeček, dárky a příchod Ježíška. Tahle slova by letos nejraději mnoho lidí světové pandemie zapomnělo. Koronakrize se dotkla celého světa a některých lidí natolik, že ani svátky vánoční jim náladu nezvednou. Misska Natálie Kočendová (20), která se navíc smiřuje i s tragickou ztrátou dítěte, si ale radost vzít nenechává a vánoční přípravy zahájila už v listopadu.
19.11.2020 19:46 |

podobné články

Miss Kočendová s partnerem po ztrátě syna překvapují: Z nejhoršího jim pomohl Rytmus!

 
Když do života člověka zasáhne opravdová tragédie, ukáže se, zda má kolem sebe skutečné přátele. Své o tom už bohužel vědí i Natálie Kočendová (21) s partnerem Lakym Royalem (30). Když loni na podzim přišla misska v šestém měsíci o syna, truchlícímu páru poskytl překvapivou dávku útěchy slovenský rapper Rytmus (44).
03.02.2021 18:45 |

podobné články

Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí 4 vlastní děti a 2 adoptované!

 
Natálie Kočendová (21) s partnerem Laky Royalem (30) se nenechali zlomit nepřízní osudu, když loni v září misska v šestém měsíci potratila. Aktuálně se sice modelka chystá na mezinárodní soutěž krásy do Japonska, po splnění „missích“ povinností se ale zamilovaný pár chce opět pokusit o rodinu. A při plánování netroškaří.
04.02.2021 16:00 |

podobné články

Robustní herečka na sobě tvrdě maká a je to znát: Už si troufla i na sexy snímky, na nichž ukázala podprsenku

 
Herečka Rebel Wilson (40) je známá svým smyslem pro humor. Hubnutí ale australská komička bere velmi vážně, jak se ukazuje. Už nějakou dobu na sobě maká a výsledky jsou čím dál víc vidět. A to dokonce tak, že si Rebel nyní troufla i na focení, při kterém odhalila víc kůže, než je u ní běžné.
04.05.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Rebel Wilson (35 článků)

Kráska Kočendová se připravuje na světovou soutěž. Zhubla 10 kilo, ale o sexy vnady v plavkách nepřišla

 
Loni v listopadu přišla o miminko. S partnerem, kadeřníkem Lakym, se krásná Miss International Czech Republic 2020 Natálie Kočendová těšila na chlapečka. Během těhotenství přibrala šestnáct kilogramů. Ta ale musí rychle dolů. Natálka nás na podzim odlétá reprezentovat na světovou soutěž krásy.
30.04.2021 11:45 |

podobné články

Misska, která po potratu zveřejnila fotku s mrtvým synem, sdílela další snímek plný emocí a slz

 
Pro mnohé bylo velkým překvapením, když misska Natálie Kočendová zveřejnila informaci o tom, že tři měsíce před plánovaným porodem potratila syna a na sociální síti dokonce zveřejnila fotku s mrtvým miminkem.
27.09.2020 11:35 |

podobné články

Jako Natálie Kočendová... Smutná přiznání slavných žen, které přišly o miminko

 
Pro většinu párů je jedním z největších důvodů k radosti, když se na těhotenském testu objeví dvě čárky. Připravují se na krásné období rodičovství a těší se, až svůj uzlíček štěstí poprvé spatří. Avšak rány osudu jsou někdy kruté a nevyhýbají se ani známým lidem. Nedávno o své vytoužené miminko přišla i krásná Natálie Kočendová... Není však sama, kdo si tímto složitým obdobím prošel.
12.10.2020 07:05 |

podobné články

Nastávající matka: Ohrožuje Natálie Kočendová své nenarozené dítě nikotinem?

 
Třetí nejkrásnější žena v České republice Natálie Kočendová (20) pomalu vstupuje do pátého měsíce těhotenství. Nyní relaxuje před porodem v Barceloně se svým milovaným přítelem Laky Royalem. Budoucí maminka si ale nejspíš užívá víc, než je pro dítě zdrávo.
17.08.2020 13:45 |

podobné články

Miss Kočendová poprvé ukázala těhotenské bříško: Nejkrásnější období mého života, říká blondýnka

 
Třetí nejkrásnější Češka Natálie Kočendová Super.cz nedávno potvrdila, že je skoro v 5. měsíci těhotenství, fanouškům na sociálních sítích se k požehnanému stavu zatím vyjadřovat nechtěla.
20.08.2020 11:10 |

podobné články