Článek

Další Berlusconiho problém: zatajil hroby u vily na Sardinii

 
Hrobky ze třetího století před naším letopočtem měl nahlásit úřadům. Z toho, že o nich ví, ho usvědčuje nahrávka.
25.07.2009 07:25 |

podobné články

Podobné články

Zveřejním další nahé snímky, pohrozil fotograf z Berlusconiho vily

 
Fotograf Antonello Zappadu tvrdí, že má další snímky naháčů z Berlusconiho vily a hodlá je vydat. Zveřejněním fotografií nahých dívek z premiérovy vily na Sardinii už vyvolal pořádný skandál. V první sérii se objevil i expremiér Mirek Topolánek.
15.06.2009 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2272 článků)

Bunga bunga míří z Berlusconiho vily do světa společenských her

 
Pověstné večírky bunga bunga, na nichž méně než spoře oděné dívky obveselovaly pány, včetně někdejšího italského premiéra Silvia Berlusconiho, inspirovaly výrobce společenských her. Další články k tématu: V Berlusconiho bunga bunga procesu mají svědčit i Ronaldo a Clooney Při bunga bunga jsem jediná nebyla nahá, říká. Premiéra kvůli ní čeká soud Berlusconiho harém a malý úvod do světa bunga bunga Bunga, Bunga v Itálii. Berlusconi si oblíbil hromadné sexuální hrátky
22.03.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Prostitutka z Berlusconiho vily: Bylo to jako v harému!

 
Co všechno mohl ve vile Silvia Berlusconiho (72) na Sardinii vidět český expremiér Mirek Topolánek (53)? Prostitutka Patrizia D'Addario (42) to ví!
27.06.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2272 článků)

Rozsáhlé záplavy na Sardinii zabíjely. Situace je tragická

 
Nejméně 16 obětí si vyžádaly záplavy, které na Sardinii v pondělí vyvolal přívalový déšť. Původní informace hovořily o větším počtu mrtvých, jeden pohřešovaný se však našel. Další muž nicméně podle agentury ANSA zůstává nezvěstný. Cyklón Cleopatra vyhnal na Sardinii z domovů téměř tři tisíce lidí a italská vláda dnes vyhlásila na tomto středomořském ostrově stav ohrožení. Voda v ulicích města Olbia, které patří k nejpostiženějším oblastem na severu Sardinie, dosáhla výšky až tří metrů. 
19.11.2013 10:21 |

podobné články

Paparazzi: Zveřejním další fotky z Berlusconiho vily

 
Italský bulvární fotograf Antonello Zappadu varoval, že zveřejní další skandální snímky z luxusní Berlusconiho vily.
15.06.2009 09:45 |

podobné články

Paparazzo hrozí: další fotky z Berlusconiho vily jsou ještě drsnější

 
Paparazzo Antonello Zappadu, který rozpoutal velký rozruch kontroverzními fotografiemi z vily italského premiéra Silvia Berlusconiho, hrozí tím, že zveřejní další, ještě pikantnější snímky. Mezi fotkami by neměla chybět ani předstíraná svatba mezi Berlusconim a neznámou mladou dívkou.
15.06.2009 13:55 |

podobné články

Nahý Topolánek údajně na fotkách z vily. Přestřelka s Paroubkem

 
Španělský deník publikoval pět fotek z Berlusconiho vily na Sardinii, které měly zůstat očím veřejnosti utajené.
05.06.2009 13:10 |

podobné články

Další pikantní večírek italského premiéra? Slavná Sophia Loren pobývala v luxusní Berlusconiho vile

 
Slavná italská herečka Sophia Lorenová jako host pobývala v luxusního vile italského premiéra Silvia Berlusconiho na Sardinii. Ministerský předseda přes problematický stav italského hospodářství odřekl kvůli obědu s Lorenovou několik vládních schůzek.
12.08.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Sophia Loren (92 článků)

VIDEO: Vladko návrat zatajil, Wendy ukázala bříško. ExVyVolení jsou tu

 
ExVyVolení, kteří fenomén reality show odstartovali před osmi lety, se symbolicky vrátili na místo činu. Největší hvězdou byl první vítěz Vladko Dobrovodský, který s Petrem Zvěřinou a Emilem Zajacem znovu bojoval o postup do Vily. Speciální Volbu vyhrál s přehledem. Další články k tématu: První vítěz VyVolených Vladko chce zpět do vily, v triumf ale nevěří VIDEO: Podívejte se do Vily VyVolených. Zkušební provoz jistí komparz VyVolení s Prachařovou i další Talent. Prima představila podzimní program Fenomén jsme byli jen my, míní o VyVolených Saša Nikitin
26.07.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (547 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Petr Zvěřina (79 článků) , Vladko Dobrovodský (123 článků) , Emil Zajac (31 článků) , Saša Nikitin (6 článků)

Byl to velký omyl, řekl Topolánek o dovolené u Berlusconiho

 
Předseda ODS Mirek Topolánek považuje svou loňskou dovolenou ve vile italského premiéra Silvia Berlusconiho na Sardinii za chybu, kterou nechce opakovat. Prohlásil to na pondělní tiskové konferenci občanských demokratů.
08.06.2009 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2272 článků)

Berlusconiho vila, na které byl obnažený Topolánek, se prodala za 11,5 miliardy korun

 
Dvacet šest ložnic, třicet dva koupelen, zahrada a na ní dva tisíce kaktusů, umělá sopka a pláž s tajným podzemním tunelem. Berlusconiho vilu na Sardinii zná důvěrně například i bývalý premiér Mirek Topolánek, který tam trávil svoji dovolenou. Grandiózní obydlí konečně našlo kupce, prodalo se za 11,5 miliardy korun.
07.10.2012 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2272 článků)

Berlusconiho krásná dcera předvedla veřejnou muchlovačku se slavným fotbalistou

 
Dcera bývalého italského prezidenta Silvia Berlusconiho (76) Barbara si umí užívat léta. Momentálně je až po uši zamilovaná do brazilského fotbalisty Alexandra Pata, s nímž si užívala dovolené na Sardinii. Osmadvacetiletá zámožná žena, která figuruje ve vedoucí pozici v několika společnostech svého otce, s sebou vzala i své dva syny Edoarda a Alessandra. Ve chvíli, kdy se maminka oddávala veřejným milůstkám se svým partnerem, nebyli v dohledu.
21.06.2013 18:00 |

podobné články

Jsou při smyslech? Klárka Kramná má dva hroby! Jsou od sebe 20 cm

 
VÁLKA O HROB: Klárka Kramná, a stejně tak její matka Monika, má nyní dva hroby. Jeden hrob jí nachystali příbuzní její matky a druhý hrob pro Klárku přichystala matka Petra Kramného. Je to šokující, ale je to tak. Oba hroby jsou od sebe vzdáleny méně než půl metru.
09.06.2014 15:30 |

podobné články

Hroby slavných: Tady odpočívá herec Vladimír Menšík!

 
Za měsíc začínají dušičky, svátek všech zesnulých. Hroby našich blízkých v těchto dnech vypadají nejlépe za celý rok. Mnozí však po zbytek roku na údržbu hrobů zapomínají. Rozhodli jsme se navštívit s předstihem hroby slavných, abychom zjistili, jak je o ně postaráno. Začínáme u legendárního herce a baviče Vladimíra Menšíka.
02.10.2014 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (128 článků)

Itálie vyčkává na rozhodnutí soudu. Skončí kariéra kontroverzního Berlusconiho?

 
Italský nejvyšší soud dnes může vynést verdikt, který by mohl ukončit politickou kariéru expremiéra Silvia Berlusconiho. Soudci rozhodují o posledním možném Berlusconiho odvolání v sedm let trvajícím projednávání údajných daňových úniků ve společnosti Mediaset, kde je hlavním obžalovaným právě známý politik a mediální magnát. Podle italských médií soud zřejmě rozhodnutí oznámí dnes či ve čtvrtek. 
31.07.2013 08:05 |

podobné články

Jan Urbach: Porošenko zatajil vilu ve Španělsku

 
Ukrajinský prezident Petro Porošenko zatajil vlastnictví vily nedaleko lázní Marbella na jihu Španělska. Její cena se odhaduje na čtyři miliony euro. V pořadu Schémata to uvedla ukrajinská televize UA.
14.11.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petro Porošenko (160 článků)

Nahý Topolánek: Další foto z vily italského premiéra

 
Slavný italský paparazzi Antonello Zappadu (51), který nafotil nahého Mirka Topolánka V Berlusconiho vile, přiletěl ve středu večer do Prahy. Na Ruzyň dorazil kolem 18. hodiny. Mirek Topolánek, kterého tento fotograf nachytal nahého v Berlusconiho vile, ho ale zřejmě přivítat nepůjde. Zappadu poskytl Blesku exkluzivní rozhovor a přivezl další pikantní fotky!
06.10.2010 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2272 článků)

Nahý Mirek Topolánek: Proč byl vzrušený? Může za to hříšná vila!

 
Proč se expremiér Mirek Topolánek (ODS, 53) producíroval nahý a viditelně vzrušený ve vile italského premiéra Silvia Berlusconiho (72) na Sardinii? Odpověď je jednoduchá! Atrakce hříšné vily k tomu přímo vybízí! Zobrazené pohlavní orgány, lesbické show, speciální efekty.
08.06.2009 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2272 článků)

Sophia Loren přijela k "bunga-bunga" Berlusconimu do vily

 
Slavná italská herečka Sophia Loren pobývala v luxusního vile italského premiéra Silvia Berlusconiho na Sardinii. Ministerský předseda známý aférkami s mladými děvčaty, se kterými dělal praktiky nazývané bunga-bunga, přes problematický stav italského hospodářství odřekl kvůli obědu s krásnou Loren několik vládních schůzek
12.08.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Sophia Loren (92 článků)