Článek

Cyklistka (19) nezabrzdila na přejezdu a narazila do jedoucího vlaku: Následky nehody všechny šokovaly

 
Neuvěřitelné štěstí měla žena ze slovenské obce Likavka. Devatenáctiletá cyklistka nestihla zabrzdit na přejezdu a narazila do jedoucího vlaku! Nehodu jako zázrakem přežila jen s lehkými zraněními.
05.05.2021 13:05 |

podobné články

Podobné články

Řidiče na Znojemsku oslnilo sluníčko: Na přejezdu to napral přímo do jedoucího vlaku

 
Nepozornost, která se mohla změnit ve velkou tragédii. Tak hodnotí záchranáři srážku osobního vozu a vlaku na přejezdu v Tasovicích na Znojemsku. Náŕaz mnohatunové soupravy kompletně zničil předek auťáku, strojvedoucí zastavil více než sto metrů za místem nehody. Šokovaný šofér (24) ale vyvázl bez škrábance.
16.02.2021 11:15 |

podobné články

Předvánoční veselí se změnilo v tragédii: Žena (†28) vystrčila hlavu z jedoucího vlaku

 
Předvánoční veselí vystřídalo tragédii. Mladá žena (†28) zemřela poté, co se vracela s partou kamarádů z vánočních nákupů. Posilněná alkoholem vystrčila hlavu z jedoucího vlaku a narazila do stromu, což se jí stalo osudným. Žena měla v krvi značné množství alkoholu, což zřejmě zapříčinilo, že ji tento nezodpovědný čin vůbec napadl.
11.12.2019 07:05 |

podobné články

Mladá cyklistka bez helmy a světel nepřežila střet s osobním autem na Jihlavsku

 
Teprve dvacetiletá cyklistka přišla o život při srážce s osobním vozem v Třešti na Jihlavsku. Cyklistka totiž při jízdě neměla řádné osvětlení ani reflexní prvky. V šetření je míra zavinění ostatních účastníků.
21.03.2014 09:20 |

podobné články

Muž odtlačil auto z přejezdu jen sekundu před příjezdem vlaku

 
Unikátní videozáznam pořídila v úterý bezpečnostní kamera u jednoho ze železničních přejezdů v Argentině. Podařilo se jí zachytit muže, který těsně před příjezdem vlaku odtlačil cizí vozidlo i s řidičem z přejezdu. Sám hrdina stihl jen tak tak uskočit.
11.02.2010 11:20 |

podobné články

Cyklistka se přerazila o dveře auta! Řidič jí je otevřel přímo do cesty!

 
Neobvyklou dopravní nehodu, při které se zranila devětapadesátiletá cyklistka, vyšetřují policisté ze severního Plzeňska. Žena jedoucí na kole narazila do dveří automobilu, které nečekaně otevřel jeden motorista, řekla ve středu pro Mediafax mluvčí policie Josef Aubrecht.
23.11.2011 15:10 |

podobné články

Slepý Angličan přežil náraz vlaku jedoucího 160kilometrovou rychlostí

 
Náraz vlaku jedoucího rychlostí 160 kilometrů za hodinu se dá přežít. Tato těžko uvěřitelná příhoda se stala Angličanu Noahu Hodgkissovi (56), který je skoro slepý a špatně slyší. Podle informací deníku The Sun se mu to stalo, když šel hledat ztracený telefon na vlakové trati. Porazil jej rychlík jedoucí po trase Birmingham-Cardiff.
03.07.2009 11:10 |

podobné články

Vystrašená Jiřina Bohdalová: Při natáčení vypadla z jedoucího vlaku

 
Herečka Jiřina Bohdalová  (80) , která letos oslavila osmdesátiny, zažila nejhrůzostrašnější natáčení svého života. Ve svém úctyhodném věku totiž musela během natáčení filmu Saxána a Lexikon kouzel zaujmout roli kaskadérky. A rozhodně to nebyl úkol lehký. Bohdalová, která ztvárnila postavu tety Irmy, musela skočit z jedoucího vlaku.
24.08.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1161 článků)

Do jedoucího vlaku uhodil blesk

 
Jednomu obyvateli Tokia se v pondělí večer podařilo zachytit moment, kdy do jedoucího osobního vlaku uhodil blesk. Zásah vyřadil vlak z provozu, po několika minutách se ovšem opět rozjel, napsal britský list The Daily Telegraph.
14.08.2013 11:15 |

podobné články

SRÁŽKA NA PŘEJEZDU! Kamion NARAZIL do JEDOUCÍHO OSOBNÍHO VLAKU! 4 ZRANĚNÍ!

 
Provoz na trati mezi Kolínem a Ledečkem zastavila ve středu po 13. hodině nehoda, kamion se zde na přejezdu srazil s motorovým osobním vlakem. Při nehodě se zranilo několik osob, sdělila Mediafaxu mluvčí kolínské policie Markéta Fejfarová.
12.10.2011 14:40 |

podobné články

Vážná nehoda na přejezdu u Třebíče: Taxikář vjel přímo pod vlak

 
Přímo pod kola osobního vlaku jedoucího z Třebíče na Jihlavu vjel v pondělí po poledni v centru města řidič (51) taxislužby. Podle svědků, řidič vjel na koleje, přestože signalizace na železničním přejezdu fungovala.
28.03.2016 16:05 |

podobné články

Drama na železničním přejezdu u Mikulčic: Auto tu uvízlo! Řítil se k němu spěšný vlak

 
Jako šílenec si počínal na železničním přejezdu mezi Mikulčicemi a Moravskou Novou Vsí dosud neznámý řidič osobního auta. Vjel na něj, přestože blikala výstražná světla a padaly závory. Na přejezdu zůstal zaklíněn v době, kdy se k přejezdu řítil spěšný vlak od Břeclavi.
12.12.2019 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (228 článků)

Nepozorná cyklistka málem vjela pod vlak, zarazila se na poslední chvíli

 
Britská dopravní policie tento týden zveřejnila záběry, na kterých cyklistka ignorovala výstražná znamení a vjela na přejezd. Projíždějícího vlaku si všimla až na poslední chvíli. Od srážky ji dělily jen centimetry, napsal britský list The Daily Telegraph.
04.10.2013 05:20 |

podobné články

Řidička rozrazila závory a v plné rychlosti narazila do vlaku

 
Nepochopitelná nehoda se stala v neděli v americkém South Charlotte. Zpravodajskému kanálu News 14 Carolina se podařilo získat unikátní záběry z bezpečnostní kamery umístěné na vlaku. Na těch je vidět, jak řidička SUV prorazila stažené závory a do vlaku narazila. Jako zázrakem přežila srážku bez zranění.
27.06.2012 19:35 |

podobné články

Neštěstí u Písku: Cyklistka uklouzla na silnici, pád bez přilby nepřežila

 
Na následky zranění zemřela v neděli v nemocnici jednašedesátiletá cyklistka, která v sobotu havarovala v obci Chrastiny na Písecku. Žena dostala na mokré vozovce smyk, spadla z kola a těžce si poranila hlavu, na které neměla přilbu. ČTK to dnes sdělila policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.
02.06.2014 11:50 |

podobné články

Cyklistka spadla ze skály: V nepřístupném terénu zůstala zaklíněná mezi stromy

 
Víc než půl hodiny úpěla, než se dočkala pomoci. Cyklistka středního věku, která se v úterý v podvečer jela projet kolem Brněnské přehrady, spadla ze skály do pětimetrové hloubky. Bylo těžké ji z místa nehody dostat.
25.07.2018 10:45 |

podobné články

NOVÁ FAKTA o vlaku smrti: Strojvedoucí v době nehody telefonoval, vlak jel 153 km/h

 
Vyšetřování nehody rychlovlaku, který minulý týden vykolejil u španělského města Santiago de Compostela, přineslo další překvapivé zjištění. Analýza "černých skříněk" totiž ukázala, že strojvedoucí vlaku, který je pokládán za nejpravděpodobnějšího viníka nehody, v době vykolejení vlaku telefonoval a nevěnoval se tak plně jízdě. Tragédie si vyžádala 79 obětí.
30.07.2013 20:20 |

podobné články

Drama na přejezdu: Cizímu zachránil život, sám o něj málem přišel!

 
Unikátní videozáznam pořídila v úterý bezpečnostní kamera u jednoho ze železničních přejezdů v Argentině. Podařilo se jí zachytit muže, který těsně před příjezdem vlaku odtlačil cizí vozidlo i s řidičem z přejezdu. Sám hrdina stihl jen tak tak uskočit. Vlak ho minul skutečně jen o několik desítek centimetrů. Po krátkém debatě s člověkem řídícím dodávku si hrdina sedl zpět ke svému známe na motocykl a odjel jakoby se nic nestalo pryč.
12.02.2010 05:05 |

podobné články

Řidič prorazil závoru na přejezdu: Pátrá po něm policie

 
Riskoval život svůj i cestujících ve vlaku. Policie pátrá po řidiči, který v pondělí prorazil dřevěnou závoru železničního přejezdu v Blansku-Dolní Lhotě. Na přejezdu zůstal se svým autem zaklíněný mezi závorami, pryč se dostal těsně před projíždějícím vlakem a z místa ujel. Nikdo nebyl zraněn, škoda se odhaduje na 10 000 korun. Obdobné věci se na přejezdech Blanenska stávají podle něj často.
05.06.2015 12:50 |

podobné články

Drama na přejezdu u Strakonic: Rychlík se na přejezdu srazil s traktorem

 
Na přejezdu ve Střelských Hošticích na Strakonicku se ve čtvrtek ráno na trati České Budějovice - Plzeň srazil rychlík s traktorem. Při nehodě se lehce zranili dva cestující z vlaku. Provoz na trati bude zhruba na dvě hodiny zastaven.
08.02.2018 09:20 |

podobné články