Článek

»Dahlgrene, shoř v pekle!« vzkazují Brňané čtyřnásobnému vrahovi, který popravil jejich sousedy

 
Sebemenšího politování a byť ani jen náznaku odpuštění se nedočká od Brňanů duše čtyřnásobného vraha Kevina Dahlgrena (†25). „Shoř v pekle, Kevine,“ vzkázal do záhrobí Američanovi fotograf Jiří Sláma, kamarád jeho obětí.
12.01.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Sláma (39 článků) , Jiří Sláma (39 článků)
Podobné články

Shoř, televize, shoř! Na Ukrajině trestali za proruské směřování

 
Ve středu dopoledne bylo ukončeno obléhání ukrajinské televizní stanice Inter TV, které začalo na konci minulého týdne v neděli. Televizní štáb byl donucen vysílat z „pojízdné stanice“ poté, co se hlavní budova televize ocitla v plamenech. Jeden z účastníků protestu BBC sdělil, že pokud Inter TV nezmění obsah vysílání, bude blokáda za pět dní obnovena.
07.09.2016 12:25 |

podobné články

Žáci zabité učitelky z Brna vzkazují vrahovi: Zasloužíš si smrt!

 
Popravte ho! Zaslouží si smrt. Tohle vzkazují bývalí žáci zavražděné učitelky Veroniky H. (†46) americké justici k údajnému vrahovi kantorky Kevinu Dahlgrenovi (20), který nyní sedí ve vazbě v USA, kde ho po příletu do Washingtonu zatkli ve čtvrtek večer středoevropského letního času agenti FBI.
26.05.2013 05:15 |

podobné články

Zrádce Van Persie!

 
Shoř v pekle, Jidáši! Jde ti jen o peníze! Nenávist fanoušků fotbalového Arsenalu vůči exkapitánovi týmu Robinu van Persiemu (29) by se dala krájet. Za 760 mil. Kč přestoupil k úhlavnímu rivalovi z Manchesteru United. Londýn tak zachvátilo hromadné pálení jeho dresů.
17.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Robin van Persie (39 článků)

Bony Wilfried je střelec, zbouchl dívku a teď se k ní nemá: Shoř v pekle, nejsi muž, útočí na něj na Instagramu!

 
Bony Wilfried to nemá snadné a nejspíše ani mít nebude. Jeho nechráněný sex se mu totiž vymstil a díky tomu se stal otcem.
18.05.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Bony Wilfried (8 článků)

Ukázka: Můj dědeček by mě popravil, tvrdí vnučka nacistického pohlavára Goetha

 
Zvědavost a touha zjistit něco o vlastních předcích jí zcela změnila život. Jennifer Teege byla jako dítě adoptovaná, v knihovně si ale v dospělosti přečetla životopis své rodné matky. To, co zjistila, ji zdrtilo. Jejím dědečkem byl nacistický pohlavár Amon Göth (též Goeth, pozn. red.), který v polském koncentračním táboře Plaszow popravil stovky lidí. Jennifer by jako míšenku patrně popravil také...
12.03.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Amon Göth (1 článek)

Zeman v TV popravil Drábka. Takto reaguje sám exministr a kolegové z TOP 09

 
Poslanci TOP 09 jsou roztrpčeni slovy prezidenta Miloše Zemana. V nedělní Partii totiž Zeman slovně popravil bývalého ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka. Zástupci „topky“ mu proto nyní vzkazují: Nezatahujte na Pražský hrad politiku! Sám máte máslo na hlavě, když za kancléře chcete předsedu strany.
11.03.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21494 článků) , Jaromír Drábek (1075 článků)

Zeman v TV popravil Drábka. Takto reaguje sám exministr a kolegové z TOP 09

 
Poslanci TOP 09 jsou roztrpčeni slovy prezidenta Miloše Zemana. V nedělní Partii totiž Zeman slovně popravil bývalého ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka. Zástupci „topky“ mu proto nyní vzkazují: Nezatahujte na Pražský hrad politiku! Sám máte máslo na hlavě, když za kancléře chcete předsedu strany.
12.03.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21494 článků) , Jaromír Drábek (1075 článků)

"Táhněte, ku*vy," vzkazují břeclavští Romům. Ti houfně mizí do Brna

 
REPORTÁŽ Zabarikádované obchody a výkladní skříně, více než tři tisíce rozzuřených lidí v ulicích. Tak vypadalo náměstí Tomáše Garrigua Masaryka v Břeclavi v průběhu nedělního odpoledne. Vystrašení Romové houfně prchají z Břeclavi do Brna a místní obyvatelé jim vzkazují: “Táhněte kurvy, nikdo vás tu nechce!“ Obyvatelé Brna naopak vzkazují do Břeclavi: “Jen si je nechte, my jich tu máme taky dost.“
22.04.2012 16:45 |

podobné články

Něco, co tady ještě nebylo! Brňané mohou ochutnat 42 druhů regionálních piv

 
Brňané a návštěvníci jihomoravské metropole budou mít koncem příštího týdne možnost ochutnat 42 druhů piv vyráběných v sedmi regionálních pivovarech v Čechách a na Moravě. Pivovarské dny se uskuteční potřinácté. Novinářům to dnes řekli zástupci města a skupiny Pivovary Lobkowicz.
15.05.2012 14:45 |

podobné články

Přistálo na Moravě UFO? Brňané stanují v korunách stromů!

 
Přistálo na Moravě UFO?! Tak trochu ano. Netradiční atrakci si mohou vyzkoušet Brňané v Tyršově sadu na Veveří. V korunách stromů visí takzvaný stromostan, připomínající ze všeho nejvíce právě vesmírnou loď mimozemšťanů.
24.04.2016 08:20 |

podobné články

Ostuda Brna: Brňané sní marný sen o akvaparku. Miliardy na vodní ráj nebyly, nejsou a nebudou

 
Ne že by se Brňané neměli kde koupat. Přehrada, Riviéra, Kraví hora, Dobrák, Lužánky. Ale pořádný akvapark s dechberoucím toboganem a adrenalinovými vodními atrakcemi nikde. Vzhledem k velikosti a významu jihomoravské metropole to je přece jenom ostuda. Sice ne jako Brno, ale přesto. Kdo by s chutí nevzal ratolesti do světa vodních hrátek?
03.11.2016 09:15 |

podobné články

Brňané berou veřejná kluziště útokem. Bruslit se dá na řadě míst až do noci

 
Veřejné kluziště za Lužánkami, na Vodové, na Kraví hoře, Pavillon na místě bývalé Zemanovy kavárny či Ice Arena u Olympie v Modřicích. Na těchto místech si mohou aktuálně Brňané užívat bruslení pod širým nebem. Provozovatelé jim vycházejí vstříc, na většině těchto míst se dá sklouznout i po práci až do 21. hodiny.
07.12.2016 10:55 |

podobné články

Brňané dluží městu 54 milionů za popelnice: Zaplatit musí dnes, od zítřka to mají za trojnásobek

 
Astronomických 54 milionů korun schází letos Brnu od svých obyvatel v poplatcích za svoz komunálního odpadu. Brňané přitom mají na uhrazení dnes poslední den. Od zítřka se jim platba může navýšit až na trojnásobek.
31.05.2017 11:15 |

podobné články

Brňané jsou borci ve sportovním aerobiku: Z mistrovství světa přivezli čtyři medaile

 
Závodníci z brněnského OneClub si z nizozemského města Leiden, kde se konalo mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness, přivezli hned čtyři medaile! Do sbírky si Brňané letos přidali jeden stříbrný a tři bronzové kovy.
27.10.2017 09:15 |

podobné články

Brňané budou srkat grog z Polívky! Na vánočních trzích se objeví originální hrnečky

 
Brňané budou letos o vánočních trzích ve městě srkat horký grog nebo čaj z velmi speciálních hrnků. Výtvarnice Vendula Chalánková totiž pomalovala sváteční šálky postavičkami osobností. Hrnky si budou moci lidé koupit za 170 korun.
21.11.2017 12:00 |

podobné články

Brňané neměli zájem o vystoupení popové hvězdy Natalie Imbruglie: Koncert je zrušen!

 
V brněnském kulturním centru Semilasso se 29. listopadu měl konat koncert známé světové popové divy Natalie Imbruglie. Australská zpěvačka, skladatelka, herečka a modelka ale do Brna nakonec nedorazí. Brňané o ni neměli zájem.
23.11.2017 15:10 |

podobné články

Chceš Josefa? Brňané rozhodnou o návratu sochy, panovník zatím čeká v blázinci

 
Před téměř sto lety padl k zemi rukama legionářů, teď sílí naděje, že se vrátí zpět. Brno chystá obnovení pomníku císaře-reformátora Josefa II. (1741-1790) v centru města, rozhodnout ale mají samotní Brňané.
13.07.2018 11:00 |

podobné články

Šalingrad, Uzavírkov, Betelná sajtna: Brňané chrlí návrhy názvu neexistujícího nádraží, už je jich 2500

 
Už 2500 tipů, jak by se mělo jmenovat budoucí hlavní nádraží v Brně, navrhli Brňané, ale i přespolní do jihomoravské metropole dojíždějící. Nechybí seriózně míněné návrhy, stejně jako recese či výrazy odvozené od zdejšího nářečí, tedy hantecu.
29.07.2018 14:35 |

podobné články

Antiprágl a Praha - brněnské předměstí. Brňané hledají nové jméno pro své nádraží

 
Nové nádraží v Brně si pojmenují Brňané, od konce června přišlo už 2571 návrhů, z toho 1174 unikátních. Nejčastějším návrhem je „Brno, hlavní nádraží". V tiskové zprávě to dnes uvedl mluvčí radnice Filip Poňuchálek, píše ČTK.
01.08.2018 16:40 |

podobné články