Článek

Další dárek od tsunami. Moře vyplavilo Harley-Davidson

 
Moře stále vyplavuje věci, které si "zapůjčilo“ při loňské tsunami. Tentokrát se na pláži v kanadské Britské Kolumbii našel nákladní kontejner, ve kterém byla motorka Harley-Davidson z Japonska. Na moře se mohl dostat podle agentury AFP při loňské tsunami.
01.05.2012 08:35 |

podobné články

Podobné články

Karen Davidson, pravnučka zakladatele Harley-Davidson, exkluzivně pro Blesk: „Těším se do hrdé Prahy“

 
Pro světové výroční oslavy si letos motorkářská legenda Harley-Davidson vybrala Českou republiku a Prahu. Na 115. narozeniny osobně dorazí i pravnučka zakladatele, Karen Davidson. Ta je ambasadorkou značky a zároveň kreativní ředitelkou pro značkové oblečení a doplňky Harley-Davidson. Ještě před návštěvou Prahy poskytla exkluzivní rozhovor deníku Blesk.
29.06.2018 07:25 |

podobné články

Noční chat s ředitelem Harley-Davidson

 
Harley-Davidson je americkou motocyklovou legendou, která se dávno stala synonymem pro motocykl a jízdy na něm. Modely řady Softail nebo Touring jsou toho i jasným důkazem. Nicméně Harley-Davidson je nejen pro letité vyznavače značky, tj. skalní příznivce, ale aktivně také získává příznivce nové, a to například dynamičtějším střihem motocyklů, jejich cenovou dostupností nebo prodejním servisem na velmi vysoké úrovni. Značka se rozhodla oslovit i mladší zákazníky, kteří o pořízení motocyklu zatím pouze uvažují. Právě pro ně jsou vhodné modely řady Sportster, které mohou plnit funkci prvního motocyklu. Jsou cenově dostupnější a lehčí, takže je snadno ovládají i jezdci s menšími zkušenostmi. Zeptejte se Martina Heřmanského na cokoli, co vás v souvislosti s Harley Davidson zajímá. Už tuhle středu bude od 20 hodin hostem na chatu v redakci Blesk.cz.
11.07.2011 14:55 |

podobné články

Harley-Davidson ve spolupráci s Mastercard a ČSOB připravili pro návštěvníky oslav limitovanou edici platebních karet s logem Harley-Davidson

 
Organizátoři 115. výročí založení značky Harley-Davidson ve spolupráci s Mastercard a ČSOB připravili pro návštěvníky oslav limitovanou edici platebních karet s logem Harley-Davidson. Všechny transakce se budou v areálu provádět bezhotovostně. „K platbě jakéhokoliv zboží či služby lze využít buď vlastní platební karty nebo si nabít naši H-D kartu. Ta funguje jako předplacená platební karta bez bankovního účtu,“ přibližuje platební proces Jaroslav Vavřina, hlavní organizátor oslav. Předplacenou kartu H-D lze po registraci opakovaně dobíjet. Maximální zůstatek na kartě je šest tisíc korun (240 euro).
07.06.2018 12:25 |

podobné články

Nejdrsnější bitka, sexy ženy a 110 tisíc lidí: Tohle jsou nejlepší okamžiky motorkářských oslav!

 
Poslední z účastníků čtyřdenní akce v naší metropoli se ještě v pondělí vraceli domů či na další motorkářské jízdy. Už od neděle ale na Výstavišti ustávalo burácení motorů, den patřil rodinám a těm nejmenším. Na 115. výročí legendární značky Harley-Davidson do pražských Holešovic přijelo předvést své stroje desítky tisíc motorkářů, ujít si je nenechalo přesně 110 354 návštěvníků. „Úžasné bylo vidět na jednom místě příznivce Harley-Davidson ze 77 zemí světa, kteří se společně baví a stírají tak mezi sebou rozdíly i předsudky,“ popsal své pocity Trevor Barton, manažer péče o zákazníky Harley-Davidson.  Takhle vypadaly nejzajímavější okamžiky...
09.07.2018 06:25 |

podobné články

Motocykly Harley-Davidson patří mezi Čechy k nejoblíbenějším

 
115. výročí značky Harley-Davidson doprovodí v České republice velkolepé oslavy. Předpokládá se, že ze 100 tisíc očekávaných návštěvníků bude až 80 % zahraničních hostů z téměř 60 zemí celého světa. Brand však vnímají pozitivně i Češi, jak vyplývá z průzkumu Response:Now. „Celých 86 % všech dotazovaných vnímá značku jako sympatickou a považuje ji za leadra v segmentu silných prémiových značek,“ říká Jaroslav Vavřina, spolumajitel H-D Praha a organizátor oslav 115. výročí Harley-Davidson v Praze.
02.02.2018 14:10 |

podobné články

Harley-Davidson zve na rodinný den

 
Organizátoři oslav 115. výročí založení značky Harley-Davidson připravili pro širokou veřejnost rodinný den, který proběhne v neděli 8. července 2018 od 9 do 18 hodin v areálu holešovického Výstaviště. „Na oslavy založení Harley-Davidson zveme všechny táty i mámy s dětmi. Vyhradili jsme jim speciální den, aby si mohli oslavy užít a zároveň si v klidu prohlédnout všechny legendární motocykly,“ zve hlavní organizátor Jaroslav Vavřina a dodává, že rodiny mají celou neděli prioritu včetně zvýhodněných vstupenek. „Poděkování patří i obyvatelům Prahy 7. Ti mají v neděli vstup zdarma. Stačí předložit občanský průkaz a prokázat trvalý pobyt na území městské části,“ upřesňuje Vavřina.
07.06.2018 10:15 |

podobné články

Prahou projelo 1500 motorek Harley Davidson. Doprava podlehla jejich počtu

 
Prahou v sobotu projelo 1500 motorek Harley - Davidson. V rámci akce Prague Harley Days vyrazily motorky v 11:00 z holešovického výstaviště a jejich návrat je naplánován kolem 13:00.
30.08.2014 12:50 |

podobné články

Papež dostal překvapivý dárek. Dvě motorky od firmy Harley-Davidson

 
Papež František dostal dnes dva motocykly od věhlasné firmy Harley-Davidson. Stalo se tak u příležitosti 110. výročí existence firmy a oslav, které přivádějí na tento víkend do Říma stovky motorkářů. Dar papežovi předal zástupce ředitele firmy Mark Hans-Richer. 
12.06.2013 20:05 |

podobné články

Moře vyplavilo v Kanadě motorku, po roce se vrátí majiteli z Japonska

 
Kanaďan Peter Mark při prohlídce odlehlé pláže na ostrově Graham Island v kanadském souostroví Haida Gwaii objevil bílý návěs s motorkou značky Harley Davidson. Příběh na sebe nenechal čekat dlouho. Ukázalo se, že motorku před 14 měsíci odnesla ničivá vlna tsunami 29letému Japonci jménem Ikuo Jokojama.
02.05.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter Graham (1 článek) , Graham Harley (1 článek) , Mark Graham (1 článek) , Harley Graham (1 článek) , Peter Davidson (1 článek)

Legendární mašiny slaví výstavou: Pražskému klubu „harlejářů“ je 90 let, další párty se chystá

 
Důležitá výročí letos čekají milovníky Harley-Davidson. Uběhlo totiž 90 let od založení českého fanouškovského klubu. V Národním technickém muzeu je proto od středy vystaven průřez vývojem „mašin“. Na začátku července se pak bude z Výstaviště ozývat vrčení motorů a zvuk klaksonů. Tak motorkáři oslaví 115 let Harley-Davidson.
23.05.2018 11:35 |

podobné články

Harley-Davidson: To jsou oni, miláčci za milion a půl!

 
Motocykly značky Harley-Davidson zřejmě jezdí na modrý olej. Jsou to totiž nefalšovaní šlechtici na dvou kolech. Pohled na tyto naparáděné motorky snad nikdy nemůže omrzet. O víkendu budily pozornost na Masarykově náměstí ve Znojmě.
31.08.2009 05:15 |

podobné články

Malá - velká novinka: Harley-Davidson SuperLow

 
Slavný Harley-Davidson představil novinky pro následující rok. Tou největší je levný model SuperLow.
10.08.2010 05:50 |

podobné články

Harley-Davidson má černý speciál

 
Štíhlý jako proutek, tvrdý jako železo a černý jako asfalt o půlnoci. Nový Blackline je Harley-Davidson Softail ořezaný na kost.
31.01.2011 00:45 |

podobné články

DRSNÍ CHLAPI na motorkách HARLEY-DAVIDSON projeli Prahou! Sraz mají na Džbánu

 
Každoroční setkání milovníků motorek značky Harley-Davidson se o víkendu koná v kempu Džbán. Na 300 motorkářů představilo při spanilé jízdě Prahou v sobotu své stroje veřejnosti.
04.06.2011 12:50 |

podobné články

Harley-Davidson, se kterým pojedete pro dřevo

 
Je to už tradice. Ford a Harley-Davidson mají jeden velký společný podnik – ohromný pickup F-150 ve speciální edici.
12.08.2011 00:30 |

podobné články

Americká legenda Harley-Davidson slaví 110 let

 
V historii motorismu existuje bezpočet značek a typů automobilů a motocyklů, které jsou označovány za legendární. Přední místo mezi nimi zaujímají americké motocykly Harley-Davidson, které jsou vnímány jako symbol svobody, nezávislosti, ale i Spojených států vůbec. První z těchto kultovních strojů byl vyroben před 110 lety. 
15.04.2013 10:45 |

podobné články

Motorkářka Zuzana: Na Harleyi seděla už v jednom roce!

 
Už si ani nevzpomíná, kdy se staly silné a elegantní stroje na dvou kolech její opravdovou vášní. Pochází z motorkářské rodiny, její dědeček byl dvacet let prezidentem českého Harley-Davidson Clubu. I tatínek pracoval ve výboru, takže motorky jí byly souzeny málem od plenek. A pokračovatelka rodu a rodinné tradice Zuzana Müllerová (33) je také členem Harley-Davidson Praha.
27.05.2013 05:10 |

podobné články

Papež prodává svůj Harley Davidson, peníze půjdou na charitu

 
Na aukci v Paříži se bude příští měsíc dražit motocykl Harley Davidson, který patří papeži Františkovi. Stroj Dyna Super Glide dostal papež loni v červnu přímo od výrobce, který tehdy slavil 110. výročí založení značky. Podle zástupců aukční síně Bonhams nemá papežův motocykl téměř nic najeto a díky Františkovu podpisu na nádrži se může prodat za více než 15 000 eur (asi 410 000 Kč).
13.01.2014 19:30 |

podobné články

Papež draží svou motorku. Stylový Harley Davidson!

 
Katolická charitativní organizace Caritas má unikátní kousek, jehož dražba by mohla chudým a potřebným přinést nemalé peníze. V pařížském aukčním domě Bonhams bude dražit motorku Harley Davidson, kterou vlastnil sám papež František. Ten se podepsal na nádrž a stroj daroval charitě.
15.01.2014 10:15 |

podobné články