Článek

Další hvězda je kvůli koronaviru bez práce a bez peněz: Muzikálový zpěvák dělá ve skladu

 
Herečka Barbora Mottlová  (33) je kvůli karanténě bez výdělku, a tak nastoupila jako pokladní do supermarketu . A není jediná z branže, kdo si našel novou práci. Také hvězda muzikálu Děti ráje Ondřej Bábor přiznal, že kvůli nedostatku finančních prostředků musel hledat job mimo svůj obor.
09.04.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (264 článků)
Podobné články

Hvězda 4 Tenorů bez peněz. V karanténě začal zpěvák pracovat ve skladu, jeho manželka tanečnice šije podprsenky

 
Zpěvák Michal Bragagnolo jako řada umělců musel během karantény do práce. Hvězda 4 Tenorů začala pracovat ve skladu, jeho manželka tanečnice Denisa začala zase šít. Situaci nebylo možné řešit jinak.
06.12.2020 14:15 |

podobné články

Ve vrbětickém skladu to opět dunělo, lidé se nesmějí vrátit domů

 
Z vybuchlého muničního skladu u Vrbětic na Zlínsku se v noci na čtvrtek ozvaly další dvě neřízené detonace. Policie chce během dne pokračovat v průzkumu skladu číslo 12, ve kterém ve středu vybuchlo 12,8 tuny munice. Evakuovaní lidé z Haluzic a Lipové, kteří museli ve středu opustit své domovy kvůli výbuchu muničního skladu ve Vrběticích, se ani ve čtvrtek domů nevrátí.
04.12.2014 07:31 |

podobné články

Muzikálový fešák si málem uřízl ruku! Zranění si přivodil kvůli koronaviru?

 
Michal Bragagnolo (29), známý muzikálový zpěvák, doplácí na nouzový režim kvůli koronaviru v České republice. Vzhledem k tomu, že jako mnoho jiných umělců přišel ze dne na den o práci, rozhodl se strávit náhle získané volno prací „rukama“. A málem se mu vymstilo: tekla krev a on skončil v nemocnici!
13.03.2020 16:45 |

podobné články

Vláda bude jednat o nasazení vojáků při střežení muničního skladu

 
Vláda by dnes mohla rozhodnout o nasazení armády při střežení muničních skladů u Vlachovic na Zlínsku. Jeden ze skladů před dvěma týdny vybuchl a poté vyhořel. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) minulý týden uvedl, že by na ostrahu mohla být nasazena asi stovka vojáků. Ministr dodal, že vyzve nájemce skladů, aby neprodleně začali vyklízet zdejší objekty s municí. Pokud firmy sklady nevyklidí, bude na státu, aby zasáhl a odvezl uskladněnou munici na vlastní náklady.
03.11.2014 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1425 článků)

Vrbětice rok po explozích: Stále zůstává 12 skladů plných munice a chemie

 
Ve skladu ve Vrběticích, kde v loňském říjnu vybuchly sklady s municí, zůstává stále ještě 10 skladů plných munice a dva sklady s chemikáliemi. Z areálu už bylo odvezeno 400 nákladních vozidel a 28 skladů je již plně vyklizených. Hotovo bude dříve, než se plánovalo – již v lednu 2016, řekl Martin Vondrášek, první náměstek policejního prezidenta.
19.10.2015 12:20 |

podobné články

Babiš ve Vrběticích změnil názor na „dojnou krávu” a slíbil peníze

 
Z areálu muničních skladů u Vrbětic na Zlínsku vyrazil v sobotu kolem poledne první konvoj nákladních vozů naložený municí soukromých firem. Zamířil do armádního skladu v Květné na Svitavsku, kam dorazil před 16. hodinou. Do Vrbětic se přijel podívat také ministr financí Andrej Babiš (ANO), který změnil názor a souhlasil s navýšením peněz pro další práce na místě muničních skladů.
07.03.2015 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22160 článků)

Muzikálový zpěvák Petr Kutheil bujaře oslavil 35. narozeniny: Striptýz a panáky zelené s Ujfalušim!

 
Bez přítelkyně, ale za to s kamarády a kamarádkami dost divoce oslavil své 35. narozeniny muzikálový zpěvák Petr Kutheil. Stačilo málo a zpěvák by šel donaha! Ještě že ho kamarádky zastavily...
16.08.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (58 článků)

Známý český zpěvák dostal padáka v muzikálu: Roli mu přebral tento fešák

 
Muzikálový zpěvák Zbyněk Fric dostal padáka z muzikálu, který ještě ani nezačal. Zbyněk měl v připravovaném muzikálu Mamma Mia! hrát roli Sama a alternovat měl Jiřího Langmajera a Bořka Slezáčka. Ostřílený muzikálový zpěvák ale překvapivě nezačne ani zkoušet.
13.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (556 článků) , Zbyněk Fric (3 články) , Bořek Slezáček (260 článků)

Ještě nedávno byli jako hrdličky. Muzikálový krasavec a jeho manželka se dva roky po svatbě rozvádějí

 
Ještě nedávno se chlubili svým hnízdečkem lásky, baráčkem, na kterém strávili stovky hodin práce. Teď je ale všechno jinak. Muzikálový zpěvák, známý také z hudebního seskupení 4 Tenoři, Michal Bragagnolo a jeho manželka Denisa se rozešli. Dva roky po romantické svatbě na Karlštejně už mávají rozvodovými papíry.
13.05.2021 13:00 |

podobné články

Holky s umělými přednostmi pozor! Tenhle muzikálový zpěvák má tak agresivní pot, že rozpouští silikon

 
Zní to absurdně, ale muzikálový zpěvák a herec Tomáš Trapl s vážnou tváří prozradil, že má tak agresivní pot, že rozpouští silikon. Přišel na to náhodou. V roli hrbáče Quasimoda ve stejnojmenném muzikálu má totiž tvář pokrytou silikonovou maskou, aby vypadal opravdu odporně.
01.01.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Trapl (30 článků) , Quasimodo (39 článků)

Muzikálový zpěvák přišel na večírek s košilí od krve: Krátce předtím zachránil ženu v metru!

 
Muzikálový zpěvák Braňo Polák má nejen svalnaté tělo, ale i dobré srdce. Když se na párty profesního magazínu objevil s rukávem celým od krve, báli jsme se ale, zda se někde nepopral třeba pro čest dámy. To by mu totiž bylo podobné.
17.06.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Braňo Polák (54 článků)

Růžová mu sekne: Známý muzikálový zpěvák se převtělil do homosexuálního anděla

 
Muzikálový zpěvák Tomáš Trapl většinou slízne postavy, v nichž je téměř k nepoznání. Mívá maskovanou tvář, hrb a tentokrát pro změnu vyfasoval postavu čtyřprocentního anděla. V muzikálu Adam a Eva patří k nejkomičtějším postavám.
01.05.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Trapl (30 článků)

Muzikálový zpěvák si s přítelkyní užil po roce prvních pár dní dovolené: Vypadalo to jako z Hitchcockova hororu

 
Muzikálový zpěvák Petr Kutheil už chodí s partnerkou, tanečnicí a zpěvačkou Markétou Šandovou, skoro rok. Za tu dobu si ale ještě nenašli čas na společnou dovolenou. Petr se to snažil Markétě konečně vyhradit aspoň romantickým víkendem.
14.03.2015 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kutheil (58 článků)

Slavný muzikálový zpěvák se oženil: Robin Hood v chomoutu!

 
Po šestiletém soužití do toho praštili! Muzikálový zpěvák Jan Kříž (30) si vzal za manželku svou kolegyni Marii Blahynkovou (26).
13.11.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kříž (105 článků) , Robin Hood (223 článků)

Slavný muzikálový zpěvák se oženil: Robin Hood v chomoutu!

 
Po šestiletém soužití do toho praštili! Muzikálový zpěvák Jan Kříž (30) si vzal za manželku svou kolegyni Marii Blahynkovou (26).
18.11.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kříž (105 článků) , Robin Hood (223 článků)

Muzikálový zpěvák Roman Tomeš: Nechtěl jsem za Střihavkou zaostávat

 
Roman Tomeš (27) je populární především jako muzikálový zpěvák. Diváci ho znají z představení Pomáda, Mauglí, Lucrezia Borgia, Sněhurka a sedm závodníků, Horečka sobotní noci, Touha, Tajemství, Atlantida, někteří i z role Ježíše v kultovním muzikálu Jesus Christ Superstar, který se hraje v Bratislavě. Nedávno mu byla ve stejném muzikálu svěřena role Jidáše pro ostravské uvedení. A loni v listopadu pokřtil v pražském klubu Futurum své debutové písničkové album Navěky.
19.01.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucrezia Borgia (25 článků) , Roman Tomeš (142 článků)

Manželství mu svědčí: Muzikálový zpěvák se rozhodl zapracovat na své postavě a zatočit s nadbytečnými kily

 
Muzikálový zpěvák Josef Vágner  (28) má za sebou náročný rok a doufá, že ten letošní proběhne v klidnějším tempu. V druhé polovině loňského roku se v Řecku oženil, přestěhoval se do nového bytu, manželka mu porodila dceru, odehrál premiéry dvou muzikálů a odzpíval sólové vánoční turné.
10.01.2019 15:00 |

podobné články

Děsivý zážitek při představení: Muzikálový zpěvák a herec z Troškových filmů silně krvácel na jevišti

 
Opravdu nepříjemný zážitek má za sebou muzikálový zpěvák a herec z Troškových komedií Babovřesky nebo Strašidla Bronislav Kotiš (47). Z neznámých příčin mu totiž pár minut po začátku představení začala téct z nosu krev a nebyl schopný před vyprodaným hledištěm vystoupit a svou roli na Fidlovačce odehrát.
26.02.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Bronislav Kotiš (4 články)

Muzikálový zpěvák musel pod kudlu: Marian Vojtko má nově na těle šest jizev

 
Muzikálový zpěvák Marian Vojtko se snaží dohlížet na svou životosprávu - nekouří, sportuje a zdravě se stravuje. Vzorně také chodí na preventivní prohlídky, jednu z nich absolvoval v týdnu, kdy šel rovnou také pod skalpel a nevyhnul se několika řezům.
30.04.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (280 článků)